Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
Első Előző 1 5 10 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2009.


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
WINNER Budapest Téli Kupa1 Budafóka - BP. IZZÓ 2009.01.18. 10:00Kőér u.5-10
WINNER Budapest Téli Kupa1 ASI - Vidám Vízilovak 2009.01.18. 11:00Kőér u.8-13
WINNER Budapest Téli Kupa1 Raiffeisen VSE - Neptun VSC 2009.01.18. 12:00Kőér u.7-19
WINNER Budapest Téli Kupa1 ELTE - Monor 2009.01.18. 13:00Kőér u.17-5
WINNER Budapest Téli Kupa1 YBL WPC - TIPO VSC 2009.01.18. 14:00Kőér u.11-7
WINNER Budapest Téli Kupa1 Komplex 1000 PSE - MAFC MM 2009.01.18. 15:00Kőér u.6-20
WINNER Budapest Téli Kupa2 TIPO VSC - ELTE 2009.01.25. 10:00Kőér u.11-8
WINNER Budapest Téli Kupa2 Monor - Komplex 1000 PSE 2009.01.25. 11:00Kőér u.8-13
WINNER Budapest Téli Kupa2 MAFC MM - YBL WPC 2009.01.25. 12:00Kőér u.7-9
WINNER Budapest Téli Kupa2 Vidám Vízilovak - Budafóka 2009.01.25. 13:00Kőér u.14-8
WINNER Budapest Téli Kupa2 BP. IZZÓ - Raiffeisen VSE 2009.01.25. 14:00Kőér u.12-4
WINNER Budapest Téli Kupa2 Neptun VSC - ASI 2009.01.25. 15:00Kőér u.15-10
WINNER Budapest Téli Kupa3 Budafóka - Raiffeisen VSE 2009.02.01. 10:00Kőér u.9-8
WINNER Budapest Téli Kupa3 Vidám Vízilovak - Neptun VSC 2009.02.01. 11:00Kőér u.8-9
WINNER Budapest Téli Kupa3 BP. IZZÓ - ASI 2009.02.01. 12:00Kőér u.11-17
WINNER Budapest Téli Kupa3 ELTE - Komplex 1000 PSE 2009.02.01. 13:00Kőér u.5-8
WINNER Budapest Téli Kupa3 TIPO VSC - MAFC MM 2009.02.01. 14:00Kőér u.11-12
WINNER Budapest Téli Kupa3 Monor - YBL WPC 2009.02.01. 15:00Kőér u.6-24
WINNER Budapest Téli Kupa4 MAFC MM - ELTE 2009.02.07. 13:00Kőér u.19-1
WINNER Budapest Téli Kupa4 YBL WPC - Komplex 1000 PSE 2009.02.07. 14:00Kőér u.18-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 Monor - TIPO VSC 2009.02.07. 15:00Kőér u.4-26
WINNER Budapest Téli Kupa4 Neptun VSC - Budafóka 2009.02.08. 13:00Kőér u.10-8
WINNER Budapest Téli Kupa4 ASI - Raiffeisen VSE 2009.02.08. 14:00Kőér u.13-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 BP. IZZÓ - Vidám Vízilovak 2009.02.08. 15:00Kőér u.12-9
WINNER Budapest Téli Kupa5 Budafóka - ASI 2009.02.15. 10:00Kőér u.1-20
WINNER Budapest Téli Kupa5 Neptun VSC - BP. IZZÓ 2009.02.15. 11:00Kőér u.16-7
WINNER Budapest Téli Kupa5 Raiffeisen VSE - Vidám Vízilovak 2009.02.15. 12:00Kőér u.6-18
WINNER Budapest Téli Kupa5 ELTE - YBL WPC 2009.02.15. 13:00Kőér u.6-16
WINNER Budapest Téli Kupa5 MAFC MM - Monor 2009.02.15. 14:00Kőér u.24-3
WINNER Budapest Téli Kupa5 Komplex 1000 PSE - TIPO VSC 2009.02.15. 15:00Kőér u.11-13
WINNER Budapest Téli Kupa5 Budafóka - ELTE 2009.02.22. 08:00Kőér u.8-12
WINNER Budapest Téli Kupa5 Raiffeisen VSE - Monor 2009.02.22. 09:00Kőér u.15-6
WINNER Budapest Téli Kupa5 BP. IZZÓ - Komplex 1000 PSE 2009.02.22. 15:00Kőér u.10-12
WINNER Budapest Téli Kupa5 Vidám Vízilovak - TIPO VSC 2009.02.22. 16:00Kőér u.8-10
WINNER Budapest Téli Kupa5 ASI - MAFC MM 2009.02.22. 17:00Kőér u.3-6
WINNER Budapest Téli Kupa5 Neptun VSC - YBL WPC 2009.02.22. 18:00Kőér u.9-7
Somóczy Kupa2 BVSC - KSI SE 2009.08.29. 10:00Szőnyi út13-6
Somóczy Kupa3 KSI SE - Monor 2009.08.29. 11:30Szőnyi út8-7
Somóczy Kupa1 BVSC - Monor 2009.08.29. 13:00Szőnyi út14-4
Brandi Kupa2 KSI SE - Budafóka 2009.09.05. 09:00Szőnyi út7-4
Brandi Kupa2 Leányfalu - BVSC 2009.09.05. 10:00Szőnyi út3-4
Brandi Kupa2 FTC - Vasas 2009.09.05. 11:00Szőnyi út4-10
Brandi Kupa1 Budafóka - Monor 2009.09.05. 12:00Szőnyi út9-4
Brandi Kupa1 Vasas - Leányfalu 2009.09.05. 13:00Szőnyi út14-8
Brandi Kupa1 KSI SE - Újpest 2009.09.05. 14:00Szőnyi út5-5
Brandi Kupa1 FTC - BVSC 2009.09.05. 15:00Szőnyi út4-7
Brandi Kupa2 Monor - Újpest 2009.09.05. 16:00Szőnyi út3-11
Brandi Kupa3 Vasas - BVSC 2009.09.06. 09:00Szőnyi út12-8
Brandi Kupa3 Leányfalu - FTC 2009.09.06. 10:00Szőnyi út7-5
Brandi Kupa3 Budafóka - Újpest 2009.09.06. 11:00Szőnyi út4-7
Brandi Kupa3 Monor - KSI SE 2009.09.06. 12:00Szőnyi út1-17
Brandi Kupa2 Monor - FTC 2009.09.06. 13:00Szőnyi út3-12
Brandi Kupa2 Leányfalu - Budafóka 2009.09.06. 14:00Szőnyi út8-6
Brandi Kupa2 BVSC - Újpest 2009.09.06. 15:00Szőnyi út2-13
Brandi Kupa2 Vasas - KSI SE 2009.09.06. 16:00Szőnyi út9-8
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY