Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.

2009-2010. Serdülő bajnokság sr.


NevezésekMérkőzésekTabella


Mérkőzések
CsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Lezajlott
2009.09.19. Szo
Rendező: BVSC-Zugló Diapolo
KÓPÉ ÚVSE - BVSC-Zugló Diapolo 14:00 Szőnyi út8-8
FTC - KSI SE 15:00 Szőnyi út17-8
Dunaújváros - Szombathely 16:00 Szőnyi út5-17
2009.09.26. Szo
Rendező: KÓPÉ ÚVSE
BVSC-Zugló Diapolo - FTC 10:00 Leányfalu8-7
Szombathely - KÓPÉ ÚVSE 11:00 Leányfalu6-18
KSI SE - OSC 12:00 Leányfalu10-2
2009.10.10. Szo
Rendező: FTC
FTC - Szombathely 15:00 Népliget12-5
Dunaújváros - KSI SE 16:00 Népliget5-17
OSC - BVSC-Zugló Diapolo 17:00 Népliget2-17
2009.11.07. Szo
Rendező: KSI SE
Dunaújváros - OSC 11:00 Margitsziget Széchy Uszoda4-10
BVSC-Zugló Diapolo - KSI SE 12:00 Margitsziget Széchy Uszoda9-7
FTC - KÓPÉ ÚVSE 13:00 Margitsziget Széchy Uszoda7-3
2009.11.21. Szo
Rendező: OSC
KSI SE - Szombathely 15:30 Margitsziget11-11
Dunaújváros - FTC 16:30 Margitsziget3-23
2009.11.28. Szo
Rendező: BVSC-Zugló Diapolo
FTC - OSC 12:30 Szőnyi út6-5
Szombathely - BVSC-Zugló Diapolo 14:30 Szőnyi út7-15
Rendező: OSC
OSC - KÓPÉ ÚVSE 15:30 Szőnyi út4-6
2009.12.12. Szo
Rendező: BVSC-Zugló Diapolo
KÓPÉ ÚVSE - Dunaújváros 11:00 Dunaújváros14-7
Rendező: Dunaújváros
KSI SE - KÓPÉ ÚVSE 12:30 Dunaújváros8-12
BVSC-Zugló Diapolo - Dunaújváros 13:30 Dunaújváros22-3
Szombathely - OSC 14:30 Dunaújváros14-4
2010.03.27. Szo
Rendező: Szombathely
Szombathely - Dunaújváros 14:00 Szőnyi út12-7
KSI SE - FTC 15:00 Szőnyi út8-12
BVSC-Zugló Diapolo - KÓPÉ ÚVSE 16:00 Szőnyi út15-8
2010.04.17. Szo
Rendező: KÓPÉ ÚVSE
FTC - BVSC-Zugló Diapolo 10:00 Leányfalu9-5
KÓPÉ ÚVSE - Szombathely 11:00 Leányfalu9-3
OSC - KSI SE 12:00 Leányfalu8-4
2010.05.01. Szo
Rendező: OSC
Szombathely - FTC 10:30 Kőér u.4-18
KSI SE - Dunaújváros 11:30 Kőér u.17-6
BVSC-Zugló Diapolo - OSC 12:30 Kőér u.11-6
2010.05.15. Szo
Rendező: Szombathely
OSC - Szombathely 14:00 Szőnyi út9-8
KÓPÉ ÚVSE - KSI SE 15:00 Szőnyi út10-8
Dunaújváros - BVSC-Zugló Diapolo 16:00 Szőnyi út5-16
2010.05.29. Szo
Rendező: KSI SE
KÓPÉ ÚVSE - FTC 10:30 Margitsziget Széchy Uszoda5-13
OSC - Dunaújváros 11:30 Margitsziget Széchy Uszoda8-9
KSI SE - BVSC-Zugló Diapolo 12:30 Margitsziget Széchy Uszoda7-11
2010.06.05. Szo
Rendező: Dunaújváros
KÓPÉ ÚVSE - OSC 10:00 Dunaújváros19-5
Szombathely - KSI SE 11:00 Dunaújváros7-11
2010.06.12. Szo
Rendező: Dunaújváros
FTC - Dunaújváros 13:00 Népliget26-4
Rendező: FTC
OSC - FTC 10:00 Népliget6-6
Dunaújváros - KÓPÉ ÚVSE 11:00 Népliget8-22
BVSC-Zugló Diapolo - Szombathely 12:00 Népliget4-1
bvlsz@bvlsz.hu   CPS Portal Engine
©2008 4WAY