Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.
Első Előző 1 5 10 15 ... 18 19 20 21 22 23 24 25  Következő Utolsó


Időszakok: 20142013.2013-2014.2012.2012-2013.2011.2011-20122010.2010-2011.2009.2009-2010.2008.2008-20092007.2007 - 2008.2006.2006 - 2007.2005.2005 - 2006.2004.2004 - 2005.2003.2003 - 2004.2002 - 2003.2001 - 2002.

2012-2013.


Összesített versenynaptár
RendezvényFordulóCsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Gyermek'99 Bajnokság1 UVSE - Kölyök PSE-Vadász 2012.09.15. 12:00Margitsziget23-3
Gyermek'99 Bajnokság1 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - UVSE II. 2012.09.15. 13:00Szőnyi út16-4
Gyermek'99 Bajnokság1 Százhalombattai VSE - BVSC - Póló - Zugló 2012.09.15. 13:00Margitsziget5-16
Gyermek'99 Bajnokság1 Dunaújvárosi FVE - Vasas SC 2012.09.15. 14:00Szőnyi út2-21
Gyermek'99 Bajnokság1 Bókay-KSI - Kópé V-8 ÚVSE 2012.09.15. 14:00Margitsziget3-18
Gyermek'99 Bajnokság1 HPVKSE - Ceglédi VSE 2012.09.15. 15:00Szőnyi út9-2
Gyermek'99 Bajnokság2 BVSC - Póló - Zugló - UVSE 2012.09.15. 15:00Margitsziget9-5
Gyermek'99 Bajnokság2 Vasas SC - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.09.15. 16:00Szőnyi út5-5
Gyermek'99 Bajnokság2 Kölyök PSE-Vadász - Bókay-KSI 2012.09.15. 16:00Margitsziget18-3
Gyermek'99 Bajnokság2 UVSE II. - HPVKSE 2012.09.15. 17:00Szőnyi út5-11
Gyermek'99 Bajnokság2 Kópé V-8 ÚVSE - Százhalombattai VSE 2012.09.15. 17:00Margitsziget6-5
Gyermek'99 Bajnokság2 Ceglédi VSE - Dunaújvárosi FVE 2012.09.15. 18:00Szőnyi út22-2
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 HPVK - ESMTK - UVSE 2012.09.22. 09:00Margitsziget4-20
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 EMLCSKA - Ceglédi VSE 2012.09.22. 10:00Margitsziget5-27
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 Hírös Sport N.Kft. (KESI) - Budai Vasas Póló SE - Vodafone PS 2012.09.22. 10:00Margitsziget Széchy Uszoda2-12
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 BVSC - Póló - Zugló - Kópé V-8 ÚVSE 2012.09.22. 10:00Leányfalu9-5
Diapolo Serdülő bajnokság1 Aqua-Sport VE (Marosvásárhely) - Sportmax-YBL 2012.09.22. 10:30Kőér u.24-2
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 Vecsés SE - KSI SE 2012.09.22. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda4-19
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 UVSE - Kaposvári VK 2012.09.22. 11:00Margitsziget19-0
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - ASI DSE 2012.09.22. 11:00Leányfalu25-1
Diapolo Serdülő bajnokság1 Komáromi VKSE - Nagyvárad 2012.09.22. 11:30Kőér u.13-8
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 Kópé V-8 ÚVSE - Gödi SE 2012.09.22. 12:00Leányfalu15-7
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 Budafóka XXII. SE - Kanizsa VSE 2012.09.22. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda19-5
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 Ceglédi VSE - Kaposvári VK 2012.09.22. 12:00Margitsziget20-1
Diapolo Serdülő bajnokság1 Bókay-KSI - DVSE 2012.09.22. 12:30Kőér u.2-22
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság1 Váci VSE - BVSC - Póló - Zugló 2012.09.22. 13:00Leányfalu6-7
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 Hírös Sport N.Kft. (KESI) - Budafóka XXII. SE 2012.09.22. 13:00Margitsziget Széchy Uszoda19-10
Diapolo Serdülő bajnokság2 Nagyvárad - BVSC - Póló - Zugló 2012.09.22. 13:30Kőér u.7-8
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 Gödi SE - ASI DSE 2012.09.22. 14:00Leányfalu26-2
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 KSI SE - Kanizsa VSE 2012.09.22. 14:00Margitsziget Széchy Uszoda16-7
Diapolo Serdülő bajnokság2 Sportmax-YBL - Komáromi VKSE 2012.09.22. 14:30Kőér u.3-20
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 Váci VSE - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.09.22. 15:00Leányfalu12-4
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság3 Budai Vasas Póló SE - Vodafone PS - Vecsés SE 2012.09.22. 15:00Margitsziget Széchy Uszoda28-2
Diapolo Serdülő bajnokság2 DVSE - Aqua-Sport VE (Marosvásárhely) 2012.09.22. 15:30Kőér u.9-19
Felnőtt Férfi Bajnokság1 VAS-ASI - ELTE-BEAC 2012.09.23. 13:30Komjádi16-5
Felnőtt Férfi Bajnokság1 BVSC TIPO HEAVY TOOLS - 1427 VSE 2012.09.23. 13:45Szőnyi út9-10
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Octopus BVSE - Vidám Vízilovak SE 2012.09.23. 15:00Szőnyi út2-18
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Oázis SC - Bánki VE 2012.09.23. 16:30Margitsziget Fedett Uszoda8-5
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Komplex PSE - Fater Póló VSE 2012.09.23. 18:00Tüzér u.11-6
Felnőtt Férfi Bajnokság1 Hegyvidék-YBL WPC - MTK 1888 2012.09.23. 18:00Kőér u.14-6
Felnőtt Férfi Bajnokság2 MTK 1888 - Oázis SC 2012.09.28. 19:30Leányfalu7-8
Gyermek 98' Bajnokság3 Nagyvárad II. - Nagyvárad I. 2012.09.29. 00:004-11
Gyermek 2000 Bajnokság2 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - Százhalombattai VSE 2012.09.29. 10:00Százhalombatta6-6
Gyermek 98' Bajnokság4 BVSC - Póló - Zugló - Kölyök PSE-Vadász 2012.09.29. 10:00Margitsziget13-7
Gyermek 2000 Bajnokság4 Oázis SC - Hírös Sport N.Kft. (KESI) 2012.09.29. 10:00Kecskemét1-27
Gyermek 2000 Bajnokság3 AVUS (Szombathely) - Kaposvári VK 2012.09.29. 10:30Szőnyi út18-8
Gyermek 2000 Bajnokság2 TVSE - DVSE 2012.09.29. 11:00Százhalombatta11-12
Gyermek 2000 Bajnokság4 BVSC - Póló - Zugló - POLO SC-Danubius POLO 2012.09.29. 11:00Kecskemét29-2
Gyermek 98' Bajnokság4 Új-Hullám SE (Dorog) - DVSE 2012.09.29. 11:00Margitsziget7-19
Gyermek 2000 Bajnokság3 Kópé V-8 ÚVSE - Pannon Diadal 2011 ÚVSE 2012.09.29. 11:30Szőnyi út21-0
Gyermek 2000 Bajnokság2 Budai Vasas PSE-Vodafone PS - UVSE II. 2012.09.29. 12:00Százhalombatta11-4
Gyermek 2000 Bajnokság2 Oázis SC - Budafóka XXII. SE 2012.09.29. 12:00Kecskemét9-18
Gyermek 98' Bajnokság3 KSI SE - BVSC - Póló - Zugló 2012.09.29. 12:00Margitsziget5-13
Gyermek 98' Bajnokság3 HPVKSE - Komplex PSE 2012.09.29. 12:30Kőér u.3-7
Gyermek 2000 Bajnokság3 HPVK - ESMTK - KSI SE 2012.09.29. 12:30Szőnyi út5-10
Gyermek 2000 Bajnokság1 Százhalombattai VSE - TVSE 2012.09.29. 13:00Százhalombatta8-9
Gyermek 2000 Bajnokság3 Hírös Sport N.Kft. (KESI) - BVSC - Póló - Zugló 2012.09.29. 13:00Kecskemét10-7
Gyermek 98' Bajnokság3 OSC - Új-Hullám SE (Dorog) 2012.09.29. 13:00Margitsziget27-2
Gyermek 98' Bajnokság3 Bókay-KSI - Octopus BVSE 2012.09.29. 13:30Kőér u.1-8
Gyermek 2000 Bajnokság4 Pannon Diadal 2011 ÚVSE - AVUS (Szombathely) 2012.09.29. 13:30Szőnyi út3-35
Gyermek 2000 Bajnokság1 DVSE - Budai Vasas PSE-Vodafone PS 2012.09.29. 14:00Százhalombatta10-14
Gyermek 2000 Bajnokság3 POLO SC-Danubius POLO - Budafóka XXII. SE 2012.09.29. 14:00Kecskemét6-18
Gyermek 98' Bajnokság3 DVSE - Kölyök PSE-Vadász 2012.09.29. 14:00Margitsziget9-15
Gyermek 2000 Bajnokság4 KSI SE - Kaposvári VK 2012.09.29. 14:30Szőnyi út18-10
Gyermek 98' Bajnokság4 Nagyvárad I. - HPVKSE 2012.09.29. 14:30Kőér u.16-2
Gyermek 98' Bajnokság4 KSI SE - OSC 2012.09.29. 15:00Margitsziget1-15
Gyermek 98' Bajnokság4 Komplex PSE - Bókay-KSI 2012.09.29. 15:30Kőér u.19-1
Gyermek 2000 Bajnokság4 HPVK - ESMTK - Kópé V-8 ÚVSE 2012.09.29. 15:30Szőnyi út6-6
Gyermek 98' Bajnokság4 Octopus BVSE - Sportmax-YBL 2012.09.29. 16:30Kőér u.2-11
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Fater Póló VSE - MAFC-Winner 2012.09.30. 10:00Tüzér u.5-16
Felnőtt Férfi Bajnokság2 VAS-ASI - BVSC TIPO HEAVY TOOLS 2012.09.30. 11:00Kőér u.10-13
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Octopus BVSE - RETR-O-SC 2012.09.30. 15:00Szőnyi út8-19
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) - Komplex PSE 2012.09.30. 16:00Tüzér u.12-8
Felnőtt Férfi Bajnokság2 1427 VSE - Hegyvidék-YBL WPC 2012.09.30. 16:30Kőér u.8-10
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Bánki VE - HETE 2012.09.30. 19:00Budafok11-16
Felnőtt Férfi Bajnokság2 Vidám Vízilovak SE - Semmelweis Egyetem 2012.09.30. 19:30Kőér u.15-9
Gyermek 2000 Bajnokság1 UVSE II. - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.10.06. 14:00Margitsziget8-10
Gyermek 2000 Bajnokság4 UVSE I. - Budafóka XXII. SE 2012.10.06. 15:00Margitsziget26-3
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC-Winner - Semmelweis Egyetem 2012.10.06. 15:30Szőnyi út9-7
Gyermek'99 Bajnokság3 Kölyök PSE-Vadász - Százhalombattai VSE 2012.10.13. 09:00Sportmax1.10-12
Gyermek'99 Bajnokság3 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - HPVKSE 2012.10.13. 10:00Népliget10-8
Gyermek'99 Bajnokság3 BVSC - Póló - Zugló - Kópé V-8 ÚVSE 2012.10.13. 10:00Sportmax1.10-1
Diapolo Serdülő bajnokság1 Új-Hullám SE (Dorog) - UVSE 2012.10.13. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda1-21
Gyermek'99 Bajnokság3 Vasas SC - Ceglédi VSE 2012.10.13. 11:00Népliget12-7
Gyermek'99 Bajnokság4 Százhalombattai VSE - Bókay-KSI 2012.10.13. 11:00Sportmax1.20-3
Diapolo Serdülő bajnokság1 Hegyvidék SE - KSI SE 2012.10.13. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda1-33
Gyermek'99 Bajnokság3 UVSE II. - Dunaújvárosi FVE 2012.10.13. 12:00Népliget18-6
Gyermek'99 Bajnokság4 Kópé V-8 ÚVSE - UVSE 2012.10.13. 12:00Sportmax1.2-13
Diapolo Serdülő bajnokság5 Aqua-Sport VE (Marosvásárhely) - Bókay-KSI 2012.10.13. 12:00Komjádi26-5
Diapolo Serdülő bajnokság1 Dunaújvárosi FVE - Százhalombattai VSE 2012.10.13. 13:00Margitsziget Széchy Uszoda11-14
Gyermek'99 Bajnokság4 Ceglédi VSE - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.10.13. 13:00Népliget4-5
Gyermek'99 Bajnokság4 Kölyök PSE-Vadász - BVSC - Póló - Zugló 2012.10.13. 13:00Sportmax1.5-14
Diapolo Serdülő bajnokság5 DVSE - Sportmax-YBL 2012.10.13. 13:00Komjádi11-1
Diapolo Serdülő bajnokság2 KSI SE - Új-Hullám SE (Dorog) 2012.10.13. 14:00Margitsziget Széchy Uszoda26-2
Gyermek'99 Bajnokság3 UVSE - Bókay-KSI 2012.10.13. 14:00Sportmax1.36-0
Gyermek'99 Bajnokság4 Dunaújvárosi FVE - HPVKSE 2012.10.13. 14:00Népliget2-42
Diapolo Serdülő bajnokság6 Aqua-Sport VE (Marosvásárhely) - BVSC - Póló - Zugló 2012.10.13. 14:00Komjádi10-15
Diapolo Serdülő bajnokság2 UVSE - Dunaújvárosi FVE 2012.10.13. 15:00Margitsziget Széchy Uszoda21-7
Gyermek'99 Bajnokság4 UVSE II. - Vasas SC 2012.10.13. 15:00Népliget4-16
Diapolo Serdülő bajnokság6 Bókay-KSI - Komáromi VKSE 2012.10.13. 15:00Komjádi8-33
Diapolo Serdülő bajnokság2 Százhalombattai VSE - Hegyvidék SE 2012.10.13. 16:00Margitsziget Széchy Uszoda35-1
Diapolo Serdülő bajnokság6 Nagyvárad - DVSE 2012.10.13. 16:00Komjádi8-5
Diapolo Serdülő bajnokság5 BVSC - Póló - Zugló - Komáromi VKSE 2012.10.13. 17:00Komjádi8-7
Felnőtt Férfi Bajnokság4 VAS-ASI - Oázis SC 2012.10.14. 13:00Komjádi17-10
Felnőtt Férfi Bajnokság4 BVSC TIPO HEAVY TOOLS - Hegyvidék-YBL WPC 2012.10.14. 15:00Szőnyi út11-15
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) - Semmelweis Egyetem 2012.10.14. 16:00Tüzér u.10-7
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Octopus BVSE - Komplex PSE 2012.10.14. 16:30Szőnyi út9-15
Felnőtt Férfi Bajnokság4 ELTE-BEAC - Bánki VE 2012.10.14. 17:00Tüzér u.15-5
Felnőtt Férfi Bajnokság4 1427 VSE - HETE 2012.10.14. 17:00Kőér u.8-15
Felnőtt Férfi Bajnokság4 Vidám Vízilovak SE - Fater Póló VSE 2012.10.14. 18:00Kőér u.10-3
Felnőtt Férfi Bajnokság4 RETR-O-SC - MAFC Schönherz 2012.10.14. 18:00Tüzér u.10-14
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 ASI DSE - Váci VSE 2012.10.20. 10:00Margitsziget0-20
Diapolo Ifjúsági bajnokság1 Dunaújvárosi FVE - BHSE 2012.10.20. 11:00Szőnyi út6-18
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 BVSC - Póló - Zugló - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.10.20. 11:00Margitsziget11-3
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 Kanizsa VSE - Vecsés SE 2012.10.20. 11:00Kőér u.13-4
Diapolo Ifjúsági bajnokság1 Sportmax-YBL - BVSC - Póló - Zugló 2012.10.20. 12:00Szőnyi út0-5
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 Budai Vasas Póló SE - Vodafone PS - Budafóka XXII. SE 2012.10.20. 12:00Kőér u.25-2
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 ASI DSE - Kópé V-8 ÚVSE 2012.10.20. 12:00Margitsziget0-21
Diapolo Ifjúsági bajnokság2 Bókay-KSI - Sportmax-YBL 2012.10.20. 13:00Szőnyi út9-1
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 Gödi SE - Váci VSE 2012.10.20. 13:00Margitsziget5-5
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 Hírös Sport N.Kft. (KESI) - Vecsés SE 2012.10.20. 13:00Kőér u.11-6
Diapolo Ifjúsági bajnokság2 BVSC - Póló - Zugló - Dunaújvárosi FVE 2012.10.20. 14:00Szőnyi út18-7
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 Kópé V-8 ÚVSE - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.10.20. 14:00Margitsziget6-3
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 Budafóka XXII. SE - KSI SE 2012.10.20. 14:00Kőér u.4-10
Diapolo Ifjúsági bajnokság1 Sportliget SE - Váci VSE 2012.10.20. 14:30Vác0-30
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 BVSC - Póló - Zugló - Gödi SE 2012.10.20. 15:00Margitsziget14-3
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 Kanizsa VSE - Budai Vasas Póló SE - Vodafone PS 2012.10.20. 15:00Kőér u.1-24
Diapolo Ifjúsági bajnokság1 KSI SE - OSC 2012.10.20. 15:30Vác24-0
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 Kaposvári VK - EMLCSKA 2012.10.20. 16:00Margitsziget8-4
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 KSI SE - Hírös Sport N.Kft. (KESI) 2012.10.20. 16:00Kőér u.8-10
Diapolo Ifjúsági bajnokság2 Komáromi VKSE - Sportliget SE 2012.10.20. 16:30Vác33-1
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság2 Ceglédi VSE - HPVK - ESMTK 2012.10.20. 17:00Margitsziget16-3
Diapolo Ifjúsági bajnokság2 Váci VSE - KSI SE 2012.10.20. 17:30Vác3-32
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 EMLCSKA - UVSE 2012.10.20. 18:00Margitsziget0-27
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 Kaposvári VK - HPVK - ESMTK 2012.10.20. 19:00Margitsziget1-11
Gyermek 2000 Bajnokság1 POLO SC-Danubius POLO - Oázis SC 2012.10.27. 10:00Szőnyi út6-7
Gyermek 2000 Bajnokság1 UVSE I. - Hírös Sport N.Kft. (KESI) 2012.10.27. 11:00Szőnyi út25-3
Gyermek 2000 Bajnokság3 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - DVSE 2012.10.27. 11:00Komjádi13-8
Gyermek 98' Bajnokság5 DVSE - BVSC - Póló - Zugló 2012.10.27. 11:00Margitsziget4-22
Gyermek 98' Bajnokság1 Bókay-KSI - Nagyvárad I. 2012.10.27. 12:00Sportmax 2.0-29
Gyermek 2000 Bajnokság1 Budafóka XXII. SE - BVSC - Póló - Zugló 2012.10.27. 12:00Szőnyi út8-14
Gyermek 2000 Bajnokság3 UVSE II. - Százhalombattai VSE 2012.10.27. 12:00Komjádi4-4
Gyermek 98' Bajnokság5 Új-Hullám SE (Dorog) - KSI SE 2012.10.27. 12:15Margitsziget0-21
Gyermek 98' Bajnokság1 Nagyvárad II. - Octopus BVSE 2012.10.27. 13:00Sportmax 2.26-5
Gyermek 2000 Bajnokság2 Hírös Sport N.Kft. (KESI) - POLO SC-Danubius POLO 2012.10.27. 13:00Szőnyi út17-4
Gyermek 2000 Bajnokság4 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - Budai Vasas PSE-Vodafone PS 2012.10.27. 13:00Komjádi9-13
Gyermek 98' Bajnokság5 Kölyök PSE-Vadász - OSC 2012.10.27. 13:15Margitsziget8-6
Gyermek 98' Bajnokság1 Sportmax-YBL - Komplex PSE 2012.10.27. 14:00Sportmax 2.4-3
Gyermek 2000 Bajnokság2 BVSC - Póló - Zugló - UVSE I. 2012.10.27. 14:00Szőnyi út9-20
Gyermek 2000 Bajnokság4 TVSE - UVSE II. 2012.10.27. 14:00Komjádi6-8
Gyermek 98' Bajnokság2 Octopus BVSE - HPVKSE 2012.10.27. 15:00Sportmax 2.5-19
Gyermek 2000 Bajnokság4 DVSE - Százhalombattai VSE 2012.10.27. 15:00Komjádi14-5
Gyermek 98' Bajnokság2 Komplex PSE - Nagyvárad II. 2012.10.27. 16:00Sportmax 2.2-10
Gyermek 2000 Bajnokság3 Budai Vasas PSE-Vodafone PS - TVSE 2012.10.27. 16:00Komjádi8-6
Gyermek 98' Bajnokság2 Nagyvárad I. - Sportmax-YBL 2012.10.27. 17:00Sportmax 2.16-1
Gyermek 2000 Bajnokság1 KSI SE - Kópé V-8 ÚVSE 2012.10.28. 10:00Szőnyi út18-3
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Fater Póló VSE - Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) 2012.10.28. 10:00Tüzér u.7-14
Gyermek 2000 Bajnokság1 Kaposvári VK - Pannon Diadal 2011 ÚVSE 2012.10.28. 11:00Szőnyi út23-0
Gyermek 2000 Bajnokság1 AVUS (Szombathely) - HPVK - ESMTK 2012.10.28. 12:00Szőnyi út14-12
Gyermek 2000 Bajnokság2 Pannon Diadal 2011 ÚVSE - KSI SE 2012.10.28. 13:00Szőnyi út1-21
Gyermek 2000 Bajnokság2 HPVK - ESMTK - Kaposvári VK 2012.10.28. 14:00Szőnyi út11-6
Gyermek 2000 Bajnokság2 Kópé V-8 ÚVSE - AVUS (Szombathely) 2012.10.28. 15:00Szőnyi út9-13
Felnőtt Férfi Bajnokság5 MAFC-Winner - Octopus BVSE 2012.10.28. 16:30Szőnyi út16-7
Felnőtt Férfi Bajnokság5 HETE - VAS-ASI 2012.10.28. 17:00Tüzér u.9-15
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Hegyvidék-YBL WPC - ELTE-BEAC 2012.10.28. 18:00Kőér u.13-6
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Komplex PSE - RETR-O-SC 2012.10.28. 18:00Tüzér u.4-5
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Oázis SC - BVSC TIPO HEAVY TOOLS 2012.10.28. 18:30Margitsziget Fedett Uszoda7-10
Felnőtt Férfi Bajnokság5 MAFC Schönherz - Vidám Vízilovak SE 2012.10.28. 19:00Tüzér u.12-12
Felnőtt Férfi Bajnokság5 Bánki VE - MTK 1888 2012.10.28. 19:00Budafok9-22
Diapolo Serdülő bajnokság3 KSI SE - Százhalombattai VSE 2012.11.10. 09:00Százhalombatta14-10
Diapolo Serdülő bajnokság3 BVSC - Póló - Zugló - Sportmax-YBL 2012.11.10. 10:00Margitsziget24-3
Diapolo Serdülő bajnokság4 UVSE - KSI SE 2012.11.10. 10:00Százhalombatta11-8
Diapolo Serdülő bajnokság3 Komáromi VKSE - DVSE 2012.11.10. 11:00Margitsziget17-13
Diapolo Serdülő bajnokság4 Százhalombattai VSE - Új-Hullám SE (Dorog) 2012.11.10. 11:00Százhalombatta12-6
Gyermek'99 Bajnokság5 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - Dunaújvárosi FVE 2012.11.10. 11:00Kőér u.21-2
Diapolo Serdülő bajnokság3 Bókay-KSI - Nagyvárad 2012.11.10. 12:00Margitsziget1-21
Diapolo Serdülő bajnokság3 UVSE - Hegyvidék SE 2012.11.10. 12:00Százhalombatta38-1
Gyermek'99 Bajnokság5 Ceglédi VSE - UVSE II. 2012.11.10. 12:00Kőér u.9-4
Diapolo Serdülő bajnokság3 Új-Hullám SE (Dorog) - Dunaújvárosi FVE 2012.11.10. 13:00Százhalombatta7-13
Diapolo Serdülő bajnokság4 DVSE - BVSC - Póló - Zugló 2012.11.10. 13:00Margitsziget4-11
Gyermek'99 Bajnokság5 UVSE - Százhalombattai VSE 2012.11.10. 13:00Szőnyi út11-2
Gyermek'99 Bajnokság5 HPVKSE - Vasas SC 2012.11.10. 13:00Kőér u.8-6
Diapolo Serdülő bajnokság4 Hegyvidék SE - Dunaújvárosi FVE 2012.11.10. 14:00Százhalombatta1-33
Diapolo Serdülő bajnokság4 Nagyvárad - Aqua-Sport VE (Marosvásárhely) 2012.11.10. 14:00Margitsziget11-8
Gyermek'99 Bajnokság5 Kópé V-8 ÚVSE - Kölyök PSE-Vadász 2012.11.10. 14:00Szőnyi út8-5
Diapolo Serdülő bajnokság4 Sportmax-YBL - Bókay-KSI 2012.11.10. 15:00Margitsziget8-2
Gyermek'99 Bajnokság5 Bókay-KSI - BVSC - Póló - Zugló 2012.11.10. 15:00Szőnyi út3-23
Felnőtt Férfi Bajnokság6 1427 VSE - Bánki VE 2012.11.11. 17:00Kőér u.7-7
Felnőtt Férfi Bajnokság6 BVSC TIPO HEAVY TOOLS - HETE 2012.11.11. 17:00Szőnyi út11-12
Felnőtt Férfi Bajnokság6 MAFC Schönherz - Komplex PSE 2012.11.11. 17:00Tüzér u.14-7
Felnőtt Férfi Bajnokság6 ELTE-BEAC - MTK 1888 2012.11.11. 18:00Tüzér u.5-12
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Hegyvidék-YBL WPC - Oázis SC 2012.11.11. 18:00Kőér u.8-8
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Octopus BVSE - Semmelweis Egyetem 2012.11.11. 18:30Szőnyi út10-10
Felnőtt Férfi Bajnokság6 RETR-O-SC - MAFC-Winner 2012.11.11. 19:00Tüzér u.8-8
Felnőtt Férfi Bajnokság6 Vidám Vízilovak SE - Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) 2012.11.11. 19:15Kőér u.18-7
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 FTC Vízilabda Up.N.Kft. - Gödi SE 2012.11.17. 10:00Népliget6-6
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 Váci VSE - Kópé V-8 ÚVSE 2012.11.17. 11:00Népliget7-12
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 Kanizsa VSE - Hírös Sport N.Kft. (KESI) 2012.11.17. 11:30Szőnyi út5-9
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 ASI DSE - BVSC - Póló - Zugló 2012.11.17. 12:00Népliget0-41
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 Vecsés SE - Budafóka XXII. SE 2012.11.17. 12:30Szőnyi út3-11
Diapolo Ifjúsági bajnokság3 BHSE - BVSC - Póló - Zugló 2012.11.17. 13:30Tüzér u.8-6
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság4 Budai Vasas Póló SE - Vodafone PS - KSI SE 2012.11.17. 13:30Szőnyi út15-2
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 HPVK - ESMTK - EMLCSKA 2012.11.17. 14:00Kőér u.15-3
Diapolo Ifjúsági bajnokság3 Bókay-KSI - Dunaújvárosi FVE 2012.11.17. 14:45Tüzér u.5-6
Kőnigh György Gyermek 2001 Bajnokság5 UVSE - Ceglédi VSE 2012.11.17. 15:00Kőér u.9-7
Diapolo Ifjúsági bajnokság4 Dunaújvárosi FVE - Sportmax-YBL 2012.11.17. 16:00Tüzér u.8-2
Diapolo Ifjúsági bajnokság3 Sportliget SE - KSI SE 2012.11.17. 16:15Kőér u.1-37
Diapolo Ifjúsági bajnokság3 Komáromi VKSE - OSC 2012.11.17. 17:15Kőér u.11-6
Diapolo Ifjúsági bajnokság4 Bókay-KSI - BHSE 2012.11.17. 17:15Tüzér u.4-16
Diapolo Ifjúsági bajnokság4 OSC - Sportliget SE 2012.11.17. 18:15Kőér u.24-4
Felnőtt Férfi Bajnokság7 MAFC-Winner - MAFC Schönherz 2012.11.17. 18:30Szőnyi út2-4
Diapolo Ifjúsági bajnokság4 Váci VSE - Komáromi VKSE 2012.11.17. 19:15Kőér u.5-22
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Fater Póló VSE - Octopus BVSE 2012.11.18. 10:00Tüzér u.9-12
Felnőtt Férfi Bajnokság1 MAFC Schönherz - Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) 2012.11.18. 16:00Tüzér u.9-8
Felnőtt Férfi Bajnokság7 HETE - Hegyvidék-YBL WPC 2012.11.18. 17:00Tüzér u.7-18
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Semmelweis Egyetem - RETR-O-SC 2012.11.18. 17:00Sportmax 2.6-7
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Komplex PSE - Vidám Vízilovak SE 2012.11.18. 18:00Tüzér u.10-15
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Oázis SC - ELTE-BEAC 2012.11.18. 18:30Margitsziget Fedett Uszoda14-11
Felnőtt Férfi Bajnokság7 MTK 1888 - 1427 VSE 2012.11.18. 18:30Leányfalu12-2
Felnőtt Férfi Bajnokság7 Bánki VE - VAS-ASI 2012.11.18. 19:00Budafok9-25
Gyermek 2000 Bajnokság5 POLO SC-Danubius POLO - UVSE I. 2012.11.24. 09:00Margitsziget7-32
Gyermek 2000 Bajnokság5 BVSC - Póló - Zugló - Oázis SC 2012.11.24. 10:00Margitsziget20-3
Gyermek 2000 Bajnokság5 Budafóka XXII. SE - Hírös Sport N.Kft. (KESI) 2012.11.24. 11:00Margitsziget8-12
Gyermek 98' Bajnokság1 DVSE - KSI SE 2012.11.24. 11:30Margitsziget Széchy Uszoda12-15
Gyermek 2000 Bajnokság3 Oázis SC - UVSE I. 2012.11.24. 12:00Margitsziget4-27
Gyermek 98' Bajnokság5 Bókay-KSI - HPVKSE 2012.11.24. 12:00Szőnyi út1-14
Gyermek 98' Bajnokság1 BVSC - Póló - Zugló - OSC 2012.11.24. 12:30Margitsziget Széchy Uszoda11-5
Gyermek 2000 Bajnokság5 UVSE II. - DVSE 2012.11.24. 13:00Margitsziget7-6
Gyermek 98' Bajnokság5 Nagyvárad II. - Sportmax-YBL 2012.11.24. 13:00Szőnyi út3-3
Gyermek 98' Bajnokság1 Kölyök PSE-Vadász - Új-Hullám SE (Dorog) 2012.11.24. 13:30Margitsziget Széchy Uszoda17-3
Gyermek 2000 Bajnokság5 AVUS (Szombathely) - KSI SE 2012.11.24. 14:00Kőér u.5-6
Gyermek 2000 Bajnokság5 TVSE - FTC Vízilabda Up.N.Kft. 2012.11.24. 14:00Margitsziget6-5
Gyermek 98' Bajnokság5 Komplex PSE - Octopus BVSE 2012.11.24. 14:00Szőnyi út5-4
Gyermek 2000 Bajnokság5 Pannon Diadal 2011 ÚVSE - HPVK - ESMTK 2012.11.24. 15:00Kőér u.1-29
Gyermek 2000 Bajnokság5 Százhalombattai VSE - Budai Vasas PSE-Vodafone PS 2012.11.24. 15:00Margitsziget6-11
Gyermek 98' Bajnokság6 Nagyvárad II. - Bókay-KSI 2012.11.24. 15:00Szőnyi út10-5
Gyermek 2000 Bajnokság5 Kaposvári VK - Kópé V-8 ÚVSE 2012.11.24. 16:00Kőér u.8-4
Gyermek 98' Bajnokság6 Sportmax-YBL - HPVKSE 2012.11.24. 16:00Szőnyi út5-13
Gyermek 98' Bajnokság6 Nagyvárad I. - Octopus BVSE 2012.11.24. 17:00Szőnyi út18-2
Felnőtt Férfi Bajnokság8 VAS-ASI - MTK 1888 2012.11.25. 11:00Kőér u.14-7
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Oázis SC - HETE 2012.11.25. 14:00Margitsziget6-4
Felnőtt Férfi Bajnokság8 MAFC Schönherz - Semmelweis Egyetem 2012.11.25. 16:00Tüzér u.14-6
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Octopus BVSE - Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) 2012.11.25. 16:30Szőnyi út8-17
Felnőtt Férfi Bajnokság8 ELTE-BEAC - 1427 VSE 2012.11.25. 17:00Tüzér u.8-6
Felnőtt Férfi Bajnokság8 BVSC TIPO HEAVY TOOLS - Bánki VE 2012.11.25. 18:00Szőnyi út14-9
Felnőtt Férfi Bajnokság8 Komplex PSE - MAFC-Winner 2012.11.25. 18:00Tüzér u.11-10
Felnőtt Férfi Bajnokság8 RETR-O-SC - Fater Póló VSE 2012.11.25. 19:00Tüzér u.13-8
Diapolo Serdülő bajnokság5 Új-Hullám SE (Dorog) - Hegyvidék SE 2012.12.02. 10:00Szőnyi út26-0
Diapolo Serdülő bajnokság5 Százhalombattai VSE - UVSE 2012.12.02. 11:00Szőnyi út7-10
Diapolo Serdülő bajnokság5 Dunaújvárosi FVE - KSI SE 2012.12.02. 12:00Szőnyi út3-20
Diapolo Serdülő bajnokság7 BVSC - Póló - Zugló - Bókay-KSI 2012.12.02. 13:00Szőnyi út15-5
Diapolo Serdülő bajnokság7 Komáromi VKSE - Aqua-Sport VE (Marosvásárhely) 2012.12.02. 14:00Szőnyi út14-13
Diapolo Serdülő bajnokság7 Sportmax-YBL - Nagyvárad 2012.12.02. 15:00Szőnyi út1-14
Felnőtt Férfi Bajnokság3 BVSC TIPO HEAVY TOOLS - ELTE-BEAC 2012.12.02. 16:30Szőnyi út12-8
Felnőtt Férfi Bajnokság3 HETE - MTK 1888 2012.12.02. 17:00Tüzér u.15-14
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Semmelweis Egyetem - Fater Póló VSE 2012.12.02. 17:00Sportmax 2.13-7
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MAFC-Winner - Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) 2012.12.02. 17:45Szőnyi út9-6
Felnőtt Férfi Bajnokság3 RETR-O-SC - Vidám Vízilovak SE 2012.12.02. 18:00Tüzér u.5-11
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Hegyvidék-YBL WPC - VAS-ASI 2012.12.02. 18:00Kőér u.13-13
Felnőtt Férfi Bajnokság3 Oázis SC - 1427 VSE 2012.12.02. 18:30Margitsziget Fedett Uszoda9-8
Felnőtt Férfi Bajnokság3 MAFC Schönherz - Octopus BVSE 2012.12.02. 19:00Tüzér u.25-2
Gyermek 98' Bajnokság2 OSC - DVSE 2012.12.08. 10:00Margitsziget Széchy Uszoda-
Gyermek 98' Bajnokság2 KSI SE - Kölyök PSE-Vadász 2012.12.08. 11:00Margitsziget Széchy Uszoda-
Diapolo Ifjúsági bajnokság5 KSI SE - Komáromi VKSE 2012.12.08. 11:30Szőnyi út13-8
Gyermek 98' Bajnokság7 Bókay-KSI - Sportmax-YBL 2012.12.08. 11:30Tüzér u.-
Gyermek 98' Bajnokság2 Új-Hullám SE (Dorog) - BVSC - Póló - Zugló 2012.12.08. 12:00Margitsziget Széchy Uszoda-
Diapolo Ifjúsági bajnokság5 Sportmax-YBL - BHSE 2012.12.08. 12:30Szőnyi út4-21
Gyermek 98' Bajnokság7 HPVKSE - Nagyvárad II. 2012.12.08. 12:30Tüzér u.-
Diapolo Ifjúsági bajnokság5 OSC - Váci VSE 2012.12.08. 13:30Szőnyi út16-9
Gyermek 98' Bajnokság7 Komplex PSE - Nagyvárad I. 2012.12.08. 13:30Tüzér u.-
Diapolo Ifjúsági bajnokság5 BVSC - Póló - Zugló - Bókay-KSI 2012.12.08. 14:30Szőnyi út5-0
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Bánki VE - Hegyvidék-YBL WPC 2012.12.09. 19:00Budafok10-22
Felnőtt Férfi Bajnokság9 MTK 1888 - BVSC TIPO HEAVY TOOLS 2012.12.14. 18:30Leányfalu14-6
Felnőtt Férfi Bajnokság9 MAFC-Winner - Vidám Vízilovak SE 2012.12.14. 21:00Szőnyi út11-13
Felnőtt Férfi Bajnokság9 1427 VSE - VAS-ASI 2012.12.15. 15:30Kőér u.9-21
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Fater Póló VSE - MAFC Schönherz 2012.12.16. 10:00Tüzér u.11-29
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Semmelweis Egyetem - Komplex PSE 2012.12.16. 14:30Sportmax 2.11-7
Felnőtt Férfi Bajnokság9 Budaörsi ÚVVSE (Bp.Izzó) - RETR-O-SC 2012.12.16. 16:00Tüzér u.10-10
Felnőtt Férfi Bajnokság9 HETE - ELTE-BEAC 2012.12.16. 17:00Tüzér u.8-5
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY