Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
Első Előző 1 5 10 15 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2011-2012


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Diapolo Serdülő Bajnokság1 HPVKSE-ESMTK - KSI SE 2011.09.10. 10:00Szőnyi út4-17
Diapolo Serdülő Bajnokság1 Aqua-Sport Marosvásárhely - BVSC-Zugló Diapolo 2011.09.10. 12:00Szőnyi út6-15
Diapolo Serdülő Bajnokság1 FTC - Oradea 2011.09.10. 13:00Szőnyi út13-5
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Hegyvidék YBL WPC - HETE 2011.09.11. 16:00Kőér u.22-7
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC Schönherz - Fater Polo SE 2011.09.11. 16:00Tüzér u.13-5
Felnőtt Férfi Bajnokság1 RETR-O-SC - MAFC Winner 2011.09.11. 17:00Tüzér u.6-23
Felnőtt Férfi Bajnokság1 OSC - ELTE BEAC 2011.09.11. 17:00Margitsziget13-13
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Raiffeisen VSE - BVSC-Tipo 2011.09.11. 17:00Kőér u.5-8
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MTK-Szentendre - Komplex PSE 2011.09.11. 18:00Leányfalu8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Vidám Vízilovak SE - Sportliget SE 2011.09.11. 18:00Kőér u.13-7
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Bp. Izzó - ASI DSE 2011.09.11. 18:00Tüzér u.7-9
Felnőtt Férfi Bajnokság2 ASI DSE - Raiffeisen VSE 2011.09.17. 09:00Szőnyi út13-6
Gyermek'991 FTC - KESI 2011.09.17. 10:00Leányfalu11-5
Diapolo Serdülő Bajnokság2 KSI SE - Bókay-KSI 2011.09.17. 10:00Szőnyi út17-2
Gyermek'992 Kópé ÚVSE - Kanizsa VSE 2011.09.17. 11:00Leányfalu21-8
Gyermek'982 HPVKSE-Budafóka - CVSE 2011.09.17. 12:00Cegléd12-5
Diapolo Serdülő Bajnokság2 HPVKSE-ESMTK - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.09.17. 12:00Szőnyi út8-11
Gyermek'991 TVSE - Százhalombattai VSE 2011.09.17. 13:00Monor10-10
Gyermek'992 Kaposvári VK - FTC 2011.09.17. 13:00Leányfalu5-10
Gyermek'982 FTC - Octopus BVSE 2011.09.17. 13:00Cegléd11-4
Gyermek'991 Kanizsa VSE - Szombathelyi Aligátorok 2011.09.17. 14:00Leányfalu4-19
Diapolo Serdülő Bajnokság2 BVSC-Zugló Diapolo - FTC 2011.09.17. 14:00Szőnyi út4-16
Gyermek'991 Kaposvári VK - Vodafone Pólósuli 2011.09.17. 15:00Leányfalu7-21
Gyermek'992 HPVKSE - Budafóka SE 2011.09.17. 15:00Monor16-2
Diapolo Serdülő Bajnokság3 Bókay-KSI - Oradea 2011.09.17. 15:00Szőnyi út4-14
Gyermek'992 Szombathelyi Aligátorok - BVSC-Zugló Diapolo 2011.09.17. 16:00Leányfalu8-12
Gyermek'992 Százhalombattai VSE - KSI SE 2011.09.17. 16:00Monor8-20
Diapolo Serdülő Bajnokság3 Aqua-Sport Marosvásárhely - HPVKSE-ESMTK 2011.09.17. 16:00Szőnyi út16-11
Gyermek'992 Kölyök Polo Suli Vadász - ZF-Eger 2011.09.17. 17:00Monor11-20
Gyermek'991 KSI SE - HPVKSE 2011.09.17. 19:00Monor21-8
Gyermek'991 Budafóka SE - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.09.17. 20:00Monor0-5
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Sportliget SE - MAFC Schönherz 2011.09.18. 16:00Kőér u.6-7
Felnőtt Férfi Bajnokság2 MAFC Winner - MTK-Szentendre 2011.09.18. 16:30Szőnyi út9-6
Felnőtt Férfi Bajnokság2 HETE - OSC 2011.09.18. 17:00Tüzér u.10-8
Felnőtt Férfi Bajnokság2 OSC 2. - RETR-O-SC 2011.09.18. 17:00Kőér u.5-3
Felnőtt Férfi Bajnokság2 BVSC-Tipo - Hegyvidék YBL WPC 2011.09.18. 18:00Szőnyi út12-17
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Komplex PSE - Vidám Vízilovak SE 2011.09.18. 18:00Tüzér u.11-12
Felnőtt Férfi Bajnokság2 ELTE BEAC - Bp. Izzó 2011.09.18. 19:00Tüzér u.5-9
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 Göd - CVSE 2011.09.24. 10:00Cegléd0-15
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 KESI - KSI SE 2011.09.24. 10:00Margitsziget16-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 Pannon DSE - HPVKSE 2011.09.24. 11:00Margitsziget0-37
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 FTC - BVSC-Zugló Diapolo 2011.09.24. 11:00Cegléd3-3
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 Budafóka - Kaposvári VK 2011.09.24. 12:00Cegléd10-9
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 Vodafone Pólósuli - KESI 2011.09.24. 12:00Margitsziget9-4
Diapolo Ifjúsági Bajnokság1 ZF-Eger - Oradea 2011.09.24. 12:30Szőnyi út9-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 KSI SE - Százhalombattai VSE 2011.09.24. 13:00Margitsziget3-9
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 BVSC-Zugló Diapolo - Göd 2011.09.24. 13:00Cegléd17-2
Diapolo Ifjúsági Bajnokság1 BVSC-Zugló Diapolo - Dunaújvárosi FVE 2011.09.24. 13:30Szőnyi út24-2
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 HPVKSE - Vodafone Pólósuli 2011.09.24. 14:00Margitsziget9-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 Kaposvári VK - FTC 2011.09.24. 14:00Cegléd2-13
Diapolo Ifjúsági Bajnokság1 OSC - HPVKSE-ESMTK 2011.09.24. 14:30Szőnyi út12-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 Százhalombattai VSE - Pannon DSE 2011.09.24. 15:00Margitsziget37-0
Diapolo Ifjúsági Bajnokság1 Dunaújvárosi FVE - ZF-Eger 2011.09.24. 15:30Szőnyi út6-21
Diapolo Ifjúsági Bajnokság1 MTK-Szentendre - BVSC-Zugló Diapolo 2011.09.24. 16:30Szőnyi út7-7
Diapolo Ifjúsági Bajnokság1 Oradea - OSC 2011.09.24. 17:30Szőnyi út11-8
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Fater Polo SE - Sportliget SE 2011.09.25. 10:00Tüzér u.6-12
Felnőtt Férfi Bajnokság3 OSC - BVSC-Tipo 2011.09.25. 13:45Margitsziget Széchy Uszoda7-7
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Hegyvidék YBL WPC - ASI DSE 2011.09.25. 16:00Kőér u.11-10
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MAFC Schönherz - Komplex PSE 2011.09.25. 16:00Tüzér u.16-7
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Raiffeisen VSE - ELTE BEAC 2011.09.25. 17:00Kőér u.8-9
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Bp. Izzó - HETE 2011.09.25. 17:00Tüzér u.11-12
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MTK-Szentendre - OSC 2. 2011.09.25. 17:30Leányfalu7-7
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Vidám Vízilovak SE - MAFC Winner 2011.09.25. 18:00Kőér u.8-8
Diapolo Serdülő Bajnokság3 Kölyök Polo Suli Vadász - KSI SE 2011.10.01. 10:30Kőér u.5-7
Gyermek'983 CVSE - Vasas SC 2011.10.01. 12:30Népliget0-17
Gyermek'983 Kölyök Polo Suli Vadász - FTC 2011.10.01. 13:30Népliget4-9
Gyermek'983 BVSC-Zugló Diapolo - HPVKSE-Budafóka 2011.10.01. 16:30Népliget11-7
Felnőtt Férfi Bajnokság4 MAFC Winner - MAFC Schönherz 2011.10.01. 19:15Szőnyi út7-3
Felnőtt Férfi Bajnokság4 ASI DSE - OSC 2011.10.02. 09:00Szőnyi út21-4
Felnőtt Férfi Bajnokság4 OSC 2. - Vidám Vízilovak SE 2011.10.02. 11:15Margitsziget8-12
Felnőtt Férfi Bajnokság4 RETR-O-SC - MTK-Szentendre 2011.10.02. 16:00Tüzér u.5-10
Felnőtt Férfi Bajnokság4 HETE - Raiffeisen VSE 2011.10.02. 17:00Tüzér u.5-6
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Komplex PSE - Fater Polo SE 2011.10.02. 18:00Tüzér u.9-9
Felnőtt Férfi Bajnokság4 BVSC-Tipo - Bp. Izzó 2011.10.02. 18:00Szőnyi út12-12
Felnőtt Férfi Bajnokság4 ELTE BEAC - Hegyvidék YBL WPC 2011.10.02. 19:00Tüzér u.4-14
Felnőtt Férfi Bajnokság5 ASI DSE - BVSC-Tipo 2011.10.07. 20:00Margitsziget Széchy Uszoda14-8
Gyermek'993 TVSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.10.08. 09:00Margitsziget6-5
Gyermek'993 ZF-Eger - HPVKSE 2011.10.08. 10:00Margitsziget15-2
Diapolo Serdülő Bajnokság4 HPVKSE-ESMTK - FTC 2011.10.08. 10:00Népliget7-29
Gyermek'993 FTC - Vodafone Pólósuli 2011.10.08. 11:00Szőnyi út8-5
Gyermek'993 Budafóka SE - Százhalombattai VSE 2011.10.08. 11:00Margitsziget9-19
Diapolo Serdülő Bajnokság4 KSI SE - Oradea 2011.10.08. 11:00Népliget10-6
Diapolo Serdülő Bajnokság4 BVSC-Zugló Diapolo - Bókay-KSI 2011.10.08. 12:00Népliget21-1
Gyermek'993 BVSC-Zugló Diapolo - Kópé ÚVSE 2011.10.08. 13:00Szőnyi út17-3
Gyermek'994 HPVKSE - TVSE 2011.10.08. 13:00Margitsziget7-10
Gyermek'984 Vasas SC - BVSC-Zugló Diapolo 2011.10.08. 13:00Komjádi20-4
Gyermek'994 Százhalombattai VSE - ZF-Eger 2011.10.08. 14:00Margitsziget12-28
Gyermek'994 Kaposvári VK - Kanizsa VSE 2011.10.08. 14:00Szőnyi út19-5
Gyermek'984 FTC - CVSE 2011.10.08. 14:00Komjádi18-3
Diapolo Serdülő Bajnokság4 Kölyök Polo Suli Vadász - Aqua-Sport Marosvásárhely 2011.10.08. 14:00Népliget12-16
Gyermek'994 Vodafone Pólósuli - Szombathelyi Aligátorok 2011.10.08. 15:00Szőnyi út9-5
Gyermek'993 Kanizsa VSE - KESI 2011.10.08. 16:00Szőnyi út3-17
Gyermek'994 Kölyök Polo Suli Vadász - KSI SE 2011.10.08. 16:00Margitsziget6-14
Gyermek'984 Kópé ÚVSE - Octopus BVSE 2011.10.08. 16:00Komjádi22-7
Gyermek'982 Vasas SC - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.10.08. 17:00Komjádi25-7
Gyermek'994 KESI - BVSC-Zugló Diapolo 2011.10.08. 18:00Szőnyi út8-17
Felnőtt Férfi Bajnokság5 OSC - Hegyvidék YBL WPC 2011.10.09. 15:00Kőér u.1-21
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Sportliget SE - Komplex PSE 2011.10.09. 16:00Kőér u.8-7
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Raiffeisen VSE - Bp. Izzó 2011.10.09. 17:00Kőér u.10-15
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Vidám Vízilovak SE - RETR-O-SC 2011.10.09. 18:00Kőér u.17-7
Gyermek'971 Hegyvidék SE - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.10.15. 09:00Szőnyi út1-35
Gyermek'971 HPVKSE - Kiskunfélegyháza 2011.10.15. 10:00Szőnyi út18-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 Budafóka - CVSE 2011.10.15. 10:00Margitsziget5-17
Gyermek'971 Százhalombattai VSE - Bókay-KSI 2011.10.15. 11:00Szőnyi út43-1
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 Göd - Kaposvári VK 2011.10.15. 11:00Margitsziget5-17
Gyermek'971 Kiskunfélegyháza - Hegyvidék SE 2011.10.15. 12:00Szőnyi út24-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 CVSE - FTC 2011.10.15. 12:00Margitsziget6-2
Gyermek'971 Kölyök Polo Suli Vadász - Százhalombattai VSE 2011.10.15. 13:00Szőnyi út16-7
Gyermek'971 Bókay-KSI - HPVKSE 2011.10.15. 14:00Szőnyi út2-34
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 BVSC-Zugló Diapolo - Budafóka 2011.10.15. 14:00Margitsziget7-6
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MAFC Winner - Sportliget SE 2011.10.15. 18:15Szőnyi út14-13
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Bp. Izzó - Hegyvidék YBL WPC 2011.10.16. 15:00Tüzér u.8-12
Felnőtt Férfi Bajnokság6 RETR-O-SC - MAFC Schönherz 2011.10.16. 16:00Tüzér u.9-14
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MTK-Szentendre - Vidám Vízilovak SE 2011.10.16. 16:00Leányfalu10-11
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Raiffeisen VSE - OSC 2011.10.16. 17:00Kőér u.10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság6 HETE - ASI DSE 2011.10.16. 17:00Tüzér u.4-12
Felnőtt Férfi Bajnokság6 OSC 2. - Fater Polo SE 2011.10.16. 18:00Kőér u.13-9
Felnőtt Férfi Bajnokság6 ELTE BEAC - BVSC-Tipo 2011.10.16. 18:00Tüzér u.11-8
Felnőtt Férfi Bajnokság7 ASI DSE - ELTE BEAC 2011.10.22. 08:30Szőnyi út14-7
Diapolo Serdülő Bajnokság5 FTC - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.10.22. 10:00Margitsziget12-6
Gyermek'985 HPVKSE-Budafóka - Vasas SC 2011.10.22. 10:30Kőér u.6-12
Gyermek'985 BVSC-Zugló Diapolo - FTC 2011.10.22. 11:30Kőér u.12-4
Diapolo Ifjúsági Bajnokság3 HPVKSE-ESMTK - MTK-Szentendre 2011.10.22. 12:00Margitsziget5-14
Diapolo Ifjúsági Bajnokság3 Dunaújvárosi FVE - Oradea 2011.10.22. 13:00Margitsziget3-15
Diapolo Ifjúsági Bajnokság3 OSC - BVSC-Zugló Diapolo 2011.10.22. 14:00Margitsziget6-11
Gyermek'985 Kölyök Polo Suli Vadász - Kópé ÚVSE 2011.10.22. 14:30Kőér u.7-12
Diapolo Ifjúsági Bajnokság3 Oradea - MTK-Szentendre 2011.10.22. 15:00Margitsziget8-8
Diapolo Ifjúsági Bajnokság3 Dunaújvárosi FVE - HPVKSE-ESMTK 2011.10.22. 16:00Margitsziget7-11
Diapolo Ifjúsági Bajnokság3 ZF-Eger - BVSC-Zugló Diapolo 2011.10.22. 17:00Margitsziget6-12
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Fater Polo SE - RETR-O-SC 2011.10.23. 10:00Tüzér u.7-12
Felnőtt Férfi Bajnokság7 OSC - Bp. Izzó 2011.10.23. 15:00Kőér u.5-8
Felnőtt Férfi Bajnokság7 MAFC Schönherz - MTK-Szentendre 2011.10.23. 16:00Tüzér u.17-13
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Hegyvidék YBL WPC - Raiffeisen VSE 2011.10.23. 16:00Kőér u.10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Sportliget SE - OSC 2. 2011.10.23. 17:00Kőér u.7-14
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Komplex PSE - MAFC Winner 2011.10.23. 17:00Tüzér u.10-23
Felnőtt Férfi Bajnokság7 BVSC-Tipo - HETE 2011.10.23. 18:00Szőnyi út6-10
Felnőtt Férfi Bajnokság5 MAFC Schönherz - OSC 2. 2011.10.25. 21:00Tüzér u.8-9
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 Pannon DSE - Vodafone Pólósuli 2011.10.29. 09:00Margitsziget0-44
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 Százhalombattai VSE - KESI 2011.10.29. 10:00Margitsziget12-11
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 HPVKSE - KSI SE 2011.10.29. 11:00Margitsziget7-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 KESI - Pannon DSE 2011.10.29. 12:00Margitsziget41-0
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 KSI SE - Vodafone Pólósuli 2011.10.29. 13:00Margitsziget6-10
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 HPVKSE - Százhalombattai VSE 2011.10.29. 14:00Margitsziget8-2
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Fater Polo SE - MAFC Winner 2011.10.30. 16:00Tüzér u.10-18
Diapolo Serdülő Bajnokság6 KSI SE - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.05. 10:30Kőér u.8-10
Felnőtt Férfi Bajnokság9 MAFC Winner - OSC 2. 2011.11.05. 12:15Szőnyi út13-6
Diapolo Serdülő Bajnokság5 Oradea - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.05. 12:30Kőér u.6-10
Diapolo Serdülő Bajnokság6 Aqua-Sport Marosvásárhely - FTC 2011.11.05. 13:30Kőér u.6-16
Gyermek'986 FTC - HPVKSE-Budafóka 2011.11.05. 15:00Margitsziget4-9
Diapolo Serdülő Bajnokság6 HPVKSE-ESMTK - Bókay-KSI 2011.11.05. 15:30Kőér u.13-6
Gyermek'986 Kópé ÚVSE - CVSE 2011.11.05. 16:00Margitsziget7-4
Diapolo Serdülő Bajnokság5 Aqua-Sport Marosvásárhely - KSI SE 2011.11.05. 16:30Kőér u.12-11
Gyermek'986 Octopus BVSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.11.05. 17:00Margitsziget1-8
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Fater Polo SE - Vidám Vízilovak SE 2011.11.06. 16:00Tüzér u.11-15
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Sportliget SE - MTK-Szentendre 2011.11.06. 16:00Kőér u.12-14
Felnőtt Férfi Bajnokság5 HETE - ELTE BEAC 2011.11.06. 17:00Tüzér u.13-10
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Komplex PSE - RETR-O-SC 2011.11.06. 18:00Tüzér u.8-12
Felnőtt Férfi Bajnokság8 OSC 2. - Komplex PSE 2011.11.09. 20:30Margitsziget14-8
Gyermek'987 CVSE - Octopus BVSE 2011.11.12. 11:00Sportmax 2.13-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 FTC - Budafóka 2011.11.12. 12:00Tüzér u.6-2
Gyermek'987 BVSC-Zugló Diapolo - Kópé ÚVSE 2011.11.12. 12:00Sportmax 2.21-3
Diapolo Serdülő Bajnokság7 FTC - KSI SE 2011.11.12. 12:30Margitsziget16-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 Kaposvári VK - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.12. 13:00Tüzér u.5-12
Gyermek'987 Vasas SC - FTC 2011.11.12. 14:00Sportmax 2.12-3
Diapolo Serdülő Bajnokság7 Bókay-KSI - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.11.12. 14:30Margitsziget7-11
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 Budafóka - Göd 2011.11.12. 15:00Tüzér u.21-5
Diapolo Serdülő Bajnokság7 Oradea - HPVKSE-ESMTK 2011.11.12. 15:30Margitsziget11-11
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 CVSE - Kaposvári VK 2011.11.12. 16:00Tüzér u.17-5
Felnőtt Férfi Bajnokság8 RETR-O-SC - Sportliget SE 2011.11.13. 16:00Tüzér u.7-6
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Vidám Vízilovak SE - MAFC Schönherz 2011.11.13. 18:00Kőér u.13-8
Felnőtt Férfi Bajnokság8 MTK-Szentendre - Fater Polo SE 2011.11.13. 19:00Szentendre15-6
Gyermek'972 Bókay-KSI - Hegyvidék SE 2011.11.19. 09:00Margitsziget2-14
Gyermek'972 HPVKSE - Százhalombattai VSE 2011.11.19. 10:00Margitsziget10-6
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 Pannon DSE - KSI SE 2011.11.19. 10:00Szőnyi út0-24
Gyermek'972 Kiskunfélegyháza - Bókay-KSI 2011.11.19. 11:00Margitsziget26-3
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 KESI - HPVKSE 2011.11.19. 11:00Szőnyi út5-14
Gyermek'972 Kölyök Polo Suli Vadász - HPVKSE 2011.11.19. 12:00Margitsziget14-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 Vodafone Pólósuli - Százhalombattai VSE 2011.11.19. 12:00Szőnyi út9-5
Gyermek'972 Hegyvidék SE - Százhalombattai VSE 2011.11.19. 13:00Margitsziget0-19
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 Göd - FTC 2011.11.19. 13:00Szőnyi út1-24
Diapolo Ifjúsági Bajnokság4 MTK-Szentendre - Dunaújvárosi FVE 2011.11.19. 13:00Leányfalu11-0
Gyermek'972 Kölyök Polo Suli Vadász - Kiskunfélegyháza 2011.11.19. 14:00Margitsziget30-1
Diapolo Ifjúsági Bajnokság4 HPVKSE-ESMTK - Oradea 2011.11.19. 14:00Leányfalu4-8
Diapolo Ifjúsági Bajnokság4 ZF-Eger - OSC 2011.11.19. 15:00Leányfalu8-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 BVSC-Zugló Diapolo - CVSE 2011.11.19. 15:00Szőnyi út2-10
Diapolo Ifjúsági Bajnokság4 Dunaújvárosi FVE - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.19. 16:00Leányfalu5-20
Diapolo Ifjúsági Bajnokság4 Oradea - ZF-Eger 2011.11.19. 17:00Leányfalu12-8
Diapolo Ifjúsági Bajnokság4 HPVKSE-ESMTK - OSC 2011.11.19. 18:00Leányfalu7-13
Gyermek'995 TVSE - ZF-Eger 2011.11.26. 09:00Margitsziget7-16
Gyermek'995 Budafóka SE - KSI SE 2011.11.26. 10:00Margitsziget5-15
Gyermek'995 Kanizsa VSE - FTC 2011.11.26. 11:00Népliget5-14
Gyermek'995 HPVKSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.11.26. 11:00Margitsziget10-6
Diapolo Serdülő Bajnokság8 Kölyök Polo Suli Vadász - Oradea 2011.11.26. 11:00Százhalombatta9-10
Gyermek'995 BVSC-Zugló Diapolo - Kaposvári VK 2011.11.26. 12:00Népliget21-8
Diapolo Serdülő Bajnokság8 Aqua-Sport Marosvásárhely - Bókay-KSI 2011.11.26. 12:00Százhalombatta11-7
Gyermek'995 Szombathelyi Aligátorok - Kópé ÚVSE 2011.11.26. 13:00Népliget14-5
Gyermek'996 Budafóka SE - TVSE 2011.11.26. 13:00Margitsziget5-14
Gyermek'988 Kópé ÚVSE - HPVKSE-Budafóka 2011.11.26. 13:30Szőnyi út3-16
Gyermek'996 KSI SE - ZF-Eger 2011.11.26. 14:00Margitsziget13-12
Gyermek'996 FTC - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.26. 14:00Népliget8-8
Gyermek'988 Octopus BVSE - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.26. 14:30Szőnyi út3-17
Gyermek'996 KESI - Szombathelyi Aligátorok 2011.11.26. 15:00Népliget6-17
Diapolo Serdülő Bajnokság8 HPVKSE-ESMTK - BVSC-Zugló Diapolo 2011.11.26. 15:30Szőnyi út6-12
Gyermek'996 Vodafone Pólósuli - Kópé ÚVSE 2011.11.26. 16:00Népliget17-9
Gyermek'996 Százhalombattai VSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.11.26. 16:00Margitsziget13-11
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC Schönherz - Hegyvidék YBL WPC 2011.11.27. 17:00Tüzér u.6-12
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Raiffeisen VSE - RETR-O-SC 2011.11.27. 17:00Kőér u.2-11
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC Winner - Bp. Izzó 2011.11.27. 17:30Szőnyi út11-8
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Komplex PSE - Fater Polo SE 2011.11.27. 18:00Tüzér u.8-13
Felnőtt Férfi Bajnokság1 OSC - MTK-Szentendre 2011.11.27. 18:00Kőér u.3-9
Felnőtt Férfi Bajnokság1 BVSC-Tipo - ELTE BEAC 2011.11.27. 18:45Szőnyi út11-7
Felnőtt Férfi Bajnokság1 OSC 2. - HETE 2011.11.27. 19:00Kőér u.6-7
Felnőtt Férfi Bajnokság1 ASI DSE - Vidám Vízilovak SE 2011.12.01. 20:30Margitsziget10-11
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Komplex PSE - OSC 2011.12.04. 09:00Tüzér u.9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság2 HETE - MAFC Winner 2011.12.04. 13:45Szőnyi út5-9
Felnőtt Férfi Bajnokság2 MTK-Szentendre - Raiffeisen VSE 2011.12.04. 19:00Szentendre13-10
Felnőtt Férfi Bajnokság2 RETR-O-SC - BVSC-Tipo 2011.12.04. 19:15Kőér u.15-12
Diapolo Serdülő Bajnokság9 Oradea - Aqua-Sport Marosvásárhely 2011.12.10. 00:008-6
Gyermek'999 BVSC-Zugló Diapolo - Vodafone Pólósuli 2011.12.10. 08:00Margitsziget10-4
Gyermek'997 ZF-Eger - Budafóka SE 2011.12.10. 10:00Margitsziget26-4
Felnőtt Férfi Bajnokság3 ASI DSE - HETE 2011.12.10. 11:00Szőnyi út14-5
Gyermek'997 HPVKSE - Százhalombattai VSE 2011.12.10. 11:00Margitsziget14-8
Gyermek'999 KESI - Kaposvári VK 2011.12.10. 13:00Margitsziget16-7
Gyermek'989 Vasas SC - Kópé ÚVSE 2011.12.10. 13:00Monor31-2
Gyermek'999 Kópé ÚVSE - FTC 2011.12.10. 14:00Margitsziget0-9
Gyermek'989 BVSC-Zugló Diapolo - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.12.10. 14:00Monor17-10
Gyermek'989 HPVKSE-Budafóka - Octopus BVSE 2011.12.10. 15:00Monor12-4
Diapolo Serdülő Bajnokság9 Bókay-KSI - FTC 2011.12.10. 17:00Tüzér u.3-21
Diapolo Serdülő Bajnokság9 BVSC-Zugló Diapolo - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.12.10. 18:00Tüzér u.8-7
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MAFC Winner - Hegyvidék YBL WPC 2011.12.10. 18:45Szőnyi út9-12
Felnőtt Férfi Bajnokság3 OSC - Fater Polo SE 2011.12.11. 14:00Margitsziget10-11
Felnőtt Férfi Bajnokság3 OSC 2. - Vidám Vízilovak SE 2011.12.11. 15:00Margitsziget7-13
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Sportliget SE - ELTE BEAC 2011.12.11. 15:00Kőér u.10-11
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MAFC Schönherz - Bp. Izzó 2011.12.11. 16:00Tüzér u.8-8
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Raiffeisen VSE - Komplex PSE 2011.12.11. 16:00Kőér u.7-9
Felnőtt Férfi Bajnokság3 BVSC-Tipo - MTK-Szentendre 2011.12.11. 18:00Szőnyi út9-15
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Hegyvidék YBL WPC - ASI DSE 2011.12.14. 19:15Komjádi12-13
Gyermek'997 TVSE - KSI SE 2011.12.17. 09:00Százhalombatta5-15
Gyermek'9810 FTC - Kópé ÚVSE 2011.12.17. 10:00Margitsziget12-3
Gyermek'997 Kanizsa VSE - Vodafone Pólósuli 2011.12.17. 11:00Százhalombatta6-23
Gyermek'9810 Vasas SC - Octopus BVSE 2011.12.17. 11:00Margitsziget22-1
Gyermek'998 Kaposvári VK - Kópé ÚVSE 2011.12.17. 12:00Százhalombatta6-6
Gyermek'9810 HPVKSE-Budafóka - Kölyök Polo Suli Vadász 2011.12.17. 12:00Margitsziget10-2
Gyermek'998 FTC - Szombathelyi Aligátorok 2011.12.17. 13:00Százhalombatta2-8
Gyermek'9810 BVSC-Zugló Diapolo - CVSE 2011.12.17. 13:00Margitsziget21-2
Gyermek'998 Vodafone Pólósuli - KESI 2011.12.17. 14:00Százhalombatta15-11
Gyermek'998 Kanizsa VSE - BVSC-Zugló Diapolo 2011.12.17. 15:00Százhalombatta4-20
Gyermek'997 Szombathelyi Aligátorok - Kaposvári VK 2011.12.17. 16:00Százhalombatta18-1
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Hegyvidék YBL WPC - OSC 2. 2011.12.17. 17:00Kőér u.18-8
Gyermek'997 Kópé ÚVSE - KESI 2011.12.17. 17:00Százhalombatta8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Vidám Vízilovak SE - MAFC Winner 2011.12.17. 18:00Kőér u.10-8
Diapolo Ifjúsági Bajnokság2 ZF-Eger - MTK-Szentendre 2011.12.18. 10:00Százhalombatta6-13
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Fater Polo SE - ELTE BEAC 2011.12.18. 10:00Tüzér u.9-10
Diapolo Ifjúsági Bajnokság2 BVSC-Zugló Diapolo - HPVKSE-ESMTK 2011.12.18. 11:00Százhalombatta13-12
Diapolo Ifjúsági Bajnokság2 MTK-Szentendre - OSC 2011.12.18. 12:00Százhalombatta14-4
Diapolo Ifjúsági Bajnokság2 HPVKSE-ESMTK - ZF-Eger 2011.12.18. 13:00Százhalombatta7-10
Diapolo Ifjúsági Bajnokság2 Oradea - BVSC-Zugló Diapolo 2011.12.18. 14:00Százhalombatta11-15
Diapolo Ifjúsági Bajnokság2 OSC - Dunaújvárosi FVE 2011.12.18. 15:00Százhalombatta11-12
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Bp. Izzó - OSC 2. 2011.12.18. 15:00Tüzér u.14-6
Felnőtt Férfi Bajnokság4 RETR-O-SC - Sportliget SE 2011.12.18. 16:00Tüzér u.17-8
Felnőtt Férfi Bajnokság4 OSC - Raiffeisen VSE 2011.12.18. 16:00Kőér u.8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság4 HETE - MAFC Schönherz 2011.12.18. 17:00Tüzér u.6-9
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Komplex PSE - BVSC-Tipo 2011.12.18. 18:00Tüzér u.10-9
Diapolo Serdülő Bajnokság10 KSI SE - HPVKSE-ESMTK 2012.02.25. 09:00Margitsziget13-4
Gyermek'991 FTC - TVSE 2012.02.25. 10:00Vác13-6
Gyermek'991 Budafóka SE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.02.25. 10:00Kecskemét7-10
Gyermek'991 Kaposvári VK - KESI 2012.02.25. 11:00Kecskemét7-13
Gyermek'991 Vodafone Pólósuli - ZF-Eger 2012.02.25. 11:00Vác9-12
Gyermek'991 HPVKSE - Kanizsa VSE 2012.02.25. 12:00Kecskemét17-4
Gyermek'992 TVSE - Szombathelyi Aligátorok 2012.02.25. 12:00Vác7-13
Diapolo Serdülő Bajnokság10 BVSC-Zugló Diapolo - Aqua-Sport Marosvásárhely 2012.02.25. 12:00Margitsziget7-15
Diapolo Ifjúsági Bajnokság5 OSC - Oradea 2012.02.25. 13:30Szőnyi út6-13
Gyermek'992 ZF-Eger - BVSC-Zugló Diapolo 2012.02.25. 14:00Vác5-14
Gyermek'992 KESI - HPVKSE 2012.02.25. 14:00Kecskemét8-9
Diapolo Ifjúsági Bajnokság5 BVSC-Zugló Diapolo - MTK-Szentendre 2012.02.25. 14:30Szőnyi út5-6
Gyermek'992 Kanizsa VSE - Budafóka SE 2012.02.25. 15:00Kecskemét8-16
Diapolo Ifjúsági Bajnokság5 ZF-Eger - Dunaújvárosi FVE 2012.02.25. 15:30Szőnyi út17-7
Gyermek'992 KSI SE - FTC 2012.02.25. 16:00Vác10-7
Diapolo Ifjúsági Bajnokság5 HPVKSE-ESMTK - BVSC-Zugló Diapolo 2012.02.25. 16:30Szőnyi út7-14
Gyermek'992 Kópé ÚVSE - Százhalombattai VSE 2012.02.25. 17:00Kecskemét11-12
Diapolo Ifjúsági Bajnokság5 MTK-Szentendre - ZF-Eger 2012.02.25. 17:30Szőnyi út8-7
Diapolo Ifjúsági Bajnokság5 Dunaújvárosi FVE - OSC 2012.02.25. 18:30Szőnyi út8-14
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Vidám Vízilovak SE - MAFC Schönherz 2012.02.25. 19:00Margitsziget Fedett Uszoda18-10
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Fater Polo SE - Sportliget SE 2012.02.26. 10:00Tüzér u.9-16
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Bp. Izzó - ASI DSE 2012.02.26. 17:00Tüzér u.12-10
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MAFC Winner - MAFC Schönherz 2012.03.02. 21:00Szőnyi út16-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 FTC - KESI 2012.03.03. 10:00Százhalombatta5-3
Diapolo Serdülő Bajnokság11 Bókay-KSI - KSI SE 2012.03.03. 11:00Pestrezsébeti uszoda7-10
Felnőtt Férfi Bajnokság6 ASI DSE - OSC 2. 2012.03.03. 11:30Szőnyi út15-11
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 KESI - Százhalombattai VSE 2012.03.03. 12:00Százhalombatta6-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 BVSC-Zugló Diapolo - HPVKSE 2012.03.03. 13:00Százhalombatta4-9
Diapolo Serdülő Bajnokság11 FTC - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.03. 13:00Pestrezsébeti uszoda10-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 CVSE - FTC 2012.03.03. 14:00Százhalombatta3-9
Diapolo Serdülő Bajnokság11 Kölyök Polo Suli Vadász - HPVKSE-ESMTK 2012.03.03. 15:00Pestrezsébeti uszoda9-12
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 Százhalombattai VSE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.03. 16:00Százhalombatta5-2
Diapolo Serdülő Bajnokság12 HPVKSE-ESMTK - Aqua-Sport Marosvásárhely 2012.03.03. 16:00Pestrezsébeti uszoda5-0
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 Vodafone Pólósuli - CVSE 2012.03.03. 17:00Százhalombatta8-3
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Fater Polo SE - RETR-O-SC 2012.03.04. 16:00Tüzér u.3-6
Felnőtt Férfi Bajnokság6 HETE - Vidám Vízilovak SE 2012.03.04. 17:00Tüzér u.6-16
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Raiffeisen VSE - BVSC-Tipo 2012.03.04. 17:00Kőér u.16-14
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Komplex PSE - Sportliget SE 2012.03.04. 18:00Tüzér u.8-10
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Hegyvidék YBL WPC - Bp. Izzó 2012.03.04. 18:15Kőér u.10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MTK-Szentendre - ELTE BEAC 2012.03.04. 19:00Szentendre0-5
Gyermek'993 Vodafone Pólósuli - TVSE 2012.03.10. 10:00Százhalombatta14-8
Gyermek'993 FTC - ZF-Eger 2012.03.10. 11:00Százhalombatta8-7
Diapolo Serdülő Bajnokság12 KSI SE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.10. 11:00Szőnyi út20-5
Gyermek'993 Szombathelyi Aligátorok - KSI SE 2012.03.10. 12:00Százhalombatta9-9
Gyermek'994 TVSE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.10. 13:00Százhalombatta9-15
Gyermek'994 ZF-Eger - Szombathelyi Aligátorok 2012.03.10. 14:00Százhalombatta9-10
Diapolo Serdülő Bajnokság12 Oradea - Bókay-KSI 2012.03.10. 14:00Szőnyi út20-5
Gyermek'994 KSI SE - Vodafone Pólósuli 2012.03.10. 15:00Százhalombatta9-4
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Raiffeisen VSE - Sportliget SE 2012.03.10. 17:00Kőér u.10-11
Gyermek'993 Százhalombattai VSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.11. 10:00Százhalombatta16-13
Felnőtt Férfi Bajnokság7 OSC 2. - MAFC Winner 2012.03.11. 10:00Margitsziget8-8
Gyermek'993 Kaposvári VK - Kópé ÚVSE 2012.03.11. 11:00Százhalombatta7-9
Gyermek'993 Budafóka SE - KESI 2012.03.11. 12:00Százhalombatta6-15
Gyermek'994 Kópé ÚVSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.11. 14:00Százhalombatta7-12
Gyermek'994 Kaposvári VK - HPVKSE 2012.03.11. 15:00Százhalombatta9-14
Felnőtt Férfi Bajnokság7 MAFC Schönherz - ASI DSE 2012.03.11. 15:00Tüzér u.10-13
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Sportliget SE - OSC 2012.03.11. 16:00Kőér u.9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság7 ELTE BEAC - Komplex PSE 2012.03.11. 16:00Tüzér u.6-6
Gyermek'994 Kanizsa VSE - Százhalombattai VSE 2012.03.11. 17:00Százhalombatta7-14
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Bp. Izzó - HETE 2012.03.11. 17:00Tüzér u.10-8
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Vidám Vízilovak SE - Hegyvidék YBL WPC 2012.03.11. 17:00Kőér u.8-9
Felnőtt Férfi Bajnokság7 BVSC-Tipo - Fater Polo SE 2012.03.11. 18:00Szőnyi út8-13
Felnőtt Férfi Bajnokság7 RETR-O-SC - MTK-Szentendre 2012.03.11. 18:00Tüzér u.6-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 KSI SE - Pannon DSE 2012.03.17. 09:00Margitsziget23-1
Diapolo Serdülő Bajnokság13 Bókay-KSI - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.17. 09:00Margitsziget Széchy Uszoda2-23
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 CVSE - HPVKSE 2012.03.17. 10:00Kecskemét4-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság1 Budafóka - Göd 2012.03.17. 11:00Margitsziget27-3
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 KESI - Vodafone Pólósuli 2012.03.17. 11:00Kecskemét3-10
Diapolo Serdülő Bajnokság13 FTC - HPVKSE-ESMTK 2012.03.17. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda12-6
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 Kaposvári VK - KSI SE 2012.03.17. 12:00Margitsziget8-12
Diapolo Serdülő Bajnokság13 Oradea - KSI SE 2012.03.17. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda7-12
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság2 Pannon DSE - Budafóka 2012.03.17. 13:00Margitsziget2-26
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 Százhalombattai VSE - CVSE 2012.03.17. 13:00Kecskemét6-5
Diapolo Serdülő Bajnokság13 Aqua-Sport Marosvásárhely - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.17. 13:00Margitsziget Széchy Uszoda10-12
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 HPVKSE - KESI 2012.03.17. 14:00Kecskemét8-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 Vodafone Pólósuli - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.17. 15:00Kecskemét12-3
Felnőtt Férfi Bajnokság8 OSC - ELTE BEAC 2012.03.17. 16:00Kőér u.7-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 BVSC-Zugló Diapolo - FTC 2012.03.17. 17:00Kecskemét4-9
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Fater Polo SE - MTK-Szentendre 2012.03.18. 10:00Tüzér u.8-18
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Komplex PSE - RETR-O-SC 2012.03.18. 18:00Tüzér u.7-11
Felnőtt Férfi Bajnokság5 OSC 2. - MAFC Schönherz 2012.03.22. 20:00Margitsziget9-9
Felnőtt Férfi Bajnokság5 ASI DSE - MAFC Winner 2012.03.23. 21:00Szőnyi út4-6
Gyermek'995 BVSC-Zugló Diapolo - Vodafone Pólósuli 2012.03.24. 09:00Szőnyi út11-6
Gyermek'995 Százhalombattai VSE - KESI 2012.03.24. 09:00Margitsziget7-16
Gyermek'973 Bókay-KSI - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.24. 10:00Százhalombatta1-39
Gyermek'995 HPVKSE - Kópé ÚVSE 2012.03.24. 10:00Margitsziget8-1
Gyermek'995 ZF-Eger - KSI SE 2012.03.24. 10:00Szőnyi út13-13
Gyermek'995 Szombathelyi Aligátorok - FTC 2012.03.24. 11:00Szőnyi út9-5
Gyermek'973 Kiskunfélegyháza - HPVKSE 2012.03.24. 11:00Százhalombatta3-31
Gyermek'996 KESI - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.24. 11:00Margitsziget11-9
Diapolo Ifjúsági Bajnokság6 MTK-Szentendre - HPVKSE-ESMTK 2012.03.24. 11:30Margitsziget Széchy Uszoda7-5
Gyermek'973 Kölyök Polo Suli Vadász - Hegyvidék SE 2012.03.24. 12:00Százhalombatta44-0
Gyermek'995 Budafóka SE - Kaposvári VK 2012.03.24. 12:00Margitsziget8-17
Diapolo Ifjúsági Bajnokság6 BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger 2012.03.24. 12:30Margitsziget Széchy Uszoda8-8
Gyermek'973 Bókay-KSI - Százhalombattai VSE 2012.03.24. 13:00Százhalombatta3-28
Gyermek'995 Kölyök Polo Suli Vadász - Kanizsa VSE 2012.03.24. 13:00Margitsziget14-8
Gyermek'996 BVSC-Zugló Diapolo - Szombathelyi Aligátorok 2012.03.24. 13:00Szőnyi út13-7
Gyermek'9811 CVSE - HPVKSE-Budafóka 2012.03.24. 13:00Kőér u.4-16
Diapolo Ifjúsági Bajnokság6 OSC - MTK-Szentendre 2012.03.24. 13:30Margitsziget Széchy Uszoda9-6
Gyermek'973 Hegyvidék SE - HPVKSE 2012.03.24. 14:00Százhalombatta2-31
Gyermek'996 TVSE - ZF-Eger 2012.03.24. 14:00Szőnyi út7-16
Gyermek'996 HPVKSE - Budafóka SE 2012.03.24. 14:00Margitsziget12-7
Gyermek'9811 Octopus BVSE - FTC 2012.03.24. 14:00Kőér u.1-6
Diapolo Ifjúsági Bajnokság6 ZF-Eger - HPVKSE-ESMTK 2012.03.24. 14:30Margitsziget Széchy Uszoda10-9
Gyermek'973 Százhalombattai VSE - Kiskunfélegyháza 2012.03.24. 15:00Százhalombatta17-10
Gyermek'996 Vodafone Pólósuli - FTC 2012.03.24. 15:00Szőnyi út5-4
Gyermek'9811 Kölyök Polo Suli Vadász - Vasas SC 2012.03.24. 15:00Kőér u.2-17
Diapolo Ifjúsági Bajnokság6 BVSC-Zugló Diapolo - Oradea 2012.03.24. 15:30Margitsziget Széchy Uszoda9-3
Gyermek'996 Kópé ÚVSE - Kanizsa VSE 2012.03.24. 16:00Margitsziget13-7
Diapolo Ifjúsági Bajnokság6 Oradea - Dunaújvárosi FVE 2012.03.24. 16:30Margitsziget Széchy Uszoda11-6
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Sportliget SE - MTK-Szentendre 2012.03.25. 16:00Kőér u.10-12
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Bp. Izzó - Vidám Vízilovak SE 2012.03.25. 17:00Tüzér u.10-13
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Hegyvidék YBL WPC - HETE 2012.03.25. 17:15Kőér u.13-7
Felnőtt Férfi Bajnokság5 BVSC-Tipo - OSC 2012.03.25. 18:00Szőnyi út10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság5 ELTE BEAC - RETR-O-SC 2012.03.25. 18:00Tüzér u.5-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 KSI SE - Budafóka 2012.03.31. 10:00Százhalombatta24-3
Diapolo Serdülő Bajnokság14 Kölyök Polo Suli Vadász - FTC 2012.03.31. 10:00Népliget5-12
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság3 Kaposvári VK - Göd 2012.03.31. 11:00Százhalombatta23-2
Diapolo Serdülő Bajnokság14 BVSC-Zugló Diapolo - Oradea 2012.03.31. 11:00Népliget11-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 KESI - CVSE 2012.03.31. 12:00Szőnyi út4-8
Diapolo Serdülő Bajnokság14 KSI SE - Aqua-Sport Marosvásárhely 2012.03.31. 12:00Népliget11-9
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 Göd - KSI SE 2012.03.31. 13:00Százhalombatta6-11
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 FTC - Százhalombattai VSE 2012.03.31. 13:00Szőnyi út6-2
Diapolo Serdülő Bajnokság10 Oradea - FTC 2012.03.31. 13:00Népliget5-16
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 HPVKSE - Vodafone Pólósuli 2012.03.31. 14:00Szőnyi út8-4
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság4 Pannon DSE - Kaposvári VK 2012.03.31. 15:00Százhalombatta1-28
Gyermek'9812 FTC - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.03.31. 15:00Sportmax 2.10-6
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 CVSE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.31. 16:00Szőnyi út8-2
Gyermek'9812 Vasas SC - CVSE 2012.03.31. 16:00Sportmax 2.27-0
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 HPVKSE - FTC 2012.03.31. 17:00Szőnyi út6-5
Gyermek'9812 HPVKSE-Budafóka - BVSC-Zugló Diapolo 2012.03.31. 17:00Sportmax 2.4-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 Vodafone Pólósuli - Százhalombattai VSE 2012.03.31. 18:00Szőnyi út7-5
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Fater Polo SE - Komplex PSE 2012.04.01. 10:00Tüzér u.11-9
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Hegyvidék YBL WPC - MAFC Schönherz 2012.04.01. 12:30Kőér u.17-7
Felnőtt Férfi Bajnokság10 ELTE BEAC - BVSC-Tipo 2012.04.01. 15:00Tüzér u.5-6
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Bp. Izzó - MAFC Winner 2012.04.01. 16:00Tüzér u.8-11
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Vidám Vízilovak SE - ASI DSE 2012.04.01. 16:30Kőér u.18-12
Felnőtt Férfi Bajnokság8 HETE - OSC 2. 2012.04.01. 17:00Tüzér u.7-14
Felnőtt Férfi Bajnokság10 RETR-O-SC - Raiffeisen VSE 2012.04.01. 18:00Tüzér u.13-3
Felnőtt Férfi Bajnokság10 MTK-Szentendre - OSC 2012.04.01. 19:00Szentendre12-9
Felnőtt Férfi Bajnokság9 ASI DSE - Bp. Izzó 2012.04.12. 20:30Komjádi18-11
Diapolo Serdülő Bajnokság15 BVSC-Zugló Diapolo - KSI SE 2012.04.14. 09:00Margitsziget7-13
Gyermek'997 Százhalombattai VSE - Kaposvári VK 2012.04.14. 10:00Margitsziget Széchy Uszoda11-14
Diapolo Serdülő Bajnokság15 Bókay-KSI - HPVKSE-ESMTK 2012.04.14. 10:00Margitsziget3-16
Gyermek'997 Budafóka SE - Kópé ÚVSE 2012.04.14. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda5-5
Gyermek'997 FTC - BVSC-Zugló Diapolo 2012.04.14. 11:00Népliget3-8
Felnőtt Férfi Bajnokság9 OSC 2. - Hegyvidék YBL WPC 2012.04.14. 11:00Kőér u.11-13
Gyermek'997 KSI SE - TVSE 2012.04.14. 12:00Népliget12-7
Gyermek'998 Kaposvári VK - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.04.14. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda3-11
Diapolo Serdülő Bajnokság15 FTC - Aqua-Sport Marosvásárhely 2012.04.14. 13:00Margitsziget14-10
Gyermek'997 Kanizsa VSE - KESI 2012.04.14. 14:00Margitsziget Széchy Uszoda3-21
Gyermek'998 TVSE - FTC 2012.04.14. 14:00Népliget7-12
Gyermek'998 KSI SE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.04.14. 15:00Népliget11-11
Gyermek'998 HPVKSE - Százhalombattai VSE 2012.04.14. 15:00Margitsziget Széchy Uszoda11-7
Gyermek'998 Kópé ÚVSE - KESI 2012.04.14. 16:00Margitsziget Széchy Uszoda9-13
Felnőtt Férfi Bajnokság9 MAFC Winner - HETE 2012.04.14. 18:15Szőnyi út16-5
Felnőtt Férfi Bajnokság11 OSC - Komplex PSE 2012.04.15. 15:00Kőér u.7-6
Felnőtt Férfi Bajnokság9 MAFC Schönherz - Vidám Vízilovak SE 2012.04.15. 16:00Tüzér u.13-15
Felnőtt Férfi Bajnokság11 Sportliget SE - Fater Polo SE 2012.04.15. 16:00Kőér u.15-7
Felnőtt Férfi Bajnokság11 Raiffeisen VSE - MTK-Szentendre 2012.04.15. 17:00Kőér u.8-10
Felnőtt Férfi Bajnokság11 BVSC-Tipo - RETR-O-SC 2012.04.15. 18:00Szőnyi út6-7
Diapolo Ifjúsági Bajnokság7 BVSC-Zugló Diapolo - OSC 2012.04.18. 20:00Szőnyi út11-10
Gyermek'974 Százhalombattai VSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.04.21. 10:00Százhalombatta8-20
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság9 BVSC-Zugló Diapolo - Százhalombattai VSE 2012.04.21. 10:00Margitsziget3-8
Diapolo Ifjúsági Bajnokság7 HPVKSE-ESMTK - Dunaújvárosi FVE 2012.04.21. 10:00Vác9-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 Göd - Budafóka 2012.04.21. 10:30Kőér u.3-25
Gyermek'974 HPVKSE - Bókay-KSI 2012.04.21. 11:00Százhalombatta32-1
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság9 CVSE - Vodafone Pólósuli 2012.04.21. 11:00Margitsziget7-10
Diapolo Ifjúsági Bajnokság7 MTK-Szentendre - Oradea 2012.04.21. 11:00Vác4-3
Gyermek'974 Hegyvidék SE - Kiskunfélegyháza 2012.04.21. 12:00Százhalombatta4-27
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság9 KESI - FTC 2012.04.21. 12:00Margitsziget3-8
Diapolo Ifjúsági Bajnokság7 OSC - ZF-Eger 2012.04.21. 12:00Vác5-12
Gyermek'9814 Kópé ÚVSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.04.21. 12:00Szőnyi út5-6
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 Budafóka - Kaposvári VK 2012.04.21. 12:30Kőér u.10-15
Gyermek'974 HPVKSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.04.21. 13:00Százhalombatta13-10
Diapolo Ifjúsági Bajnokság7 Oradea - HPVKSE-ESMTK 2012.04.21. 13:00Vác17-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság5 Göd - Pannon DSE 2012.04.21. 13:30Kőér u.22-2
Gyermek'974 Bókay-KSI - Kiskunfélegyháza 2012.04.21. 14:00Százhalombatta7-23
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság10 HPVKSE - CVSE 2012.04.21. 14:00Margitsziget5-4
Diapolo Ifjúsági Bajnokság7 Dunaújvárosi FVE - MTK-Szentendre 2012.04.21. 14:00Vác4-12
Gyermek'9814 FTC - BVSC-Zugló Diapolo 2012.04.21. 14:00Szőnyi út5-15
Gyermek'974 Százhalombattai VSE - Hegyvidék SE 2012.04.21. 15:00Százhalombatta32-1
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság10 Vodafone Pólósuli - KESI 2012.04.21. 15:00Margitsziget14-10
Gyermek'9814 Vasas SC - HPVKSE-Budafóka 2012.04.21. 15:00Szőnyi út17-1
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság6 Pannon DSE - KSI SE 2012.04.21. 15:30Kőér u.1-25
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság10 FTC - BVSC-Zugló Diapolo 2012.04.21. 16:00Margitsziget12-3
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Fater Polo SE - OSC 2012.04.22. 10:00Tüzér u.11-10
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Hegyvidék YBL WPC - MAFC Winner 2012.04.22. 12:30Kőér u.11-7
Gyermek'991 BVSC-Zugló Diapolo - KSI SE 2012.04.22. 13:45Margitsziget Széchy Uszoda7-9
Felnőtt Férfi Bajnokság12 ELTE BEAC - Sportliget SE 2012.04.22. 15:00Tüzér u.8-12
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Bp. Izzó - MAFC Schönherz 2012.04.22. 16:00Tüzér u.10-12
Felnőtt Férfi Bajnokság10 HETE - ASI DSE 2012.04.22. 17:00Tüzér u.8-11
Felnőtt Férfi Bajnokság10 Vidám Vízilovak SE - OSC 2. 2012.04.22. 18:00Kőér u.11-9
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Komplex PSE - Raiffeisen VSE 2012.04.22. 18:00Tüzér u.13-12
Felnőtt Férfi Bajnokság12 MTK-Szentendre - BVSC-Tipo 2012.04.22. 19:00Szentendre16-10
Gyermek'9912 KSI SE - ZF-Eger 2012.04.28. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda13-10
Gyermek'9911 Vodafone Pólósuli - KSI SE 2012.04.28. 13:00Margitsziget Széchy Uszoda8-9
Gyermek'9815 HPVKSE-Budafóka - FTC 2012.04.28. 13:00Komjádi12-7
Diapolo Serdülő Bajnokság16 HPVKSE-ESMTK - Oradea 2012.04.28. 13:00Kőér u.6-5
Gyermek'9911 Szombathelyi Aligátorok - ZF-Eger 2012.04.28. 14:00Margitsziget Széchy Uszoda8-8
Diapolo Serdülő Bajnokság16 KSI SE - FTC 2012.04.28. 14:00Kőér u.4-11
Gyermek'9911 BVSC-Zugló Diapolo - TVSE 2012.04.28. 15:00Margitsziget Széchy Uszoda15-6
Gyermek'9815 CVSE - Kópé ÚVSE 2012.04.28. 15:00Komjádi6-16
Diapolo Serdülő Bajnokság16 Kölyök Polo Suli Vadász - Bókay-KSI 2012.04.28. 15:00Kőér u.13-5
Gyermek'9912 FTC - Szombathelyi Aligátorok 2012.04.28. 16:00Margitsziget Széchy Uszoda6-6
Gyermek'9815 Kölyök Polo Suli Vadász - Octopus BVSE 2012.04.28. 16:00Komjádi6-3
Gyermek'9912 Vodafone Pólósuli - BVSC-Zugló Diapolo 2012.04.28. 17:00Margitsziget Széchy Uszoda7-11
Gyermek'9911 Százhalombattai VSE - Kópé ÚVSE 2012.04.29. 09:00Százhalombatta11-10
Gyermek'9912 KESI - Budafóka SE 2012.04.29. 11:00Százhalombatta8-7
Gyermek'9912 Kópé ÚVSE - Kaposvári VK 2012.04.29. 12:00Százhalombatta8-8
Gyermek'9911 HPVKSE - KESI 2012.04.29. 14:00Százhalombatta11-10
Gyermek'9911 Budafóka SE - Kanizsa VSE 2012.04.29. 15:00Százhalombatta11-12
Gyermek'9912 Kölyök Polo Suli Vadász - Százhalombattai VSE 2012.04.29. 16:00Százhalombatta14-12
Felnőtt Férfi Bajnokság13 ELTE BEAC - Fater Polo SE 2012.04.29. 16:00Tüzér u.5-5
Felnőtt Férfi Bajnokság11 MAFC Winner - Vidám Vízilovak SE 2012.04.29. 17:00Szőnyi út7-10
Felnőtt Férfi Bajnokság13 BVSC-Tipo - Komplex PSE 2012.04.29. 18:00Szőnyi út16-10
Felnőtt Férfi Bajnokság11 ASI DSE - Hegyvidék YBL WPC 2012.05.02. 19:30Komjádi8-10
Felnőtt Férfi Bajnokság12 MAFC Winner - ASI DSE 2012.05.04. 21:00Szőnyi út13-15
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság14 Vodafone Pólósuli - FTC 2012.05.05. 08:45Cegléd10-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság9 KSI SE - Göd 2012.05.05. 09:00Margitsziget14-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság14 HPVKSE - Százhalombattai VSE 2012.05.05. 09:45Cegléd9-6
Gyermek'975 Százhalombattai VSE - HPVKSE 2012.05.05. 10:00Százhalombatta9-19
Gyermek'9816 FTC - Vasas SC 2012.05.05. 10:00Népliget2-13
Gyermek'975 Hegyvidék SE - Bókay-KSI 2012.05.05. 11:00Százhalombatta3-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság9 Kaposvári VK - Pannon DSE 2012.05.05. 11:00Margitsziget19-1
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság13 FTC - HPVKSE 2012.05.05. 11:45Cegléd6-9
Gyermek'975 Kiskunfélegyháza - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.05.05. 12:00Százhalombatta4-28
Gyermek'9816 Octopus BVSE - CVSE 2012.05.05. 12:00Népliget9-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság13 Százhalombattai VSE - Vodafone Pólósuli 2012.05.05. 12:45Cegléd3-12
Gyermek'975 HPVKSE - Hegyvidék SE 2012.05.05. 13:00Százhalombatta5-0
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság10 Pannon DSE - Göd 2012.05.05. 13:00Margitsziget3-16
Gyermek'9816 Kópé ÚVSE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.05. 13:00Népliget6-21
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság14 KESI - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.05. 13:45Cegléd5-4
Gyermek'975 Kölyök Polo Suli Vadász - Bókay-KSI 2012.05.05. 14:00Százhalombatta40-2
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság10 Kaposvári VK - Budafóka 2012.05.05. 14:00Margitsziget9-5
Gyermek'975 Kiskunfélegyháza - Százhalombattai VSE 2012.05.05. 15:00Százhalombatta8-21
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság13 BVSC-Zugló Diapolo - CVSE 2012.05.05. 17:15Cegléd4-10
Felnőtt Férfi Bajnokság14 Fater Polo SE - Raiffeisen VSE 2012.05.06. 10:00Tüzér u.13-12
Felnőtt Férfi Bajnokság14 OSC - BVSC-Tipo 2012.05.06. 13:00Margitsziget5-5
Felnőtt Férfi Bajnokság12 MAFC Schönherz - OSC 2. 2012.05.06. 16:00Tüzér u.15-7
Felnőtt Férfi Bajnokság12 HETE - Hegyvidék YBL WPC 2012.05.06. 17:00Tüzér u.10-15
Felnőtt Férfi Bajnokság12 Vidám Vízilovak SE - Bp. Izzó 2012.05.06. 18:00Kőér u.14-13
Felnőtt Férfi Bajnokság14 MTK-Szentendre - Sportliget SE 2012.05.06. 18:00Leányfalu11-8
Felnőtt Férfi Bajnokság14 RETR-O-SC - ELTE BEAC 2012.05.06. 18:00Tüzér u.5-3
Felnőtt Férfi Bajnokság13 OSC 2. - ASI DSE 2012.05.10. 19:45Margitsziget11-9
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság12 Vodafone Pólósuli - HPVKSE 2012.05.12. 00:000-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 KSI SE - Kaposvári VK 2012.05.12. 10:00Margitsziget Széchy Uszoda15-8
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság12 Százhalombattai VSE - FTC 2012.05.12. 10:00Népliget4-11
Diapolo Serdülő Bajnokság17 Oradea - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.05.12. 10:00Százhalombatta9-6
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 Budafóka - Pannon DSE 2012.05.12. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda30-0
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság11 KESI - HPVKSE 2012.05.12. 11:00Népliget8-7
Diapolo Serdülő Bajnokság17 Bókay-KSI - Aqua-Sport Marosvásárhely 2012.05.12. 11:00Százhalombatta6-10
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság11 CVSE - Százhalombattai VSE 2012.05.12. 12:00Népliget8-2
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság8 Budafóka - KSI SE 2012.05.12. 13:00Margitsziget Széchy Uszoda7-12
Diapolo Serdülő Bajnokság17 BVSC-Zugló Diapolo - HPVKSE-ESMTK 2012.05.12. 13:30Szőnyi út13-6
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság8 Göd - Kaposvári VK 2012.05.12. 14:00Margitsziget Széchy Uszoda0-19
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság12 CVSE - KESI 2012.05.12. 14:00Népliget13-4
Felnőtt Férfi Bajnokság13 MAFC Schönherz - MAFC Winner 2012.05.13. 13:45Margitsziget Széchy Uszoda10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság15 Sportliget SE - Komplex PSE 2012.05.13. 17:00Kőér u.13-9
Felnőtt Férfi Bajnokság15 RETR-O-SC - Fater Polo SE 2012.05.13. 18:00Kőér u.14-7
Felnőtt Férfi Bajnokság15 BVSC-Tipo - Raiffeisen VSE 2012.05.13. 18:00Szőnyi út16-10
Felnőtt Férfi Bajnokság13 Vidám Vízilovak SE - HETE 2012.05.13. 19:00Kőér u.17-7
Felnőtt Férfi Bajnokság14 ASI DSE - MAFC Schönherz 2012.05.16. 19:30Komjádi17-12
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság11 BVSC-Zugló Diapolo - Vodafone Pólósuli 2012.05.18. 10:00Szőnyi út3-9
Felnőtt Férfi Bajnokság14 MAFC Winner - OSC 2. 2012.05.18. 21:00Szőnyi út8-8
Gyermek'999 Százhalombattai VSE - Budafóka SE 2012.05.19. 10:00Százhalombatta13-10
Gyermek'988 Kölyök Polo Suli Vadász - CVSE 2012.05.19. 10:00Cegléd11-5
Gyermek'9817 BVSC-Zugló Diapolo - Octopus BVSE 2012.05.19. 10:00Szőnyi út19-4
Gyermek'9910 KESI - Kaposvári VK 2012.05.19. 11:00Százhalombatta9-10
Gyermek'9817 CVSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.05.19. 11:20Cegléd8-6
Gyermek'999 Kölyök Polo Suli Vadász - HPVKSE 2012.05.19. 12:00Százhalombatta6-11
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 FTC - Vodafone Pólósuli 2012.05.19. 12:30Sportmax 2.12-5
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság8 HPVKSE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.19. 13:30Sportmax 2.10-3
Gyermek'999 Kanizsa VSE - Kaposvári VK 2012.05.19. 14:00Százhalombatta7-14
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság8 Százhalombattai VSE - KESI 2012.05.19. 14:30Sportmax 2.5-10
Gyermek'9910 Kölyök Polo Suli Vadász - Budafóka SE 2012.05.19. 15:00Százhalombatta14-5
Gyermek'9910 Kanizsa VSE - HPVKSE 2012.05.19. 16:00Százhalombatta5-14
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság8 FTC - CVSE 2012.05.19. 16:30Sportmax 2.11-7
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 Százhalombattai VSE - HPVKSE 2012.05.19. 17:30Sportmax 2.6-9
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Raiffeisen VSE - Fater Polo SE 2012.05.19. 18:00Kőér u.12-14
Kőnigh György Gyermek 2000 Bajnokság7 BVSC-Zugló Diapolo - KESI 2012.05.19. 18:30Sportmax 2.11-5
Gyermek'9817 HPVKSE-Budafóka - Kópé ÚVSE 2012.05.19. 19:30Kőér u.7-8
Gyermek'998 ZF-Eger - Vodafone Pólósuli 2012.05.20. 14:00Komjádi11-8
Felnőtt Férfi Bajnokság16 Fater Polo SE - BVSC-Tipo 2012.05.20. 16:00Tüzér u.13-14
Felnőtt Férfi Bajnokság16 OSC - Sportliget SE 2012.05.20. 16:00Kőér u.10-3
Felnőtt Férfi Bajnokság14 HETE - Bp. Izzó 2012.05.20. 17:00Tüzér u.8-16
Felnőtt Férfi Bajnokság14 Hegyvidék YBL WPC - Vidám Vízilovak SE 2012.05.20. 17:15Kőér u.10-8
Felnőtt Férfi Bajnokság16 Komplex PSE - ELTE BEAC 2012.05.20. 18:00Tüzér u.10-13
Felnőtt Férfi Bajnokság16 MTK-Szentendre - RETR-O-SC 2012.05.20. 18:00Leányfalu9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság11 OSC 2. - Bp. Izzó 2012.05.24. 20:00Margitsziget9-11
Felnőtt Férfi Bajnokság13 Raiffeisen VSE - OSC 2012.05.24. 20:00Sportmax 2.7-9
Diapolo Serdülő Bajnokság18 Aqua-Sport Marosvásárhely - Oradea 2012.05.26. 00:008-7
Gyermek'9913 FTC - Vodafone Pólósuli 2012.05.26. 09:00Tatabánya12-8
Gyermek'9913 Szombathelyi Aligátorok - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.26. 10:00Tatabánya6-16
Gyermek'9913 Kölyök Polo Suli Vadász - Kópé ÚVSE 2012.05.26. 10:00Százhalombatta5-3
Gyermek'9913 Százhalombattai VSE - Kanizsa VSE 2012.05.26. 12:00Százhalombatta19-10
Diapolo Serdülő Bajnokság18 Kölyök Polo Suli Vadász - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.26. 12:30Kőér u.0-5
Gyermek'9913 ZF-Eger - TVSE 2012.05.26. 13:00Tatabánya14-14
Gyermek'9914 Kaposvári VK - Budafóka SE 2012.05.26. 13:00Százhalombatta13-5
Diapolo Serdülő Bajnokság18 FTC - Bókay-KSI 2012.05.26. 13:30Kőér u.16-1
Gyermek'9914 Kanizsa VSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.05.26. 14:00Százhalombatta6-17
Gyermek'9914 Kópé ÚVSE - HPVKSE 2012.05.26. 15:00Százhalombatta6-8
Gyermek'9914 Vodafone Pólósuli - Szombathelyi Aligátorok 2012.05.26. 15:00Tatabánya14-7
Gyermek'9914 BVSC-Zugló Diapolo - FTC 2012.05.26. 16:00Tatabánya11-7
Gyermek'9914 KESI - Százhalombattai VSE 2012.05.26. 16:00Százhalombatta7-9
Gyermek'9913 HPVKSE - Kaposvári VK 2012.05.26. 17:00Százhalombatta12-7
Gyermek'9914 TVSE - KSI SE 2012.05.26. 18:00Tatabánya7-16
Gyermek'981 Kópé ÚVSE - FTC 2012.05.27. 09:00Leányfalu7-15
Gyermek'9818 Kölyök Polo Suli Vadász - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.27. 11:00Leányfalu1-8
Gyermek'981 Kölyök Polo Suli Vadász - HPVKSE-Budafóka 2012.05.27. 14:00Leányfalu2-10
Gyermek'981 Octopus BVSE - Vasas SC 2012.05.27. 15:00Leányfalu2-20
Gyermek'981 CVSE - BVSC-Zugló Diapolo 2012.05.27. 16:00Leányfalu1-12
Felnőtt Férfi Bajnokság13 Sportliget SE - RETR-O-SC 2012.05.27. 16:00Kőér u.8-15
Felnőtt Férfi Bajnokság15 ELTE BEAC - MTK-Szentendre 2012.05.27. 16:00Tüzér u.7-12
Felnőtt Férfi Bajnokság13 Bp. Izzó - Hegyvidék YBL WPC 2012.05.27. 17:00Tüzér u.8-8
Gyermek'9818 Octopus BVSE - HPVKSE-Budafóka 2012.05.27. 17:00Leányfalu5-13
Felnőtt Férfi Bajnokság11 MAFC Schönherz - HETE 2012.05.27. 18:00Tüzér u.16-15
Gyermek'9818 Kópé ÚVSE - Vasas SC 2012.05.27. 18:00Leányfalu2-20
Gyermek'9910 TVSE - Vodafone Pólósuli 2012.05.28. 09:00Margitsziget7-14
Gyermek'999 BVSC-Zugló Diapolo - ZF-Eger 2012.05.28. 10:00Margitsziget14-5
Gyermek'999 Szombathelyi Aligátorok - TVSE 2012.05.28. 11:00Margitsziget10-7
Gyermek'9910 KSI SE - Szombathelyi Aligátorok 2012.05.28. 13:00Margitsziget15-8
Gyermek'9910 ZF-Eger - FTC 2012.05.28. 14:00Margitsziget6-4
Gyermek'999 FTC - KSI SE 2012.05.28. 16:00Margitsziget8-18
Gyermek'9916 Kópé ÚVSE - Budafóka SE 2012.06.02. 10:30Kőér u.7-4
Gyermek'9916 KESI - Kanizsa VSE 2012.06.02. 11:30Kőér u.10-6
Gyermek'9813 BVSC-Zugló Diapolo - Vasas SC 2012.06.02. 12:00Szőnyi út8-17
Gyermek'9813 CVSE - FTC 2012.06.02. 12:00Százhalombatta3-21
Gyermek'9916 Kaposvári VK - Százhalombattai VSE 2012.06.02. 12:30Kőér u.10-12
Gyermek'9813 Octopus BVSE - Kópé ÚVSE 2012.06.02. 13:00Százhalombatta14-3
Gyermek'9915 Budafóka SE - HPVKSE 2012.06.02. 13:30Kőér u.3-11
Gyermek'9915 Kanizsa VSE - Kópé ÚVSE 2012.06.02. 14:30Kőér u.4-8
Gyermek'9915 Kölyök Polo Suli Vadász - KESI 2012.06.02. 18:30Kőér u.7-10
Gyermek'997 Szombathelyi Aligátorok - Vodafone Pólósuli 2012.06.03. 14:00Komjádi0-5
Felnőtt Férfi Bajnokság17 Sportliget SE - Raiffeisen VSE 2012.06.03. 16:00Kőér u.15-5
Felnőtt Férfi Bajnokság17 ELTE BEAC - OSC 2012.06.03. 17:00Tüzér u.6-5
Felnőtt Férfi Bajnokság17 MTK-Szentendre - Fater Polo SE 2012.06.03. 18:00Leányfalu13-5
Felnőtt Férfi Bajnokság17 RETR-O-SC - Komplex PSE 2012.06.03. 18:00Tüzér u.8-8
Gyermek'9917 Százhalombattai VSE - HPVKSE 2012.06.09. 11:00Leányfalu8-10
Gyermek'9917 KESI - Kópé ÚVSE 2012.06.09. 12:00Leányfalu5-7
Gyermek'9918 Budafóka SE - Százhalombattai VSE 2012.06.09. 13:00Leányfalu9-8
Gyermek'9918 HPVKSE - Kölyök Polo Suli Vadász 2012.06.09. 14:00Leányfalu14-9
Gyermek'9918 Kaposvári VK - Kanizsa VSE 2012.06.09. 16:00Leányfalu15-8
Gyermek'9917 Kölyök Polo Suli Vadász - Kaposvári VK 2012.06.09. 18:00Leányfalu10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság18 OSC - RETR-O-SC 2012.06.10. 16:00Kőér u.6-11
Felnőtt Férfi Bajnokság18 BVSC-Tipo - Sportliget SE 2012.06.10. 16:30Szőnyi út10-9
Felnőtt Férfi Bajnokság18 Raiffeisen VSE - ELTE BEAC 2012.06.10. 17:00Kőér u.8-7
Felnőtt Férfi Bajnokság18 Komplex PSE - MTK-Szentendre 2012.06.10. 18:00Tüzér u.14-14
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Sportliget SE - BVSC-Tipo 2012.06.17. 16:00Kőér u.13-10
Felnőtt Férfi Bajnokság9 ELTE BEAC - Raiffeisen VSE 2012.06.17. 17:00Tüzér u.8-7
Felnőtt Férfi Bajnokság9 RETR-O-SC - OSC 2012.06.17. 18:00Tüzér u.8-5
Felnőtt Férfi Bajnokság9 MTK-Szentendre - Komplex PSE 2012.06.17. 19:00Leányfalu19-6
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY