Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
Első Előző 1 5 10 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2010-2011.


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
WINNER Budapest Téli Kupa1 Vidám Vízilovak SE - AVSE 2010.01.09. 12:00Kőér u.12-14
WINNER Budapest Téli Kupa1 Héraklész Ifjúsági Válogatott - YBL WPC 2010.01.09. 13:00Kőér u.6-6
WINNER Budapest Téli Kupa1 Komplex Giants PSE - OSC 2010.01.09. 14:00Kőér u.8-10
WINNER Budapest Téli Kupa1 Bánki VE - Bp. Izzó 2010.01.09. 15:00Kőér u.6-6
WINNER Budapest Téli Kupa1 Neptun VSC - MAFC-WINNER 2010.01.09. 16:00Kőér u.5-4
WINNER Budapest Téli Kupa1 ASI - TVSE 2010.01.09. 17:00Kőér u.11-7
WINNER Budapest Téli Kupa2 YBL WPC - ASI 2010.01.10. 10:00Kőér u.9-9
WINNER Budapest Téli Kupa2 OSC - Héraklész Ifjúsági Válogatott 2010.01.10. 11:00Kőér u.6-12
WINNER Budapest Téli Kupa2 BVSC-Zugló - Bánki VE 2010.01.10. 12:00Kőér u.9-4
WINNER Budapest Téli Kupa2 MAFC-WINNER - Vidám Vízilovak SE 2010.01.10. 13:00Kőér u.11-8
WINNER Budapest Téli Kupa2 Bp. Izzó - Neptun VSC 2010.01.10. 14:00Kőér u.5-19
WINNER Budapest Téli Kupa3 Neptun VSC - BVSC-Zugló 2010.01.23. 12:00Kőér u.12-6
WINNER Budapest Téli Kupa3 Komplex Giants PSE - TVSE 2010.01.23. 13:00Kőér u.4-14
WINNER Budapest Téli Kupa3 Vidám Vízilovak SE - Bp. Izzó 2010.01.23. 14:00Kőér u.20-4
WINNER Budapest Téli Kupa3 ASI - OSC 2010.01.23. 15:00Kőér u.14-3
WINNER Budapest Téli Kupa3 Bánki VE - AVSE 2010.01.23. 16:00Kőér u.1-12
WINNER Budapest Téli Kupa4 TVSE - Héraklész Ifjúsági Válogatott 2010.01.24. 10:00Kőér u.6-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 YBL WPC - Komplex Giants PSE 2010.01.24. 11:00Kőér u.16-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 MAFC-WINNER - Bánki VE 2010.01.24. 12:00Kőér u.10-7
WINNER Budapest Téli Kupa4 BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak SE 2010.01.24. 13:00Kőér u.12-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 AVSE - Neptun VSC 2010.01.24. 14:00Kőér u.8-9
WINNER Budapest Téli Kupa6 BVSC-Zugló - MAFC-WINNER 2010.01.31. 10:00Kőér u.9-7
WINNER Budapest Téli Kupa6 Komplex Giants PSE - ASI 2010.01.31. 11:00Kőér u.3-20
WINNER Budapest Téli Kupa6 TVSE - OSC 2010.01.31. 12:00Kőér u.10-2
WINNER Budapest Téli Kupa6 Bánki VE - Vidám Vízilovak SE 2010.01.31. 13:00Kőér u.6-12
WINNER Budapest Téli Kupa6 AVSE - Bp. Izzó 2010.01.31. 14:00Kőér u.20-10
WINNER Budapest Téli Kupa5 Neptun VSC - Bánki VE 2010.02.06. 12:00Kőér u.8-2
WINNER Budapest Téli Kupa5 Bp. Izzó - MAFC-WINNER 2010.02.06. 13:00Kőér u.8-13
WINNER Budapest Téli Kupa5 AVSE - BVSC-Zugló 2010.02.06. 14:00Kőér u.14-14
WINNER Budapest Téli Kupa5 ASI - Héraklész Ifjúsági Válogatott 2010.02.06. 15:00Kőér u.13-6
WINNER Budapest Téli Kupa5 YBL WPC - TVSE 2010.02.06. 16:00Kőér u.6-4
WINNER Budapest Téli Kupa7 Bp. Izzó - BVSC-Zugló 2010.02.07. 10:00Kőér u.11-17
WINNER Budapest Téli Kupa7 Héraklész Ifjúsági Válogatott - Komplex Giants PSE 2010.02.07. 11:00Kőér u.16-4
WINNER Budapest Téli Kupa7 OSC - YBL WPC 2010.02.07. 12:00Kőér u.7-16
WINNER Budapest Téli Kupa7 Vidám Vízilovak SE - Neptun VSC 2010.02.07. 13:00Kőér u.9-13
WINNER Budapest Téli Kupa7 MAFC-WINNER - AVSE 2010.02.07. 14:00Kőér u.5-9
WINNER Budapest Téli Kupa8 Komplex Giants PSE - Bánki VE 2010.02.14. 12:00Margitsziget Fedett Uszoda9-12
WINNER Budapest Téli Kupa8 OSC - Vidám Vízilovak SE 2010.02.14. 13:00Margitsziget Fedett Uszoda9-10
WINNER Budapest Téli Kupa8 Héraklész Ifjúsági Válogatott - MAFC-WINNER 2010.02.14. 14:00Margitsziget Fedett Uszoda8-6
WINNER Budapest Téli Kupa8 TVSE - BVSC-Zugló 2010.02.14. 15:00Margitsziget Fedett Uszoda11-8
WINNER Budapest Téli Kupa8 YBL WPC - AVSE 2010.02.14. 16:00Margitsziget Fedett Uszoda8-10
WINNER Budapest Téli Kupa8 ASI - Neptun VSC 2010.02.14. 17:00Margitsziget Fedett Uszoda7-9
Felnőtt Férfi Bajnokság1 OSC - Bp. IZZÓ 2010.09.12. 15:00Kőér u.8-4
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC SCH - Fater Polo SE 2010.09.12. 16:00Tüzér u.9-8
Felnőtt Férfi Bajnokság1 AVSE - TIPO VSC 2010.09.12. 17:00Tüzér u.12-9
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Komplex PSE - V-8 KÓPÉ 2010.09.12. 18:00Tüzér u.5-0
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Vidám Vízilovak SE - Komplex Giants PSE 2010.09.12. 19:00Tüzér u.14-4
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Fater Polo SE - Raiffeisen VSE 2010.09.19. 10:00Tüzér u.11-10
Gyermek 98' Bajnokság1 Vodafone Pólósuli - Kiskunfélegyháza 2010.09.19. 12:00Szőnyi út19-4
Gyermek 98' Bajnokság1 FTC - KSI SE 2010.09.19. 13:00Szőnyi út7-14
Gyermek 98' Bajnokság1 Honvéd Pesterzsébet - Budafóka SE 2010.09.19. 14:00Szőnyi út20-5
Felnőtt Férfi Bajnokság2 TIPO VSC - Vidám Vízilovak SE 2010.09.19. 15:00Tüzér u.6-19
Gyermek 98' Bajnokság1 KÓPÉ ÚVSE - OSC 2010.09.19. 15:00Szőnyi út12-5
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Bp. IZZÓ - MAFC SCH 2010.09.19. 16:00Tüzér u.2-11
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Komplex Giants PSE - RETR-O-SC 2010.09.19. 17:00Tüzér u.7-11
Felnőtt Férfi Bajnokság2 ELTE DSK - AVSE 2010.09.19. 18:00Tüzér u.4-14
Felnőtt Férfi Bajnokság2 OSC - MAFC WINNER 2010.09.19. 19:00Tüzér u.5-9
Felnőtt Férfi Bajnokság2 V-8 KÓPÉ - YBL WPC 2010.09.19. 20:00Szentendre12-27
Gyermek 98' Bajnokság2 OSC - BVSC-Zugló 2010.09.25. 10:30Kőér u.6-12
Gyermek 96' Bajnokság1 BVSC-Zugló - Komárom 2010.09.25. 11:00Szőnyi út6-9
Gyermek 96' Bajnokság1 UVSE - BÓKAY-KSI 2010.09.25. 12:00Szőnyi út19-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság12 ASI-Vasas Ifi. - Lágymányosi Szpari ifi. 2010.09.25. 12:30Margitsziget11-1
Gyermek 96' Bajnokság1 KSI SE - Kanizsa VSE 2010.09.25. 13:00Szőnyi út6-5
Gyermek 98' Bajnokság2 TVSE - KESI 2010.09.25. 13:30Kőér u.4-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság21 OSC Ifi. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2010.09.25. 13:30Margitsziget11-11
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság9 BVSC-Zugló ifi. - Komárom Ifi 2010.09.25. 14:30Margitsziget9-4
Gyermek 98' Bajnokság2 Vodafone Pólósuli - PVSK 2010.09.25. 14:30Kőér u.17-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság6 FTC serd. - OSC serd. 2010.09.25. 15:30Margitsziget19-4
Gyermek 98' Bajnokság2 KSI SE - KÓPÉ ÚVSE 2010.09.25. 15:30Kőér u.13-9
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság11 KSI SE serd. - Komárom Ifi 2010.09.25. 16:30Margitsziget6-11
Gyermek 98' Bajnokság2 Honvéd Pesterzsébet - Kiskunfélegyháza 2010.09.25. 16:30Kőér u.22-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság1 Vodafone Pólósuli - Honvéd Pesterzsébet 2010.09.26. 11:00Cegléd7-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság1 UVSE - KSI SE 2010.09.26. 12:00Cegléd6-6
Felnőtt Férfi Bajnokság3 YBL WPC - Komplex Giants PSE 2010.09.26. 12:30Kőér u.10-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság1 KESI - Dominó Trans Szombathely 2010.09.26. 13:00Cegléd9-11
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság1 Budafóka SE - FTC 2010.09.26. 14:00Cegléd4-8
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Raiffeisen VSE - Bp. IZZÓ 2010.09.26. 14:00Kőér u.6-13
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság1 Cegléd - BVSC-Zugló 2010.09.26. 15:00Cegléd3-14
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MAFC SCH - MAFC WINNER 2010.09.26. 15:00Tüzér u.13-14
Felnőtt Férfi Bajnokság3 RETR-O-SC - TIPO VSC 2010.09.26. 16:00Tüzér u.5-5
Felnőtt Férfi Bajnokság3 AVSE - OSC 2010.09.26. 17:00Tüzér u.18-7
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Komplex PSE - Fater Polo SE 2010.09.26. 18:00Tüzér u.9-12
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Vidám Vízilovak SE - ELTE DSK 2010.09.26. 19:00Tüzér u.11-7
Felnőtt Férfi Bajnokság1 YBL WPC - RETR-O-SC 2010.09.29. 20:30Margitsziget13-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság1 Komárom serd. - FTC serd. 2010.10.02. 10:00Népliget8-5
Gyermek 97' Bajnokság1 Cegléd - Vasas 2010.10.02. 10:00Cegléd4-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság1 OSC Ifi. - BVSC-Zugló ifi. 2010.10.02. 11:00Népliget6-20
Gyermek 97' Bajnokság1 Lágymányosi Szpari - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.02. 11:00Cegléd6-13
Gyermek 98' Bajnokság3 OSC - FTC 2010.10.02. 11:00Margitsziget3-8
Gyermek 97' Bajnokság1 Vasas - FTC 2010.10.02. 12:00Cegléd12-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság20 OSC serd.2. - Komárom serd. 2010.10.02. 12:00Népliget10-8
Gyermek 98' Bajnokság3 BVSC-Zugló - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.02. 12:00Margitsziget4-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság1 Lágymányosi Szpari ifi. - ASI-Vasas Ifi. 2010.10.02. 13:00Népliget2-8
Gyermek 97' Bajnokság1 BVSC-Zugló - Cegléd 2010.10.02. 13:00Cegléd17-7
Gyermek 98' Bajnokság3 Kiskunfélegyháza - PVSK 2010.10.02. 13:00Margitsziget16-1
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság1 OSC serd. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2010.10.02. 14:00Népliget4-19
Gyermek 98' Bajnokság3 Budafóka SE - Vodafone Pólósuli 2010.10.02. 14:00Margitsziget0-15
Gyermek 98' Bajnokság3 KSI SE - TVSE 2010.10.02. 15:00Margitsziget15-0
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Fater Polo SE - V-8 KÓPÉ 2010.10.03. 10:00Tüzér u.15-10
Felnőtt Férfi Bajnokság4 TIPO VSC - Komplex Giants PSE 2010.10.03. 15:00Tüzér u.12-10
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Bp. IZZÓ - Komplex PSE 2010.10.03. 16:00Tüzér u.14-5
Felnőtt Férfi Bajnokság4 MAFC SCH - AVSE 2010.10.03. 17:00Tüzér u.11-14
Felnőtt Férfi Bajnokság4 ELTE DSK - RETR-O-SC 2010.10.03. 18:00Tüzér u.6-12
Felnőtt Férfi Bajnokság4 OSC - Vidám Vízilovak SE 2010.10.03. 19:00Tüzér u.7-7
Gyermek 97' Bajnokság1 UVSE - BVSC-Zugló 2010.10.06. 16:30Margitsziget8-9
Gyermek 97' Bajnokság1 Honvéd Pesterzsébet - UVSE 2010.10.08. 16:30Margitsziget14-12
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság10 Komárom Ifi - Komárom serd. 2010.10.09. 00:00Komarno9-8
Gyermek 98' Bajnokság4 PVSK - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.09. 00:000-5
Gyermek 98' Bajnokság4 KSI SE - BVSC-Zugló 2010.10.09. 09:00Szőnyi út14-8
Gyermek 96' Bajnokság2 BÓKAY-KSI - BVSC-Zugló 2010.10.09. 10:00Szőnyi út2-17
Gyermek 96' Bajnokság2 Komárom - KSI SE 2010.10.09. 11:00Szőnyi út10-1
Gyermek 96' Bajnokság2 Kanizsa VSE - UVSE 2010.10.09. 12:00Szőnyi út5-14
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság10 Lágymányosi Szpari ifi. - OSC serd. 2010.10.09. 13:00Szőnyi út9-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság10 OSC serd.2. - KSI SE serd. 2010.10.09. 14:00Szőnyi út14-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság10 Honvéd Pesterzsébet ifi - OSC Ifi. 2010.10.09. 15:00Szőnyi út14-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság10 ASI-Vasas Ifi. - FTC serd. 2010.10.09. 16:00Szőnyi út4-10
Felnőtt Férfi Bajnokság4 MAFC WINNER - Raiffeisen VSE 2010.10.09. 18:45Szőnyi út13-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság2 BVSC-Zugló - Vodafone Pólósuli 2010.10.10. 14:30Budafok7-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság2 Dominó Trans Szombathely - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.10. 15:30Budafok6-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság2 Kaposvár - Cegléd 2010.10.10. 16:30Budafok11-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság2 FTC - KESI 2010.10.10. 17:30Budafok12-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság2 UVSE - Budafóka SE 2010.10.10. 18:30Budafok8-6
Gyermek 98' Bajnokság5 FTC - KESI 2010.10.16. 09:30Kecskemét11-5
Gyermek 98' Bajnokság5 KÓPÉ ÚVSE - TVSE 2010.10.16. 10:30Kecskemét18-3
Gyermek 97' Bajnokság2 Honvéd Pesterzsébet - FTC 2010.10.16. 11:00Szőnyi út12-2
Gyermek 97' Bajnokság2 Vasas - UVSE 2010.10.16. 12:00Szőnyi út10-7
Gyermek 98' Bajnokság1 PVSK - KESI 2010.10.16. 12:30Kecskemét8-20
Gyermek 97' Bajnokság2 BVSC-Zugló - Lágymányosi Szpari 2010.10.16. 13:00Szőnyi út13-3
Gyermek 98' Bajnokság5 OSC - Kiskunfélegyháza 2010.10.16. 13:30Kecskemét9-6
Gyermek 97' Bajnokság2 Cegléd - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.16. 14:00Szőnyi út5-19
Gyermek 97' Bajnokság2 Lágymányosi Szpari - Vasas 2010.10.16. 15:00Szőnyi út12-19
Gyermek 97' Bajnokság2 FTC - BVSC-Zugló 2010.10.16. 16:00Szőnyi út3-10
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság3 Honvéd Pesterzsébet - FTC 2010.10.17. 09:00Margitsziget Fedett Uszoda0-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság3 KESI - UVSE 2010.10.17. 10:00Margitsziget Fedett Uszoda8-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság3 Cegléd - KSI SE 2010.10.17. 11:00Margitsziget Fedett Uszoda2-17
Felnőtt Férfi Bajnokság5 YBL WPC - TIPO VSC 2010.10.17. 11:15Kőér u.19-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság3 Vodafone Pólósuli - Dominó Trans Szombathely 2010.10.17. 12:00Margitsziget Fedett Uszoda7-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság3 BVSC-Zugló - Kaposvár 2010.10.17. 13:00Margitsziget Fedett Uszoda18-12
Gyermek 98' Bajnokság5 Budafóka SE - KSI SE 2010.10.17. 15:45Budafok0-15
Felnőtt Férfi Bajnokság5 RETR-O-SC - OSC 2010.10.17. 16:00Tüzér u.6-11
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Raiffeisen VSE - AVSE 2010.10.17. 16:00Kőér u.9-19
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Komplex Giants PSE - ELTE DSK 2010.10.17. 17:00Tüzér u.5-8
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Komplex PSE - MAFC WINNER 2010.10.17. 18:00Tüzér u.8-16
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Vidám Vízilovak SE - MAFC SCH 2010.10.17. 19:30Kőér u.9-7
Felnőtt Férfi Bajnokság5 V-8 KÓPÉ - Bp. IZZÓ 2010.10.17. 20:00Szentendre10-22
Gyermek 98' Bajnokság5 Honvéd Pesterzsébet - Vodafone Pólósuli 2010.10.20. 18:30Kőér u.0-15
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság2 Komárom Ifi - OSC serd. 2010.10.23. 12:30Kőér u.13-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság2 ASI-Vasas Ifi. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2010.10.23. 13:30Kőér u.12-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság2 Komárom Ifi - OSC Ifi. 2010.10.23. 14:30Kőér u.6-10
Gyermek 98' Bajnokság6 KESI - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.23. 14:30Szőnyi út9-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság2 BVSC-Zugló ifi. - Lágymányosi Szpari ifi. 2010.10.23. 15:30Kőér u.11-5
Gyermek 98' Bajnokság6 PVSK - OSC 2010.10.23. 15:30Szőnyi út4-19
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság2 FTC serd. - KSI SE serd. 2010.10.23. 16:30Kőér u.12-3
Gyermek 98' Bajnokság6 FTC - KÓPÉ ÚVSE 2010.10.23. 16:30Szőnyi út9-11
Gyermek 98' Bajnokság6 TVSE - BVSC-Zugló 2010.10.23. 18:30Szőnyi út0-15
Gyermek 98' Bajnokság6 Kiskunfélegyháza - KSI SE 2010.10.23. 19:30Szőnyi út8-22
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság4 Budafóka SE - Cegléd 2010.10.24. 10:00Szőnyi út5-4
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Fater Polo SE - YBL WPC 2010.10.24. 10:00Tüzér u.11-17
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság4 FTC - Dominó Trans Szombathely 2010.10.24. 11:00Szőnyi út6-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság4 KSI SE - BVSC-Zugló 2010.10.24. 12:00Szőnyi út6-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság4 UVSE - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.24. 13:00Szőnyi út7-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság4 Kaposvár - Vodafone Pólósuli 2010.10.24. 14:00Szőnyi út4-17
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Raiffeisen VSE - Vidám Vízilovak SE 2010.10.24. 14:00Kőér u.5-15
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MAFC WINNER - V-8 KÓPÉ 2010.10.24. 15:30Szőnyi út16-1
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MAFC SCH - RETR-O-SC 2010.10.24. 16:00Tüzér u.18-8
Felnőtt Férfi Bajnokság6 AVSE - Komplex PSE 2010.10.24. 17:00Tüzér u.19-6
Felnőtt Férfi Bajnokság6 ELTE DSK - TIPO VSC 2010.10.24. 18:00Tüzér u.10-14
Felnőtt Férfi Bajnokság6 OSC - Komplex Giants PSE 2010.10.24. 20:00Margitsziget Széchy Uszoda8-7
Gyermek 98' Bajnokság9 KSI SE - Honvéd Pesterzsébet 2010.10.27. 18:30Kőér u.11-5
Gyermek 96' Bajnokság3 UVSE - BVSC-Zugló 2010.10.30. 11:00Szőnyi út6-9
Gyermek 96' Bajnokság3 Kanizsa VSE - Komárom 2010.10.30. 12:00Szőnyi út0-15
Gyermek 96' Bajnokság3 BÓKAY-KSI - KSI SE 2010.10.30. 13:00Szőnyi út4-4
Gyermek 98' Bajnokság7 KÓPÉ ÚVSE - KESI 2010.11.05. 10:00Budafok14-12
Gyermek 98' Bajnokság7 BVSC-Zugló - FTC 2010.11.05. 11:00Budafok15-6
Gyermek 98' Bajnokság7 OSC - Vodafone Pólósuli 2010.11.05. 12:00Budafok3-18
Gyermek 98' Bajnokság7 KSI SE - PVSK 2010.11.05. 13:00Budafok5-0
Gyermek 98' Bajnokság7 Budafóka SE - TVSE 2010.11.05. 14:00Budafok7-12
Gyermek 98' Bajnokság12 Budafóka SE - Kiskunfélegyháza 2010.11.05. 17:00Budafok16-18
Gyermek 97' Bajnokság3 Cegléd - FTC 2010.11.06. 10:00Népliget5-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság3 OSC serd. - ASI-Vasas Ifi. 2010.11.06. 11:00Szőnyi út1-16
Gyermek 97' Bajnokság3 Vasas - BVSC-Zugló 2010.11.06. 11:00Népliget16-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság3 Lágymányosi Szpari ifi. - Komárom serd. 2010.11.06. 12:00Szőnyi út5-11
Gyermek 97' Bajnokság3 UVSE - FTC 2010.11.06. 12:00Népliget12-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság3 OSC serd.2. - FTC serd. 2010.11.06. 13:00Szőnyi út5-14
Gyermek 97' Bajnokság3 Lágymányosi Szpari - Cegléd 2010.11.06. 13:00Népliget9-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság3 Honvéd Pesterzsébet ifi - BVSC-Zugló ifi. 2010.11.06. 14:00Szőnyi út11-11
Gyermek 97' Bajnokság3 Vasas - Honvéd Pesterzsébet 2010.11.06. 14:00Népliget10-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság3 KSI SE serd. - OSC Ifi. 2010.11.06. 15:00Szőnyi út17-10
Gyermek 97' Bajnokság3 Lágymányosi Szpari - UVSE 2010.11.06. 15:00Népliget5-13
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság5 Vodafone Pólósuli - FTC 2010.11.07. 10:00Szőnyi út1-8
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Fater Polo SE - Bp. IZZÓ 2010.11.07. 10:00Tüzér u.17-14
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság5 Kaposvár - KSI SE 2010.11.07. 11:00Szőnyi út8-17
Felnőtt Férfi Bajnokság7 YBL WPC - ELTE DSK 2010.11.07. 11:15Kőér u.17-2
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság5 Dominó Trans Szombathely - UVSE 2010.11.07. 12:00Szőnyi út5-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság5 BVSC-Zugló - Budafóka SE 2010.11.07. 13:00Szőnyi út12-2
Felnőtt Férfi Bajnokság7 TIPO VSC - OSC 2010.11.07. 15:00Tüzér u.11-12
Felnőtt Férfi Bajnokság7 RETR-O-SC - Raiffeisen VSE 2010.11.07. 16:00Tüzér u.7-7
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Komplex Giants PSE - MAFC SCH 2010.11.07. 17:00Tüzér u.5-12
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Komplex PSE - Vidám Vízilovak SE 2010.11.07. 18:00Tüzér u.1-16
Felnőtt Férfi Bajnokság7 V-8 KÓPÉ - AVSE 2010.11.07. 20:00Szentendre11-19
Gyermek 98' Bajnokság8 Honvéd Pesterzsébet - OSC 2010.11.13. 11:00Szőnyi út15-7
Gyermek 98' Bajnokság8 FTC - Budafóka SE 2010.11.13. 12:00Szőnyi út14-5
Gyermek 96' Bajnokság4 KSI SE - BVSC-Zugló 2010.11.13. 12:15Margitsziget Széchy Uszoda8-7
Gyermek 98' Bajnokság8 Vodafone Pólósuli - KSI SE 2010.11.13. 13:00Szőnyi út10-9
Gyermek 96' Bajnokság4 Komárom - UVSE 2010.11.13. 13:15Margitsziget Széchy Uszoda8-12
Gyermek 96' Bajnokság4 BÓKAY-KSI - Kanizsa VSE 2010.11.13. 14:15Margitsziget Széchy Uszoda13-6
Gyermek 98' Bajnokság8 KÓPÉ ÚVSE - BVSC-Zugló 2010.11.13. 15:00Szőnyi út8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság8 MAFC WINNER - Fater Polo SE 2010.11.13. 19:45Szőnyi út9-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság6 KSI SE - Vodafone Pólósuli 2010.11.14. 10:00Margitsziget Széchy Uszoda9-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság6 UVSE - FTC 2010.11.14. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda2-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság6 Budafóka SE - Kaposvár 2010.11.14. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda6-16
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság6 KESI - BVSC-Zugló 2010.11.14. 13:00Margitsziget Széchy Uszoda6-9
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Bp. IZZÓ - YBL WPC 2010.11.14. 16:00Tüzér u.11-16
Felnőtt Férfi Bajnokság8 MAFC SCH - TIPO VSC 2010.11.14. 17:00Tüzér u.12-9
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Raiffeisen VSE - Komplex Giants PSE 2010.11.14. 17:00Kőér u.14-9
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Vidám Vízilovak SE - V-8 KÓPÉ 2010.11.14. 18:00Kőér u.22-7
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Komplex PSE - RETR-O-SC 2010.11.14. 18:00Tüzér u.4-15
Felnőtt Férfi Bajnokság8 OSC - ELTE DSK 2010.11.14. 19:00Tüzér u.3-2
Gyermek 98' Bajnokság9 BVSC-Zugló - KESI 2010.11.20. 10:00Tatabánya16-5
Gyermek 98' Bajnokság9 Budafóka SE - KÓPÉ ÚVSE 2010.11.20. 11:00Tatabánya5-16
Gyermek 98' Bajnokság9 PVSK - TVSE 2010.11.20. 12:00Tatabánya7-17
Gyermek 97' Bajnokság4 Honvéd Pesterzsébet - BVSC-Zugló 2010.11.20. 13:00Kőér u.8-10
Gyermek 97' Bajnokság4 Cegléd - UVSE 2010.11.20. 14:00Kőér u.9-14
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság4 BVSC-Zugló ifi. - ASI-Vasas Ifi. 2010.11.20. 15:00Tüzér u.6-5
Gyermek 97' Bajnokság4 FTC - Lágymányosi Szpari 2010.11.20. 15:00Kőér u.3-6
Gyermek 98' Bajnokság8 TVSE - Kiskunfélegyháza 2010.11.20. 15:00Tatabánya17-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság4 FTC serd. - Komárom Ifi 2010.11.20. 16:00Tüzér u.9-5
Gyermek 97' Bajnokság4 Cegléd - BVSC-Zugló 2010.11.20. 16:00Kőér u.11-20
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság4 Komárom serd. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2010.11.20. 17:00Tüzér u.9-8
Gyermek 97' Bajnokság4 UVSE - Honvéd Pesterzsébet 2010.11.20. 17:00Kőér u.7-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság4 OSC Ifi. - OSC serd.2. 2010.11.20. 18:00Tüzér u.9-12
Gyermek 97' Bajnokság4 FTC - Vasas 2010.11.20. 18:00Kőér u.3-16
Gyermek 98' Bajnokság9 Kiskunfélegyháza - FTC 2010.11.20. 18:00Tatabánya5-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság4 KSI SE serd. - Lágymányosi Szpari ifi. 2010.11.20. 19:00Tüzér u.10-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság7 KSI SE - Budafóka SE 2010.11.21. 10:00Kőér u.11-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság7 Vodafone Pólósuli - UVSE 2010.11.21. 11:00Kőér u.7-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság7 Kaposvár - KESI 2010.11.21. 12:00Kőér u.10-12
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság7 Dominó Trans Szombathely - Cegléd 2010.11.21. 13:00Kőér u.9-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság7 BVSC-Zugló - Honvéd Pesterzsébet 2010.11.21. 14:00Kőér u.15-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság6 Honvéd Pesterzsébet - Cegléd 2010.11.21. 15:00Kőér u.20-5
Felnőtt Férfi Bajnokság9 TIPO VSC - Raiffeisen VSE 2010.11.21. 15:00Tüzér u.16-11
Felnőtt Férfi Bajnokság9 YBL WPC - OSC 2010.11.21. 16:00Kőér u.8-8
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Bp. IZZÓ - MAFC WINNER 2010.11.21. 16:00Tüzér u.7-18
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Komplex Giants PSE - Komplex PSE 2010.11.21. 17:00Tüzér u.9-7
Felnőtt Férfi Bajnokság9 RETR-O-SC - V-8 KÓPÉ 2010.11.21. 18:00Tüzér u.11-7
Felnőtt Férfi Bajnokság9 ELTE DSK - MAFC SCH 2010.11.21. 19:00Tüzér u.8-11
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Fater Polo SE - AVSE 2010.11.21. 20:00Tüzér u.11-13
Felnőtt Férfi Bajnokság10 MAFC WINNER - YBL WPC 2010.11.26. 21:00Szőnyi út10-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság5 Honvéd Pesterzsébet ifi - KSI SE serd. 2010.11.27. 10:00Szőnyi út6-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság5 OSC serd.2. - Lágymányosi Szpari ifi. 2010.11.27. 11:00Szőnyi út8-2
Gyermek 96' Bajnokság5 UVSE - KSI SE 2010.11.27. 11:30Margitsziget14-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság5 Komárom serd. - OSC Ifi. 2010.11.27. 12:00Szőnyi út12-6
Gyermek 98' Bajnokság10 FTC - PVSK 2010.11.27. 12:00Népliget16-7
Gyermek 96' Bajnokság5 Komárom - BÓKAY-KSI 2010.11.27. 12:30Margitsziget18-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság6 KSI SE serd. - ASI-Vasas Ifi. 2010.11.27. 13:00Szőnyi út6-8
Gyermek 98' Bajnokság10 KÓPÉ ÚVSE - Kiskunfélegyháza 2010.11.27. 13:00Népliget20-5
Gyermek 96' Bajnokság5 BVSC-Zugló - Kanizsa VSE 2010.11.27. 13:30Margitsziget12-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság6 Honvéd Pesterzsébet ifi - OSC serd.2. 2010.11.27. 14:00Szőnyi út6-10
Gyermek 98' Bajnokság10 KESI - OSC 2010.11.27. 14:00Népliget12-11
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság5 ASI-Vasas Ifi. - Komárom serd. 2010.11.27. 15:00Szőnyi út7-3
Gyermek 98' Bajnokság10 BVSC-Zugló - Budafóka SE 2010.11.27. 15:00Népliget17-2
Gyermek 98' Bajnokság10 Vodafone Pólósuli - TVSE 2010.11.27. 16:00Népliget19-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság8 Budafóka SE - Vodafone Pólósuli 2010.11.28. 10:00Szőnyi út4-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság8 Cegléd - FTC 2010.11.28. 11:00Szőnyi út1-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság8 BVSC-Zugló - Dominó Trans Szombathely 2010.11.28. 12:00Szőnyi út7-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság8 KESI - KSI SE 2010.11.28. 13:00Szőnyi út8-14
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság8 Honvéd Pesterzsébet - Kaposvár 2010.11.28. 14:00Szőnyi út7-5
Felnőtt Férfi Bajnokság10 MAFC SCH - OSC 2010.11.28. 16:00Tüzér u.13-8
Felnőtt Férfi Bajnokság10 AVSE - Bp. IZZÓ 2010.11.28. 17:00Tüzér u.17-14
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Raiffeisen VSE - ELTE DSK 2010.11.28. 17:00Kőér u.9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Vidám Vízilovak SE - Fater Polo SE 2010.11.28. 18:00Kőér u.11-4
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Komplex PSE - TIPO VSC 2010.11.28. 18:00Tüzér u.5-12
Felnőtt Férfi Bajnokság10 V-8 KÓPÉ - Komplex Giants PSE 2010.11.28. 20:00Szentendre15-13
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság5 Cegléd - KESI 2010.12.04. 09:00Kecskemét7-8
Gyermek 98' Bajnokság11 Kiskunfélegyháza - BVSC-Zugló 2010.12.04. 10:00Szentendre3-15
Gyermek 98' Bajnokság11 PVSK - KÓPÉ ÚVSE 2010.12.04. 11:00Szentendre3-18
Gyermek 98' Bajnokság11 KSI SE - OSC 2010.12.04. 12:00Szentendre18-3
Gyermek 98' Bajnokság11 Vodafone Pólósuli - FTC 2010.12.04. 13:00Szentendre15-4
Gyermek 98' Bajnokság11 TVSE - Honvéd Pesterzsébet 2010.12.04. 14:00Szentendre5-17
Felnőtt Férfi Bajnokság11 MAFC WINNER - AVSE 2010.12.04. 14:15Szőnyi út18-9
Gyermek 98' Bajnokság11 Budafóka SE - KESI 2010.12.04. 15:00Szentendre5-11
Felnőtt Férfi Bajnokság11 YBL WPC - MAFC SCH 2010.12.05. 11:15Kőér u.16-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság9 Dominó Trans Szombathely - Kaposvár 2010.12.05. 13:00Népliget14-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság9 UVSE - Cegléd 2010.12.05. 14:00Népliget6-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság9 FTC - BVSC-Zugló 2010.12.05. 15:00Népliget2-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság9 Budafóka SE - KESI 2010.12.05. 16:00Népliget3-11
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság9 KSI SE - Honvéd Pesterzsébet 2010.12.05. 17:00Népliget4-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság10 Honvéd Pesterzsébet - Budafóka SE 2010.12.05. 18:00Népliget5-5
Felnőtt Férfi Bajnokság11 Fater Polo SE - RETR-O-SC 2010.12.05. 18:00Tüzér u.8-11
Felnőtt Férfi Bajnokság11 OSC - Raiffeisen VSE 2010.12.05. 19:00Kőér u.8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság11 Bp. IZZÓ - Vidám Vízilovak SE 2010.12.05. 19:00Tüzér u.7-16
Felnőtt Férfi Bajnokság11 TIPO VSC - V-8 KÓPÉ 2010.12.05. 20:00Tüzér u.20-7
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC WINNER - ELTE DSK 2010.12.09. 21:00Szőnyi út13-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság8 OSC Ifi. - OSC serd. 2010.12.11. 13:00Kőér u.16-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság8 Lágymányosi Szpari ifi. - FTC serd. 2010.12.11. 14:00Kőér u.2-11
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság8 OSC serd.2. - BVSC-Zugló ifi. 2010.12.11. 15:00Kőér u.15-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság8 Komárom Ifi - ASI-Vasas Ifi. 2010.12.11. 16:00Kőér u.0-5
Felnőtt Férfi Bajnokság11 ELTE DSK - Komplex PSE 2010.12.11. 18:00Tüzér u.11-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság10 KESI - Vodafone Pólósuli 2010.12.12. 10:00Népliget0-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság11 UVSE - Kaposvár 2010.12.12. 11:00Népliget10-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság10 Dominó Trans Szombathely - KSI SE 2010.12.12. 12:00Népliget5-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság10 BVSC-Zugló - UVSE 2010.12.12. 13:00Népliget8-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság10 Kaposvár - FTC 2010.12.12. 14:00Népliget6-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság11 Vodafone Pólósuli - Cegléd 2010.12.12. 15:00Népliget8-1
Felnőtt Férfi Bajnokság12 AVSE - YBL WPC 2010.12.12. 16:00Tüzér u.11-19
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Raiffeisen VSE - MAFC SCH 2010.12.12. 17:00Kőér u.7-11
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Komplex Giants PSE - Fater Polo SE 2010.12.12. 17:00Tüzér u.4-5
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Vidám Vízilovak SE - MAFC WINNER 2010.12.12. 18:00Kőér u.12-13
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Komplex PSE - OSC 2010.12.12. 18:00Tüzér u.3-15
Felnőtt Férfi Bajnokság12 RETR-O-SC - Bp. IZZÓ 2010.12.12. 19:00Tüzér u.10-10
Felnőtt Férfi Bajnokság12 V-8 KÓPÉ - ELTE DSK 2010.12.12. 20:00Szentendre10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság13 MAFC WINNER - RETR-O-SC 2010.12.16. 21:00Szőnyi út16-4
Gyermek 98' Bajnokság13 PVSK - Budafóka SE 2010.12.18. 12:00Margitsziget0-5
Gyermek 98' Bajnokság13 TVSE - OSC 2010.12.18. 14:00Margitsziget11-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság11 OSC serd. - OSC serd.2. 2010.12.18. 15:00Tüzér u.11-14
Gyermek 98' Bajnokság13 Vodafone Pólósuli - BVSC-Zugló 2010.12.18. 15:00Margitsziget17-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság11 Lágymányosi Szpari ifi. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2010.12.18. 16:00Tüzér u.9-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság11 OSC Ifi. - ASI-Vasas Ifi. 2010.12.18. 17:00Tüzér u.5-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság11 BVSC-Zugló ifi. - FTC serd. 2010.12.18. 18:00Tüzér u.7-9
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság12 Honvéd Pesterzsébet ifi - OSC serd. 2010.12.18. 19:00Tüzér u.20-5
Felnőtt Férfi Bajnokság13 YBL WPC - Raiffeisen VSE 2010.12.19. 11:15Kőér u.17-6
Felnőtt Férfi Bajnokság13 TIPO VSC - Fater Polo SE 2010.12.19. 15:00Tüzér u.11-6
Felnőtt Férfi Bajnokság13 Bp. IZZÓ - Komplex Giants PSE 2010.12.19. 16:00Tüzér u.6-5
Felnőtt Férfi Bajnokság13 OSC - V-8 KÓPÉ 2010.12.19. 17:00Tüzér u.9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság13 MAFC SCH - Komplex PSE 2010.12.19. 18:00Tüzér u.9-13
Felnőtt Férfi Bajnokság13 AVSE - Vidám Vízilovak SE 2010.12.19. 19:00Tüzér u.11-9
Felnőtt Férfi Bajnokság15 Raiffeisen VSE - V-8 KÓPÉ 2011.02.06. 17:30Kőér u.12-14
Gyermek 98' Bajnokság12 KESI - KSI SE 2011.02.12. 10:00Leányfalu3-18
Gyermek 98' Bajnokság12 BVSC-Zugló - PVSK 2011.02.12. 11:00Leányfalu19-4
Gyermek 98' Bajnokság12 Honvéd Pesterzsébet - FTC 2011.02.12. 12:00Leányfalu8-5
Gyermek 98' Bajnokság12 KÓPÉ ÚVSE - Vodafone Pólósuli 2011.02.12. 15:00Leányfalu4-9
Felnőtt Férfi Bajnokság14 Fater Polo SE - ELTE DSK 2011.02.13. 10:00Tüzér u.11-13
Felnőtt Férfi Bajnokság14 Komplex Giants PSE - MAFC WINNER 2011.02.13. 16:00Tüzér u.7-16
Felnőtt Férfi Bajnokság14 RETR-O-SC - AVSE 2011.02.13. 17:00Tüzér u.12-15
Felnőtt Férfi Bajnokság14 Vidám Vízilovak SE - YBL WPC 2011.02.13. 18:00Kőér u.11-11
Felnőtt Férfi Bajnokság14 Komplex PSE - Raiffeisen VSE 2011.02.13. 18:00Tüzér u.12-13
Felnőtt Férfi Bajnokság14 TIPO VSC - Bp. IZZÓ 2011.02.13. 19:00Tüzér u.15-11
Felnőtt Férfi Bajnokság14 V-8 KÓPÉ - MAFC SCH 2011.02.13. 20:00Szentendre20-18
Felnőtt Férfi Bajnokság15 MAFC WINNER - TIPO VSC 2011.02.18. 21:00Szőnyi út18-9
Gyermek 98' Bajnokság14 Kiskunfélegyháza - Vodafone Pólósuli 2011.02.19. 13:00Margitsziget1-16
Gyermek 98' Bajnokság14 KESI - PVSK 2011.02.19. 14:00Margitsziget11-8
Gyermek 98' Bajnokság14 Budafóka SE - Honvéd Pesterzsébet 2011.02.19. 15:00Margitsziget0-15
Gyermek 98' Bajnokság14 OSC - KÓPÉ ÚVSE 2011.02.19. 17:00Margitsziget7-12
Felnőtt Férfi Bajnokság15 AVSE - Komplex Giants PSE 2011.02.20. 17:00Tüzér u.13-8
Felnőtt Férfi Bajnokság15 Vidám Vízilovak SE - RETR-O-SC 2011.02.20. 18:00Kőér u.10-8
Felnőtt Férfi Bajnokság15 ELTE DSK - Bp. IZZÓ 2011.02.20. 18:00Tüzér u.10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság15 OSC - Fater Polo SE 2011.02.20. 19:00Tüzér u.5-4
Felnőtt Férfi Bajnokság15 YBL WPC - Komplex PSE 2011.02.20. 19:30Kőér u.22-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság5 OSC serd. - BVSC-Zugló ifi. 2011.02.26. 11:00Szőnyi út4-19
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság9 FTC serd. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2011.02.26. 12:00Szőnyi út12-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság9 OSC serd. - KSI SE serd. 2011.02.26. 13:00Szőnyi út4-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság7 ASI-Vasas Ifi. - OSC serd.2. 2011.02.26. 14:00Szőnyi út7-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság12 FTC serd. - Komárom serd. 2011.02.26. 15:00Szőnyi út10-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság22 Honvéd Pesterzsébet ifi - Lágymányosi Szpari ifi. 2011.02.26. 16:00Szőnyi út14-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság9 Komárom serd. - OSC serd.2. 2011.02.26. 17:00Szőnyi út13-10
Felnőtt Férfi Bajnokság16 Fater Polo SE - MAFC SCH 2011.02.27. 10:00Tüzér u.8-12
Felnőtt Férfi Bajnokság16 Komplex Giants PSE - Vidám Vízilovak SE 2011.02.27. 15:00Tüzér u.9-15
Felnőtt Férfi Bajnokság16 Bp. IZZÓ - OSC 2011.02.27. 16:00Tüzér u.10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság16 RETR-O-SC - YBL WPC 2011.02.27. 17:00Tüzér u.8-17
Felnőtt Férfi Bajnokság16 TIPO VSC - AVSE 2011.02.27. 18:00Tüzér u.13-17
Felnőtt Férfi Bajnokság16 ELTE DSK - MAFC WINNER 2011.02.27. 19:00Tüzér u.2-11
Felnőtt Férfi Bajnokság16 V-8 KÓPÉ - Komplex PSE 2011.02.27. 20:00Szentendre15-7
Gyermek 98' Bajnokság15 BVSC-Zugló - OSC 2011.03.05. 09:00Szőnyi út10-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság7 BVSC-Zugló ifi. - KSI SE serd. 2011.03.05. 10:30Szőnyi út12-7
Gyermek 98' Bajnokság15 KESI - TVSE 2011.03.05. 11:30Kecskemét18-13
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság7 OSC serd. - Komárom serd. 2011.03.05. 11:30Szőnyi út5-15
Gyermek 98' Bajnokság15 PVSK - Vodafone Pólósuli 2011.03.05. 12:30Kecskemét6-21
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság7 Komárom Ifi - Honvéd Pesterzsébet ifi 2011.03.05. 12:30Szőnyi út6-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság6 Komárom serd. - BVSC-Zugló ifi. 2011.03.05. 13:30Szőnyi út9-12
Gyermek 98' Bajnokság4 KESI - Vodafone Pólósuli 2011.03.05. 15:30Kecskemét0-15
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság12 BVSC-Zugló - Cegléd 2011.03.06. 12:30Népliget16-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság12 FTC - Budafóka SE 2011.03.06. 13:30Népliget5-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság12 Dominó Trans Szombathely - KESI 2011.03.06. 14:30Népliget10-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság12 Honvéd Pesterzsébet - Vodafone Pólósuli 2011.03.06. 15:30Népliget4-7
Felnőtt Férfi Bajnokság17 YBL WPC - V-8 KÓPÉ 2011.03.06. 16:00Margitsziget Fedett Uszoda11-5
Felnőtt Férfi Bajnokság17 MAFC SCH - Bp. IZZÓ 2011.03.06. 16:00Tüzér u.7-5
Felnőtt Férfi Bajnokság17 Raiffeisen VSE - Fater Polo SE 2011.03.06. 17:00Margitsziget6-6
Felnőtt Férfi Bajnokság17 AVSE - ELTE DSK 2011.03.06. 17:00Tüzér u.9-7
Felnőtt Férfi Bajnokság17 RETR-O-SC - Komplex Giants PSE 2011.03.06. 18:00Tüzér u.9-9
Felnőtt Férfi Bajnokság17 Vidám Vízilovak SE - TIPO VSC 2011.03.06. 18:00Margitsziget12-8
Felnőtt Férfi Bajnokság18 MAFC WINNER - MAFC SCH 2011.03.11. 21:00Szőnyi út17-8
Gyermek 98' Bajnokság16 BVSC-Zugló - KSI SE 2011.03.12. 10:00Leányfalu11-5
Gyermek 98' Bajnokság16 FTC - TVSE 2011.03.12. 11:00Leányfalu6-4
Gyermek 96' Bajnokság6 BÓKAY-KSI - UVSE 2011.03.12. 11:00Szőnyi út7-19
Gyermek 98' Bajnokság16 Honvéd Pesterzsébet - PVSK 2011.03.12. 12:00Leányfalu13-9
Gyermek 96' Bajnokság6 Kanizsa VSE - KSI SE 2011.03.12. 12:00Szőnyi út6-8
Gyermek 98' Bajnokság16 Vodafone Pólósuli - KESI 2011.03.12. 13:00Leányfalu14-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság13 OSC serd. - Komárom serd. 2011.03.12. 13:00Kőér u.1-11
Gyermek 98' Bajnokság16 OSC - Budafóka SE 2011.03.12. 14:00Leányfalu15-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság13 Honvéd Pesterzsébet ifi - ASI-Vasas Ifi. 2011.03.12. 14:00Kőér u.9-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság16 OSC Ifi. - Komárom serd. 2011.03.12. 15:00Kőér u.10-11
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság13 Lágymányosi Szpari ifi. - BVSC-Zugló ifi. 2011.03.12. 16:00Kőér u.5-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság13 KSI SE serd. - FTC serd. 2011.03.12. 17:00Kőér u.6-12
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság13 Budafóka SE - UVSE 2011.03.13. 09:00Szőnyi út3-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság13 KESI - FTC 2011.03.13. 10:00Szőnyi út3-6
Felnőtt Férfi Bajnokság18 Fater Polo SE - Komplex PSE 2011.03.13. 10:00Tüzér u.14-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság13 Honvéd Pesterzsébet - Dominó Trans Szombathely 2011.03.13. 11:00Szőnyi út2-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság13 Vodafone Pólósuli - BVSC-Zugló 2011.03.13. 12:00Szőnyi út5-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság13 Cegléd - Kaposvár 2011.03.13. 13:00Szőnyi út6-5
Felnőtt Férfi Bajnokság18 Komplex Giants PSE - YBL WPC 2011.03.13. 16:00Tüzér u.5-13
Felnőtt Férfi Bajnokság18 ELTE DSK - Vidám Vízilovak SE 2011.03.13. 17:00Tüzér u.4-13
Felnőtt Férfi Bajnokság18 TIPO VSC - RETR-O-SC 2011.03.13. 18:00Tüzér u.11-4
Felnőtt Férfi Bajnokság18 OSC - AVSE 2011.03.13. 19:00Tüzér u.4-16
Gyermek 98' Bajnokság17 Vodafone Pólósuli - Honvéd Pesterzsébet 2011.03.16. 20:00Kőér u.8-4
Gyermek 97' Bajnokság5 Honvéd Pesterzsébet - Lágymányosi Szpari 2011.03.19. 09:00Margitsziget10-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság14 ASI-Vasas Ifi. - OSC serd. 2011.03.19. 09:00Szőnyi út12-2
Gyermek 97' Bajnokság5 Vasas - Cegléd 2011.03.19. 10:00Margitsziget19-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság14 BVSC-Zugló ifi. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2011.03.19. 10:00Szőnyi út10-9
Gyermek 98' Bajnokság17 KESI - FTC 2011.03.19. 10:30Kőér u.6-11
Gyermek 97' Bajnokság5 BVSC-Zugló - UVSE 2011.03.19. 11:00Margitsziget8-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság14 FTC serd. - OSC serd.2. 2011.03.19. 11:00Szőnyi út9-5
Gyermek 98' Bajnokság17 TVSE - KÓPÉ ÚVSE 2011.03.19. 11:30Kőér u.4-14
Gyermek 97' Bajnokság5 FTC - Honvéd Pesterzsébet 2011.03.19. 12:00Margitsziget3-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság14 Komárom serd. - Lágymányosi Szpari ifi. 2011.03.19. 12:00Szőnyi út14-6
Gyermek 98' Bajnokság17 KSI SE - Budafóka SE 2011.03.19. 12:30Kőér u.15-0
Gyermek 97' Bajnokság5 Lágymányosi Szpari - BVSC-Zugló 2011.03.19. 13:00Margitsziget9-13
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság14 OSC Ifi. - KSI SE serd. 2011.03.19. 13:00Szőnyi út5-9
Gyermek 97' Bajnokság5 UVSE - Vasas 2011.03.19. 14:00Margitsziget6-12
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság12 Komárom Ifi - OSC serd.2. 2011.03.19. 14:00Szőnyi út12-7
Gyermek 98' Bajnokság17 Kiskunfélegyháza - OSC 2011.03.19. 14:30Kőér u.7-20
Felnőtt Férfi Bajnokság17 MAFC WINNER - OSC 2011.03.19. 16:00Szőnyi út13-9
Gyermek 98' Bajnokság15 Kiskunfélegyháza - Honvéd Pesterzsébet 2011.03.19. 16:30Kőér u.10-24
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság14 UVSE - KESI 2011.03.20. 10:00Kecskemét6-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság14 Kaposvár - BVSC-Zugló 2011.03.20. 11:00Kecskemét8-18
Gyermek 98' Bajnokság14 KSI SE - FTC 2011.03.20. 12:30Népliget9-2
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság11 FTC - KSI SE 2011.03.20. 13:30Népliget6-3
Felnőtt Férfi Bajnokság19 Komplex Giants PSE - TIPO VSC 2011.03.20. 16:00Tüzér u.7-6
Felnőtt Férfi Bajnokság19 Raiffeisen VSE - MAFC WINNER 2011.03.20. 17:00Kőér u.5-14
Felnőtt Férfi Bajnokság19 AVSE - MAFC SCH 2011.03.20. 17:00Tüzér u.19-11
Felnőtt Férfi Bajnokság19 Komplex PSE - Bp. IZZÓ 2011.03.20. 18:00Tüzér u.11-13
Felnőtt Férfi Bajnokság19 Vidám Vízilovak SE - OSC 2011.03.20. 18:00Kőér u.13-7
Felnőtt Férfi Bajnokság19 RETR-O-SC - ELTE DSK 2011.03.20. 19:00Tüzér u.12-7
Felnőtt Férfi Bajnokság19 V-8 KÓPÉ - Fater Polo SE 2011.03.20. 20:00Szentendre9-8
Gyermek 96' Bajnokság7 BVSC-Zugló - BÓKAY-KSI 2011.03.26. 09:00Szőnyi út7-5
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság15 ASI-Vasas Ifi. - BVSC-Zugló ifi. 2011.03.26. 09:00Margitsziget11-9
Gyermek 96' Bajnokság7 KSI SE - Komárom 2011.03.26. 10:00Szőnyi út3-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság15 Komárom Ifi - FTC serd. 2011.03.26. 10:00Margitsziget3-13
Gyermek 96' Bajnokság7 UVSE - Kanizsa VSE 2011.03.26. 11:00Szőnyi út15-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság15 Honvéd Pesterzsébet ifi - Komárom serd. 2011.03.26. 11:00Margitsziget5-11
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság15 OSC serd.2. - OSC Ifi. 2011.03.26. 12:00Margitsziget11-6
Gyermek 98' Bajnokság18 Honvéd Pesterzsébet - KESI 2011.03.26. 13:00Szőnyi út15-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság15 Lágymányosi Szpari ifi. - KSI SE serd. 2011.03.26. 13:00Margitsziget4-3
Felnőtt Férfi Bajnokság20 MAFC WINNER - Komplex PSE 2011.03.26. 18:15Szőnyi út21-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság15 BVSC-Zugló - KSI SE 2011.03.27. 09:00Szőnyi út8-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság15 Honvéd Pesterzsébet - UVSE 2011.03.27. 10:00Szőnyi út6-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság15 Dominó Trans Szombathely - FTC 2011.03.27. 11:00Szőnyi út5-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság15 Vodafone Pólósuli - Kaposvár 2011.03.27. 12:00Szőnyi út12-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság15 Cegléd - Budafóka SE 2011.03.27. 13:00Szőnyi út4-11
Gyermek 98' Bajnokság18 OSC - PVSK 2011.03.27. 14:00Szőnyi út17-2
Gyermek 98' Bajnokság18 BVSC-Zugló - TVSE 2011.03.27. 15:00Szőnyi út17-7
Felnőtt Férfi Bajnokság20 ELTE DSK - Komplex Giants PSE 2011.03.27. 15:00Tüzér u.4-6
Gyermek 98' Bajnokság18 KÓPÉ ÚVSE - FTC 2011.03.27. 16:00Szőnyi út11-11
Felnőtt Férfi Bajnokság20 MAFC SCH - Vidám Vízilovak SE 2011.03.27. 16:00Tüzér u.9-12
Gyermek 98' Bajnokság18 KSI SE - Kiskunfélegyháza 2011.03.27. 17:00Szőnyi út18-3
Felnőtt Férfi Bajnokság20 AVSE - Raiffeisen VSE 2011.03.27. 17:00Tüzér u.14-11
Felnőtt Férfi Bajnokság20 TIPO VSC - YBL WPC 2011.03.27. 18:00Tüzér u.9-15
Felnőtt Férfi Bajnokság20 Bp. IZZÓ - V-8 KÓPÉ 2011.03.27. 19:00Tüzér u.12-12
Felnőtt Férfi Bajnokság20 OSC - RETR-O-SC 2011.03.27. 20:00Tüzér u.6-4
Gyermek 98' Bajnokság19 FTC - BVSC-Zugló 2011.04.02. 09:00Szőnyi út9-11
Gyermek 98' Bajnokság19 KESI - KÓPÉ ÚVSE 2011.04.02. 10:00Szőnyi út2-17
Gyermek 97' Bajnokság6 Honvéd Pesterzsébet - Cegléd 2011.04.02. 10:30Kőér u.18-3
Gyermek 98' Bajnokság19 PVSK - KSI SE 2011.04.02. 11:00Szőnyi út3-18
Gyermek 97' Bajnokság6 BVSC-Zugló - Vasas 2011.04.02. 11:30Kőér u.6-14
Gyermek 98' Bajnokság19 TVSE - Budafóka SE 2011.04.02. 12:00Szőnyi út13-2
Gyermek 97' Bajnokság6 FTC - Cegléd 2011.04.02. 12:30Kőér u.9-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság16 BVSC-Zugló ifi. - OSC serd. 2011.04.02. 12:30Margitsziget14-13
Gyermek 97' Bajnokság6 Vasas - Lágymányosi Szpari 2011.04.02. 13:30Kőér u.17-12
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság16 KSI SE serd. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2011.04.02. 13:45Margitsziget8-11
Gyermek 98' Bajnokság19 Vodafone Pólósuli - OSC 2011.04.02. 14:00Szőnyi út17-2
Gyermek 97' Bajnokság6 BVSC-Zugló - FTC 2011.04.02. 14:30Kőér u.10-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság16 Lágymányosi Szpari ifi. - OSC serd.2. 2011.04.02. 15:00Margitsziget3-13
Gyermek 97' Bajnokság6 UVSE - Lágymányosi Szpari 2011.04.02. 15:30Kőér u.12-8
Felnőtt Férfi Bajnokság21 YBL WPC - Fater Polo SE 2011.04.03. 11:30Kőér u.0-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság16 UVSE - Dominó Trans Szombathely 2011.04.03. 14:00Szőnyi út5-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság16 KSI SE - Kaposvár 2011.04.03. 15:00Szőnyi út14-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság16 FTC - Vodafone Pólósuli 2011.04.03. 16:00Szőnyi út1-3
Felnőtt Férfi Bajnokság21 Komplex Giants PSE - OSC 2011.04.03. 16:00Tüzér u.10-10
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság16 Budafóka SE - BVSC-Zugló 2011.04.03. 17:00Szőnyi út7-10
Felnőtt Férfi Bajnokság21 RETR-O-SC - MAFC SCH 2011.04.03. 17:00Tüzér u.6-10
Felnőtt Férfi Bajnokság21 Komplex PSE - AVSE 2011.04.03. 18:00Tüzér u.3-22
Felnőtt Férfi Bajnokság21 TIPO VSC - ELTE DSK 2011.04.03. 19:00Tüzér u.9-11
Felnőtt Férfi Bajnokság21 Vidám Vízilovak SE - Raiffeisen VSE 2011.04.03. 19:30Kőér u.14-10
Felnőtt Férfi Bajnokság21 V-8 KÓPÉ - MAFC WINNER 2011.04.03. 20:00Szentendre10-19
Gyermek 96' Bajnokság8 BÓKAY-KSI - KSI SE 2011.04.09. 09:00Margitsziget7-12
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság18 KSI SE serd. - BVSC-Zugló ifi. 2011.04.09. 09:00Szőnyi út7-9
Gyermek 96' Bajnokság8 Komárom - Kanizsa VSE 2011.04.09. 10:00Margitsziget17-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság18 Komárom Ifi - OSC serd. 2011.04.09. 10:00Szőnyi út12-4
Gyermek 96' Bajnokság8 BVSC-Zugló - UVSE 2011.04.09. 11:00Margitsziget6-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság8 KSI SE serd. - Komárom serd. 2011.04.09. 11:00Szőnyi út8-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság18 Honvéd Pesterzsébet ifi - Komárom Ifi 2011.04.09. 12:00Szőnyi út4-12
Gyermek 98' Bajnokság20 Kiskunfélegyháza - TVSE 2011.04.09. 12:30Kőér u.8-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság18 OSC Ifi. - FTC serd. 2011.04.09. 13:00Szőnyi út4-15
Gyermek 98' Bajnokság20 OSC - Honvéd Pesterzsébet 2011.04.09. 13:30Kőér u.6-13
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság18 OSC serd.2. - ASI-Vasas Ifi. 2011.04.09. 14:00Szőnyi út6-6
Gyermek 98' Bajnokság20 KSI SE - Vodafone Pólósuli 2011.04.09. 14:30Kőér u.8-9
Gyermek 98' Bajnokság20 BVSC-Zugló - KÓPÉ ÚVSE 2011.04.09. 15:30Kőér u.6-6
Gyermek 98' Bajnokság20 Budafóka SE - FTC 2011.04.09. 16:30Kőér u.7-18
Gyermek 98' Bajnokság13 Kiskunfélegyháza - KESI 2011.04.09. 16:45Kecskemét3-17
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság17 Vodafone Pólósuli - KSI SE 2011.04.10. 14:00Margitsziget Széchy Uszoda7-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság17 FTC - UVSE 2011.04.10. 15:00Margitsziget Széchy Uszoda4-4
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság17 Kaposvár - Budafóka SE 2011.04.10. 16:00Margitsziget Széchy Uszoda5-9
Felnőtt Férfi Bajnokság22 MAFC SCH - Komplex Giants PSE 2011.04.10. 16:00Tüzér u.10-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság17 BVSC-Zugló - KESI 2011.04.10. 17:00Margitsziget Széchy Uszoda10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság22 AVSE - V-8 KÓPÉ 2011.04.10. 17:00Tüzér u.10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság22 Raiffeisen VSE - RETR-O-SC 2011.04.10. 17:00Kőér u.8-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság17 Cegléd - Honvéd Pesterzsébet 2011.04.10. 18:00Margitsziget Széchy Uszoda2-7
Felnőtt Férfi Bajnokság22 Bp. IZZÓ - Fater Polo SE 2011.04.10. 18:00Tüzér u.8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság22 Vidám Vízilovak SE - Komplex PSE 2011.04.10. 18:00Kőér u.19-4
Felnőtt Férfi Bajnokság22 ELTE DSK - YBL WPC 2011.04.10. 19:00Tüzér u.9-13
Felnőtt Férfi Bajnokság22 OSC - TIPO VSC 2011.04.10. 20:00Tüzér u.12-15
Felnőtt Férfi Bajnokság25 Fater Polo SE - Vidám Vízilovak SE 2011.04.13. 22:00Tüzér u.13-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság17 OSC serd. - FTC serd. 2011.04.16. 10:00Népliget2-17
Gyermek 97' Bajnokság7 Honvéd Pesterzsébet - Vasas 2011.04.16. 11:00Szőnyi út7-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság17 ASI-Vasas Ifi. - KSI SE serd. 2011.04.16. 11:00Népliget15-0
Gyermek 97' Bajnokság7 Cegléd - Lágymányosi Szpari 2011.04.16. 12:00Szőnyi út7-9
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság17 Komárom Ifi - Lágymányosi Szpari ifi. 2011.04.16. 12:00Népliget15-3
Gyermek 97' Bajnokság7 FTC - UVSE 2011.04.16. 13:00Szőnyi út2-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság17 OSC serd.2. - Honvéd Pesterzsébet ifi 2011.04.16. 13:00Népliget9-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság18 Honvéd Pesterzsébet - BVSC-Zugló 2011.04.16. 13:30Kőér u.4-10
Gyermek 97' Bajnokság7 BVSC-Zugló - Honvéd Pesterzsébet 2011.04.16. 14:00Szőnyi út9-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság20 Komárom Ifi - BVSC-Zugló ifi. 2011.04.16. 14:00Népliget8-9
Gyermek 97' Bajnokság7 UVSE - Cegléd 2011.04.16. 15:00Szőnyi út14-4
Gyermek 97' Bajnokság7 Lágymányosi Szpari - FTC 2011.04.16. 16:00Szőnyi út8-7
Felnőtt Férfi Bajnokság23 Fater Polo SE - MAFC WINNER 2011.04.17. 10:00Tüzér u.6-13
Felnőtt Férfi Bajnokság23 YBL WPC - Bp. IZZÓ 2011.04.17. 14:00Kőér u.18-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság18 KESI - Kaposvár 2011.04.17. 15:00Kőér u.12-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság18 Cegléd - Dominó Trans Szombathely 2011.04.17. 16:00Kőér u.3-11
Felnőtt Férfi Bajnokság23 Komplex Giants PSE - Raiffeisen VSE 2011.04.17. 16:00Tüzér u.10-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság11 KESI - Honvéd Pesterzsébet 2011.04.17. 17:00Kőér u.7-8
Felnőtt Férfi Bajnokság23 RETR-O-SC - Komplex PSE 2011.04.17. 17:00Tüzér u.14-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság18 Budafóka SE - KSI SE 2011.04.17. 18:00Kőér u.7-8
Felnőtt Férfi Bajnokság23 TIPO VSC - MAFC SCH 2011.04.17. 18:00Tüzér u.11-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság18 UVSE - Vodafone Pólósuli 2011.04.17. 19:00Kőér u.1-2
Felnőtt Férfi Bajnokság23 ELTE DSK - OSC 2011.04.17. 19:00Tüzér u.6-9
Felnőtt Férfi Bajnokság23 V-8 KÓPÉ - Vidám Vízilovak SE 2011.04.17. 20:00Szentendre8-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság13 OSC Ifi. - Komárom Ifi 2011.04.22. 12:00Szőnyi út8-10
Gyermek 96' Bajnokság6 Komárom - BVSC-Zugló 2011.04.22. 13:00Szőnyi út4-4
Felnőtt Férfi Bajnokság24 MAFC WINNER - Bp. IZZÓ 2011.04.29. 21:00Szőnyi út11-4
Gyermek 96' Bajnokság9 BVSC-Zugló - KSI SE 2011.04.30. 10:00Margitsziget16-3
Gyermek 96' Bajnokság9 Kanizsa VSE - BÓKAY-KSI 2011.04.30. 11:00Margitsziget7-11
Gyermek 98' Bajnokság21 TVSE - PVSK 2011.04.30. 13:30Tatabánya22-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság19 ASI-Vasas Ifi. - Komárom Ifi 2011.04.30. 13:30Tüzér u.11-7
Gyermek 98' Bajnokság22 OSC - KESI 2011.04.30. 14:30Tatabánya10-8
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság19 Komárom serd. - KSI SE serd. 2011.04.30. 14:30Tüzér u.9-10
Gyermek 98' Bajnokság22 Budafóka SE - BVSC-Zugló 2011.04.30. 15:30Tatabánya3-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság19 FTC serd. - Lágymányosi Szpari ifi. 2011.04.30. 15:30Tüzér u.5-0
Gyermek 98' Bajnokság22 PVSK - FTC 2011.04.30. 16:30Tatabánya6-21
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság19 BVSC-Zugló ifi. - OSC serd.2. 2011.04.30. 16:30Tüzér u.12-5
Gyermek 98' Bajnokság22 Kiskunfélegyháza - KÓPÉ ÚVSE 2011.04.30. 17:30Tatabánya7-17
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság19 OSC serd. - OSC Ifi. 2011.04.30. 17:30Tüzér u.4-11
Gyermek 98' Bajnokság22 TVSE - Vodafone Pólósuli 2011.04.30. 18:30Tatabánya7-12
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság19 FTC - Cegléd 2011.05.01. 10:00Népliget12-1
Gyermek 98' Bajnokság4 TVSE - FTC 2011.05.01. 10:00Leányfalu6-9
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság19 Vodafone Pólósuli - Budafóka SE 2011.05.01. 11:00Népliget10-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság19 KSI SE - KESI 2011.05.01. 12:00Népliget16-13
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság19 Kaposvár - Honvéd Pesterzsébet 2011.05.01. 13:00Népliget7-11
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság19 Dominó Trans Szombathely - BVSC-Zugló 2011.05.01. 14:00Népliget5-6
Felnőtt Férfi Bajnokság24 MAFC SCH - ELTE DSK 2011.05.01. 16:00Tüzér u.13-3
Felnőtt Férfi Bajnokság24 Raiffeisen VSE - TIPO VSC 2011.05.01. 16:00Kőér u.11-9
Felnőtt Férfi Bajnokság24 AVSE - Fater Polo SE 2011.05.01. 17:00Tüzér u.10-3
Felnőtt Férfi Bajnokság24 Komplex PSE - Komplex Giants PSE 2011.05.01. 18:00Tüzér u.6-9
Felnőtt Férfi Bajnokság24 OSC - YBL WPC 2011.05.01. 19:00Tüzér u.8-17
Felnőtt Férfi Bajnokság24 V-8 KÓPÉ - RETR-O-SC 2011.05.01. 20:00Szentendre11-9
Gyermek 98' Bajnokság15 KÓPÉ ÚVSE - KSI SE 2011.05.05. 17:00Leányfalu7-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság17 BVSC-Zugló ifi. - Komárom serd. 2011.05.07. 10:00Szőnyi út18-3
Gyermek 98' Bajnokság23 FTC - Vodafone Pólósuli 2011.05.07. 11:00Népliget6-13
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság20 Honvéd Pesterzsébet ifi - FTC serd. 2011.05.07. 11:00Szőnyi út8-14
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság1 OSC serd.2. - Komárom Ifi 2011.05.07. 12:00Szőnyi út9-11
Gyermek 98' Bajnokság23 BVSC-Zugló - Kiskunfélegyháza 2011.05.07. 12:00Népliget19-6
Gyermek 98' Bajnokság23 KÓPÉ ÚVSE - PVSK 2011.05.07. 13:00Népliget16-1
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság20 KSI SE serd. - OSC serd. 2011.05.07. 13:00Szőnyi út16-3
Gyermek 98' Bajnokság23 OSC - KSI SE 2011.05.07. 14:00Népliget5-14
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság16 Komárom serd. - ASI-Vasas Ifi. 2011.05.07. 14:00Szőnyi út8-11
Gyermek 98' Bajnokság23 Honvéd Pesterzsébet - TVSE 2011.05.07. 15:00Népliget10-7
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság20 Lágymányosi Szpari ifi. - OSC Ifi. 2011.05.07. 15:00Szőnyi út3-6
Gyermek 96' Bajnokság10 BÓKAY-KSI - Komárom 2011.05.07. 16:00Szőnyi út7-13
Gyermek 98' Bajnokság23 KESI - Budafóka SE 2011.05.07. 16:00Népliget8-5
Felnőtt Férfi Bajnokság25 Bp. IZZÓ - AVSE 2011.05.08. 00:000-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság20 Honvéd Pesterzsébet - KSI SE 2011.05.08. 09:00Margitsziget6-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság20 BVSC-Zugló - FTC 2011.05.08. 10:00Margitsziget4-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság20 KESI - Budafóka SE 2011.05.08. 11:00Margitsziget8-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság20 Kaposvár - Dominó Trans Szombathely 2011.05.08. 12:00Margitsziget5-14
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság20 Cegléd - UVSE 2011.05.08. 13:00Margitsziget4-16
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság11 Budafóka SE - Dominó Trans Szombathely 2011.05.08. 14:00Margitsziget6-10
Felnőtt Férfi Bajnokság25 YBL WPC - MAFC WINNER 2011.05.08. 14:30Kőér u.6-11
Felnőtt Férfi Bajnokság25 Komplex Giants PSE - V-8 KÓPÉ 2011.05.08. 16:00Kőér u.10-15
Felnőtt Férfi Bajnokság25 OSC - MAFC SCH 2011.05.08. 17:30Kőér u.4-7
Felnőtt Férfi Bajnokság25 TIPO VSC - Komplex PSE 2011.05.08. 19:00Kőér u.16-6
Gyermek 96' Bajnokság9 UVSE - Komárom 2011.05.11. 16:00Margitsziget15-8
Felnőtt Férfi Bajnokság18 Bp. IZZÓ - Raiffeisen VSE 2011.05.12. 20:00Sportmax 2.13-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság21 Komárom serd. - Komárom Ifi 2011.05.14. 00:00Komarno10-9
Gyermek 96' Bajnokság10 KSI SE - UVSE 2011.05.14. 10:00Margitsziget Széchy Uszoda3-4
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság12 BVSC-Zugló ifi. - OSC Ifi. 2011.05.14. 10:00Szőnyi út13-4
Gyermek 98' Bajnokság24 KSI SE - KESI 2011.05.14. 10:00Margitsziget19-7
Gyermek 96' Bajnokság10 Kanizsa VSE - BVSC-Zugló 2011.05.14. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda3-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság21 OSC serd. - Lágymányosi Szpari ifi. 2011.05.14. 11:00Szőnyi út8-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság12 KSI SE - UVSE 2011.05.14. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda6-7
Gyermek 98' Bajnokság24 Vodafone Pólósuli - KÓPÉ ÚVSE 2011.05.14. 12:00Margitsziget11-2
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság21 FTC serd. - ASI-Vasas Ifi. 2011.05.14. 12:00Szőnyi út8-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság9 OSC Ifi. - Lágymányosi Szpari ifi. 2011.05.14. 13:00Szőnyi út7-5
Gyermek 98' Bajnokság24 FTC - Honvéd Pesterzsébet 2011.05.14. 13:00Margitsziget8-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság14 KSI SE - Cegléd 2011.05.14. 13:30Margitsziget Széchy Uszoda14-4
Gyermek 98' Bajnokság24 PVSK - BVSC-Zugló 2011.05.14. 14:00Margitsziget0-15
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság21 KSI SE serd. - OSC serd.2. 2011.05.14. 14:00Szőnyi út9-8
Gyermek 98' Bajnokság24 Kiskunfélegyháza - Budafóka SE 2011.05.14. 16:00Margitsziget17-18
Gyermek 98' Bajnokság4 Budafóka SE - OSC 2011.05.15. 09:00Kőér u.12-15
Gyermek 98' Bajnokság21 KESI - BVSC-Zugló 2011.05.15. 14:00Szőnyi út4-17
Felnőtt Férfi Bajnokság26 Raiffeisen VSE - OSC 2011.05.15. 14:30Kőér u.6-10
Gyermek 98' Bajnokság21 KÓPÉ ÚVSE - Budafóka SE 2011.05.15. 16:00Szőnyi út16-4
Felnőtt Férfi Bajnokság26 MAFC SCH - YBL WPC 2011.05.15. 16:00Tüzér u.14-16
Gyermek 98' Bajnokság21 Honvéd Pesterzsébet - KSI SE 2011.05.15. 17:00Szőnyi út5-13
Felnőtt Férfi Bajnokság26 AVSE - MAFC WINNER 2011.05.15. 17:00Tüzér u.6-10
Gyermek 98' Bajnokság21 FTC - Kiskunfélegyháza 2011.05.15. 18:00Szőnyi út15-5
Felnőtt Férfi Bajnokság26 Komplex PSE - ELTE DSK 2011.05.15. 18:00Tüzér u.10-16
Felnőtt Férfi Bajnokság26 RETR-O-SC - Fater Polo SE 2011.05.15. 19:00Tüzér u.9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság26 Vidám Vízilovak SE - Bp. IZZÓ 2011.05.15. 20:00Tüzér u.12-8
Felnőtt Férfi Bajnokság26 V-8 KÓPÉ - TIPO VSC 2011.05.18. 18:30Leányfalu21-16
Felnőtt Férfi Bajnokság27 MAFC WINNER - Vidám Vízilovak SE 2011.05.20. 21:00Szőnyi út9-11
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság22 OSC serd.2. - OSC serd. 2011.05.21. 11:00Szőnyi út11-9
Gyermek 98' Bajnokság13 Honvéd Pesterzsébet - KÓPÉ ÚVSE 2011.05.21. 11:00Leányfalu4-10
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság6 Lágymányosi Szpari ifi. - Komárom Ifi 2011.05.21. 12:00Szőnyi út0-5
Gyermek 98' Bajnokság25 BVSC-Zugló - Vodafone Pólósuli 2011.05.21. 12:00Leányfalu6-9
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság7 FTC serd. - OSC Ifi. 2011.05.21. 13:00Szőnyi út12-4
Gyermek 98' Bajnokság25 Budafóka SE - PVSK 2011.05.21. 14:00Leányfalu9-3
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság22 Komárom Ifi - KSI SE serd. 2011.05.21. 14:00Szőnyi út7-7
Gyermek 98' Bajnokság25 OSC - TVSE 2011.05.21. 15:00Leányfalu6-9
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság22 ASI-Vasas Ifi. - OSC Ifi. 2011.05.21. 15:00Szőnyi út16-7
Gyermek 98' Bajnokság25 KÓPÉ ÚVSE - Honvéd Pesterzsébet 2011.05.21. 16:00Leányfalu11-6
Diapolo Ifi - Serdülő összevont bajnokság22 FTC serd. - BVSC-Zugló ifi. 2011.05.21. 16:00Szőnyi út9-9
Gyermek 98' Bajnokság25 KESI - Kiskunfélegyháza 2011.05.21. 16:45Kecskemét5-0
Felnőtt Férfi Bajnokság27 YBL WPC - AVSE 2011.05.22. 10:00Kőér u.12-9
Felnőtt Férfi Bajnokság27 Fater Polo SE - Komplex Giants PSE 2011.05.22. 10:00Tüzér u.10-11
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság21 Vodafone Pólósuli - KESI 2011.05.22. 15:00Budafok15-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság21 KSI SE - Dominó Trans Szombathely 2011.05.22. 16:00Budafok7-10
Felnőtt Férfi Bajnokság27 MAFC SCH - Raiffeisen VSE 2011.05.22. 16:00Tüzér u.12-3
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság21 UVSE - BVSC-Zugló 2011.05.22. 17:00Budafok5-4
Felnőtt Férfi Bajnokság27 Bp. IZZÓ - RETR-O-SC 2011.05.22. 17:00Tüzér u.10-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság21 FTC - Kaposvár 2011.05.22. 18:00Budafok12-3
Felnőtt Férfi Bajnokság27 ELTE DSK - V-8 KÓPÉ 2011.05.22. 18:00Tüzér u.7-8
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság21 Budafóka SE - Honvéd Pesterzsébet 2011.05.22. 19:00Budafok13-0
Felnőtt Férfi Bajnokság27 OSC - Komplex PSE 2011.05.22. 19:00Tüzér u.14-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság14 FTC - Honvéd Pesterzsébet 2011.05.25. 19:00Kőér u.9-1
Gyermek 98' Bajnokság26 Vodafone Pólósuli - Budafóka SE 2011.05.28. 12:00Szőnyi út16-1
Gyermek 98' Bajnokság26 TVSE - KSI SE 2011.05.28. 13:00Szőnyi út6-16
Gyermek 98' Bajnokság26 PVSK - Kiskunfélegyháza 2011.05.28. 14:00Szőnyi út18-3
Gyermek 98' Bajnokság26 FTC - OSC 2011.05.28. 15:00Szőnyi út10-9
Gyermek 98' Bajnokság26 Honvéd Pesterzsébet - BVSC-Zugló 2011.05.28. 16:00Szőnyi út6-14
Felnőtt Férfi Bajnokság25 ELTE DSK - Raiffeisen VSE 2011.05.28. 17:30Tüzér u.0-5
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság22 KSI SE - FTC 2011.05.29. 10:00Cegléd3-2
Felnőtt Férfi Bajnokság28 Fater Polo SE - TIPO VSC 2011.05.29. 10:00Tüzér u.19-11
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság14 Dominó Trans Szombathely - Vodafone Pólósuli 2011.05.29. 11:00Cegléd5-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság22 Honvéd Pesterzsébet - KESI 2011.05.29. 12:00Cegléd10-6
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság22 Dominó Trans Szombathely - Budafóka SE 2011.05.29. 13:00Cegléd3-7
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság16 KESI - Cegléd 2011.05.29. 14:00Cegléd13-10
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság22 Kaposvár - UVSE 2011.05.29. 15:00Cegléd3-10
Kőnigh GyörgyGyermek 99' Bajnokság22 Cegléd - Vodafone Pólósuli 2011.05.29. 16:00Cegléd5-16
Felnőtt Férfi Bajnokság28 Komplex Giants PSE - Bp. IZZÓ 2011.05.29. 16:00Tüzér u.10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság28 Raiffeisen VSE - YBL WPC 2011.05.29. 17:00Margitsziget12-19
Felnőtt Férfi Bajnokság28 RETR-O-SC - MAFC WINNER 2011.05.29. 17:00Tüzér u.10-13
Felnőtt Férfi Bajnokság28 Komplex PSE - MAFC SCH 2011.05.29. 18:00Tüzér u.4-12
Felnőtt Férfi Bajnokság28 Vidám Vízilovak SE - AVSE 2011.05.29. 19:00Tüzér u.9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság28 V-8 KÓPÉ - OSC 2011.05.29. 20:00Szentendre12-11
Felnőtt Férfi Bajnokság29 MAFC WINNER - Komplex Giants PSE 2011.06.03. 21:00Szőnyi út11-4
Felnőtt Férfi Bajnokság29 Raiffeisen VSE - Komplex PSE 2011.06.05. 14:00Kőér u.12-8
Felnőtt Férfi Bajnokság29 MAFC SCH - V-8 KÓPÉ 2011.06.05. 16:00Tüzér u.14-7
Felnőtt Férfi Bajnokság29 AVSE - RETR-O-SC 2011.06.05. 17:00Tüzér u.19-9
Felnőtt Férfi Bajnokság29 Bp. IZZÓ - TIPO VSC 2011.06.05. 18:00Tüzér u.7-10
Felnőtt Férfi Bajnokság29 ELTE DSK - Fater Polo SE 2011.06.05. 19:00Tüzér u.9-5
Felnőtt Férfi Bajnokság29 YBL WPC - Vidám Vízilovak SE 2011.06.05. 20:00Tüzér u.12-14
Felnőtt Férfi Bajnokság30 TIPO VSC - MAFC WINNER 2011.06.10. 20:00Szőnyi út8-16
Felnőtt Férfi Bajnokság30 Fater Polo SE - OSC 2011.06.12. 10:00Tüzér u.11-10
Felnőtt Férfi Bajnokság30 Komplex Giants PSE - AVSE 2011.06.12. 15:00Tüzér u.11-17
Felnőtt Férfi Bajnokság30 Bp. IZZÓ - ELTE DSK 2011.06.12. 16:00Tüzér u.14-14
Felnőtt Férfi Bajnokság30 RETR-O-SC - Vidám Vízilovak SE 2011.06.12. 17:00Tüzér u.7-16
Felnőtt Férfi Bajnokság30 Komplex PSE - YBL WPC 2011.06.12. 18:00Tüzér u.9-27
Felnőtt Férfi Bajnokság30 V-8 KÓPÉ - Raiffeisen VSE 2011.06.12. 20:00Szentendre7-6
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY