Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.

2006 - 2007. Serdülő bajnokság sr


NevezésekMérkőzésekTabella


Mérkőzések
CsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Lezajlott
2006.09.23. Szo
Rendező: UTE
UTE - Dunaújvárosi FSI 13:00 Margitsziget8-4
Neptun VSC - Szentesi VK 14:00 Margitsziget3-8
Tatabányai VSE - TVSK Békéscsaba 15:00 Margitsziget6-4
Pólus Center FTC - OSC 16:00 Margitsziget19-8
2006.09.30. Szo
Rendező: Pólus Center FTC
Pólus Center FTC - Neptun VSC 10:00 Népliget20-6
Dunaújvárosi FSI - Tatabányai VSE 11:00 Népliget3-6
Szentesi VK - UTE 12:00 Népliget4-9
OSC - TVSK Békéscsaba 13:00 Népliget8-7
Rendező: TVSK Békéscsaba
Tatabányai VSE - Szentesi VK 14:00 Népliget5-14
2006.10.07. Szo
Rendező: Dunaújvárosi FSI
TVSK Békéscsaba - Pólus Center FTC 15:30 Szőnyi út3-7
Rendező: TVSK Békéscsaba
TVSK Békéscsaba - Dunaújvárosi FSI 12:30 Szőnyi út9-3
UTE - Pólus Center FTC 13:30 Szőnyi út21-5
Neptun VSC - OSC 14:30 Szőnyi út8-7
2006.10.20. P
Rendező: Neptun VSC
Szentesi VK - TVSK Békéscsaba 18:00 Szentes7-7
2006.10.21. Szo
Rendező: Neptun VSC
Pólus Center FTC - Tatabányai VSE 12:00 Szőnyi út7-9
Neptun VSC - UTE 13:00 Szőnyi út9-14
OSC - Dunaújvárosi FSI 14:00 Szőnyi út7-11
2006.11.04. Szo
Rendező: Dunaújvárosi FSI
Dunaújvárosi FSI - Szentesi VK 15:00 Dunaújváros6-5
Tatabányai VSE - Neptun VSC 16:00 Dunaújváros8-13
UTE - OSC 17:00 Dunaújváros11-6
2006.11.18. Szo
Rendező: Tatabányai VSE
Tatabányai VSE - UTE 09:00 Tatabánya5-5
Dunaújvárosi FSI - Pólus Center FTC 10:00 Tatabánya5-6
TVSK Békéscsaba - Neptun VSC 12:00 Tatabánya6-9
2006.12.09. Szo
Rendező: Szentesi VK
Tatabányai VSE - OSC 09:00 Tatabánya10-8
Dunaújvárosi FSI - Neptun VSC 10:00 Tatabánya5-8
Szentesi VK - Pólus Center FTC 11:00 Tatabánya11-5
TVSK Békéscsaba - UTE 12:00 Tatabánya8-14
OSC - Szentesi VK 13:00 Tatabánya4-11
2007.03.03. Szo
Rendező: UTE
Dunaújvárosi FSI - UTE 10:00 Margitsziget5-16
OSC - Pólus Center FTC 11:00 Margitsziget4-10
2007.03.17. Szo
Rendező: Pólus Center FTC
Neptun VSC - Pólus Center FTC 10:00 Népliget8-5
Tatabányai VSE - Dunaújvárosi FSI 11:00 Népliget4-10
UTE - Szentesi VK 12:00 Népliget4-6
TVSK Békéscsaba - OSC 13:00 Népliget17-3
Rendező: UTE
Szentesi VK - Neptun VSC 14:00 Népliget10-8
2007.03.31. Szo
Rendező: TVSK Békéscsaba
Tatabányai VSE - TVSK Békéscsaba 11:00 Tatabánya3-8
OSC - Neptun VSC 12:00 Tatabánya1-13
Szentesi VK - Tatabányai VSE 13:00 Tatabánya18-5
Pólus Center FTC - UTE 14:00 Tatabánya2-16
2007.04.20. P
Rendező: TVSK Békéscsaba
TVSK Békéscsaba - Szentesi VK 20:00 Békéscsaba9-11
2007.04.28. Szo
Rendező: Neptun VSC
Dunaújvárosi FSI - TVSK Békéscsaba 10:00 Szőnyi út7-5
UTE - Neptun VSC 11:00 Szőnyi út12-8
Tatabányai VSE - Pólus Center FTC 12:00 Szőnyi út5-4
Dunaújvárosi FSI - OSC 13:00 Szőnyi út6-8
2007.05.12. Szo
Rendező: Dunaújvárosi FSI
Pólus Center FTC - TVSK Békéscsaba 10:00 Dunaújváros3-4
Szentesi VK - Dunaújvárosi FSI 11:00 Dunaújváros7-4
Neptun VSC - Tatabányai VSE 12:00 Dunaújváros20-7
OSC - UTE 13:00 Dunaújváros8-6
2007.05.19. Szo
Rendező: Tatabányai VSE
Tatabányai VSE - UTE 09:00 Tatabánya4-13
Dunaújvárosi FSI - Pólus Center FTC 10:00 Tatabánya5-8
TVSK Békéscsaba - Neptun VSC 11:00 Tatabánya4-10
2007.06.02. Szo
Rendező: OSC
Pólus Center FTC - Szentesi VK 12:00 Margitsziget6-14
UTE - TVSK Békéscsaba 13:00 Margitsziget12-3
Szentesi VK - OSC 14:00 Margitsziget13-7
Neptun VSC - Dunaújvárosi FSI 15:00 Margitsziget5-0
OSC - Tatabányai VSE 16:00 Margitsziget12-5
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY