Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
Első Előző 1 5 10 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2010-2011.


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
WINNER Budapest Téli Kupa1 Vidám Vízilovak SE - AVSE 2010.01.09. 12:00Kőér u.12-14
WINNER Budapest Téli Kupa1 Héraklész Ifjúsági Válogatott - YBL WPC 2010.01.09. 13:00Kőér u.6-6
WINNER Budapest Téli Kupa1 Komplex Giants PSE - OSC 2010.01.09. 14:00Kőér u.8-10
WINNER Budapest Téli Kupa1 Bánki VE - Bp. Izzó 2010.01.09. 15:00Kőér u.6-6
WINNER Budapest Téli Kupa1 Neptun VSC - MAFC-WINNER 2010.01.09. 16:00Kőér u.5-4
WINNER Budapest Téli Kupa1 ASI - TVSE 2010.01.09. 17:00Kőér u.11-7
WINNER Budapest Téli Kupa2 YBL WPC - ASI 2010.01.10. 10:00Kőér u.9-9
WINNER Budapest Téli Kupa2 OSC - Héraklész Ifjúsági Válogatott 2010.01.10. 11:00Kőér u.6-12
WINNER Budapest Téli Kupa2 BVSC-Zugló - Bánki VE 2010.01.10. 12:00Kőér u.9-4
WINNER Budapest Téli Kupa2 MAFC-WINNER - Vidám Vízilovak SE 2010.01.10. 13:00Kőér u.11-8
WINNER Budapest Téli Kupa2 Bp. Izzó - Neptun VSC 2010.01.10. 14:00Kőér u.5-19
WINNER Budapest Téli Kupa3 Neptun VSC - BVSC-Zugló 2010.01.23. 12:00Kőér u.12-6
WINNER Budapest Téli Kupa3 Komplex Giants PSE - TVSE 2010.01.23. 13:00Kőér u.4-14
WINNER Budapest Téli Kupa3 Vidám Vízilovak SE - Bp. Izzó 2010.01.23. 14:00Kőér u.20-4
WINNER Budapest Téli Kupa3 ASI - OSC 2010.01.23. 15:00Kőér u.14-3
WINNER Budapest Téli Kupa3 Bánki VE - AVSE 2010.01.23. 16:00Kőér u.1-12
WINNER Budapest Téli Kupa4 TVSE - Héraklész Ifjúsági Válogatott 2010.01.24. 10:00Kőér u.6-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 YBL WPC - Komplex Giants PSE 2010.01.24. 11:00Kőér u.16-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 MAFC-WINNER - Bánki VE 2010.01.24. 12:00Kőér u.10-7
WINNER Budapest Téli Kupa4 BVSC-Zugló - Vidám Vízilovak SE 2010.01.24. 13:00Kőér u.12-5
WINNER Budapest Téli Kupa4 AVSE - Neptun VSC 2010.01.24. 14:00Kőér u.8-9
WINNER Budapest Téli Kupa6 BVSC-Zugló - MAFC-WINNER 2010.01.31. 10:00Kőér u.9-7
WINNER Budapest Téli Kupa6 Komplex Giants PSE - ASI 2010.01.31. 11:00Kőér u.3-20
WINNER Budapest Téli Kupa6 TVSE - OSC 2010.01.31. 12:00Kőér u.10-2
WINNER Budapest Téli Kupa6 Bánki VE - Vidám Vízilovak SE 2010.01.31. 13:00Kőér u.6-12
WINNER Budapest Téli Kupa6 AVSE - Bp. Izzó 2010.01.31. 14:00Kőér u.20-10
WINNER Budapest Téli Kupa5 Neptun VSC - Bánki VE 2010.02.06. 12:00Kőér u.8-2
WINNER Budapest Téli Kupa5 Bp. Izzó - MAFC-WINNER 2010.02.06. 13:00Kőér u.8-13
WINNER Budapest Téli Kupa5 AVSE - BVSC-Zugló 2010.02.06. 14:00Kőér u.14-14
WINNER Budapest Téli Kupa5 ASI - Héraklész Ifjúsági Válogatott 2010.02.06. 15:00Kőér u.13-6
WINNER Budapest Téli Kupa5 YBL WPC - TVSE 2010.02.06. 16:00Kőér u.6-4
WINNER Budapest Téli Kupa7 Bp. Izzó - BVSC-Zugló 2010.02.07. 10:00Kőér u.11-17
WINNER Budapest Téli Kupa7 Héraklész Ifjúsági Válogatott - Komplex Giants PSE 2010.02.07. 11:00Kőér u.16-4
WINNER Budapest Téli Kupa7 OSC - YBL WPC 2010.02.07. 12:00Kőér u.7-16
WINNER Budapest Téli Kupa7 Vidám Vízilovak SE - Neptun VSC 2010.02.07. 13:00Kőér u.9-13
WINNER Budapest Téli Kupa7 MAFC-WINNER - AVSE 2010.02.07. 14:00Kőér u.5-9
WINNER Budapest Téli Kupa8 Komplex Giants PSE - Bánki VE 2010.02.14. 12:00Margitsziget Fedett Uszoda9-12
WINNER Budapest Téli Kupa8 OSC - Vidám Vízilovak SE 2010.02.14. 13:00Margitsziget Fedett Uszoda9-10
WINNER Budapest Téli Kupa8 Héraklész Ifjúsági Válogatott - MAFC-WINNER 2010.02.14. 14:00Margitsziget Fedett Uszoda8-6
WINNER Budapest Téli Kupa8 TVSE - BVSC-Zugló 2010.02.14. 15:00Margitsziget Fedett Uszoda11-8
WINNER Budapest Téli Kupa8 YBL WPC - AVSE 2010.02.14. 16:00Margitsziget Fedett Uszoda8-10
WINNER Budapest Téli Kupa8 ASI - Neptun VSC 2010.02.14. 17:00Margitsziget Fedett Uszoda7-9
Felnőtt Férfi Bajnokság1 OSC - Bp. IZZÓ 2010.09.12. 15:00Kőér u.8-4
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC SCH - Fater Polo SE 2010.09.12. 16:00Tüzér u.9-8
Felnőtt Férfi Bajnokság1 AVSE - TIPO VSC 2010.09.12. 17:00Tüzér u.12-9
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Komplex PSE - V-8 KÓPÉ 2010.09.12. 18:00Tüzér u.5-0
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Vidám Vízilovak SE - Komplex Giants PSE 2010.09.12. 19:00Tüzér u.14-4
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Fater Polo SE - Raiffeisen VSE 2010.09.19. 10:00Tüzér u.11-10