Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
1 2 3 4 ... 10 15 20 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2001 - 2002.


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Felnőtt bajnokság1. MAFC Schönherz - COMPAQ 2001.10.18. 20:30Komjádi10-9
Felnőtt bajnokság1. OSC-Rimi - Vidám Vízilovak 2001.10.20. 12:00Kőér u.6-9
Felnőtt bajnokság1. BP. IZZÓ - Siketek 2001.10.20. 16:00Tüzér u.7-5
Gyermek "B" bajnokság1. BVSC II. - MATÁV Polo Suli 2001.10.20. 19:00Szőnyi út2-20
Felnőtt bajnokság1. Komplex ifi - Neptun VSC 2001.10.21. 13:00Tüzér u.4-10
Felnőtt bajnokság1. ELTE - Dias Zeus VSE 2001.10.21. 17:00Tüzér u.8-3
Felnőtt bajnokság2. Neptun VSC - BP. IZZÓ 2001.10.27. 18:30Tüzér u.13-8
Felnőtt bajnokság2. Siketek - MAFC Schönherz 2001.10.28. 10:00Szőnyi út4-6
Felnőtt bajnokság2. Dias Zeus VSE - ÓBUDA 2001.10.28. 10:00Tüzér u.10-12
Serdülő bajnokság2. Dominó - BHSE - OSC 2001.10.28. 12:30Kőér u.10-6
Gyermek "A" bajnokság2. VAKESZ - POLO SC (leány) 2001.10.28. 12:30Hódmezővásárhely7-5
Felnőtt bajnokság2. Komplex ifi - ELTE 2001.10.28. 13:00Tüzér u.6-9
Felnőtt bajnokság2. Vidám Vízilovak - OSC-Rimi ifi 2001.10.28. 15:00Tüzér u.16-7
Felnőtt bajnokság2. Komplex - OSC-Rimi 2001.10.28. 16:00Tüzér u.6-15
Gyermek "B" bajnokság2. BVSC (leány) - Cegléd 2001.10.28. 17:00Szőnyi út5-9
Felnőtt bajnokság3. COMPAQ - OSC-Rimi ifi 2001.11.01. 20:30Komjádi8-11
Gyermek "B" bajnokság3. BVSC (leány) - MATÁV Polo Suli 2001.11.03. 16:00Szőnyi út1-20
Gyermek "A" bajnokság3. POLO SC (leány) - MATÁV - Vasas 2001.11.03. 16:15Tüzér u.6-16
Felnőtt bajnokság3. Neptun VSC - MAFC Schönherz 2001.11.03. 17:15Tüzér u.13-3
Felnőtt bajnokság3. ÓBUDA - Komplex ifi 2001.11.03. 18:15Tüzér u.0-5
Felnőtt bajnokság3. Dias Zeus VSE - OSC-Rimi 2001.11.04. 10:00Tüzér u.2-15
Serdülő bajnokság3. Komplex Polo Suli - OSC 2001.11.04. 13:00Tüzér u.9-14
Serdülő bajnokság3. Dominó - BHSE - UTE 2001.11.04. 15:30Kőér u.25-1
Felnőtt bajnokság3. Komplex - Vidám Vízilovak 2001.11.04. 16:00Tüzér u.7-11
Felnőtt bajnokság3. ELTE - BP. IZZÓ 2001.11.04. 17:00Tüzér u.6-6
Felnőtt bajnokság4. COMPAQ - Siketek 2001.11.08. 20:30Komjádi5-11
Serdülő bajnokság4. UTE - OSC 2001.11.10. 11:00Margitsziget1-13
Felnőtt bajnokság4. OSC-Rimi ifi - Komplex 2001.11.10. 12:00Kőér u.5-11
Felnőtt bajnokság4. BP. IZZÓ - ÓBUDA 2001.11.10. 15:00Tüzér u.12-8
Gyermek "A" bajnokság4. Dominó-BHSE - POLO SC (leány) 2001.11.11. 11:30Kőér u.7-4
Felnőtt bajnokság4. OSC-Rimi - Komplex ifi 2001.11.11. 12:00Kőér u.19-6
Gyermek "B" bajnokság4. Cegléd - BVSC II. 2001.11.11. 14:00Cegléd10-3
Felnőtt bajnokság4. Vidám Vízilovak - Dias Zeus VSE 2001.11.11. 15:00Tüzér u.24-7
Felnőtt bajnokság4. MAFC Schönherz - ELTE 2001.11.11. 16:00Tüzér u.8-11
Gyermek "A" bajnokság5. Dominó-BHSE - MATÁV - Vasas 2001.11.17. 13:00Kőér u.2-9
Serdülő bajnokság5. Komplex Polo Suli - UTE 2001.11.17. 14:00Tüzér u.9-11
Felnőtt bajnokság5. ÓBUDA - MAFC Schönherz 2001.11.17. 15:00Tüzér u.6-13
Felnőtt bajnokság5. Siketek - OSC-Rimi ifi 2001.11.17. 15:30Szőnyi út5-3
Felnőtt bajnokság5. BP. IZZÓ - OSC-Rimi 2001.11.17. 16:00Tüzér u.6-12
Felnőtt bajnokság5. Dias Zeus VSE - Komplex 2001.11.18. 10:00Tüzér u.7-8
Felnőtt bajnokság5. Komplex ifi - Vidám Vízilovak 2001.11.18. 13:00Tüzér u.6-14
Felnőtt bajnokság5. Neptun VSC - COMPAQ 2001.11.18. 17:00Tüzér u.13-7
Felnőtt bajnokság6. COMPAQ - ELTE 2001.11.22. 20:30Komjádi8-13
Gyermek "B" bajnokság9. Cegléd - BVSC (leány) 2001.11.24. 10:00Cegléd7-5
Serdülő bajnokság6. Dominó - BHSE - Komplex Polo Suli 2001.11.24. 13:00Kőér u.18-4
Gyermek "A" bajnokság6. Dominó-BHSE - VAKESZ 2001.11.24. 14:00Kőér u.23-4
Felnőtt bajnokság1. ÓBUDA - Komplex 2001.11.24. 16:00Tüzér u.9-9
Felnőtt bajnokság6. Siketek - Neptun VSC 2001.11.24. 16:00Szőnyi út5-10
Felnőtt bajnokság6. OSC-Rimi ifi - Dias Zeus VSE 2001.11.25. 09:00Margitsziget8-11
Felnőtt bajnokság6. OSC-Rimi - MAFC Schönherz 2001.11.25. 10:00Kőér u.15-6
Felnőtt bajnokság6. Vidám Vízilovak - BP. IZZÓ 2001.11.25. 15:00Tüzér u.19-7
Felnőtt bajnokság6. Komplex - Komplex ifi 2001.11.25. 16:00Tüzér u.15-6
Serdülő bajnokság1. Komplex Polo Suli - Dominó - BHSE 2001.11.28. 20:00Kőér u.6-12
Gyermek "B" bajnokság6. BVSC II. - BVSC (leány) 2001.11.29. 17:00Szőnyi út10-5
Serdülő bajnokság7. OSC - Dominó - BHSE 2001.12.01. 10:30Kőér u.8-8
Gyermek "A" bajnokság7. MATÁV - Vasas - VAKESZ 2001.12.01. 15:00Tüzér u.15-3
Felnőtt bajnokság7. BP. IZZÓ - Komplex 2001.12.01. 16:00Tüzér u.10-8
Felnőtt bajnokság7. Neptun VSC - OSC-Rimi ifi 2001.12.01. 17:00Szőnyi út13-5
Felnőtt bajnokság7. MAFC Schönherz - Vidám Vízilovak 2001.12.01. 18:00Tüzér u.8-14
Felnőtt bajnokság7. Komplex ifi - Dias Zeus VSE 2001.12.02. 13:00Tüzér u.4-11
Gyermek "B" bajnokság7. MATÁV Polo Suli - Cegléd 2001.12.02. 15:00Tüzér u.27-0
Felnőtt bajnokság7. ÓBUDA - COMPAQ 2001.12.02. 16:00Tüzér u.17-9
Felnőtt bajnokság8. COMPAQ - OSC-Rimi 2001.12.06. 20:30Komjádi8-16
Felnőtt bajnokság8. Siketek - ÓBUDA 2001.12.08. 11:00Szőnyi út9-13
Serdülő bajnokság8. UTE - Dominó - BHSE 2001.12.08. 12:00Margitsziget8-11
Felnőtt bajnokság8. OSC-Rimi ifi - Komplex ifi 2001.12.08. 13:00Kőér u.12-9
Serdülő bajnokság8. OSC - Komplex Polo Suli 2001.12.08. 14:00Kőér u.18-6
Felnőtt bajnokság8. Komplex - MAFC Schönherz 2001.12.08. 16:00Tüzér u.12-8
Felnőtt bajnokság8. Dias Zeus VSE - BP. IZZÓ 2001.12.09. 10:00Tüzér u.5-9
Gyermek "B" bajnokság8. MATÁV Polo Suli - BVSC II. 2001.12.09. 16:00Komjádi15-2
Felnőtt bajnokság8. Neptun VSC - ELTE 2001.12.11. 21:00Tüzér u.13-9
Felnőtt bajnokság7. ELTE - Siketek 2001.12.14. 21:00Tüzér u.10-8
Serdülő bajnokság9. OSC - UTE 2001.12.15. 13:00Kőér u.6-6
Felnőtt bajnokság9. OSC-Rimi - Siketek 2001.12.15. 14:00Kőér u.12-3
Gyermek "A" bajnokság9. POLO SC (leány) - VAKESZ 2001.12.15. 15:00Tüzér u.8-7
Felnőtt bajnokság9. BP. IZZÓ - Komplex ifi 2001.12.15. 16:00Tüzér u.10-5
Felnőtt bajnokság9. MAFC Schönherz - Dias Zeus VSE 2001.12.15. 17:00Tüzér u.11-8
Felnőtt bajnokság9. ÓBUDA - Neptun VSC 2001.12.15. 18:00Tüzér u.11-10
Felnőtt bajnokság9. Vidám Vízilovak - COMPAQ 2001.12.16. 15:00Tüzér u.16-4
Felnőtt bajnokság9. ELTE - OSC-Rimi ifi 2001.12.16. 16:00Tüzér u.5-2
Felnőtt bajnokság1. OSC-Rimi - ELTE 2001.12.17. 20:00Margitsziget13-6
Felnőtt bajnokság0. OSC-Rimi ifi - BP. IZZÓ 2002.02.16. 11:00Margitsziget6-10
Felnőtt bajnokság0. Komplex ifi - MAFC Schönherz 2002.02.17. 13:00Tüzér u.10-12
Felnőtt bajnokság0. Komplex - COMPAQ 2002.02.17. 16:00Tüzér u.13-9
Felnőtt bajnokság0. ELTE - ÓBUDA 2002.02.17. 17:00Tüzér u.6-8
Felnőtt bajnokság0. Neptun VSC - OSC-Rimi 2002.02.17. 19:00Szőnyi út6-8
Felnőtt bajnokság0. Siketek - Vidám Vízilovak 2002.02.17. 20:00Szőnyi út10-16
Felnőtt bajnokság3. OSC-Rimi - OSC-Rimi ifi 2002.02.18. 20:00Margitsziget17-4
Felnőtt bajnokság1. MAFC Schönherz - BP. IZZÓ 2002.02.20. 21:00Tüzér u.8-8
Felnőtt bajnokság1. COMPAQ - Dias Zeus VSE 2002.02.21. 20:30Komjádi5-10
Felnőtt bajnokság1. Vidám Vízilovak - Neptun VSC 2002.02.23. 15:00Komjádi5-0
Felnőtt bajnokság1. ÓBUDA - OSC-Rimi ifi 2002.02.23. 16:00Tüzér u.13-7
Felnőtt bajnokság1. Komplex - Siketek 2002.02.24. 16:00Tüzér u.8-5
Felnőtt bajnokság2. Dias Zeus VSE - Siketek 2002.03.03. 10:00Tüzér u.10-9
Felnőtt bajnokság2. Komplex ifi - COMPAQ 2002.03.03. 13:00Tüzér u.6-11
Gyermek "A" bajnokság0. MATÁV - Vasas - POLO SC (leány) 2002.03.03. 14:00Tüzér u.25-5
Felnőtt bajnokság2. OSC-Rimi ifi - MAFC Schönherz 2002.03.03. 14:00Margitsziget0-6
Gyermek "B" bajnokság0. MATÁV Polo Suli - BVSC (leány) 2002.03.03. 15:00Tüzér u.11-5
Felnőtt bajnokság2. ELTE - Vidám Vízilovak 2002.03.06. 21:30Kőér u.6-14
Felnőtt bajnokság3. COMPAQ - BP. IZZÓ 2002.03.07. 20:30Komjádi0-5
Serdülő bajnokság0. UTE - Komplex Polo Suli 2002.03.09. 09:00Margitsziget4-6
Gyermek "B" bajnokság1. BVSC II. - Cegléd 2002.03.09. 09:30Szőnyi út6-9
Felnőtt bajnokság3. Siketek - Komplex ifi 2002.03.09. 12:00Szőnyi út12-11
Felnőtt bajnokság3. Dias Zeus VSE - Neptun VSC 2002.03.10. 09:00Tüzér u.7-11
Felnőtt bajnokság3. Vidám Vízilovak - ÓBUDA 2002.03.10. 15:00Kőér u.15-5
Felnőtt bajnokság3. Komplex - ELTE 2002.03.10. 16:00Tüzér u.11-8
Gyermek "A" bajnokság1. POLO SC (leány) - Dominó-BHSE 2002.03.10. 18:00Tüzér u.10-24
Serdülő bajnokság1. Komplex Polo Suli - Dominó - BHSE 2002.03.15. 14:00Kőér u.7-13
Gyermek "A" bajnokság2. MATÁV - Vasas - Dominó-BHSE 2002.03.17. 14:00Tüzér u.5-4
Serdülő bajnokság3. Dominó - BHSE - UTE 2002.03.20. 19:00Kőér u.13-5
Gyermek "B" bajnokság3. BVSC (leány) - BVSC II. 2002.03.21. 17:00Szőnyi út5-1
Felnőtt bajnokság4. COMPAQ - MAFC Schönherz 2002.03.21. 20:30Komjádi5-13
Serdülő bajnokság2. Dominó - BHSE - OSC 2002.03.23. 12:00Kőér u.11-3
Felnőtt bajnokság4. Komplex - ÓBUDA 2002.03.23. 15:00Tüzér u.9-9
Felnőtt bajnokság4. Siketek - BP. IZZÓ 2002.03.23. 15:00Szőnyi út6-12
Felnőtt bajnokság4. Neptun VSC - Komplex ifi 2002.03.23. 18:00Szőnyi út17-7
Felnőtt bajnokság4. Dias Zeus VSE - ELTE 2002.03.24. 10:00Tüzér u.7-10
Felnőtt bajnokság4. Vidám Vízilovak - OSC-Rimi 2002.03.24. 13:00Kőér u.12-6
Gyermek "A" bajnokság3. VAKESZ - Dominó-BHSE 2002.03.24. 17:00Hódmezővásárhely6-15
Felnőtt bajnokság5. OSC-Rimi ifi - Vidám Vízilovak 2002.03.27. 20:30Kőér u.4-15
Felnőtt bajnokság5. ÓBUDA - Dias Zeus VSE 2002.03.28. 22:00Tüzér u.12-9
Gyermek "B" bajnokság4. Cegléd - MATÁV Polo Suli 2002.03.30. 11:00Cegléd2-13
Felnőtt bajnokság5. MAFC Schönherz - Siketek 2002.03.30. 11:00Kőér u.6-8
Gyermek "A" bajnokság4. VAKESZ - MATÁV - Vasas 2002.03.30. 16:00Hódmezővásárhely5-19
Felnőtt bajnokság5. BP. IZZÓ - Neptun VSC 2002.03.30. 17:00Tüzér u.10-7
Serdülő bajnokság3. Komplex Polo Suli - OSC 2002.03.31. 13:00Tüzér u.0-5
Felnőtt bajnokság5. ELTE - Komplex ifi 2002.03.31. 15:00Tüzér u.10-10
Felnőtt bajnokság6. OSC-Rimi ifi - OSC-Rimi 2002.04.02. 20:00Margitsziget4-15
Felnőtt bajnokság6. OSC-Rimi ifi - COMPAQ 2002.04.04. 20:30Komjádi5-10
Serdülő bajnokság4. UTE - OSC 2002.04.06. 10:00Margitsziget7-11
Felnőtt bajnokság6. BP. IZZÓ - ELTE 2002.04.06. 16:00Tüzér u.11-8
Felnőtt bajnokság6. OSC-Rimi - Dias Zeus VSE 2002.04.07. 11:00Margitsziget14-5
Felnőtt bajnokság6. MAFC Schönherz - Neptun VSC 2002.04.07. 13:00Szőnyi út6-13
Felnőtt bajnokság6. Komplex ifi - ÓBUDA 2002.04.07. 13:00Tüzér u.9-10
Felnőtt bajnokság6. Vidám Vízilovak - Komplex 2002.04.07. 15:00Kőér u.12-5
Felnőtt bajnokság7. Siketek - COMPAQ 2002.04.11. 20:30Komjádi11-12
Serdülő bajnokság5. Komplex Polo Suli - UTE 2002.04.13. 14:00Tüzér u.8-9
Felnőtt bajnokság7. Komplex - OSC-Rimi ifi 2002.04.13. 15:00Tüzér u.6-4
Felnőtt bajnokság7. ÓBUDA - BP. IZZÓ 2002.04.13. 16:00Tüzér u.9-11
Gyermek "A" bajnokság5. Dominó-BHSE - MATÁV - Vasas 2002.04.14. 10:00Kőér u.9-6
Felnőtt bajnokság7. Dias Zeus VSE - Vidám Vízilovak 2002.04.14. 10:00Tüzér u.11-16
Gyermek "B" bajnokság5. BVSC II. - MATÁV Polo Suli 2002.04.14. 14:00Kőér u.6-16
Felnőtt bajnokság7. ELTE - MAFC Schönherz 2002.04.14. 15:00Tüzér u.8-3
Felnőtt bajnokság8. COMPAQ - Neptun VSC 2002.04.18. 20:30Komjádi11-10
Felnőtt bajnokság8. MAFC Schönherz - ÓBUDA 2002.04.20. 00:00Komjádi0-5
Serdülő bajnokság6. Dominó - BHSE - Komplex Polo Suli 2002.04.20. 13:30Kőér u.6-2
Felnőtt bajnokság8. OSC-Rimi ifi - Siketek 2002.04.20. 15:00Szőnyi út3-11
Felnőtt bajnokság8. OSC-Rimi - BP. IZZÓ 2002.04.20. 16:00Margitsziget15-3
Felnőtt bajnokság8. Komplex - Dias Zeus VSE 2002.04.20. 17:00Tüzér u.13-3
Gyermek "A" bajnokság6. VAKESZ - POLO SC (leány) 2002.04.21. 12:00Kőér u.16-2
Gyermek "B" bajnokság6. BVSC II. - Cegléd 2002.04.21. 13:00Kőér u.4-9
Felnőtt bajnokság8. Vidám Vízilovak - Komplex ifi 2002.04.21. 15:00Kőér u.22-9
Felnőtt bajnokság2. Neptun VSC - Komplex 2002.04.23. 21:00Tüzér u.10-6
Felnőtt bajnokság9. ELTE - COMPAQ 2002.04.25. 20:30Komjádi8-13
Gyermek "B" bajnokság7. Cegléd - MATÁV Polo Suli 2002.04.27. 14:00Kőér u.1-14
Felnőtt bajnokság9. Neptun VSC - Siketek 2002.04.27. 15:00Tüzér u.10-3
Felnőtt bajnokság9. BP. IZZÓ - Vidám Vízilovak 2002.04.27. 16:00Tüzér u.9-15
Serdülő bajnokság7. OSC - Dominó - BHSE 2002.04.28. 10:00Margitsziget6-9
Felnőtt bajnokság9. Dias Zeus VSE - OSC-Rimi ifi 2002.04.28. 10:00Tüzér u.11-7
Felnőtt bajnokság9. Komplex ifi - Komplex 2002.04.28. 13:00Tüzér u.5-10
Felnőtt bajnokság9. MAFC Schönherz - OSC-Rimi 2002.04.28. 14:00Kőér u.9-12
Felnőtt bajnokság0. COMPAQ - ÓBUDA 2002.05.02. 20:30Komjádi19-10
Felnőtt bajnokság0. Siketek - ELTE 2002.05.03. 21:00Tüzér u.5-6
Serdülő bajnokság8. UTE - Dominó - BHSE 2002.05.04. 10:00Margitsziget8-13
Gyermek "A" bajnokság8. MATÁV - Vasas - Dominó-BHSE 2002.05.04. 11:00Kőér u.2-14
Felnőtt bajnokság1. Komplex ifi - OSC-Rimi ifi 2002.05.04. 14:00Tüzér u.5-0
Gyermek "B" bajnokság8. MATÁV Polo Suli - BVSC II. 2002.05.04. 15:00Kőér u.16-2
Felnőtt bajnokság0. Komplex - BP. IZZÓ 2002.05.04. 15:00Tüzér u.9-9
Felnőtt bajnokság2. OSC-Rimi - ÓBUDA 2002.05.04. 16:00Margitsziget25-8
Felnőtt bajnokság0. Dias Zeus VSE - Komplex ifi 2002.05.05. 10:00Tüzér u.12-11
Felnőtt bajnokság0. Vidám Vízilovak - MAFC Schönherz 2002.05.05. 15:00Kőér u.11-7
Felnőtt bajnokság0. OSC-Rimi ifi - Neptun VSC 2002.05.05. 16:00Margitsziget2-12
Serdülő bajnokság8. OSC - Komplex Polo Suli 2002.05.05. 17:00Margitsziget12-7
Gyermek "B" bajnokság7. BVSC (leány) - UTE 2002.05.08. 16:00Szőnyi út6-2
Felnőtt bajnokság1. OSC-Rimi - COMPAQ 2002.05.09. 20:30Komjádi14-5
Serdülő bajnokság9. OSC - UTE 2002.05.11. 10:00Margitsziget9-4
Gyermek "A" bajnokság9. POLO SC (leány) - VAKESZ 2002.05.11. 13:00Kőér u.6-8
Gyermek "B" bajnokság9. Cegléd - BVSC II. 2002.05.11. 14:00Kőér u.5-0
Felnőtt bajnokság2. COMPAQ - Vidám Vízilovak 2002.05.16. 20:30Komjádi4-7
Felnőtt bajnokság1. MAFC Schönherz - Komplex 2002.05.17. 21:00Tüzér u.3-6
Felnőtt bajnokság2. Neptun VSC - ÓBUDA 2002.05.18. 00:00Tüzér u.0-5
Serdülő bajnokság0. UTE - Komplex Polo Suli 2002.05.18. 10:00Margitsziget24-6
Felnőtt bajnokság2. OSC-Rimi ifi - ELTE 2002.05.18. 12:00Margitsziget9-12
Gyermek "B" bajnokság0. MATÁV Polo Suli - Cegléd 2002.05.18. 14:00Kőér u.10-5
Felnőtt bajnokság2. Siketek - OSC-Rimi 2002.05.18. 16:00Szőnyi út3-12
Gyermek "B" bajnokság0. UTE - BVSC (leány) 2002.05.22. 16:00Szőnyi út11-5
Felnőtt bajnokság1. BP. IZZÓ - Dias Zeus VSE 2002.05.22. 21:00Tüzér u.5-6
Felnőtt bajnokság3. COMPAQ - Komplex 2002.05.23. 20:30Komjádi10-12
Felnőtt bajnokság1. ELTE - Neptun VSC 2002.05.23. 21:00Tüzér u.3-19
Felnőtt bajnokság3. ÓBUDA - ELTE 2002.05.25. 16:00Tüzér u.8-9
Felnőtt bajnokság3. MAFC Schönherz - Komplex ifi 2002.05.25. 17:00Tüzér u.9-7
Felnőtt bajnokság3. OSC-Rimi - Neptun VSC 2002.05.26. 10:00Margitsziget9-8
Felnőtt bajnokság3. BP. IZZÓ - OSC-Rimi ifi 2002.05.26. 16:00Tüzér u.10-7
Felnőtt bajnokság4. BP. IZZÓ - MAFC Schönherz 2002.05.29. 21:00Tüzér u.7-6
Felnőtt bajnokság5. OSC-Rimi - Komplex 2002.05.31. 20:00Margitsziget8-7
Felnőtt bajnokság4. Siketek - Komplex 2002.06.01. 15:30Tüzér u.7-10
Felnőtt bajnokság4. Neptun VSC - Vidám Vízilovak 2002.06.01. 16:30Tüzér u.9-10
Felnőtt bajnokság4. Dias Zeus VSE - COMPAQ 2002.06.02. 10:00Tüzér u.6-12
Felnőtt bajnokság2. Komplex ifi - BP. IZZÓ 2002.06.02. 13:00Tüzér u.6-14
Felnőtt bajnokság4. OSC-Rimi ifi - ÓBUDA 2002.06.02. 14:00Margitsziget14-12
Felnőtt bajnokság6. Neptun VSC - Dias Zeus VSE 2002.06.04. 21:00Tüzér u.11-4
Felnőtt bajnokság5. COMPAQ - Komplex ifi 2002.06.06. 20:30Komjádi16-8
Felnőtt bajnokság5. ÓBUDA - OSC-Rimi 2002.06.08. 16:00Szőnyi út0-5
Felnőtt bajnokság5. Vidám Vízilovak - ELTE 2002.06.09. 13:00Kőér u.20-5
Felnőtt bajnokság5. MAFC Schönherz - OSC-Rimi ifi 2002.06.09. 15:00Tüzér u.7-7
Felnőtt bajnokság6. BP. IZZÓ - COMPAQ 2002.06.13. 20:30Komjádi7-11
Felnőtt bajnokság1. ÓBUDA - Siketek 2002.06.13. 22:00Tüzér u.5-0
Felnőtt bajnokság4. ELTE - OSC-Rimi 2002.06.14. 20:00Margitsziget11-20
Felnőtt bajnokság5. Komplex - Neptun VSC 2002.06.15. 14:00Tüzér u.6-12
Felnőtt bajnokság6. ÓBUDA - Vidám Vízilovak 2002.06.15. 16:00Komjádi0-5
Felnőtt bajnokság6. Komplex ifi - Siketek 2002.06.16. 13:00Tüzér u.7-8
Felnőtt bajnokság6. ELTE - Komplex 2002.06.16. 15:00Tüzér u.5-8
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY