Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.

2003 - 2004. Gyermek "A" bajnokság gy/A


NevezésekMérkőzésekTabella


Mérkőzések
CsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Lezajlott
2003.10.11. Szo
Rendező: OSC-Domino
OSC-Domino - OSC "A" 10:30 Kőér u.13-2
BVSC-Brendon "A" - VASAS SC "A" 11:30 Kőér u.8-12
UTE "A" - FTC "A" 12:30 Kőér u.9-8
OSC "A" - Püspökladányi ÚVE 13:30 Kőér u.12-5
VASAS SC "A" - OSC-Domino 14:30 Kőér u.11-9
FTC "A" - BVSC-Brendon "A" 15:30 Kőér u.5-8
2003.11.08. Szo
Rendező: BVSC-Brendon "A"
Püspökladányi ÚVE - OSC "A" 12:00 Szőnyi út4-7
BVSC-Brendon "A" - VASAS SC "A" II. 13:00 Szőnyi út9-3
OSC-Domino - KSI SE "A" 14:00 Szőnyi út11-2
FTC "A" - Püspökladányi ÚVE 15:00 Szőnyi út14-3
OSC "A" - BVSC-Brendon "A" 16:00 Szőnyi út5-15
VASAS SC "A" - FTC "A" 17:00 Szőnyi út5-9
2003.11.30. V
Rendező: UTE "A"
FTC "A" - OSC-Domino 16:00 Népliget9-12
2003.12.06. Szo
Rendező: UTE "A"
VASAS SC "A" - VASAS SC "A" II. 10:00 Margitsziget11-1
UTE "A" - KSI SE "A" 11:00 Margitsziget4-6
OSC "A" - VASAS SC "A" 12:00 Margitsziget5-13
VASAS SC "A" II. - Püspökladányi ÚVE 13:00 Margitsziget9-6
KSI SE "A" - BVSC-Brendon "A" 14:00 Margitsziget8-9
2004.03.06. Szo
Rendező: FTC "A"
FTC "A" - KSI SE "A" 09:00 Népliget6-4
VASAS SC "A" II. - OSC-Domino 10:00 Népliget1-10
FTC "A" - OSC "A" 11:00 Népliget9-2
KSI SE "A" - Püspökladányi ÚVE 12:00 Népliget15-2
UTE "A" - VASAS SC "A" II. 13:00 Népliget13-1
BVSC-Brendon "A" - Püspökladányi ÚVE 14:00 Népliget22-3
OSC "A" - UTE "A" 15:00 Népliget1-8
VASAS SC "A" - BVSC-Brendon "A" 16:00 Népliget7-3
2004.03.17. Sze
Rendező: UTE "A"
UTE "A" - BVSC-Brendon "A" 16:15 Szőnyi út13-9
2004.03.20. Szo
Rendező: VASAS SC "A" II.
BVSC-Brendon "A" - OSC-Domino 09:00 Margitsziget7-7
VASAS SC "A" II. - FTC "A" 10:00 Margitsziget3-15
OSC "A" - VASAS SC "A" II. 12:00 Margitsziget9-1
Püspökladányi ÚVE - VASAS SC "A" 13:00 Margitsziget2-16
OSC "A" - KSI SE "A" 14:00 Margitsziget6-5
OSC-Domino - Püspökladányi ÚVE 15:00 Margitsziget11-2
KSI SE "A" - VASAS SC "A" 16:00 Margitsziget6-7
2004.04.03. Szo
Rendező: OSC-Domino
Püspökladányi ÚVE - UTE "A" 13:00 Margitsziget2-9
VASAS SC "A" II. - KSI SE "A" 14:00 Margitsziget7-8
Püspökladányi ÚVE - FTC "A" 15:00 Margitsziget5-14
VASAS SC "A" - UTE "A" 16:00 Margitsziget9-4
BVSC-Brendon "A" - FTC "A" 17:00 Margitsziget7-12
KSI SE "A" - OSC-Domino 18:00 Margitsziget3-10
BVSC-Brendon "A" - OSC "A" 19:00 Margitsziget8-3
2004.04.10. Szo
Rendező: FTC "A"
OSC-Domino - FTC "A" 13:00 Kőér u.9-9
2004.04.18. V
Rendező: FTC "A"
VASAS SC "A" II. - BVSC-Brendon "A" 10:00 Margitsziget0-14
FTC "A" - VASAS SC "A" 11:00 Margitsziget6-7
Püspökladányi ÚVE - VASAS SC "A" II. 12:00 Margitsziget6-7
UTE "A" - OSC-Domino 13:00 Margitsziget6-8
VASAS SC "A" - OSC "A" 14:00 Margitsziget11-3
KSI SE "A" - UTE "A" 15:00 Margitsziget8-12
2004.05.01. Szo
Rendező: KSI SE "A"
BVSC-Brendon "A" - KSI SE "A" 11:00 Margitsziget3-4
OSC "A" - OSC-Domino 12:00 Margitsziget6-13
Püspökladányi ÚVE - BVSC-Brendon "A" 13:00 Margitsziget5-24
KSI SE "A" - FTC "A" 14:00 Margitsziget7-11
VASAS SC "A" II. - VASAS SC "A" 15:00 Margitsziget1-12
FTC "A" - UTE "A" 16:00 Margitsziget6-9
OSC-Domino - VASAS SC "A" II. 17:00 Margitsziget14-2
2004.05.16. V
Rendező: Püspökladányi ÚVE
Püspökladányi ÚVE - KSI SE "A" 13:00 Kőér u.7-9
VASAS SC "A" II. - UTE "A" 14:00 Kőér u.2-11
VASAS SC "A" - Püspökladányi ÚVE 15:00 Kőér u.15-1
KSI SE "A" - OSC "A" 16:00 Kőér u.3-5
2004.05.19. Sze
Rendező: Püspökladányi ÚVE
OSC-Domino - BVSC-Brendon "A" 19:30 Kőér u.7-8
2004.05.20. Cs
Rendező: KSI SE "A"
UTE "A" - OSC "A" 18:15 Margitsziget8-3
2004.05.29. Szo
Rendező: Püspökladányi ÚVE
VASAS SC "A" II. - OSC "A" 10:30 Kőér u.4-4
VASAS SC "A" - KSI SE "A" 11:30 Kőér u.9-5
BVSC-Brendon "A" - UTE "A" 12:30 Kőér u.5-8
KSI SE "A" - VASAS SC "A" II. 13:30 Kőér u.14-0
2004.06.04. P
Rendező: FTC "A"
OSC "A" - FTC "A" 18:30 Népliget3-12
FTC "A" - VASAS SC "A" II. 19:30 Népliget13-5
2004.06.05. Szo
Rendező: Püspökladányi ÚVE
Püspökladányi ÚVE - OSC-Domino 11:40 Cegléd3-11
UTE "A" - Püspökladányi ÚVE 14:10 Cegléd13-4
2004.06.06. V
Rendező: Püspökladányi ÚVE
OSC-Domino - VASAS SC "A" 18:00 Kőér u.6-6
2004.06.08. K
Rendező: UTE "A"
UTE "A" - VASAS SC "A" 16:00 Margitsziget10-4
2004.06.09. Sze
Rendező: UTE "A"
OSC-Domino - UTE "A" 18:30 Kőér u.9-9
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY