Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
Előző 1 2 3 4 5 ... 10 15 20 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2002 - 2003.


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Gyermek "B" bajnokság01 KSI B - MATÁV B 2002.09.14. 11:00Kőér u.2-10
Gyermek "B" bajnokság01 VASAS B - BVSC B 2002.09.14. 12:00Kőér u.18-2
Gyermek "B" bajnokság01 DOMINO B - SPORTLIGET 2002.09.14. 14:00Kőér u.33-0
Gyermek "B" bajnokság01 UTE B - CEGLÉD 2002.09.14. 15:00Kőér u.10-7
Felnőtt bajnokság01 OSC - DR. MARTENS - FATER POLO 2002.09.14. 15:00Margitsziget10-6
Felnőtt bajnokság01 OSC - COMPAQ 2002.09.14. 16:00Margitsziget8-9
Felnőtt bajnokság01 MAFC - MULTI GAME - BP. IZZÓ 2002.09.14. 16:00Szőnyi út16-1
Gyermek "B" bajnokság02 FTC B - KSI B 2002.09.14. 16:00Kőér u.9-13
Gyermek "B" bajnokság02 SPORTLIGET - VASAS B 2002.09.14. 17:00Kőér u.0-34
Gyermek "B" bajnokság02 CEGLÉD - DOMINO B 2002.09.14. 18:00Kőér u.5-10
Gyermek "B" bajnokság02 MATÁV B - UTE B 2002.09.14. 19:00Kőér u.10-11
Felnőtt bajnokság01 KOMPLEX IFI - ELTE 2002.09.15. 13:00Tüzér u.4-10
Felnőtt bajnokság01 VIDÁM VÍZILOVAK - KOMPLEX 2002.09.15. 17:00Kőér u.12-8
Felnőtt bajnokság01 NEPTUN - MAFC SCH 2002.09.15. 18:00Tüzér u.5-6
Felnőtt bajnokság02 COMPAQ - KOMPLEX 2002.09.19. 20:30Komjádi16-9
Gyermek "C" bajnokság01 DOMINO C - KSI C 2002.09.21. 11:00Kőér u.3-19
Gyermek "C" bajnokság01 BVSC C - VASAS C 2002.09.21. 12:00Kőér u.24-1
Gyermek "C" bajnokság01 UTE C - POLO SC C 2002.09.21. 13:00Kőér u.16-4
Serdülő bajnokság01 UTE sr - SPORTLIGET sr 2002.09.21. 14:00Margitsziget7-5
Gyermek "C" bajnokság02 KSI C - MATÁV C 2002.09.21. 14:00Kőér u.3-2
Serdülő bajnokság01 OSC sr - MAFC - MULTI GAME sr 2002.09.21. 15:00Margitsziget7-5
Gyermek "C" bajnokság02 VASAS C - DOMINO C 2002.09.21. 15:00Kőér u.11-12
Serdülő bajnokság01 UTE sr - KOMPLEX sr 2002.09.21. 16:00Margitsziget1-11
Gyermek "C" bajnokság02 POLO SC C - BVSC C 2002.09.21. 16:00Kőér u.1-16
Serdülő bajnokság01 MAFC - MULTI GAME sr - SPORTLIGET sr 2002.09.21. 17:00Margitsziget15-3
Felnőtt bajnokság02 MAFC - MULTI GAME - MAFC SCH 2002.09.21. 18:00Szőnyi út19-5
Felnőtt bajnokság02 VIDÁM VÍZILOVAK - ELTE 2002.09.22. 18:00Kőér u.10-6
Felnőtt bajnokság02 NEPTUN - OSC - DR. MARTENS 2002.09.24. 20:00Margitsziget4-17
Felnőtt bajnokság02 MAFC - MULTI GAME - OSC 2002.09.24. 21:00Szőnyi út16-4
Felnőtt bajnokság03 KOMPLEX - FATER POLO 2002.09.28. 15:00Tüzér u.9-10
Felnőtt bajnokság03 MAFC - MULTI GAME - OSC - DR. MARTENS 2002.09.28. 16:00Szőnyi út7-10
Felnőtt bajnokság03 BP. SIKETEK - NEPTUN 2002.09.28. 17:00Szőnyi út4-8
Felnőtt bajnokság03 ELTE - OSC 2002.09.28. 17:00Tüzér u.11-13
Gyermek "A" bajnokság01 OSC - DOMINO - POLO SC A 2002.09.29. 09:00Kőér u.9-4
Gyermek "A" bajnokság01 UTE A - KOMPLEX A 2002.09.29. 10:00Kőér u.20-2
Gyermek "A" bajnokság01 FTC A - KSI A 2002.09.29. 11:00Kőér u.7-9
Gyermek "A" bajnokság01 VASAS I. - Vasas II. 2002.09.29. 12:00Kőér u.5-12
Gyermek "A" bajnokság02 KOMPLEX A - OSC - DOMINO 2002.09.29. 13:00Kőér u.3-26
Felnőtt bajnokság03 KOMPLEX IFI - MAFC SCH 2002.09.29. 13:00Tüzér u.6-13
Gyermek "A" bajnokság02 KSI A - UTE A 2002.09.29. 14:00Kőér u.5-15
Gyermek "A" bajnokság02 Vasas II. - FTC A 2002.09.29. 15:00Kőér u.10-5
Gyermek "A" bajnokság02 POLO SC A - VASAS I. 2002.09.29. 16:00Kőér u.9-8
Felnőtt bajnokság03 VIDÁM VÍZILOVAK - COMPAQ 2002.09.29. 17:00Kőér u.13-4
Felnőtt bajnokság03 ELTE - BP. IZZÓ 2002.09.29. 17:00Tüzér u.8-13
Felnőtt bajnokság04 OSC - DR. MARTENS - OSC 2002.10.05. 14:00Margitsziget15-1
Felnőtt bajnokság04 OSC - DR. MARTENS - KOMPLEX IFI 2002.10.12. 10:00Margitsziget25-2
Gyermek "B" bajnokság03 UTE B - FTC B 2002.10.12. 12:00Margitsziget12-5
Gyermek "B" bajnokság03 DOMINO B - MATÁV B 2002.10.12. 13:00Margitsziget3-7
Serdülő bajnokság02 OSC sr - UTE sr 2002.10.12. 14:00Kőér u.4-11
Gyermek "B" bajnokság03 VASAS B - CEGLÉD 2002.10.12. 14:00Margitsziget20-3
Felnőtt bajnokság04 MAFC SCH - ELTE 2002.10.12. 14:00Szőnyi út8-5
Serdülő bajnokság02 KOMPLEX sr - SPORTLIGET sr 2002.10.12. 15:00Kőér u.12-6
Gyermek "B" bajnokság03 BVSC B - SPORTLIGET 2002.10.12. 15:00Margitsziget38-0
Serdülő bajnokság02 MAFC - MULTI GAME sr - OSC sr 2002.10.12. 16:00Kőér u.11-7
Gyermek "B" bajnokság04 CEGLÉD - BVSC B 2002.10.12. 16:00Margitsziget2-4
Serdülő bajnokság02 SPORTLIGET sr - UTE sr 2002.10.12. 17:00Kőér u.8-10
Gyermek "B" bajnokság04 MATÁV B - VASAS B 2002.10.12. 17:00Margitsziget3-6
Felnőtt bajnokság04 MAFC - MULTI GAME - BP. SIKETEK 2002.10.12. 18:00Szőnyi út20-5
Felnőtt bajnokság04 FATER POLO - COMPAQ 2002.10.12. 19:00Tüzér u.9-13
Gyermek "B" bajnokság04 FTC B - DOMINO B 2002.10.13. 13:00Margitsziget10-15
Gyermek "B" bajnokság04 KSI B - UTE B 2002.10.13. 14:00Margitsziget2-5
Felnőtt bajnokság04 BP. IZZÓ - VIDÁM VÍZILOVAK 2002.10.13. 17:00Tüzér u.7-16
Felnőtt bajnokság04 NEPTUN - KOMPLEX 2002.10.13. 18:00Tüzér u.12-8
Felnőtt bajnokság05 COMPAQ - NEPTUN 2002.10.17. 20:30Komjádi8-13
Felnőtt bajnokság05 OSC - KOMPLEX 2002.10.19. 12:00Margitsziget6-7
Felnőtt bajnokság05 KOMPLEX - MAFC - MULTI GAME 2002.10.19. 15:00Tüzér u.10-9
Felnőtt bajnokság05 KOMPLEX IFI - BP. SIKETEK 2002.10.20. 13:00Tüzér u.13-10
Felnőtt bajnokság05 ELTE - OSC - DR. MARTENS 2002.10.20. 16:00Tüzér u.7-16
Felnőtt bajnokság05 VIDÁM VÍZILOVAK - FATER POLO 2002.10.20. 17:00Kőér u.18-5
Felnőtt bajnokság05 BP. IZZÓ - MAFC SCH 2002.10.20. 17:00Tüzér u.4-10
Felnőtt bajnokság06 MAFC - MULTI GAME - COMPAQ 2002.10.22. 20:30Szőnyi út16-10
Gyermek "A" bajnokság03 UTE A - Vasas II. 2002.10.26. 13:00Margitsziget14-3
Gyermek "A" bajnokság03 OSC - DOMINO - KSI A 2002.10.26. 14:00Margitsziget6-6
Felnőtt bajnokság06 MAFC SCH - VIDÁM VÍZILOVAK 2002.10.26. 14:00Szőnyi út8-15
Gyermek "A" bajnokság03 VASAS I. - KOMPLEX A 2002.10.26. 15:00Margitsziget13-0
Gyermek "A" bajnokság04 Vasas II. - OSC - DOMINO 2002.10.26. 16:00Margitsziget9-9
Gyermek "A" bajnokság04 POLO SC A - UTE A 2002.10.26. 17:00Margitsziget3-12
Felnőtt bajnokság06 NEPTUN - FATER POLO 2002.10.26. 18:00Szőnyi út11-9
Felnőtt bajnokság06 BP. SIKETEK - ELTE 2002.10.26. 19:00Szőnyi út9-4
Felnőtt bajnokság06 KOMPLEX - KOMPLEX IFI 2002.10.27. 13:00Tüzér u.12-5
Felnőtt bajnokság06 OSC - DR. MARTENS - BP. IZZÓ 2002.10.27. 14:00Margitsziget16-5
Gyermek "A" bajnokság04 KOMPLEX A - FTC A 2002.10.27. 15:00Margitsziget5-17
Gyermek "C" bajnokság03 DOMINO C - POLO SC C 2002.10.27. 16:00Kőér u.19-7
Gyermek "A" bajnokság04 KSI A - VASAS I. 2002.10.27. 16:00Margitsziget3-5
Gyermek "A" bajnokság03 FTC A - POLO SC A 2002.10.27. 17:00Margitsziget2-7
Felnőtt bajnokság06 VIDÁM VÍZILOVAK - OSC 2002.10.27. 17:00Kőér u.13-10
Felnőtt bajnokság07 COMPAQ - KOMPLEX IFI 2002.10.31. 20:30Komjádi14-9
Gyermek "C" bajnokság03 UTE C - KSI C 2002.11.01. 10:00Szőnyi út11-2
Gyermek "C" bajnokság04 POLO SC C - MATÁV C 2002.11.01. 11:00Szőnyi út2-5
Gyermek "C" bajnokság04 VASAS C - UTE C 2002.11.01. 12:00Szőnyi út2-16
Gyermek "C" bajnokság04 KSI C - BVSC C 2002.11.01. 13:00Szőnyi út7-11
Gyermek "C" bajnokság03 MATÁV C - VASAS C 2002.11.02. 10:30Szőnyi út10-4
Felnőtt bajnokság07 MAFC SCH - OSC - DR. MARTENS 2002.11.02. 17:00Tüzér u.2-22
Felnőtt bajnokság07 FATER POLO - MAFC - MULTI GAME 2002.11.02. 19:00Tüzér u.11-15
Felnőtt bajnokság07 OSC - MAFC SCH 2002.11.03. 09:00Margitsziget3-9
Serdülő bajnokság03 KOMPLEX sr - OSC sr 2002.11.03. 12:00Tüzér u.17-2
Serdülő bajnokság03 MAFC - MULTI GAME sr - UTE sr 2002.11.03. 13:00Tüzér u.6-4
Serdülő bajnokság03 SPORTLIGET sr - KOMPLEX sr 2002.11.03. 14:00Tüzér u.6-14
Serdülő bajnokság03 UTE sr - OSC sr 2002.11.03. 15:00Tüzér u.9-3
Felnőtt bajnokság07 ELTE - KOMPLEX 2002.11.03. 16:00Tüzér u.4-13
Felnőtt bajnokság07 VIDÁM VÍZILOVAK - NEPTUN 2002.11.03. 17:00Kőér u.7-5
Felnőtt bajnokság07 BP. IZZÓ - BP. SIKETEK 2002.11.03. 17:00Tüzér u.5-9
Felnőtt bajnokság08 OSC - DR. MARTENS - VIDÁM VÍZILOVAK 2002.11.09. 10:00Margitsziget7-8
Felnőtt bajnokság08 KOMPLEX - BP. IZZÓ 2002.11.09. 15:00Tüzér u.13-5
Felnőtt bajnokság08 MAFC - MULTI GAME - NEPTUN 2002.11.09. 16:00Szőnyi út10-9
Felnőtt bajnokság08 BP. SIKETEK - MAFC SCH 2002.11.09. 18:00Szőnyi út4-4
Felnőtt bajnokság08 KOMPLEX IFI - FATER POLO 2002.11.10. 13:00Tüzér u.5-10
Felnőtt bajnokság08 ELTE - COMPAQ 2002.11.14. 20:30Komjádi9-9
Felnőtt bajnokság02 FATER POLO - OSC 2002.11.14. 22:00Tüzér u.10-10
Gyermek "C" bajnokság05 MATÁV C - DOMINO C 2002.11.16. 09:00Margitsziget10-3
Felnőtt bajnokság09 OSC - DR. MARTENS - BP. SIKETEK 2002.11.16. 12:00Margitsziget18-5
Gyermek "C" bajnokság05 BVSC C - UTE C 2002.11.16. 13:00Margitsziget11-6
Gyermek "C" bajnokság05 POLO SC C - VASAS C 2002.11.16. 14:00Margitsziget7-6
Gyermek "B" bajnokság05 DOMINO B - KSI B 2002.11.16. 14:00Kőér u.7-4
Gyermek "C" bajnokság06 BVSC C - MATÁV C 2002.11.16. 15:00Margitsziget11-6
Gyermek "B" bajnokság05 VASAS B - FTC B 2002.11.16. 15:00Kőér u.25-1
Gyermek "C" bajnokság06 UTE C - DOMINO C 2002.11.16. 16:00Margitsziget13-3
Gyermek "B" bajnokság05 BVSC B - MATÁV B 2002.11.16. 16:00Kőér u.3-12
Gyermek "C" bajnokság06 KSI C - POLO SC C 2002.11.16. 17:00Margitsziget4-4
Gyermek "B" bajnokság05 SPORTLIGET - CEGLÉD 2002.11.16. 17:00Kőér u.0-33
Felnőtt bajnokság09 NEPTUN - KOMPLEX IFI 2002.11.16. 17:00Szőnyi út9-6
Felnőtt bajnokság09 FATER POLO - ELTE 2002.11.16. 19:00Tüzér u.11-11
Gyermek "B" bajnokság06 MATÁV B - SPORTLIGET 2002.11.17. 10:00Kőér u.35-0
Gyermek "B" bajnokság06 FTC B - BVSC B 2002.11.17. 11:00Kőér u.10-12
Gyermek "B" bajnokság06 KSI B - VASAS B 2002.11.17. 12:00Kőér u.4-14
Gyermek "B" bajnokság06 UTE B - DOMINO B 2002.11.17. 13:00Kőér u.10-8
Felnőtt bajnokság09 OSC - BP. SIKETEK 2002.11.17. 14:00Margitsziget11-8
Felnőtt bajnokság09 VIDÁM VÍZILOVAK - MAFC - MULTI GAME 2002.11.17. 17:00Kőér u.5-5
Felnőtt bajnokság09 COMPAQ - BP. IZZÓ 2002.11.17. 17:00Komjádi6-6
Felnőtt bajnokság09 MAFC SCH - KOMPLEX 2002.11.17. 19:00Tüzér u.7-9
Felnőtt bajnokság01 BP. SIKETEK - COMPAQ 2002.11.21. 20:30Komjádi9-13
Gyermek "A" bajnokság05 OSC - DOMINO - UTE A 2002.11.23. 09:00Népliget7-5
Gyermek "A" bajnokság05 FTC A - VASAS I. 2002.11.23. 10:00Népliget5-10
Felnőtt bajnokság10 BP. SIKETEK - VIDÁM VÍZILOVAK 2002.11.23. 10:00Szőnyi út4-19
Gyermek "A" bajnokság05 Vasas II. - KSI A 2002.11.23. 11:00Népliget7-10
Serdülő bajnokság04 MAFC - MULTI GAME sr - KOMPLEX sr 2002.11.23. 12:00Szőnyi út4-9
Gyermek "A" bajnokság05 KOMPLEX A - POLO SC A 2002.11.23. 12:00Népliget4-7
Serdülő bajnokság04 SPORTLIGET sr - OSC sr 2002.11.23. 13:00Szőnyi út3-19
Gyermek "A" bajnokság06 FTC A - OSC - DOMINO 2002.11.23. 13:00Népliget1-10
Serdülő bajnokság04 UTE sr - MAFC - MULTI GAME sr 2002.11.23. 14:00Szőnyi út3-5
Gyermek "A" bajnokság06 VASAS I. - UTE A 2002.11.23. 14:00Népliget2-1
Serdülő bajnokság04 OSC sr - KOMPLEX sr 2002.11.23. 15:00Szőnyi út3-8
Gyermek "A" bajnokság06 KOMPLEX A - Vasas II. 2002.11.23. 15:00Népliget0-16
Felnőtt bajnokság10 KOMPLEX - OSC - DR. MARTENS 2002.11.23. 15:00Tüzér u.8-10
Gyermek "A" bajnokság06 POLO SC A - KSI A 2002.11.23. 16:00Népliget8-4
Felnőtt bajnokság10 ELTE - NEPTUN 2002.11.23. 16:00Tüzér u.5-15
Felnőtt bajnokság10 KOMPLEX IFI - MAFC - MULTI GAME 2002.11.24. 13:00Tüzér u.4-17
Felnőtt bajnokság10 COMPAQ - MAFC SCH 2002.11.24. 17:00Komjádi6-6
Felnőtt bajnokság10 BP. IZZÓ - FATER POLO 2002.11.24. 17:00Tüzér u.9-8
Felnőtt bajnokság11 OSC - KOMPLEX IFI 2002.11.30. 09:00Margitsziget11-6
Felnőtt bajnokság11 OSC - DR. MARTENS - COMPAQ 2002.11.30. 12:00Margitsziget12-8
Felnőtt bajnokság11 MAFC - MULTI GAME - ELTE 2002.11.30. 16:00Szőnyi út18-2
Felnőtt bajnokság11 BP. SIKETEK - KOMPLEX 2002.11.30. 18:00Szőnyi út5-15
Felnőtt bajnokság11 FATER POLO - MAFC SCH 2002.11.30. 19:00Tüzér u.7-10
Felnőtt bajnokság11 VIDÁM VÍZILOVAK - KOMPLEX IFI 2002.12.01. 17:00Kőér u.5-0
Felnőtt bajnokság11 NEPTUN - BP. IZZÓ 2002.12.01. 18:00Tüzér u.10-10
Felnőtt bajnokság10 BP. IZZÓ - OSC 2002.12.04. 21:00Tüzér u.11-4
Gyermek "B" bajnokság07 VASAS B - UTE B 2002.12.07. 09:00Margitsziget14-3
Gyermek "B" bajnokság07 BVSC B - KSI B 2002.12.07. 10:00Margitsziget13-11
Gyermek "B" bajnokság07 SPORTLIGET - FTC B 2002.12.07. 12:00Margitsziget0-32
Gyermek "B" bajnokság07 CEGLÉD - MATÁV B 2002.12.07. 13:00Margitsziget2-11
Gyermek "B" bajnokság08 UTE B - BVSC B 2002.12.07. 14:00Margitsziget8-5
Gyermek "B" bajnokság08 FTC B - CEGLÉD 2002.12.07. 15:00Margitsziget10-5
Gyermek "B" bajnokság08 DOMINO B - VASAS B 2002.12.07. 16:00Margitsziget2-11
Gyermek "B" bajnokság08 KSI B - SPORTLIGET 2002.12.07. 17:00Margitsziget30-1
Felnőtt bajnokság08 NEPTUN - OSC 2002.12.07. 17:00Szőnyi út8-9
Serdülő bajnokság05 SPORTLIGET sr - MAFC - MULTI GAME sr 2002.12.14. 15:30Tüzér u.3-13
Serdülő bajnokság05 KOMPLEX sr - UTE sr 2002.12.14. 16:30Tüzér u.4-8
Serdülő bajnokság05 OSC sr - SPORTLIGET sr 2002.12.14. 17:30Tüzér u.9-4
Serdülő bajnokság05 KOMPLEX sr - MAFC - MULTI GAME sr 2002.12.14. 18:30Tüzér u.9-8
Gyermek "C" bajnokság07 DOMINO C - BVSC C 2002.12.15. 10:00Kőér u.3-12
Gyermek "C" bajnokság07 VASAS C - KSI C 2002.12.15. 11:00Kőér u.10-15
Gyermek "C" bajnokság08 POLO SC C - UTE C 2002.12.15. 12:00Kőér u.3-22
Gyermek "C" bajnokság08 VASAS C - BVSC C 2002.12.15. 13:00Kőér u.2-15
Gyermek "C" bajnokság08 KSI C - DOMINO C 2002.12.15. 14:00Kőér u.15-8
Felnőtt bajnokság02 BP. IZZÓ - KOMPLEX IFI 2002.12.15. 17:00Tüzér u.12-7
Felnőtt bajnokság11 FATER POLO - BP. SIKETEK 2002.12.15. 18:30Tüzér u.5-6
Gyermek "A" bajnokság07 OSC - DOMINO - VASAS I. 2002.12.21. 10:00Margitsziget8-3
Gyermek "A" bajnokság07 Vasas II. - POLO SC A 2002.12.21. 11:00Margitsziget10-3
Gyermek "A" bajnokság07 KSI A - KOMPLEX A 2002.12.21. 12:00Margitsziget3-4
Gyermek "A" bajnokság08 POLO SC A - OSC - DOMINO 2002.12.21. 13:00Margitsziget1-7
Gyermek "A" bajnokság08 KOMPLEX A - UTE A 2002.12.21. 14:00Margitsziget3-18
Gyermek "A" bajnokság08 Vasas II. - VASAS I. 2002.12.21. 15:00Margitsziget4-3
Gyermek "B" bajnokság09 BVSC B - DOMINO B 2003.02.15. 09:00Szőnyi út5-9
Gyermek "B" bajnokság09 SPORTLIGET - UTE B 2003.02.15. 10:00Szőnyi út2-28
Gyermek "B" bajnokság09 CEGLÉD - KSI B 2003.02.16. 13:30Szőnyi út5-6
Gyermek "B" bajnokság09 MATÁV B - FTC B 2003.02.16. 14:30Szőnyi út14-9
Gyermek "B" bajnokság10 CEGLÉD - UTE B 2003.02.16. 15:30Szőnyi út4-9
Gyermek "B" bajnokság10 SPORTLIGET - DOMINO B 2003.02.16. 16:30Szőnyi út1-34
Gyermek "B" bajnokság10 MATÁV B - KSI B 2003.02.16. 17:30Szőnyi út12-8
Felnőtt bajnokság12 COMPAQ - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.03.13. 20:30Komjádi5-13
Serdülő bajnokság06 UTE sr - SPORTLIGET sr 2003.03.15. 09:30Margitsziget16-4
Serdülő bajnokság06 OSC sr - MAFC - MULTI GAME sr 2003.03.15. 10:30Margitsziget4-3
Serdülő bajnokság06 UTE sr - KOMPLEX sr 2003.03.15. 11:30Margitsziget2-9
Gyermek "B" bajnokság11 VASAS B - SPORTLIGET 2003.03.15. 12:00Tüzér u.33-1
Serdülő bajnokság06 MAFC - MULTI GAME sr - SPORTLIGET sr 2003.03.15. 12:30Margitsziget14-5
Gyermek "B" bajnokság11 UTE B - MATÁV B 2003.03.15. 12:50Tüzér u.5-7
Gyermek "B" bajnokság11 DOMINO B - CEGLÉD 2003.03.15. 13:40Tüzér u.20-1
Gyermek "B" bajnokság10 BVSC B - VASAS B 2003.03.15. 14:30Tüzér u.6-11
Gyermek "B" bajnokság11 KSI B - FTC B 2003.03.15. 15:20Tüzér u.9-13
Felnőtt bajnokság12 OSC - ELTE 2003.03.15. 16:00Margitsziget7-11
Gyermek "B" bajnokság12 CEGLÉD - VASAS B 2003.03.15. 16:10Tüzér u.5-15
Gyermek "B" bajnokság12 MATÁV B - DOMINO B 2003.03.15. 17:00Tüzér u.6-10
Gyermek "B" bajnokság12 FTC B - UTE B 2003.03.15. 17:50Tüzér u.9-8
Gyermek "B" bajnokság12 SPORTLIGET - BVSC B 2003.03.15. 18:40Tüzér u.2-35
Felnőtt bajnokság12 BP. SIKETEK - BP. IZZÓ 2003.03.15. 19:00Szőnyi út9-19
Felnőtt bajnokság12 FATER POLO - OSC - DR. MARTENS 2003.03.15. 20:00Tüzér u.6-12
Felnőtt bajnokság12 MAFC SCH - KOMPLEX IFI 2003.03.16. 15:00Tüzér u.9-7
Felnőtt bajnokság17 ELTE - BP. SIKETEK 2003.03.16. 16:00Tüzér u.14-6
Felnőtt bajnokság12 MAFC - MULTI GAME - KOMPLEX 2003.03.18. 21:00Szőnyi út18-10
Gyermek "C" bajnokság09 MATÁV C - KSI C 2003.03.22. 10:00Margitsziget6-8
Gyermek "C" bajnokság09 DOMINO C - VASAS C 2003.03.22. 11:00Margitsziget19-8
Gyermek "C" bajnokság09 BVSC C - POLO SC C 2003.03.22. 12:00Margitsziget31-1
Gyermek "C" bajnokság10 VASAS C - MATÁV C 2003.03.22. 13:00Margitsziget3-11
Gyermek "C" bajnokság10 POLO SC C - DOMINO C 2003.03.22. 14:00Margitsziget4-14
Felnőtt bajnokság13 OSC - OSC - DR. MARTENS 2003.03.22. 17:00Margitsziget4-13
Felnőtt bajnokság13 FATER POLO - BP. IZZÓ 2003.03.22. 19:00Tüzér u.5-7
Gyermek "A" bajnokság08 KSI A - FTC A 2003.03.23. 12:00Népliget4-7
Felnőtt bajnokság13 KOMPLEX IFI - NEPTUN 2003.03.23. 13:00Tüzér u.8-12
Felnőtt bajnokság13 MAFC SCH - COMPAQ 2003.03.23. 15:00Tüzér u.10-1
Felnőtt bajnokság13 KOMPLEX - ELTE 2003.03.23. 16:00Tüzér u.7-6
Felnőtt bajnokság14 NEPTUN - COMPAQ 2003.03.27. 20:30Komjádi10-6
Gyermek "A" bajnokság09 OSC - DOMINO - KOMPLEX A 2003.03.29. 10:00Margitsziget18-3
Gyermek "A" bajnokság09 UTE A - KSI A 2003.03.29. 11:00Margitsziget15-2
Gyermek "A" bajnokság09 FTC A - Vasas II. 2003.03.29. 12:00Margitsziget5-10
Gyermek "A" bajnokság09 VASAS I. - POLO SC A 2003.03.29. 13:00Margitsziget14-6
Felnőtt bajnokság14 MAFC SCH - MAFC - MULTI GAME 2003.03.29. 13:00Szőnyi út8-4
Gyermek "A" bajnokság10 KSI A - OSC - DOMINO 2003.03.29. 14:00Margitsziget1-16
Gyermek "A" bajnokság10 Vasas II. - UTE A 2003.03.29. 15:00Margitsziget7-12
Felnőtt bajnokság14 BP. SIKETEK - KOMPLEX IFI 2003.03.29. 15:00Tüzér u.7-6
Gyermek "A" bajnokság10 POLO SC A - FTC A 2003.03.29. 16:00Margitsziget3-5
Felnőtt bajnokság14 ELTE - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.03.29. 16:00Tüzér u.4-10
Gyermek "A" bajnokság10 KOMPLEX A - VASAS I. 2003.03.29. 17:00Margitsziget4-13
Felnőtt bajnokság14 OSC - FATER POLO 2003.03.30. 11:00Margitsziget8-6
Felnőtt bajnokság14 OSC - DR. MARTENS - KOMPLEX 2003.03.30. 18:00Margitsziget16-3
Felnőtt bajnokság15 COMPAQ - BP. SIKETEK 2003.04.03. 20:30Komjádi12-9
Serdülő bajnokság07 OSC sr - UTE sr 2003.04.05. 10:00Margitsziget4-3
Serdülő bajnokság07 KOMPLEX sr - SPORTLIGET sr 2003.04.05. 11:00Margitsziget15-2
Serdülő bajnokság07 MAFC - MULTI GAME sr - OSC sr 2003.04.05. 12:00Margitsziget6-3
Serdülő bajnokság07 SPORTLIGET sr - UTE sr 2003.04.05. 13:00Margitsziget5-14
Gyermek "C" bajnokság12 UTE C - BVSC C 2003.04.05. 13:00Szőnyi út5-9
Felnőtt bajnokság15 KOMPLEX - OSC 2003.04.05. 15:00Tüzér u.7-7
Felnőtt bajnokság15 NEPTUN - MAFC - MULTI GAME 2003.04.05. 19:00Szőnyi út12-13
Felnőtt bajnokság15 KOMPLEX IFI - BP. IZZÓ 2003.04.06. 13:00Tüzér u.9-6
Felnőtt bajnokság15 VIDÁM VÍZILOVAK - OSC - DR. MARTENS 2003.04.06. 15:00Kőér u.7-5
Felnőtt bajnokság15 ELTE - MAFC SCH 2003.04.06. 16:00Tüzér u.3-7
Felnőtt bajnokság18 FATER POLO - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.04.10. 22:00Tüzér u.5-9
Felnőtt bajnokság16 OSC - DR. MARTENS - MAFC SCH 2003.04.12. 14:00Margitsziget13-6
Felnőtt bajnokság16 OSC - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.04.12. 15:00Margitsziget9-13
Felnőtt bajnokság16 BP. SIKETEK - MAFC - MULTI GAME 2003.04.12. 16:00Tüzér u.8-8
Felnőtt bajnokság16 NEPTUN - ELTE 2003.04.12. 17:00Tüzér u.10-8
Felnőtt bajnokság16 FATER POLO - KOMPLEX 2003.04.12. 19:00Tüzér u.9-12
Felnőtt bajnokság16 BP. IZZÓ - COMPAQ 2003.04.13. 16:00Tüzér u.9-12
Felnőtt bajnokság13 MAFC - MULTI GAME - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.04.14. 20:30Szőnyi út9-12
Gyermek "C" bajnokság10 KSI C - UTE C 2003.04.17. 11:00Margitsziget8-6
Gyermek "B" bajnokság13 UTE B - KSI B 2003.04.17. 12:00Margitsziget16-6
Felnőtt bajnokság19 COMPAQ - FATER POLO 2003.04.17. 20:30Komjádi5-0
Gyermek "C" bajnokság11 MATÁV C - POLO SC C 2003.04.19. 12:00Kőér u.11-7
Felnőtt bajnokság17 OSC - DR. MARTENS - NEPTUN 2003.04.19. 13:00Margitsziget11-12
Gyermek "C" bajnokság11 BVSC C - KSI C 2003.04.19. 14:00Kőér u.17-6
Gyermek "C" bajnokság11 UTE C - VASAS C 2003.04.19. 15:00Kőér u.13-6
Gyermek "C" bajnokság12 DOMINO C - MATÁV C 2003.04.19. 16:00Kőér u.5-7
Gyermek "C" bajnokság12 VASAS C - POLO SC C 2003.04.19. 17:00Kőér u.3-13
Felnőtt bajnokság17 FATER POLO - KOMPLEX IFI 2003.04.19. 19:00Tüzér u.9-3
Felnőtt bajnokság17 MAFC SCH - OSC 2003.04.20. 15:00Tüzér u.8-12
Felnőtt bajnokság17 BP. IZZÓ - MAFC - MULTI GAME 2003.04.20. 17:00Tüzér u.17-2
Felnőtt bajnokság18 KOMPLEX IFI - COMPAQ 2003.04.24. 20:30Komjádi11-12
Felnőtt bajnokság17 KOMPLEX - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.04.24. 22:00Tüzér u.9-13
Serdülő bajnokság08 KOMPLEX sr - OSC sr 2003.04.27. 12:00Tüzér u.10-1
Serdülő bajnokság08 MAFC - MULTI GAME sr - UTE sr 2003.04.27. 13:00Tüzér u.6-3
Serdülő bajnokság08 SPORTLIGET sr - KOMPLEX sr 2003.04.27. 14:00Tüzér u.4-15
Serdülő bajnokság08 UTE sr - OSC sr 2003.04.27. 15:00Tüzér u.7-8
Felnőtt bajnokság18 KOMPLEX - MAFC SCH 2003.04.27. 16:00Tüzér u.7-9
Felnőtt bajnokság18 BP. IZZÓ - ELTE 2003.04.27. 17:00Tüzér u.11-7
Gyermek "B" bajnokság13 VASAS B - MATÁV B 2003.05.03. 10:00Cegléd9-7
Gyermek "B" bajnokság13 BVSC B - CEGLÉD 2003.05.03. 11:00Cegléd7-7
Gyermek "B" bajnokság13 DOMINO B - FTC B 2003.05.03. 12:00Cegléd12-8
Gyermek "B" bajnokság14 MATÁV B - BVSC B 2003.05.03. 13:00Cegléd13-6
Gyermek "B" bajnokság14 FTC B - VASAS B 2003.05.03. 14:00Cegléd2-16
Gyermek "B" bajnokság14 KSI B - DOMINO B 2003.05.03. 15:00Cegléd6-7
Felnőtt bajnokság19 BP. SIKETEK - OSC 2003.05.03. 15:00Szőnyi út9-14
Gyermek "B" bajnokság14 CEGLÉD - SPORTLIGET 2003.05.03. 16:00Cegléd24-0
Gyermek "A" bajnokság07 UTE A - FTC A 2003.05.04. 12:00Népliget11-3
Felnőtt bajnokság19 VIDÁM VÍZILOVAK - MAFC SCH 2003.05.04. 15:00Kőér u.14-7
Felnőtt bajnokság20 COMPAQ - MAFC - MULTI GAME 2003.05.08. 20:30Komjádi8-16
Gyermek "A" bajnokság12 KSI A - Vasas II. 2003.05.09. 16:00Komjádi14-7
Gyermek "A" bajnokság11 VASAS I. - KSI A 2003.05.09. 17:00Komjádi16-5
Felnőtt bajnokság19 MAFC - MULTI GAME - KOMPLEX IFI 2003.05.09. 20:00Szőnyi út17-10
Gyermek "A" bajnokság12 POLO SC A - KOMPLEX A 2003.05.10. 09:00Margitsziget3-11
Gyermek "A" bajnokság11 OSC - DOMINO - Vasas II. 2003.05.10. 10:00Margitsziget6-5
Gyermek "A" bajnokság11 UTE A - POLO SC A 2003.05.10. 11:00Margitsziget20-0
Gyermek "A" bajnokság11 FTC A - KOMPLEX A 2003.05.10. 12:00Margitsziget10-5
Gyermek "A" bajnokság12 UTE A - OSC - DOMINO 2003.05.10. 13:00Margitsziget9-8
Gyermek "A" bajnokság12 VASAS I. - FTC A 2003.05.10. 14:00Margitsziget11-4
Felnőtt bajnokság20 KOMPLEX - BP. SIKETEK 2003.05.10. 15:00Tüzér u.10-3
Felnőtt bajnokság20 OSC - BP. IZZÓ 2003.05.10. 16:00Margitsziget4-12
Felnőtt bajnokság20 MAFC SCH - FATER POLO 2003.05.11. 15:00Tüzér u.7-4
Felnőtt bajnokság20 ELTE - KOMPLEX IFI 2003.05.11. 16:00Tüzér u.8-4
Felnőtt bajnokság20 NEPTUN - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.05.11. 17:00Tüzér u.8-8
Felnőtt bajnokság19 BP. IZZÓ - OSC - DR. MARTENS 2003.05.11. 18:00Tüzér u.5-7
Gyermek "B" bajnokság16 UTE B - VASAS B 2003.05.15. 16:00Margitsziget9-11
Felnőtt bajnokság21 COMPAQ - ELTE 2003.05.15. 20:30Komjádi14-7
Gyermek "B" bajnokság16 FTC B - SPORTLIGET 2003.05.17. 11:30Tüzér u.29-0
Gyermek "B" bajnokság15 VASAS B - KSI B 2003.05.17. 12:20Tüzér u.11-1
Gyermek "B" bajnokság15 BVSC B - FTC B 2003.05.17. 13:10Tüzér u.7-7
Gyermek "B" bajnokság15 SPORTLIGET - MATÁV B 2003.05.17. 14:00Tüzér u.1-28
Gyermek "B" bajnokság16 KSI B - BVSC B 2003.05.17. 14:50Tüzér u.11-8
Gyermek "B" bajnokság16 MATÁV B - CEGLÉD 2003.05.17. 15:40Tüzér u.15-3
Felnőtt bajnokság21 MAFC - MULTI GAME - FATER POLO 2003.05.17. 16:00Szőnyi út12-4
Serdülő bajnokság09 MAFC - MULTI GAME sr - KOMPLEX sr 2003.05.18. 10:00Szőnyi út7-6
Gyermek "C" bajnokság13 MATÁV C - BVSC C 2003.05.18. 10:00Margitsziget6-10
Serdülő bajnokság09 SPORTLIGET sr - OSC sr 2003.05.18. 11:00Szőnyi út7-9
Gyermek "C" bajnokság13 DOMINO C - UTE C 2003.05.18. 11:00Margitsziget5-13
Serdülő bajnokság09 UTE sr - MAFC - MULTI GAME sr 2003.05.18. 12:00Szőnyi út4-7
Gyermek "C" bajnokság13 POLO SC C - KSI C 2003.05.18. 12:00Margitsziget3-13
Serdülő bajnokság09 OSC sr - KOMPLEX sr 2003.05.18. 13:00Szőnyi út7-12
Gyermek "C" bajnokság14 UTE C - MATÁV C 2003.05.18. 13:00Margitsziget9-8
Felnőtt bajnokság21 VIDÁM VÍZILOVAK - BP. SIKETEK 2003.05.18. 13:00Kőér u.20-4
Gyermek "C" bajnokság14 BVSC C - DOMINO C 2003.05.18. 14:00Margitsziget13-6
Gyermek "C" bajnokság14 KSI C - VASAS C 2003.05.18. 15:00Margitsziget15-4
Felnőtt bajnokság21 MAFC SCH - NEPTUN 2003.05.18. 15:00Tüzér u.6-7
Felnőtt bajnokság21 BP. IZZÓ - KOMPLEX 2003.05.18. 16:00Tüzér u.8-7
Gyermek "A" bajnokság13 UTE A - VASAS I. 2003.05.21. 16:15Margitsziget14-4
Gyermek "C" bajnokság07 MATÁV C - UTE C 2003.05.22. 16:15Margitsziget3-8
Felnőtt bajnokság22 COMPAQ - OSC - DR. MARTENS 2003.05.22. 20:30Komjádi6-17
Felnőtt bajnokság19 KOMPLEX - NEPTUN 2003.05.22. 21:00Tüzér u.10-15
Gyermek "B" bajnokság15 DOMINO B - UTE B 2003.05.23. 16:15Margitsziget10-8
Felnőtt bajnokság22 ELTE - MAFC - MULTI GAME 2003.05.24. 12:00Szőnyi út9-13
Felnőtt bajnokság22 KOMPLEX IFI - OSC 2003.05.24. 14:00Tüzér u.5-7
Felnőtt bajnokság22 MAFC SCH - BP. SIKETEK 2003.05.24. 15:00Tüzér u.13-5
Gyermek "A" bajnokság13 OSC - DOMINO - FTC A 2003.05.25. 10:00Tüzér u.13-2
Gyermek "A" bajnokság13 Vasas II. - KOMPLEX A 2003.05.25. 11:00Tüzér u.9-5
Gyermek "A" bajnokság13 KSI A - POLO SC A 2003.05.25. 12:00Tüzér u.8-3
Gyermek "A" bajnokság14 VASAS I. - OSC - DOMINO 2003.05.25. 13:00Tüzér u.9-12
Gyermek "A" bajnokság14 FTC A - UTE A 2003.05.25. 14:00Tüzér u.0-14
Gyermek "A" bajnokság14 POLO SC A - Vasas II. 2003.05.25. 15:00Tüzér u.0-20
Felnőtt bajnokság22 VIDÁM VÍZILOVAK - BP. IZZÓ 2003.05.25. 15:00Kőér u.16-4
Gyermek "A" bajnokság14 KOMPLEX A - KSI A 2003.05.25. 16:00Tüzér u.11-13
Felnőtt bajnokság23 COMPAQ - OSC 2003.05.29. 20:30Komjádi10-13
Felnőtt bajnokság22 FATER POLO - NEPTUN 2003.05.29. 22:00Tüzér u.7-14
Gyermek "B" bajnokság17 CEGLÉD - FTC B 2003.05.31. 09:00Népliget3-10
Gyermek "B" bajnokság17 SPORTLIGET - KSI B 2003.05.31. 09:50Népliget1-22
Gyermek "B" bajnokság18 FTC B - MATÁV B 2003.05.31. 10:40Népliget5-10
Gyermek "B" bajnokság18 KSI B - CEGLÉD 2003.05.31. 11:30Népliget11-3
Felnőtt bajnokság23 OSC - DR. MARTENS - MAFC - MULTI GAME 2003.05.31. 13:00Margitsziget10-5
Gyermek "B" bajnokság17 VASAS B - DOMINO B 2003.05.31. 13:10Népliget10-6
Gyermek "B" bajnokság18 UTE B - SPORTLIGET 2003.05.31. 14:00Népliget0-5
Gyermek "B" bajnokság18 DOMINO B - BVSC B 2003.05.31. 14:50Népliget10-4
Felnőtt bajnokság23 NEPTUN - BP. SIKETEK 2003.05.31. 17:00Tüzér u.13-7
Felnőtt bajnokság23 KOMPLEX IFI - KOMPLEX 2003.06.01. 13:00Tüzér u.3-12
Felnőtt bajnokság23 MAFC SCH - BP. IZZÓ 2003.06.01. 15:00Tüzér u.6-9
Felnőtt bajnokság23 ELTE - FATER POLO 2003.06.01. 16:00Tüzér u.12-7
Gyermek "B" bajnokság17 BVSC B - UTE B 2003.06.05. 16:30Margitsziget8-9
Felnőtt bajnokság24 KOMPLEX - COMPAQ 2003.06.05. 20:30Komjádi12-7
Felnőtt bajnokság24 KOMPLEX IFI - VIDÁM VÍZILOVAK 2003.06.06. 20:00Margitsziget7-13
Felnőtt bajnokság24 OSC - DR. MARTENS - ELTE 2003.06.07. 12:00Margitsziget22-5
Felnőtt bajnokság24 OSC - MAFC - MULTI GAME 2003.06.07. 13:00Margitsziget9-13
Felnőtt bajnokság24 BP. SIKETEK - FATER POLO 2003.06.07. 14:00Tüzér u.7-7
Serdülő bajnokság10 SPORTLIGET sr - MAFC - MULTI GAME sr 2003.06.07. 15:00Tüzér u.2-9
Serdülő bajnokság10 KOMPLEX sr - UTE sr 2003.06.07. 16:00Tüzér u.5-6
Serdülő bajnokság10 OSC sr - SPORTLIGET sr 2003.06.07. 17:00Tüzér u.14-7
Serdülő bajnokság10 KOMPLEX sr - MAFC - MULTI GAME sr 2003.06.07. 18:00Tüzér u.7-4
Gyermek "A" bajnokság15 UTE A - OSC - DOMINO 2003.06.08. 10:30Tüzér u.10-5
Gyermek "A" bajnokság15 Vasas II. - VASAS I. 2003.06.08. 11:30Tüzér u.8-4
Gyermek "A" bajnokság15 KSI A - FTC A 2003.06.08. 12:30Tüzér u.3-6
Gyermek "A" bajnokság15 POLO SC A - KOMPLEX A 2003.06.08. 13:30Tüzér u.3-10
Gyermek "A" bajnokság16 OSC - DOMINO - UTE A 2003.06.08. 14:30Tüzér u.7-6
Gyermek "A" bajnokság16 VASAS I. - Vasas II. 2003.06.08. 15:30Tüzér u.9-5
Gyermek "A" bajnokság16 FTC A - KSI A 2003.06.08. 16:30Tüzér u.5-4
Gyermek "A" bajnokság16 KOMPLEX A - POLO SC A 2003.06.08. 17:30Tüzér u.17-2
Felnőtt bajnokság24 BP. IZZÓ - NEPTUN 2003.06.11. 21:00Tüzér u.8-13
Felnőtt bajnokság18 OSC - NEPTUN 2003.06.13. 21:00Szőnyi út7-13
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY