Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.

2011-2012 Diapolo Ifjúsági Bajnokság ifi.


NevezésekMérkőzésekTabella


Mérkőzések
CsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Lezajlott
2011.09.24. Szo
Rendező: BVSC-Zugló Diapolo
ZF-Eger - Oradea 12:30 Szőnyi út9-8
BVSC-Zugló Diapolo - Dunaújvárosi FVE 13:30 Szőnyi út24-2
OSC - HPVKSE-ESMTK 14:30 Szőnyi út12-4
Dunaújvárosi FVE - ZF-Eger 15:30 Szőnyi út6-21
MTK-Szentendre - BVSC-Zugló Diapolo 16:30 Szőnyi út7-7
Oradea - OSC 17:30 Szőnyi út11-8
2011.10.22. Szo
Rendező: HPVKSE-ESMTK
HPVKSE-ESMTK - MTK-Szentendre 12:00 Margitsziget5-14
Dunaújvárosi FVE - Oradea 13:00 Margitsziget3-15
OSC - BVSC-Zugló Diapolo 14:00 Margitsziget6-11
Oradea - MTK-Szentendre 15:00 Margitsziget8-8
Dunaújvárosi FVE - HPVKSE-ESMTK 16:00 Margitsziget7-11
ZF-Eger - BVSC-Zugló Diapolo 17:00 Margitsziget6-12
2011.11.19. Szo
Rendező: MTK-Szentendre
MTK-Szentendre - Dunaújvárosi FVE 13:00 Leányfalu11-0
HPVKSE-ESMTK - Oradea 14:00 Leányfalu4-8
ZF-Eger - OSC 15:00 Leányfalu8-5
Dunaújvárosi FVE - BVSC-Zugló Diapolo 16:00 Leányfalu5-20
Oradea - ZF-Eger 17:00 Leányfalu12-8
HPVKSE-ESMTK - OSC 18:00 Leányfalu7-13
2011.12.18. V
Rendező: Dunaújvárosi FVE
ZF-Eger - MTK-Szentendre 10:00 Százhalombatta6-13
BVSC-Zugló Diapolo - HPVKSE-ESMTK 11:00 Százhalombatta13-12
MTK-Szentendre - OSC 12:00 Százhalombatta14-4
HPVKSE-ESMTK - ZF-Eger 13:00 Százhalombatta7-10
Oradea - BVSC-Zugló Diapolo 14:00 Százhalombatta11-15
OSC - Dunaújvárosi FVE 15:00 Százhalombatta11-12
2012.02.25. Szo
Rendező: Oradea
OSC - Oradea 13:30 Szőnyi út6-13
BVSC-Zugló Diapolo - MTK-Szentendre 14:30 Szőnyi út5-6
ZF-Eger - Dunaújvárosi FVE 15:30 Szőnyi út17-7
HPVKSE-ESMTK - BVSC-Zugló Diapolo 16:30 Szőnyi út7-14
MTK-Szentendre - ZF-Eger 17:30 Szőnyi út8-7
Dunaújvárosi FVE - OSC 18:30 Szőnyi út8-14
2012.03.24. Szo
Rendező: OSC
MTK-Szentendre - HPVKSE-ESMTK 11:30 Margitsziget Széchy Uszoda7-5
BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger 12:30 Margitsziget Széchy Uszoda8-8
OSC - MTK-Szentendre 13:30 Margitsziget Széchy Uszoda9-6
ZF-Eger - HPVKSE-ESMTK 14:30 Margitsziget Széchy Uszoda10-9
BVSC-Zugló Diapolo - Oradea 15:30 Margitsziget Széchy Uszoda9-3
Oradea - Dunaújvárosi FVE 16:30 Margitsziget Széchy Uszoda11-6
2012.04.18. Sze
Rendező: ZF-Eger
BVSC-Zugló Diapolo - OSC 20:00 Szőnyi út11-10
2012.04.21. Szo
Rendező: ZF-Eger
HPVKSE-ESMTK - Dunaújvárosi FVE 10:00 Vác9-8
MTK-Szentendre - Oradea 11:00 Vác4-3
OSC - ZF-Eger 12:00 Vác5-12
Oradea - HPVKSE-ESMTK 13:00 Vác17-5
Dunaújvárosi FVE - MTK-Szentendre 14:00 Vác4-12
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY