Budapesti Vízilabda Szövetség
1053 Budapest, Curia u. 3. II. em. 3.
Tel/Fax.: 06-1-266-8045
bvlsz@bvlsz.hu
A rendszer adatai egyenlőre tájékoztató jellegűek, ellenőrzésük folyamatban van.
Az esetleges pontatlanságokért szíves elnézésüket kérjük.


TabellaJátékosok


Mérkőzések
CsapatokIdőpontHelyszínVégeredmény
Elhalasztott
2005.05.29. V
Komplex Vitalade - MAFC Sch 16:00 Tüzér u.-
2005.09.17. Szo
Rendező: Neptun VSC ser.
Egri VK ser. - Neptun VSC ser. 00:00 -
Rendező: UTE A
T-Com Pólósuli A - UTE A 00:00 -
2005.10.29. Szo
Rendező: Göd-KPSE ifi.
Göd-KPSE ifi. - OSC ser. 00:00 -
2005.10.30. V
Komplex PS - Siketek SK 00:00 -
2005.11.12. Szo
Rendező: DVSI
UTE - DVSI 00:00 -
Domino-BHSE - DVSI 00:00 -
2005.11.19. Szo
Rendező: Göd-KPSE ifi.
Göd-KPSE ifi. - FTC ser. 00:00 -
2005.11.26. Szo
Rendező: Domino-BHSE
Domino-BHSE - KSI SE A 00:00 -
2005.12.11. V
Rendező: TVSE ifi.
TVSE ifi. - FTC ser. 00:00 -
2005.12.18. V
Komplex-Vitalade - UNO VSE 00:00 -
Rendező: T-Com Pólósuli A
ASI - UTE A 00:00 -
2006.03.11. Szo
Rendező: KSI SE B
KSI SE B - ASI 00:00 -
2006.03.26. V
OSC-Szombathely - Vidám Vízilovak 00:00 -
2006.04.01. Szo
Domino-BHSE - OSC 00:00 -
Rendező: UTE A
Domino-BHSE - T-Com Pólósuli A 00:00 -
Domino-BHSE - BVSC A 00:00 -
2006.04.02. V
TIPO VSC - Neptun VSC - OSC-Szombathely 00:00 -
ELTE - MAFC Sch 00:00 -
Vidám Vízilovak - RETR-O-SC 00:00 -
Komplex PS - UNO VSE 00:00 -
Siketek SK - Komplex-Vitalade 00:00 -
Raiffeisen VE - MAFC 100 00:00 -
2006.04.08. Szo
Rendező: BVSC B
T-Com Pólósuli B - Budafóka 00:00 -
Budafóka - KSI SE B 00:00 -
Rendező: KSI SE
UTE - Cegléd-Suzuki Jansik 00:00 -
Domino-BHSE - Vasas 00:00 -
FTC - Cegléd-Suzuki Jansik 00:00 -
BVSC - Komárno 00:00 -
KSI SE - UTE 00:00 -
BVSC - Vasas 00:00 -
FTC - KSI SE 00:00 -
Lezajlott
2001.10.14. V
VAKESZ - FTC "A" 13:00 Szentes7-13
2001.10.18. Cs
MAFC Schönherz - COMPAQ 20:30 Komjádi10-9
2001.10.20. Szo
Cegléd - FTC "B" 12:00 Cegléd11-2
OSC-Rimi - Vidám Vízilovak 12:00 Kőér u.6-9
BP. IZZÓ - Siketek 16:00 Tüzér u.7-5
BVSC (leány) - KSI SE "B" 17:15 Szőnyi út4-7
BVSC "A" - Dominó-BHSE 18:00 Szőnyi út17-4
BVSC II. - MATÁV Polo Suli 19:00 Szőnyi út2-20
2001.10.21. V
Komplex ifi - Neptun VSC 13:00 Tüzér u.4-10
ELTE - Dias Zeus VSE 17:00 Tüzér u.8-3
2001.10.22. H
POLO SC (leány) - KSI SE "A" 18:15 Tüzér u.4-12
2001.10.27. Szo
KSI SE "A" - BVSC "A" 13:00 Margitsziget5-11
KSI SE "B" - BVSC "B" 14:00 Margitsziget0-12
MATÁV Polo Suli - FTC "B" 14:00 Tüzér u.31-2
MATÁV - Vasas - FTC "A" 16:00 Tüzér u.3-0
Neptun VSC - BP. IZZÓ 18:30 Tüzér u.13-8
2001.10.28. V
Siketek - MAFC Schönherz 10:00 Szőnyi út4-6
Dias Zeus VSE - ÓBUDA 10:00 Tüzér u.10-12
Dominó - BHSE - OSC 12:30 Kőér u.10-6
VAKESZ - POLO SC (leány) 12:30 Hódmezővásárhely7-5
Komplex ifi - ELTE 13:00 Tüzér u.6-9
Vidám Vízilovak - OSC-Rimi ifi 15:00 Tüzér u.16-7
Komplex - OSC-Rimi 16:00 Tüzér u.6-15
BVSC (leány) - Cegléd 17:00 Szőnyi út5-9
2001.11.01. Cs
COMPAQ - OSC-Rimi ifi 20:30 Komjádi8-11
2001.11.03. Szo
FTC "A" - Dominó-BHSE 12:00 Népliget6-6
BVSC (leány) - MATÁV Polo Suli 16:00 Szőnyi út1-20
POLO SC (leány) - MATÁV - Vasas 16:15 Tüzér u.6-16
BVSC "B" - Cegléd 17:00 Szőnyi út11-3
Neptun VSC - MAFC Schönherz 17:15 Tüzér u.13-3
BVSC II. - KSI SE "B" 18:00 Szőnyi út7-4
ÓBUDA - Komplex ifi 18:15 Tüzér u.0-5
2001.11.04. V
Dias Zeus VSE - OSC-Rimi 10:00 Tüzér u.2-15
BVSC "A" - VAKESZ 11:00 Szőnyi út33-9
Komplex Polo Suli - OSC 13:00 Tüzér u.9-14
Dominó - BHSE - UTE 15:30 Kőér u.25-1
Komplex - Vidám Vízilovak 16:00 Tüzér u.7-11
ELTE - BP. IZZÓ 17:00 Tüzér u.6-6
2001.11.08. Cs
COMPAQ - Siketek 20:30 Komjádi5-11
2001.11.10. Szo
UTE - OSC 11:00 Margitsziget1-13
KSI SE "A" - FTC "A" 12:00 Margitsziget7-4
OSC-Rimi ifi - Komplex 12:00 Kőér u.5-11
KSI SE "B" - FTC "B" 13:00 Margitsziget9-7
BP. IZZÓ - ÓBUDA 15:00 Tüzér u.12-8
2001.11.11. V
Dominó-BHSE - POLO SC (leány) 11:30 Kőér u.7-4
OSC-Rimi - Komplex ifi 12:00 Kőér u.19-6
Cegléd - BVSC II. 14:00 Cegléd10-3
Vidám Vízilovak - Dias Zeus VSE 15:00 Tüzér u.24-7
MAFC Schönherz - ELTE 16:00 Tüzér u.8-11
2001.11.15. Cs
BVSC "B" - MATÁV Polo Suli 17:00 Szőnyi út3-1
2001.11.17. Szo
BVSC (leány) - FTC "B" 10:00 Szőnyi út4-8
BVSC II. - BVSC "B" 11:00 Szőnyi út1-10
KSI SE "A" - VAKESZ 12:00 Margitsziget15-1
Cegléd - KSI SE "B" 12:00 Cegléd5-0
Dominó-BHSE - MATÁV - Vasas 13:00 Kőér u.2-9
Komplex Polo Suli - UTE 14:00 Tüzér u.9-11
ÓBUDA - MAFC Schönherz 15:00 Tüzér u.6-13
Siketek - OSC-Rimi ifi 15:30 Szőnyi út5-3
BP. IZZÓ - OSC-Rimi 16:00 Tüzér u.6-12
2001.11.18. V
Dias Zeus VSE - Komplex 10:00 Tüzér u.7-8
Komplex ifi - Vidám Vízilovak 13:00 Tüzér u.6-14
POLO SC (leány) - FTC "A" 15:00 Tüzér u.2-6
MATÁV - Vasas - BVSC "A" 16:00 Tüzér u.6-8
Neptun VSC - COMPAQ 17:00 Tüzér u.13-7
2001.11.22. Cs
COMPAQ - ELTE 20:30 Komjádi8-13
2001.11.24. Szo
Cegléd - BVSC (leány) 10:00 Cegléd7-5
Dominó - BHSE - Komplex Polo Suli 13:00 Kőér u.18-4
BVSC "B" - FTC "B" 14:00 Szőnyi út12-1
Dominó-BHSE - VAKESZ 14:00 Kőér u.23-4
BVSC "A" - FTC "A" 15:00 Szőnyi út21-3
ÓBUDA - Komplex 16:00 Tüzér u.9-9
Siketek - Neptun VSC 16:00 Szőnyi út5-10
2001.11.25. V
OSC-Rimi ifi - Dias Zeus VSE 09:00 Margitsziget8-11
OSC-Rimi - MAFC Schönherz 10:00 Kőér u.15-6
KSI SE "A" - MATÁV - Vasas 14:00 Margitsziget12-8
KSI SE "B" - MATÁV Polo Suli 15:00 Margitsziget0-15
Vidám Vízilovak - BP. IZZÓ 15:00 Tüzér u.19-7
Komplex - Komplex ifi 16:00 Tüzér u.15-6
2001.11.28. Sze
Komplex Polo Suli - Dominó - BHSE 20:00 Kőér u.6-12
2001.11.29. Cs
BVSC II. - BVSC (leány) 17:00 Szőnyi út10-5
2001.12.01. Szo
OSC - Dominó - BHSE 10:30 Kőér u.8-8
MATÁV - Vasas - VAKESZ 15:00 Tüzér u.15-3
BP. IZZÓ - Komplex 16:00 Tüzér u.10-8
POLO SC (leány) - BVSC "A" 17:00 Tüzér u.1-15
Neptun VSC - OSC-Rimi ifi 17:00 Szőnyi út13-5
MAFC Schönherz - Vidám Vízilovak 18:00 Tüzér u.8-14
2001.12.02. V
FTC "B" - BVSC II. 12:00 Népliget7-13
Komplex ifi - Dias Zeus VSE 13:00 Tüzér u.4-11
Dominó-BHSE - KSI SE "A" 13:30 Kőér u.13-8
MATÁV Polo Suli - Cegléd 15:00 Tüzér u.27-0
ÓBUDA - COMPAQ 16:00 Tüzér u.17-9
2001.12.06. Cs
BVSC (leány) - BVSC "B" 17:00 Szőnyi út3-11
COMPAQ - OSC-Rimi 20:30 Komjádi8-16
2001.12.08. Szo
KSI SE "A" - POLO SC (leány) 10:00 Margitsziget12-2
Dominó-BHSE - BVSC "A" 10:30 Kőér u.5-5
KSI SE "B" - BVSC (leány) 11:00 Margitsziget6-4
Siketek - ÓBUDA 11:00 Szőnyi út9-13
UTE - Dominó - BHSE 12:00 Margitsziget8-11
FTC "A" - VAKESZ 12:00 Népliget12-3
FTC "B" - Cegléd 13:00 Népliget6-10
OSC-Rimi ifi - Komplex ifi 13:00 Kőér u.12-9
OSC - Komplex Polo Suli 14:00 Kőér u.18-6
Komplex - MAFC Schönherz 16:00 Tüzér u.12-8
2001.12.09. V
Dias Zeus VSE - BP. IZZÓ 10:00 Tüzér u.5-9
MATÁV Polo Suli - BVSC II. 16:00 Komjádi15-2
2001.12.11. K
Neptun VSC - ELTE 21:00 Tüzér u.13-9
2001.12.14. P
ELTE - Siketek 21:00 Tüzér u.10-8
2001.12.15. Szo
BVSC "B" - KSI SE "B" 11:00 Szőnyi út10-3
BVSC "A" - KSI SE "A" 12:00 Szőnyi út10-6
OSC - UTE 13:00 Kőér u.6-6
OSC-Rimi - Siketek 14:00 Kőér u.12-3
POLO SC (leány) - VAKESZ 15:00 Tüzér u.8-7
BP. IZZÓ - Komplex ifi 16:00 Tüzér u.10-5
MAFC Schönherz - Dias Zeus VSE 17:00 Tüzér u.11-8
ÓBUDA - Neptun VSC 18:00 Tüzér u.11-10
2001.12.16. V
FTC "A" - MATÁV - Vasas 15:00 Népliget1-3
Vidám Vízilovak - COMPAQ 15:00 Tüzér u.16-4
FTC "B" - MATÁV Polo Suli 16:00 Népliget5-15
ELTE - OSC-Rimi ifi 16:00 Tüzér u.5-2
2001.12.17. H
OSC-Rimi - ELTE 20:00 Margitsziget13-6
2002.02.16. Szo
OSC-Rimi ifi - BP. IZZÓ 11:00 Margitsziget6-10
2002.02.17. V
Komplex ifi - MAFC Schönherz 13:00 Tüzér u.10-12
Komplex - COMPAQ 16:00 Tüzér u.13-9
ELTE - ÓBUDA 17:00 Tüzér u.6-8
Neptun VSC - OSC-Rimi 19:00 Szőnyi út6-8
Siketek - Vidám Vízilovak 20:00 Szőnyi út10-16
2002.02.18. H
OSC-Rimi - OSC-Rimi ifi 20:00 Margitsziget17-4
2002.02.20. Sze
MAFC Schönherz - BP. IZZÓ 21:00 Tüzér u.8-8
2002.02.21. Cs
COMPAQ - Dias Zeus VSE 20:30 Komjádi5-10
2002.02.23. Szo
Vidám Vízilovak - Neptun VSC 15:00 Komjádi5-0
ÓBUDA - OSC-Rimi ifi 16:00 Tüzér u.13-7
2002.02.24. V
Komplex - Siketek 16:00 Tüzér u.8-5
2002.03.02. Szo
Cegléd - BVSC "B" 11:00 Cegléd3-14
2002.03.03. V
Dias Zeus VSE - Siketek 10:00 Tüzér u.10-9
Komplex ifi - COMPAQ 13:00 Tüzér u.6-11
MATÁV - Vasas - POLO SC (leány) 14:00 Tüzér u.25-5
OSC-Rimi ifi - MAFC Schönherz 14:00 Margitsziget0-6
MATÁV Polo Suli - BVSC (leány) 15:00 Tüzér u.11-5
2002.03.06. Sze
ELTE - Vidám Vízilovak 21:30 Kőér u.6-14
2002.03.07. Cs
Dominó-BHSE - FTC "A" 18:00 Kőér u.10-5
COMPAQ - BP. IZZÓ 20:30 Komjádi0-5
2002.03.09. Szo
UTE - Komplex Polo Suli 09:00 Margitsziget4-6
BVSC II. - Cegléd 09:30 Szőnyi út6-9
FTC "B" - KSI SE "B" 11:00 Népliget5-0
FTC "A" - KSI SE "A" 12:00 Népliget5-0
Siketek - Komplex ifi 12:00 Szőnyi út12-11
BVSC "A" - MATÁV - Vasas 13:30 Szőnyi út14-7
2002.03.10. V
Dias Zeus VSE - Neptun VSC 09:00 Tüzér u.7-11
MATÁV Polo Suli - BVSC "B" 10:00 Tüzér u.14-7
Vidám Vízilovak - ÓBUDA 15:00 Kőér u.15-5
Komplex - ELTE 16:00 Tüzér u.11-8
POLO SC (leány) - Dominó-BHSE 18:00 Tüzér u.10-24
2002.03.14. Cs
BVSC "B" - BVSC II. 17:00 Szőnyi út16-4
2002.03.15. P
Komplex Polo Suli - Dominó - BHSE 14:00 Kőér u.7-13
2002.03.16. Szo
KSI SE "B" - Cegléd 12:00 Margitsziget7-7
VAKESZ - KSI SE "A" 12:30 Hódmezővásárhely4-23
2002.03.17. V
FTC "B" - BVSC (leány) 12:00 Népliget5-0
VAKESZ - BVSC "A" 13:00 Hódmezővásárhely6-14
MATÁV - Vasas - Dominó-BHSE 14:00 Tüzér u.5-4
FTC "A" - POLO SC (leány) 16:00 Népliget14-3
2002.03.20. Sze
Dominó - BHSE - UTE 19:00 Kőér u.13-5
2002.03.21. Cs
BVSC (leány) - BVSC II. 17:00 Szőnyi út5-1
COMPAQ - MAFC Schönherz 20:30 Komjádi5-13
2002.03.23. Szo
Dominó - BHSE - OSC 12:00 Kőér u.11-3
Komplex - ÓBUDA 15:00 Tüzér u.9-9
Siketek - BP. IZZÓ 15:00 Szőnyi út6-12
Neptun VSC - Komplex ifi 18:00 Szőnyi út17-7
2002.03.24. V
Dias Zeus VSE - ELTE 10:00 Tüzér u.7-10
Vidám Vízilovak - OSC-Rimi 13:00 Kőér u.12-6
MATÁV - Vasas - KSI SE "A" 14:00 Tüzér u.8-6
MATÁV Polo Suli - KSI SE "B" 15:00 Tüzér u.6-5
VAKESZ - Dominó-BHSE 17:00 Hódmezővásárhely6-15
2002.03.27. Sze
OSC-Rimi ifi - Vidám Vízilovak 20:30 Kőér u.4-15
2002.03.28. Cs
BVSC "B" - BVSC (leány) 17:00 Szőnyi út3-4
ÓBUDA - Dias Zeus VSE 22:00 Tüzér u.12-9
2002.03.30. Szo
BVSC II. - FTC "B" 10:00 Szőnyi út11-9
BVSC "A" - POLO SC (leány) 11:00 Szőnyi út14-6
Cegléd - MATÁV Polo Suli 11:00 Cegléd2-13
MAFC Schönherz - Siketek 11:00 Kőér u.6-8
VAKESZ - MATÁV - Vasas 16:00 Hódmezővásárhely5-19
BP. IZZÓ - Neptun VSC 17:00 Tüzér u.10-7
2002.03.31. V
Komplex Polo Suli - OSC 13:00 Tüzér u.0-5
ELTE - Komplex ifi 15:00 Tüzér u.10-10
2002.04.02. K
OSC-Rimi ifi - OSC-Rimi 20:00 Margitsziget4-15
2002.04.04. Cs
OSC-Rimi ifi - COMPAQ 20:30 Komjádi5-10
2002.04.06. Szo
UTE - OSC 10:00 Margitsziget7-11
FTC "B" - BVSC "B" 10:00 Népliget3-6
FTC "A" - BVSC "A" 14:00 Népliget2-6
BP. IZZÓ - ELTE 16:00 Tüzér u.11-8
2002.04.07. V
OSC-Rimi - Dias Zeus VSE 11:00 Margitsziget14-5
MAFC Schönherz - Neptun VSC 13:00 Szőnyi út6-13
Komplex ifi - ÓBUDA 13:00 Tüzér u.9-10
Vidám Vízilovak - Komplex 15:00 Kőér u.12-5
2002.04.10. Sze
KSI SE "A" - Dominó-BHSE 19:45 Margitsziget9-1
2002.04.11. Cs
Siketek - COMPAQ 20:30 Komjádi11-12
2002.04.13. Szo
Komplex Polo Suli - UTE 14:00 Tüzér u.8-9
Komplex - OSC-Rimi ifi 15:00 Tüzér u.6-4
ÓBUDA - BP. IZZÓ 16:00 Tüzér u.9-11
2002.04.14. V
Dominó-BHSE - MATÁV - Vasas 10:00 Kőér u.9-6
Dias Zeus VSE - Vidám Vízilovak 10:00 Tüzér u.11-16
KSI SE "A" - BVSC "A" 11:00 Kőér u.12-5
Cegléd - BVSC "B" 13:00 Kőér u.7-10
BVSC II. - MATÁV Polo Suli 14:00 Kőér u.6-16
FTC "B" - BVSC (leány) 15:00 Kőér u.2-4
ELTE - MAFC Schönherz 15:00 Tüzér u.8-3
UTE - KSI SE "B" 16:00 Kőér u.3-10
2002.04.18. Cs
COMPAQ - Neptun VSC 20:30 Komjádi11-10
2002.04.20. Szo
MAFC Schönherz - ÓBUDA 00:00 Komjádi0-5
Dominó - BHSE - Komplex Polo Suli 13:30 Kőér u.6-2
OSC-Rimi ifi - Siketek 15:00 Szőnyi út3-11
OSC-Rimi - BP. IZZÓ 16:00 Margitsziget15-3
Komplex - Dias Zeus VSE 17:00 Tüzér u.13-3
2002.04.21. V
KSI SE "A" - Dominó-BHSE 10:00 Kőér u.8-7
BVSC "A" - MATÁV - Vasas 11:00 Kőér u.11-5
VAKESZ - POLO SC (leány) 12:00 Kőér u.16-2
BVSC II. - Cegléd 13:00 Kőér u.4-9
MATÁV Polo Suli - BVSC "B" 14:00 Kőér u.5-0
Vidám Vízilovak - Komplex ifi 15:00 Kőér u.22-9
KSI SE "B" - BVSC (leány) 16:00 Kőér u.4-6
UTE - FTC "B" 17:00 Kőér u.5-6
2002.04.23. K
Neptun VSC - Komplex 21:00 Tüzér u.10-6
2002.04.25. Cs
BVSC "B" - BVSC II. 17:00 Szőnyi út12-2
ELTE - COMPAQ 20:30 Komjádi8-13
2002.04.27. Szo
Dominó-BHSE - BVSC "A" 11:00 Kőér u.2-9
MATÁV - Vasas - KSI SE "A" 12:00 Kőér u.7-13
FTC "A" - VAKESZ 13:00 Kőér u.8-4
Cegléd - MATÁV Polo Suli 14:00 Kőér u.1-14
FTC "B" - KSI SE "B" 15:00 Kőér u.2-2
Neptun VSC - Siketek 15:00 Tüzér u.10-3
BP. IZZÓ - Vidám Vízilovak 16:00 Tüzér u.9-15
2002.04.28. V
OSC - Dominó - BHSE 10:00 Margitsziget6-9
Dias Zeus VSE - OSC-Rimi ifi 10:00 Tüzér u.11-7
Komplex ifi - Komplex 13:00 Tüzér u.5-10
MAFC Schönherz - OSC-Rimi 14:00 Kőér u.9-12
2002.05.02. Cs
COMPAQ - ÓBUDA 20:30 Komjádi19-10
2002.05.03. P
Siketek - ELTE 21:00 Tüzér u.5-6
2002.05.04. Szo
BVSC "B" - Cegléd 00:00 Kőér u.0-5
UTE - Dominó - BHSE 10:00 Margitsziget8-13
MATÁV - Vasas - Dominó-BHSE 11:00 Kőér u.2-14
BVSC "A" - KSI SE "A" 12:00 Kőér u.7-8
POLO SC (leány) - FTC "A" 13:00 Kőér u.6-7
Komplex ifi - OSC-Rimi ifi 14:00 Tüzér u.5-0
MATÁV Polo Suli - BVSC II. 15:00 Kőér u.16-2
Komplex - BP. IZZÓ 15:00 Tüzér u.9-9
BVSC (leány) - FTC "B" 16:00 Kőér u.4-3
OSC-Rimi - ÓBUDA 16:00 Margitsziget25-8
KSI SE "B" - UTE 17:00 Kőér u.6-2
2002.05.05. V
Dias Zeus VSE - Komplex ifi 10:00 Tüzér u.12-11
Vidám Vízilovak - MAFC Schönherz 15:00 Kőér u.11-7
OSC-Rimi ifi - Neptun VSC 16:00 Margitsziget2-12
OSC - Komplex Polo Suli 17:00 Margitsziget12-7
2002.05.08. Sze
BVSC (leány) - UTE 16:00 Szőnyi út6-2
2002.05.09. Cs
OSC-Rimi - COMPAQ 20:30 Komjádi14-5
2002.05.11. Szo
OSC - UTE 10:00 Margitsziget9-4
Dominó-BHSE - KSI SE "A" 11:00 Kőér u.6-9
MATÁV - Vasas - BVSC "A" 12:00 Kőér u.5-7
POLO SC (leány) - VAKESZ 13:00 Kőér u.6-8
Cegléd - BVSC II. 14:00 Kőér u.5-0
BVSC "B" - MATÁV Polo Suli 14:00 Kőér u.5-6
BVSC (leány) - KSI SE "B" 15:00 Kőér u.4-5
2002.05.16. Cs
COMPAQ - Vidám Vízilovak 20:30 Komjádi4-7
2002.05.17. P
MAFC Schönherz - Komplex 21:00 Tüzér u.3-6
2002.05.18. Szo
Neptun VSC - ÓBUDA 00:00 Tüzér u.0-5
UTE - Komplex Polo Suli 10:00 Margitsziget24-6
BVSC "A" - Dominó-BHSE 11:00 Kőér u.5-10
KSI SE "A" - MATÁV - Vasas 12:00 Kőér u.9-9
OSC-Rimi ifi - ELTE 12:00 Margitsziget9-12
VAKESZ - FTC "A" 13:00 Kőér u.1-17
MATÁV Polo Suli - Cegléd 14:00 Kőér u.10-5
BVSC II. - BVSC "B" 15:00 Kőér u.1-16
KSI SE "B" - FTC "B" 15:00 Kőér u.4-3
Siketek - OSC-Rimi 16:00 Szőnyi út3-12
2002.05.22. Sze
UTE - BVSC (leány) 16:00 Szőnyi út11-5
BP. IZZÓ - Dias Zeus VSE 21:00 Tüzér u.5-6
2002.05.23. Cs
COMPAQ - Komplex 20:30 Komjádi10-12
ELTE - Neptun VSC 21:00 Tüzér u.3-19
2002.05.25. Szo
ÓBUDA - ELTE 16:00 Tüzér u.8-9
MAFC Schönherz - Komplex ifi 17:00 Tüzér u.9-7
2002.05.26. V
OSC-Rimi - Neptun VSC 10:00 Margitsziget9-8
FTC "A" - POLO SC (leány) 16:00 Népliget12-1
BP. IZZÓ - OSC-Rimi ifi 16:00 Tüzér u.10-7
2002.05.29. Sze
BP. IZZÓ - MAFC Schönherz 21:00 Tüzér u.7-6
2002.05.31. P
OSC-Rimi - Komplex 20:00 Margitsziget8-7
2002.06.01. Szo
Siketek - Komplex 15:30 Tüzér u.7-10
Neptun VSC - Vidám Vízilovak 16:30 Tüzér u.9-10
2002.06.02. V
Dias Zeus VSE - COMPAQ 10:00 Tüzér u.6-12
Komplex ifi - BP. IZZÓ 13:00 Tüzér u.6-14
OSC-Rimi ifi - ÓBUDA 14:00 Margitsziget14-12
2002.06.04. K
Neptun VSC - Dias Zeus VSE 21:00 Tüzér u.11-4
2002.06.06. Cs
COMPAQ - Komplex ifi 20:30 Komjádi16-8
2002.06.08. Szo
ÓBUDA - OSC-Rimi 16:00 Szőnyi út0-5
2002.06.09. V
Vidám Vízilovak - ELTE 13:00 Kőér u.20-5
MAFC Schönherz - OSC-Rimi ifi 15:00 Tüzér u.7-7
2002.06.13. Cs
BP. IZZÓ - COMPAQ 20:30 Komjádi7-11
ÓBUDA - Siketek 22:00 Tüzér u.5-0
2002.06.14. P
ELTE - OSC-Rimi 20:00 Margitsziget11-20
2002.06.15. Szo
Komplex - Neptun VSC 14:00 Tüzér u.6-12
ÓBUDA - Vidám Vízilovak 16:00 Komjádi0-5
2002.06.16. V
Komplex ifi - Siketek 13:00 Tüzér u.7-8
ELTE - Komplex 15:00 Tüzér u.5-8
2002.09.14. Szo
OSC - DR. MARTENS - FATER POLO 15:00 Margitsziget10-6
OSC - COMPAQ 16:00 Margitsziget8-9
MAFC - MULTI GAME - BP. IZZÓ 16:00 Szőnyi út16-1
Rendező: KSI B
KSI B - MATÁV B 11:00 Kőér u.2-10
VASAS B - BVSC B 12:00 Kőér u.18-2
DOMINO B - SPORTLIGET 14:00 Kőér u.33-0
UTE B - CEGLÉD 15:00 Kőér u.10-7
FTC B - KSI B 16:00 Kőér u.9-13
SPORTLIGET - VASAS B 17:00 Kőér u.0-34
CEGLÉD - DOMINO B 18:00 Kőér u.5-10
MATÁV B - UTE B 19:00 Kőér u.10-11
2002.09.15. V
KOMPLEX IFI - ELTE 13:00 Tüzér u.4-10
VIDÁM VÍZILOVAK - KOMPLEX 17:00 Kőér u.12-8
NEPTUN - MAFC SCH 18:00 Tüzér u.5-6
2002.09.19. Cs
COMPAQ - KOMPLEX 20:30 Komjádi16-9
2002.09.21. Szo
MAFC - MULTI GAME - MAFC SCH 18:00 Szőnyi út19-5
Rendező: DOMINO C
DOMINO C - KSI C 11:00 Kőér u.3-19
BVSC C - VASAS C 12:00 Kőér u.24-1
UTE C - POLO SC C 13:00 Kőér u.16-4
KSI C - MATÁV C 14:00 Kőér u.3-2
VASAS C - DOMINO C 15:00 Kőér u.11-12
POLO SC C - BVSC C 16:00 Kőér u.1-16
Rendező: UTE sr
UTE sr - SPORTLIGET sr 14:00 Margitsziget7-5
OSC sr - MAFC - MULTI GAME sr 15:00 Margitsziget7-5
UTE sr - KOMPLEX sr 16:00 Margitsziget1-11
MAFC - MULTI GAME sr - SPORTLIGET sr 17:00 Margitsziget15-3
2002.09.22. V
VIDÁM VÍZILOVAK - ELTE 18:00 Kőér u.10-6
2002.09.24. K
NEPTUN - OSC - DR. MARTENS 20:00 Margitsziget4-17
MAFC - MULTI GAME - OSC 21:00 Szőnyi út16-4
2002.09.28. Szo
KOMPLEX - FATER POLO 15:00 Tüzér u.9-10
MAFC - MULTI GAME - OSC - DR. MARTENS 16:00 Szőnyi út7-10
BP. SIKETEK - NEPTUN 17:00 Szőnyi út4-8
ELTE - OSC 17:00 Tüzér u.11-13
2002.09.29. V
KOMPLEX IFI - MAFC SCH 13:00 Tüzér u.6-13
VIDÁM VÍZILOVAK - COMPAQ 17:00 Kőér u.13-4
ELTE - BP. IZZÓ 17:00 Tüzér u.8-13
Rendező: OSC - DOMINO
OSC - DOMINO - POLO SC A 09:00 Kőér u.9-4
UTE A - KOMPLEX A 10:00 Kőér u.20-2
FTC A - KSI A 11:00 Kőér u.7-9
VASAS I. - Vasas II. 12:00 Kőér u.5-12
KOMPLEX A - OSC - DOMINO 13:00 Kőér u.3-26
KSI A - UTE A 14:00 Kőér u.5-15
Vasas II. - FTC A 15:00 Kőér u.10-5
POLO SC A - VASAS I. 16:00 Kőér u.9-8
2002.10.05. Szo
OSC - DR. MARTENS - OSC 14:00 Margitsziget15-1
2002.10.12. Szo
OSC - DR. MARTENS - KOMPLEX IFI 10:00 Margitsziget25-2
MAFC SCH - ELTE 14:00 Szőnyi út8-5
MAFC - MULTI GAME - BP. SIKETEK 18:00 Szőnyi út20-5
FATER POLO - COMPAQ 19:00 Tüzér u.9-13
Rendező: OSC sr
OSC sr - UTE sr 14:00 Kőér u.4-11
KOMPLEX sr - SPORTLIGET sr 15:00 Kőér u.12-6
MAFC - MULTI GAME sr - OSC sr 16:00 Kőér u.11-7
SPORTLIGET sr - UTE sr 17:00 Kőér u.8-10
Rendező: UTE B
UTE B - FTC B 12:00 Margitsziget12-5
DOMINO B - MATÁV B 13:00 Margitsziget3-7
VASAS B - CEGLÉD 14:00 Margitsziget20-3
BVSC B - SPORTLIGET 15:00 Margitsziget38-0
CEGLÉD - BVSC B 16:00 Margitsziget2-4
MATÁV B - VASAS B 17:00 Margitsziget3-6
2002.10.13. V
BP. IZZÓ - VIDÁM VÍZILOVAK 17:00 Tüzér u.7-16
NEPTUN - KOMPLEX 18:00 Tüzér u.12-8
Rendező: UTE B
FTC B - DOMINO B 13:00 Margitsziget10-15
KSI B - UTE B 14:00 Margitsziget2-5
2002.10.17. Cs
COMPAQ - NEPTUN 20:30 Komjádi8-13
2002.10.19. Szo
OSC - KOMPLEX 12:00 Margitsziget6-7
KOMPLEX - MAFC - MULTI GAME 15:00 Tüzér u.10-9
2002.10.20. V
KOMPLEX IFI - BP. SIKETEK 13:00 Tüzér u.13-10
ELTE - OSC - DR. MARTENS 16:00 Tüzér u.7-16
VIDÁM VÍZILOVAK - FATER POLO 17:00 Kőér u.18-5
BP. IZZÓ - MAFC SCH 17:00 Tüzér u.4-10
2002.10.22. K
MAFC - MULTI GAME - COMPAQ 20:30 Szőnyi út16-10
2002.10.26. Szo
MAFC SCH - VIDÁM VÍZILOVAK 14:00 Szőnyi út8-15
NEPTUN - FATER POLO 18:00 Szőnyi út11-9
BP. SIKETEK - ELTE 19:00 Szőnyi út9-4
Rendező: UTE A
UTE A - Vasas II. 13:00 Margitsziget14-3
OSC - DOMINO - KSI A 14:00 Margitsziget6-6
VASAS I. - KOMPLEX A 15:00 Margitsziget13-0
Vasas II. - OSC - DOMINO 16:00 Margitsziget9-9
POLO SC A - UTE A 17:00 Margitsziget3-12
2002.10.27. V
KOMPLEX - KOMPLEX IFI 13:00 Tüzér u.12-5
OSC - DR. MARTENS - BP. IZZÓ 14:00 Margitsziget16-5
VIDÁM VÍZILOVAK - OSC 17:00 Kőér u.13-10
Rendező: DOMINO C
DOMINO C - POLO SC C 16:00 Kőér u.19-7
Rendező: UTE A
KOMPLEX A - FTC A 15:00 Margitsziget5-17
KSI A - VASAS I. 16:00 Margitsziget3-5
FTC A - POLO SC A 17:00 Margitsziget2-7
2002.10.31. Cs
COMPAQ - KOMPLEX IFI 20:30 Komjádi14-9
2002.11.01. P
Rendező: BVSC C
UTE C - KSI C 10:00 Szőnyi út11-2
POLO SC C - MATÁV C 11:00 Szőnyi út2-5
VASAS C - UTE C 12:00 Szőnyi út2-16
KSI C - BVSC C 13:00 Szőnyi út7-11
2002.11.02. Szo
MAFC SCH - OSC - DR. MARTENS 17:00 Tüzér u.2-22
FATER POLO - MAFC - MULTI GAME 19:00 Tüzér u.11-15
Rendező: BVSC C
MATÁV C - VASAS C 10:30 Szőnyi út10-4
2002.11.03. V
OSC - MAFC SCH 09:00 Margitsziget3-9
ELTE - KOMPLEX 16:00 Tüzér u.4-13
VIDÁM VÍZILOVAK - NEPTUN 17:00 Kőér u.7-5
BP. IZZÓ - BP. SIKETEK 17:00 Tüzér u.5-9
Rendező: KOMPLEX sr
KOMPLEX sr - OSC sr 12:00 Tüzér u.17-2
MAFC - MULTI GAME sr - UTE sr 13:00 Tüzér u.6-4
SPORTLIGET sr - KOMPLEX sr 14:00 Tüzér u.6-14
UTE sr - OSC sr 15:00 Tüzér u.9-3
2002.11.09. Szo
OSC - DR. MARTENS - VIDÁM VÍZILOVAK 10:00 Margitsziget7-8
KOMPLEX - BP. IZZÓ 15:00 Tüzér u.13-5
MAFC - MULTI GAME - NEPTUN 16:00 Szőnyi út10-9
BP. SIKETEK - MAFC SCH 18:00 Szőnyi út4-4
2002.11.10. V
KOMPLEX IFI - FATER POLO 13:00 Tüzér u.5-10
2002.11.14. Cs
ELTE - COMPAQ 20:30 Komjádi9-9
FATER POLO - OSC 22:00 Tüzér u.10-10
2002.11.16. Szo
OSC - DR. MARTENS - BP. SIKETEK 12:00 Margitsziget18-5
NEPTUN - KOMPLEX IFI 17:00 Szőnyi út9-6
FATER POLO - ELTE 19:00 Tüzér u.11-11
Rendező: DOMINO B
DOMINO B - KSI B 14:00 Kőér u.7-4
VASAS B - FTC B 15:00 Kőér u.25-1
BVSC B - MATÁV B 16:00 Kőér u.3-12
SPORTLIGET - CEGLÉD 17:00 Kőér u.0-33
Rendező: UTE C
MATÁV C - DOMINO C 09:00 Margitsziget10-3
BVSC C - UTE C 13:00 Margitsziget11-6
POLO SC C - VASAS C 14:00 Margitsziget7-6
BVSC C - MATÁV C 15:00 Margitsziget11-6
UTE C - DOMINO C 16:00 Margitsziget13-3
KSI C - POLO SC C 17:00 Margitsziget4-4
2002.11.17. V
OSC - BP. SIKETEK 14:00 Margitsziget11-8
VIDÁM VÍZILOVAK - MAFC - MULTI GAME 17:00 Kőér u.5-5
COMPAQ - BP. IZZÓ 17:00 Komjádi6-6
MAFC SCH - KOMPLEX 19:00 Tüzér u.7-9
Rendező: DOMINO B
MATÁV B - SPORTLIGET 10:00 Kőér u.35-0
FTC B - BVSC B 11:00 Kőér u.10-12
KSI B - VASAS B 12:00 Kőér u.4-14
UTE B - DOMINO B 13:00 Kőér u.10-8
2002.11.21. Cs
BP. SIKETEK - COMPAQ 20:30 Komjádi9-13
2002.11.23. Szo
BP. SIKETEK - VIDÁM VÍZILOVAK 10:00 Szőnyi út4-19
KOMPLEX - OSC - DR. MARTENS 15:00 Tüzér u.8-10
ELTE - NEPTUN 16:00 Tüzér u.5-15
Rendező: FTC A
OSC - DOMINO - UTE A 09:00 Népliget7-5
FTC A - VASAS I. 10:00 Népliget5-10
Vasas II. - KSI A 11:00 Népliget7-10
KOMPLEX A - POLO SC A 12:00 Népliget4-7
FTC A - OSC - DOMINO 13:00 Népliget1-10
VASAS I. - UTE A 14:00 Népliget2-1
KOMPLEX A - Vasas II. 15:00 Népliget0-16
POLO SC A - KSI A 16:00 Népliget8-4
Rendező: MAFC - MULTI GAME sr
MAFC - MULTI GAME sr - KOMPLEX sr 12:00 Szőnyi út4-9
SPORTLIGET sr - OSC sr 13:00 Szőnyi út3-19
UTE sr - MAFC - MULTI GAME sr 14:00 Szőnyi út3-5
OSC sr - KOMPLEX sr 15:00 Szőnyi út3-8
2002.11.24. V
KOMPLEX IFI - MAFC - MULTI GAME 13:00 Tüzér u.4-17
COMPAQ - MAFC SCH 17:00 Komjádi6-6
BP. IZZÓ - FATER POLO 17:00 Tüzér u.9-8
2002.11.30. Szo
OSC - KOMPLEX IFI 09:00 Margitsziget11-6
OSC - DR. MARTENS - COMPAQ 12:00 Margitsziget12-8
MAFC - MULTI GAME - ELTE 16:00 Szőnyi út18-2
BP. SIKETEK - KOMPLEX 18:00 Szőnyi út5-15
FATER POLO - MAFC SCH 19:00 Tüzér u.7-10
2002.12.01. V
VIDÁM VÍZILOVAK - KOMPLEX IFI 17:00 Kőér u.5-0
NEPTUN - BP. IZZÓ 18:00 Tüzér u.10-10
2002.12.04. Sze
BP. IZZÓ - OSC 21:00 Tüzér u.11-4
2002.12.07. Szo
NEPTUN - OSC 17:00 Szőnyi út8-9
Rendező: VASAS B
VASAS B - UTE B 09:00 Margitsziget14-3
BVSC B - KSI B 10:00 Margitsziget13-11
SPORTLIGET - FTC B 12:00 Margitsziget0-32
CEGLÉD - MATÁV B 13:00 Margitsziget2-11
UTE B - BVSC B 14:00 Margitsziget8-5
FTC B - CEGLÉD 15:00 Margitsziget10-5
DOMINO B - VASAS B 16:00 Margitsziget2-11
KSI B - SPORTLIGET 17:00 Margitsziget30-1
2002.12.14. Szo
Rendező: SPORTLIGET sr
SPORTLIGET sr - MAFC - MULTI GAME sr 15:30 Tüzér u.3-13
KOMPLEX sr - UTE sr 16:30 Tüzér u.4-8
OSC sr - SPORTLIGET sr 17:30 Tüzér u.9-4
KOMPLEX sr - MAFC - MULTI GAME sr 18:30 Tüzér u.9-8
2002.12.15. V
BP. IZZÓ - KOMPLEX IFI 17:00 Tüzér u.12-7
FATER POLO - BP. SIKETEK 18:30 Tüzér u.5-6
Rendező: POLO SC C
DOMINO C - BVSC C 10:00 Kőér u.3-12
VASAS C - KSI C 11:00 Kőér u.10-15
POLO SC C - UTE C 12:00 Kőér u.3-22
VASAS C - BVSC C 13:00 Kőér u.2-15
KSI C - DOMINO C 14:00 Kőér u.15-8
2002.12.21. Szo
Rendező: Vasas II.
OSC - DOMINO - VASAS I. 10:00 Margitsziget8-3
Vasas II. - POLO SC A 11:00 Margitsziget10-3
KSI A - KOMPLEX A 12:00 Margitsziget3-4
POLO SC A - OSC - DOMINO 13:00 Margitsziget1-7
KOMPLEX A - UTE A 14:00 Margitsziget3-18
Vasas II. - VASAS I. 15:00 Margitsziget4-3
2003.02.15. Szo
Rendező: BVSC B
BVSC B - DOMINO B 09:00 Szőnyi út5-9
SPORTLIGET - UTE B 10:00 Szőnyi út2-28
2003.02.16. V
Rendező: BVSC B
CEGLÉD - KSI B 13:30 Szőnyi út5-6
MATÁV B - FTC B 14:30 Szőnyi út14-9
CEGLÉD - UTE B 15:30 Szőnyi út4-9
SPORTLIGET - DOMINO B 16:30 Szőnyi út1-34
MATÁV B - KSI B 17:30 Szőnyi út12-8
2003.03.13. Cs
COMPAQ - VIDÁM VÍZILOVAK 20:30 Komjádi5-13
2003.03.15. Szo
OSC - ELTE 16:00 Margitsziget7-11
BP. SIKETEK - BP. IZZÓ 19:00 Szőnyi út9-19
FATER POLO - OSC - DR. MARTENS 20:00 Tüzér u.6-12
Rendező: SPORTLIGET
VASAS B - SPORTLIGET 12:00 Tüzér u.33-1
UTE B - MATÁV B 12:50 Tüzér u.5-7
DOMINO B - CEGLÉD 13:40 Tüzér u.20-1
BVSC B - VASAS B 14:30 Tüzér u.6-11
KSI B - FTC B 15:20 Tüzér u.9-13
CEGLÉD - VASAS B 16:10 Tüzér u.5-15
MATÁV B - DOMINO B 17:00 Tüzér u.6-10
FTC B - UTE B 17:50 Tüzér u.9-8
SPORTLIGET - BVSC B 18:40 Tüzér u.2-35
Rendező: UTE sr
UTE sr - SPORTLIGET sr 09:30 Margitsziget16-4
OSC sr - MAFC - MULTI GAME sr 10:30 Margitsziget4-3
UTE sr - KOMPLEX sr 11:30 Margitsziget2-9
MAFC - MULTI GAME sr - SPORTLIGET sr 12:30 Margitsziget14-5
2003.03.16. V
MAFC SCH - KOMPLEX IFI 15:00 Tüzér u.9-7
ELTE - BP. SIKETEK 16:00 Tüzér u.14-6
2003.03.18. K
MAFC - MULTI GAME - KOMPLEX 21:00 Szőnyi út18-10
2003.03.22. Szo
OSC - OSC - DR. MARTENS 17:00 Margitsziget4-13
FATER POLO - BP. IZZÓ 19:00 Tüzér u.5-7
Rendező: VASAS C
MATÁV C - KSI C 10:00 Margitsziget6-8
DOMINO C - VASAS C 11:00 Margitsziget19-8
BVSC C - POLO SC C 12:00 Margitsziget31-1
VASAS C - MATÁV C 13:00 Margitsziget3-11
POLO SC C - DOMINO C 14:00 Margitsziget4-14
2003.03.23. V
KOMPLEX IFI - NEPTUN 13:00 Tüzér u.8-12
MAFC SCH - COMPAQ 15:00 Tüzér u.10-1
KOMPLEX - ELTE 16:00 Tüzér u.7-6
Rendező: FTC A
KSI A - FTC A 12:00 Népliget4-7
2003.03.27. Cs
NEPTUN - COMPAQ 20:30 Komjádi10-6
2003.03.29. Szo
MAFC SCH - MAFC - MULTI GAME 13:00 Szőnyi út8-4
BP. SIKETEK - KOMPLEX IFI 15:00 Tüzér u.7-6
ELTE - VIDÁM VÍZILOVAK 16:00 Tüzér u.4-10
Rendező: Vasas II.
OSC - DOMINO - KOMPLEX A 10:00 Margitsziget18-3
UTE A - KSI A 11:00 Margitsziget15-2
FTC A - Vasas II. 12:00 Margitsziget5-10
VASAS I. - POLO SC A 13:00 Margitsziget14-6
KSI A - OSC - DOMINO 14:00 Margitsziget1-16
Vasas II. - UTE A 15:00 Margitsziget7-12
POLO SC A - FTC A 16:00 Margitsziget3-5
KOMPLEX A - VASAS I. 17:00 Margitsziget4-13
2003.03.30. V
OSC - FATER POLO 11:00 Margitsziget8-6
OSC - DR. MARTENS - KOMPLEX 18:00 Margitsziget16-3
2003.04.03. Cs
COMPAQ - BP. SIKETEK 20:30 Komjádi12-9
2003.04.05. Szo
KOMPLEX - OSC 15:00 Tüzér u.7-7
NEPTUN - MAFC - MULTI GAME 19:00 Szőnyi út12-13
Rendező: BVSC C
UTE C - BVSC C 13:00 Szőnyi út5-9
Rendező: OSC sr
OSC sr - UTE sr 10:00 Margitsziget4-3
KOMPLEX sr - SPORTLIGET sr 11:00 Margitsziget15-2
MAFC - MULTI GAME sr - OSC sr 12:00 Margitsziget6-3
SPORTLIGET sr - UTE sr 13:00 Margitsziget5-14
2003.04.06. V
KOMPLEX IFI - BP. IZZÓ 13:00 Tüzér u.9-6
VIDÁM VÍZILOVAK - OSC - DR. MARTENS 15:00 Kőér u.7-5
ELTE - MAFC SCH 16:00 Tüzér u.3-7
2003.04.10. Cs
FATER POLO - VIDÁM VÍZILOVAK 22:00 Tüzér u.5-9
2003.04.12. Szo
OSC - DR. MARTENS - MAFC SCH 14:00 Margitsziget13-6
OSC - VIDÁM VÍZILOVAK 15:00 Margitsziget9-13
BP. SIKETEK - MAFC - MULTI GAME 16:00 Tüzér u.8-8
NEPTUN - ELTE 17:00 Tüzér u.10-8
FATER POLO - KOMPLEX 19:00 Tüzér u.9-12
2003.04.13. V
BP. IZZÓ - COMPAQ 16:00 Tüzér u.9-12
2003.04.14. H
MAFC - MULTI GAME - VIDÁM VÍZILOVAK 20:30 Szőnyi út9-12
2003.04.17. Cs
COMPAQ - FATER POLO 20:30 Komjádi5-0
Rendező: UTE B
UTE B - KSI B 12:00 Margitsziget16-6
Rendező: UTE C
KSI C - UTE C 11:00 Margitsziget8-6
2003.04.19. Szo
OSC - DR. MARTENS - NEPTUN 13:00 Margitsziget11-12
FATER POLO - KOMPLEX IFI 19:00 Tüzér u.9-3
Rendező: KSI C
MATÁV C - POLO SC C 12:00 Kőér u.11-7
BVSC C - KSI C 14:00 Kőér u.17-6
UTE C - VASAS C 15:00 Kőér u.13-6
DOMINO C - MATÁV C 16:00 Kőér u.5-7
VASAS C - POLO SC C 17:00 Kőér u.3-13
2003.04.20. V
MAFC SCH - OSC 15:00 Tüzér u.8-12
BP. IZZÓ - MAFC - MULTI GAME 17:00 Tüzér u.17-2
2003.04.24. Cs
KOMPLEX IFI - COMPAQ 20:30 Komjádi11-12
KOMPLEX - VIDÁM VÍZILOVAK 22:00 Tüzér u.9-13
2003.04.27. V
KOMPLEX - MAFC SCH 16:00 Tüzér u.7-9
BP. IZZÓ - ELTE 17:00 Tüzér u.11-7
Rendező: KOMPLEX sr
KOMPLEX sr - OSC sr 12:00 Tüzér u.10-1
MAFC - MULTI GAME sr - UTE sr 13:00 Tüzér u.6-3
SPORTLIGET sr - KOMPLEX sr 14:00 Tüzér u.4-15
UTE sr - OSC sr 15:00 Tüzér u.7-8
2003.05.03. Szo
BP. SIKETEK - OSC 15:00 Szőnyi út9-14
Rendező: CEGLÉD
VASAS B - MATÁV B 10:00 Cegléd9-7
BVSC B - CEGLÉD 11:00 Cegléd7-7
DOMINO B - FTC B 12:00 Cegléd12-8
MATÁV B - BVSC B 13:00 Cegléd13-6
FTC B - VASAS B 14:00 Cegléd2-16
KSI B - DOMINO B 15:00 Cegléd6-7
CEGLÉD - SPORTLIGET 16:00 Cegléd24-0
2003.05.04. V
VIDÁM VÍZILOVAK - MAFC SCH 15:00 Kőér u.14-7
Rendező: FTC A
UTE A - FTC A 12:00 Népliget11-3
2003.05.08. Cs
COMPAQ - MAFC - MULTI GAME 20:30 Komjádi8-16
2003.05.09. P
MAFC - MULTI GAME - KOMPLEX IFI 20:00 Szőnyi út17-10
Rendező: KSI A
KSI A - Vasas II. 16:00 Komjádi14-7
VASAS I. - KSI A 17:00 Komjádi16-5
2003.05.10. Szo
KOMPLEX - BP. SIKETEK 15:00 Tüzér u.10-3
OSC - BP. IZZÓ 16:00 Margitsziget4-12
Rendező: KSI A
POLO SC A - KOMPLEX A 09:00 Margitsziget3-11
OSC - DOMINO - Vasas II. 10:00 Margitsziget6-5
UTE A - POLO SC A 11:00 Margitsziget20-0
FTC A - KOMPLEX A 12:00 Margitsziget10-5
UTE A - OSC - DOMINO 13:00 Margitsziget9-8
VASAS I. - FTC A 14:00 Margitsziget11-4
2003.05.11. V
POLO SC (W. K.) - VASAS A (W. K.) 10:00 Kőér u.5-17
OSC (W. K.) - VASAS B (W. K.) 11:00 Kőér u.7-13
Szentes (W. K.) - BVSC (W. K.) 12:00 Kőér u.4-13
Dunaújváros (W. K.) - Becsej (W. K.) 13:00 Kőér u.12-5
BVSC (W. K.) - POLO SC (W. K.) 14:00 Kőér u.19-3
VASAS A (W. K.) - Dunaújváros (W. K.) 15:00 Kőér u.7-11
MAFC SCH - FATER POLO 15:00 Tüzér u.7-4
VASAS B (W. K.) - Szentes (W. K.) 16:00 Kőér u.5-11
ELTE - KOMPLEX IFI 16:00 Tüzér u.8-4
Becsej (W. K.) - OSC (W. K.) 17:00 Kőér u.13-2
NEPTUN - VIDÁM VÍZILOVAK 17:00 Tüzér u.8-8
BP. IZZÓ - OSC - DR. MARTENS 18:00 Tüzér u.5-7
2003.05.15. Cs
COMPAQ - ELTE 20:30 Komjádi14-7
Rendező: UTE B
UTE B - VASAS B 16:00 Margitsziget9-11
2003.05.17. Szo
MAFC - MULTI GAME - FATER POLO 16:00 Szőnyi út12-4
Rendező: MATÁV B
FTC B - SPORTLIGET 11:30 Tüzér u.29-0
VASAS B - KSI B 12:20 Tüzér u.11-1
BVSC B - FTC B 13:10 Tüzér u.7-7
SPORTLIGET - MATÁV B 14:00 Tüzér u.1-28
KSI B - BVSC B 14:50 Tüzér u.11-8
MATÁV B - CEGLÉD 15:40 Tüzér u.15-3
2003.05.18. V
VIDÁM VÍZILOVAK - BP. SIKETEK 13:00 Kőér u.20-4
MAFC SCH - NEPTUN 15:00 Tüzér u.6-7
BP. IZZÓ - KOMPLEX 16:00 Tüzér u.8-7
Rendező: MAFC - MULTI GAME sr
MAFC - MULTI GAME sr - KOMPLEX sr 10:00 Szőnyi út7-6
SPORTLIGET sr - OSC sr 11:00 Szőnyi út7-9
UTE sr - MAFC - MULTI GAME sr 12:00 Szőnyi út4-7
OSC sr - KOMPLEX sr 13:00 Szőnyi út7-12
Rendező: MATÁV C
MATÁV C - BVSC C 10:00 Margitsziget6-10
DOMINO C - UTE C 11:00 Margitsziget5-13
POLO SC C - KSI C 12:00 Margitsziget3-13
UTE C - MATÁV C 13:00 Margitsziget9-8
BVSC C - DOMINO C 14:00 Margitsziget13-6
KSI C - VASAS C 15:00 Margitsziget15-4
2003.05.21. Sze
Rendező: UTE A
UTE A - VASAS I. 16:15 Margitsziget14-4
2003.05.22. Cs
COMPAQ - OSC - DR. MARTENS 20:30 Komjádi6-17
KOMPLEX - NEPTUN 21:00 Tüzér u.10-15
Rendező: UTE C
MATÁV C - UTE C 16:15 Margitsziget3-8
2003.05.23. P
Rendező: UTE B
DOMINO B - UTE B 16:15 Margitsziget10-8
2003.05.24. Szo
POLO SC (W. K.) - VASAS B (W. K.) 12:00 Kőér u.6-9
ELTE - MAFC - MULTI GAME 12:00 Szőnyi út9-13
OSC (W. K.) - VASAS A (W. K.) 13:00 Kőér u.4-27
VASAS B (W. K.) - Dunaújváros (W. K.) 14:00 Kőér u.0-15
KOMPLEX IFI - OSC 14:00 Tüzér u.5-7
Becsej (W. K.) - POLO SC (W. K.) 15:00 Kőér u.13-1
MAFC SCH - BP. SIKETEK 15:00 Tüzér u.13-5
VASAS A (W. K.) - Szentes (W. K.) 16:00 Kőér u.12-5
BVSC (W. K.) - OSC (W. K.) 17:00 Kőér u.19-2
Szentes (W. K.) - Becsej (W. K.) 18:00 Kőér u.2-3
Dunaújváros (W. K.) - BVSC (W. K.) 19:00 Kőér u.14-7
2003.05.25. V
VIDÁM VÍZILOVAK - BP. IZZÓ 15:00 Kőér u.16-4
Rendező: KOMPLEX A
OSC - DOMINO - FTC A 10:00 Tüzér u.13-2
Vasas II. - KOMPLEX A 11:00 Tüzér u.9-5
KSI A - POLO SC A 12:00 Tüzér u.8-3
VASAS I. - OSC - DOMINO 13:00 Tüzér u.9-12
FTC A - UTE A 14:00 Tüzér u.0-14
POLO SC A - Vasas II. 15:00 Tüzér u.0-20
KOMPLEX A - KSI A 16:00 Tüzér u.11-13
2003.05.29. Cs
COMPAQ - OSC 20:30 Komjádi10-13
FATER POLO - NEPTUN 22:00 Tüzér u.7-14
2003.05.31. Szo
OSC - DR. MARTENS - MAFC - MULTI GAME 13:00 Margitsziget10-5
NEPTUN - BP. SIKETEK 17:00 Tüzér u.13-7
Rendező: FTC B
CEGLÉD - FTC B 09:00 Népliget3-10
SPORTLIGET - KSI B 09:50 Népliget1-22
FTC B - MATÁV B 10:40 Népliget5-10
KSI B - CEGLÉD 11:30 Népliget11-3
VASAS B - DOMINO B 13:10 Népliget10-6
UTE B - SPORTLIGET 14:00 Népliget0-5
DOMINO B - BVSC B 14:50 Népliget10-4
2003.06.01. V
VASAS B (W. K.) - BVSC (W. K.) 10:00 Kőér u.1-13
Dunaújváros (W. K.) - POLO SC (W. K.) 11:00 Kőér u.26-0
VASAS A (W. K.) - Becsej (W. K.) 12:00 Kőér u.13-5
Szentes (W. K.) - OSC (W. K.) 13:00 Kőér u.14-4
KOMPLEX IFI - KOMPLEX 13:00 Tüzér u.3-12
VASAS A (W. K.) - VASAS B (W. K.) 14:00 Kőér u.13-4
Szentes (W. K.) - Dunaújváros (W. K.) 15:00 Kőér u.2-6
MAFC SCH - BP. IZZÓ 15:00 Tüzér u.6-9
Becsej (W. K.) - BVSC (W. K.) 16:00 Kőér u.3-14
ELTE - FATER POLO 16:00 Tüzér u.12-7
OSC (W. K.) - POLO SC (W. K.) 17:00 Kőér u.7-6
2003.06.05. Cs
KOMPLEX - COMPAQ 20:30 Komjádi12-7
Rendező: FTC B
BVSC B - UTE B 16:30 Margitsziget8-9
2003.06.06. P
KOMPLEX IFI - VIDÁM VÍZILOVAK 20:00 Margitsziget7-13
2003.06.07. Szo
Dunaújváros (W. K.) - OSC (W. K.) 10:00 Kőér u.16-4
BVSC (W. K.) - VASAS A (W. K.) 11:00 Kőér u.10-8
VASAS B (W. K.) - Becsej (W. K.) 12:00 Kőér u.3-6
OSC - DR. MARTENS - ELTE 12:00 Margitsziget22-5
POLO SC (W. K.) - Szentes (W. K.) 13:00 Kőér u.1-16
OSC - MAFC - MULTI GAME 13:00 Margitsziget9-13
BP. SIKETEK - FATER POLO 14:00 Tüzér u.7-7
VASAS B VI. (W. K.) - OSC VII. (W. K.) 15:00 Kőér u.4-7
BVSC II. (W. K.) - VASAS A III. (W. K.) 17:00 Kőér u.6-8
Rendező: SPORTLIGET sr
SPORTLIGET sr - MAFC - MULTI GAME sr 15:00 Tüzér u.2-9
KOMPLEX sr - UTE sr 16:00 Tüzér u.5-6
OSC sr - SPORTLIGET sr 17:00 Tüzér u.14-7
KOMPLEX sr - MAFC - MULTI GAME sr 18:00 Tüzér u.7-4
2003.06.08. V
Rendező: POLO SC A
UTE A - OSC - DOMINO 10:30 Tüzér u.10-5
Vasas II. - VASAS I. 11:30 Tüzér u.8-4
KSI A - FTC A 12:30 Tüzér u.3-6
POLO SC A - KOMPLEX A 13:30 Tüzér u.3-10
OSC - DOMINO - UTE A 14:30 Tüzér u.7-6
VASAS I. - Vasas II. 15:30 Tüzér u.9-5
FTC A - KSI A 16:30 Tüzér u.5-4
KOMPLEX A - POLO SC A 17:30 Tüzér u.17-2
2003.06.11. Sze
BP. IZZÓ - NEPTUN 21:00 Tüzér u.8-13
2003.06.13. P
OSC - NEPTUN 21:00 Szőnyi út7-13
2003.06.15. V
OSC VII. (W. K.) - Szentes V. (W. K.) 11:00 Kőér u.7-7
VASAS A III. (W. K.) - Dunaújváros I. (W. K.) 13:00 Kőér u.8-11
Szentes V. (W. K.) - VASAS B VI. (W. K.) 15:00 Kőér u.11-4
Dunaújváros I. (W. K.) - BVSC II. (W. K.) 17:00 Kőér u.12-2
2003.09.20. Szo
Ybl-SZIE SE - Vidám Vízilovak VC 12:00 Szőnyi út0-5
Rendező: Vasas SC "B"
UTE "B" I. - Vasas SC "B" 11:00 Komjádi13-2
UTE "B" II. - Matáv PS "B" 12:00 Komjádi0-8
FTC "B" - Vasas SC "B" 13:00 Komjádi8-8
Domino-BHSE "B" - Tatabányai VSE 14:00 Komjádi23-3
FTC "B" - KSI SE "B" 15:00 Komjádi5-17
Ceglédi VSE "B" - BVSC-Brendon "B" 16:00 Komjádi4-7
2003.09.21. V
Komplex PS SE ifi - Fater Polo VSE 13:00 Tüzér u.5-9
ELTE-BEAC DSK - Siketek SC 16:00 Tüzér u.10-5
2003.09.24. Sze
Bp. Izzó - MAFC Sch 21:00 Tüzér u.3-8
2003.09.27. Szo
MAFC Sch - Komplex PS SE ifi 13:00 Kőér u.0-5
Bp. Izzó - Ybl-SZIE SE 16:00 Tüzér u.10-5
Siketek SC - Fater Polo VSE 17:00 Tüzér u.5-4
Rendező: OSC serdülő
OSC ifi - MAFC-Correct Club 09:00 Margitsziget13-6
OSC serdülő - TVSK ifi 10:00 Margitsziget6-5
MAFC-Correct Club - OSC serdülő 14:00 Margitsziget5-9
UTE serdülő - Komplex PS SE serdülő 15:00 Margitsziget9-6
TVSK ifi - TVSK serdülő 16:00 Margitsziget10-7
Komplex PS SE serdülő - OSC ifi 17:00 Margitsziget7-13
2003.09.28. V
Vidám Vízilovak VC - OSC - Dr. Martens 14:00 Kőér u.5-7
ELTE-BEAC DSK - Komplex PS SE 16:00 Tüzér u.10-12
Rendező: UTE "C"
UTE "C" - KSI SE "C" 10:00 Margitsziget3-5
ASI - Ceglédi VSC "C" 11:00 Margitsziget2-23
Vasas SC "C" - BVSC-Brendon "C" 12:00 Margitsziget4-8
KSI SE "C" - BVSC-Brendon "C" 15:00 Margitsziget8-6
UTE "C" - Matáv PS "C" 16:00 Margitsziget6-3
Ceglédi VSC "C" - Vasas SC "C" 17:00 Margitsziget10-11
2003.10.04. Szo
Rendező: Domino-BHSE "B"
BVSC-Brendon "B" - Domino-BHSE "B" 11:30 Kőér u.11-7
Tatabányai VSE - FTC "B" 12:30 Kőér u.10-9
KSI SE "B" - Domino-BHSE "B" 13:30 Kőér u.12-7
UTE "B" I. - UTE "B" II. 14:30 Kőér u.8-4
Vasas SC "B" - KSI SE "B" 15:30 Kőér u.10-13
Rendező: Matáv PS "B"
Matáv PS "B" - Ceglédi VSE "B" 00:00 Kőér u.0-5
Rendező: Polo SC
Polo SC - Domino-BHSE "C" 16:30 Kőér u.12-17
2003.10.11. Szo
OSC - Dr. Martens - Bp. Izzó 14:00 Margitsziget16-3
Rendező: OSC-Domino
OSC-Domino - OSC "A" 10:30 Kőér u.13-2
BVSC-Brendon "A" - VASAS SC "A" 11:30 Kőér u.8-12
UTE "A" - FTC "A" 12:30 Kőér u.9-8
OSC "A" - Püspökladányi ÚVE 13:30 Kőér u.12-5
VASAS SC "A" - OSC-Domino 14:30 Kőér u.11-9
FTC "A" - BVSC-Brendon "A" 15:30 Kőér u.5-8
2003.10.12. V
Komplex PS SE ifi - Ybl-SZIE SE 13:00 Tüzér u.4-5
MAFC Sch - Siketek SC 15:00 Tüzér u.11-5
ELTE-BEAC DSK - Fater Polo VSE 16:00 Tüzér u.2-14
Komplex PS SE - Neptun VSC 17:00 Tüzér u.8-10
2003.10.18. Szo
Rendező: Tatabányai VSE
Tatabányai VSE - Ceglédi VSE "B" 13:00 Tatabánya1-8
UTE "B" II. - Vasas SC "B" 14:00 Tatabánya7-4
Ceglédi VSE "B" - UTE "B" I. 15:00 Tatabánya7-9
Domino-BHSE "B" - Matáv PS "B" 16:00 Tatabánya8-8
KSI SE "B" - Tatabányai VSE 17:00 Tatabánya8-6
2003.10.25. Szo
MAFC Sch - ELTE-BEAC DSK 13:00 Kőér u.15-2
Rendező: Matáv PS "C"
KSI SE "C" - Ceglédi VSC "C" 10:00 Margitsziget10-5
Polo SC - Vasas SC "C" 10:50 Margitsziget8-7
Matáv PS "C" - KSI SE "C" 11:40 Margitsziget5-11
UTE "C" - ASI 12:30 Margitsziget13-2
Matáv PS "C" - Domino-BHSE "C" 13:20 Margitsziget0-16
ASI - Polo SC 14:10 Margitsziget5-16
Domino-BHSE "C" - UTE "C" 15:00 Margitsziget12-4
Rendező: OSC ifi
Komplex PS SE serdülő - TVSK serdülő 14:00 Kőér u.13-2
UTE serdülő - TVSK ifi 15:00 Kőér u.17-2
TVSK serdülő - MAFC-Correct Club 16:00 Kőér u.7-7
TVSK ifi - OSC ifi 17:00 Kőér u.1-26
MAFC-Correct Club - UTE serdülő 18:00 Kőér u.2-13
2003.10.26. V
Fater Polo VSE - Komplex PS SE 10:00 Tüzér u.10-7
Komplex PS SE ifi - OSC - Dr. Martens 13:00 Tüzér u.2-15
Siketek SC - Ybl-SZIE SE 15:00 Tüzér u.11-7
Vidám Vízilovak VC - Neptun VSC 17:00 Kőér u.10-8
2003.11.01. Szo
Rendező: BVSC-Brendon "B"
OSC jun - OSC jun 00:00 Tüzér u.-
Matáv PS "B" - FTC "B" 11:00 Szőnyi út19-3
BVSC-Brendon "B" - UTE "B" II. 12:00 Szőnyi út8-4
UTE "B" I. - Domino-BHSE "B" 13:00 Szőnyi út9-6
UTE "B" II. - Ceglédi VSE "B" 14:00 Szőnyi út6-3
BVSC-Brendon "B" - KSI SE "B" 15:00 Szőnyi út11-8
Rendező: OSC serdülő
OSC serdülő - Komplex PS SE serdülő 11:00 Margitsziget3-10
2003.11.08. Szo
Siketek SC - OSC - Dr. Martens 16:00 Tüzér u.4-16
Neptun VSC - Bp. Izzó 17:00 Tüzér u.13-7
Rendező: BVSC-Brendon "A"
Püspökladányi ÚVE - OSC "A" 12:00 Szőnyi út4-7
BVSC-Brendon "A" - VASAS SC "A" II. 13:00 Szőnyi út9-3
OSC-Domino - KSI SE "A" 14:00 Szőnyi út11-2
FTC "A" - Püspökladányi ÚVE 15:00 Szőnyi út14-3
OSC "A" - BVSC-Brendon "A" 16:00 Szőnyi út5-15
VASAS SC "A" - FTC "A" 17:00 Szőnyi út5-9
2003.11.09. V
Fater Polo VSE - MAFC Sch 10:00 Tüzér u.6-11
ELTE-BEAC DSK - Ybl-SZIE SE 16:00 Tüzér u.14-6
Komplex PS SE - Vidám Vízilovak VC 17:00 Tüzér u.4-12
2003.11.15. Szo
Ybl-SZIE SE - Fater Polo VSE 13:00 Szőnyi út5-9
OSC - Dr. Martens - ELTE-BEAC DSK 13:00 Margitsziget22-6
Bp. Izzó - Vidám Vízilovak VC 16:00 Tüzér u.8-16
MAFC Sch - Komplex PS SE 17:00 Tüzér u.7-12
2003.11.16. V
Komplex PS SE ifi - Neptun VSC 13:00 Tüzér u.2-10
Rendező: BVSC-Brendon "B"
Vasas SC "B" - Tatabányai VSE 10:00 Margitsziget13-3
Rendező: Tatabányai VSE
FTC "B" - UTE "B" I. 11:00 Margitsziget5-10
Domino-BHSE "B" - UTE "B" II. 12:00 Margitsziget9-5
Matáv PS "B" - UTE "B" I. 13:00 Margitsziget4-9
Ceglédi VSE "B" - Vasas SC "B" 14:00 Margitsziget15-2
KSI SE "B" - Matáv PS "B" 15:00 Margitsziget13-9
2003.11.22. Szo
Neptun VSC - Siketek SC 14:00 Szőnyi út11-9
Rendező: BVSC-Brendon "C"
BVSC-Brendon "C" - Ceglédi VSC "C" 18:40 Kőér u.7-4
Rendező: Domino-BHSE "C"
Domino-BHSE "C" - KSI SE "C" 12:00 Kőér u.8-7
ASI - Matáv PS "C" 12:50 Kőér u.3-11
Vasas SC "C" - UTE "C" 13:40 Kőér u.3-4
BVSC-Brendon "C" - Polo SC 14:30 Kőér u.5-9
Matáv PS "C" - Vasas SC "C" 15:20 Kőér u.4-6
UTE "C" - BVSC-Brendon "C" 16:10 Kőér u.7-5
Polo SC - Ceglédi VSC "C" 17:00 Kőér u.5-5
Domino-BHSE "C" - ASI 17:50 Kőér u.16-0
Rendező: UTE serdülő
OSC ifi - UTE serdülő 09:00 Margitsziget8-6
TVSK serdülő - OSC serdülő 13:00 Margitsziget1-11
TVSK ifi - Komplex PS SE serdülő 14:00 Margitsziget4-11
OSC ifi - TVSK serdülő 15:00 Margitsziget23-4
Komplex PS SE serdülő - MAFC-Correct Club 16:00 Margitsziget7-7
UTE serdülő - OSC serdülő 17:00 Margitsziget12-4
2003.11.23. V
Fater Polo VSE - OSC - Dr. Martens 10:00 Tüzér u.4-12
MAFC Sch - Ybl-SZIE SE 15:00 Tüzér u.8-8
Komplex PS SE - Bp. Izzó 16:00 Tüzér u.4-10
Rendező: Polo SC
Matáv PS "C" - Polo SC 11:00 Tüzér u.4-6
2003.11.29. Szo
Ybl-SZIE SE - Komplex PS SE 13:00 Szőnyi út0-5
Rendező: FTC "B"
UTE "B" II. - FTC "B" 10:00 Népliget9-3
UTE "B" I. - KSI SE "B" 11:00 Népliget13-7
Domino-BHSE "B" - FTC "B" 12:00 Népliget23-7
Matáv PS "B" - Tatabányai VSE 13:00 Népliget22-4
Ceglédi VSE "B" - Domino-BHSE "B" 14:00 Népliget5-4
Vasas SC "B" - BVSC-Brendon "B" 15:00 Népliget4-19
2003.11.30. V
Komplex PS SE ifi - Bp. Izzó 13:00 Tüzér u.7-7
Vidám Vízilovak VC - Komplex PS SE ifi 16:00 Kőér u.13-6
ELTE-BEAC DSK - Neptun VSC 16:00 Tüzér u.6-17
Siketek SC - Vidám Vízilovak VC 17:00 Kőér u.3-17
Rendező: FTC "B"
FTC "B" - BVSC-Brendon "B" 12:00 Népliget3-11
Rendező: UTE "A"
FTC "A" - OSC-Domino 16:00 Népliget9-12
2003.12.04. Cs
Neptun VSC - Fater Polo VSE 21:00 Tüzér u.7-8
2003.12.06. Szo
Bp. Izzó - Siketek SC 11:00 Tüzér u.10-3
Ybl-SZIE SE - OSC - Dr. Martens 13:00 Szőnyi út6-12
Rendező: UTE "A"
VASAS SC "A" - VASAS SC "A" II. 10:00 Margitsziget11-1
UTE "A" - KSI SE "A" 11:00 Margitsziget4-6
OSC "A" - VASAS SC "A" 12:00 Margitsziget5-13
VASAS SC "A" II. - Püspökladányi ÚVE 13:00 Margitsziget9-6
KSI SE "A" - BVSC-Brendon "A" 14:00 Margitsziget8-9
2003.12.07. V
Vidám Vízilovak VC - ELTE-BEAC DSK 18:00 Kőér u.22-7
2003.12.11. Cs
Neptun VSC - MAFC Sch 21:00 Tüzér u.11-10
2003.12.13. Szo
OSC - Dr. Martens - Komplex PS SE 10:00 Margitsziget9-4
Siketek SC - Komplex PS SE ifi 16:00 Tüzér u.4-5
2003.12.14. V
Rendező: KSI SE "B"
Ceglédi VSE "B" - KSI SE "B" 09:00 Margitsziget6-10
Domino-BHSE "B" - Vasas SC "B" 10:00 Margitsziget18-3
FTC "B" - Ceglédi VSE "B" 11:00 Margitsziget4-13
Tatabányai VSE - UTE "B" I. 12:00 Margitsziget5-12
KSI SE "B" - UTE "B" II. 13:00 Margitsziget14-8
BVSC-Brendon "B" - Matáv PS "B" 14:00 Margitsziget13-8
2003.12.20. Szo
Vidám Vízilovak VC - MAFC Sch 12:00 Kőér u.12-10
Komplex PS SE ifi - ELTE-BEAC DSK 13:00 Tüzér u.12-5
Bp. Izzó - Fater Polo VSE 16:00 Tüzér u.6-12
2003.12.21. V
Komplex PS SE - Siketek SC 16:00 Tüzér u.5-3
Ybl-SZIE SE - Neptun VSC 18:30 Szőnyi út6-14
Rendező: ASI
ASI - KSI SE "C" 08:00 Kőér u.4-18
Vasas SC "C" - Domino-BHSE "C" 09:00 Kőér u.4-17
BVSC-Brendon "C" - Matáv PS "C" 10:00 Kőér u.13-6
Ceglédi VSC "C" - UTE "C" 11:00 Kőér u.6-7
KSI SE "C" - Polo SC 12:00 Kőér u.15-8
Matáv PS "C" - Ceglédi VSC "C" 13:00 Kőér u.3-4
Domino-BHSE "C" - BVSC-Brendon "C" 14:00 Kőér u.10-4
ASI - Vasas SC "C" 15:00 Kőér u.3-18
2004.01.11. V
Neptun VSC - Komplex - Vitalade SE 11:00 Kőér u.13-5
2004.01.18. V
KSI SE - Siketek SC 10:00 Kőér u.21-1
BVSC I. - Komplex PSE 12:00 Kőér u.16-5
BVSC II: - MAFC Sch 13:00 Kőér u.4-4
MAFC - FTC 14:00 Kőér u.6-7
2004.01.19. H
MAFC - Siketek SC 18:00 Szőnyi út14-3
2004.01.24. Szo
BVSC I. - Vidám Vízilovak VSE 16:00 Szőnyi út7-8
2004.01.25. V
KSI SE - BVSC I. 10:00 Kőér u.8-15
Neptun VSC - MAFC Sch 11:00 Kőér u.16-2
Siketek SC - Vidám Vízilovak VSE 12:00 Kőér u.5-16
BVSC II: - FTC 13:00 Kőér u.2-4
MAFC - Komplex - Vitalade SE 14:00 Kőér u.11-3
2004.02.01. V
KSI SE - Komplex PSE 10:00 Kőér u.23-3
Neptun VSC - BVSC II: 11:00 Kőér u.16-5
Komplex - Vitalade SE - FTC 12:00 Kőér u.6-6
MAFC - MAFC Sch 13:00 Kőér u.11-5
2004.02.08. V
KSI SE - Vidám Vízilovak VSE 10:00 Kőér u.12-7
Neptun VSC - FTC 11:00 Kőér u.10-4
Siketek SC - Komplex PSE 12:00 Kőér u.5-4
Komplex - Vitalade SE - MAFC Sch 13:00 Kőér u.9-6
2004.02.15. V
Komplex PSE - Vidám Vízilovak VSE 13:00 Margitsziget3-14
Neptun VSC - MAFC 14:00 Margitsziget9-7
Siketek SC - BVSC I. 15:00 Margitsziget3-18
MAFC Sch - FTC 16:00 Margitsziget4-9
2004.02.18. Sze
BVSC II: - Komplex - Vitalade SE 18:00 Szőnyi út10-9
2004.02.21. Szo
Rendező: Vasas SC "C"
Ceglédi VSC "C" - ASI 11:00 Komjádi10-4
BVSC-Brendon "C" - Vasas SC "C" 12:00 Komjádi8-4
Ceglédi VSC "C" - Domino-BHSE "C" 13:00 Komjádi2-14
BVSC-Brendon "C" - ASI 14:00 Komjádi20-2
Polo SC - UTE "C" 15:00 Komjádi4-4
Vasas SC "C" - KSI SE "C" 16:00 Komjádi4-8
Polo SC - Matáv PS "C" 17:00 Komjádi2-7
KSI SE "C" - UTE "C" 18:00 Komjádi6-5
Domino-BHSE "C" - Vasas SC "C" 19:00 Komjádi14-4
2004.02.22. V
Komplex PSE - BVSC II: 10:00 Kőér u.5-15
Siketek SC - Komplex - Vitalade SE 11:00 Kőér u.5-14
Vidám Vízilovak VSE - MAFC 12:00 Kőér u.10-5
BVSC I. - FTC 13:00 Kőér u.7-8
KSI SE - Neptun VSC 14:00 Kőér u.6-7
2004.02.28. Szo
Rendező: Ceglédi VSE "B"
Matáv PS "B" - UTE "B" II. 10:00 Margitsziget6-7
Tatabányai VSE - Domino-BHSE "B" 11:00 Margitsziget4-21
Vasas SC "B" - UTE "B" I. 12:00 Margitsziget3-14
UTE "B" II. - Tatabányai VSE 13:00 Margitsziget14-2
Rendező: Komplex PS SE serdülő
TVSK serdülő - UTE serdülő 11:30 Tüzér u.1-17
OSC serdülő - OSC ifi 12:30 Tüzér u.3-9
MAFC-Correct Club - TVSK ifi 13:30 Tüzér u.6-1
Komplex PS SE serdülő - UTE serdülő 14:30 Tüzér u.4-2
TVSK ifi - OSC serdülő 15:30 Tüzér u.7-8
MAFC-Correct Club - OSC ifi 16:30 Tüzér u.5-21
2004.03.06. Szo
Rendező: FTC "A"
FTC "A" - KSI SE "A" 09:00 Népliget6-4
VASAS SC "A" II. - OSC-Domino 10:00 Népliget1-10
FTC "A" - OSC "A" 11:00 Népliget9-2
KSI SE "A" - Püspökladányi ÚVE 12:00 Népliget15-2
UTE "A" - VASAS SC "A" II. 13:00 Népliget13-1
BVSC-Brendon "A" - Püspökladányi ÚVE 14:00 Népliget22-3
OSC "A" - UTE "A" 15:00 Népliget1-8
VASAS SC "A" - BVSC-Brendon "A" 16:00 Népliget7-3
2004.03.07. V
Fater Polo VSE - Vidám Vízilovak VC 10:00 Tüzér u.6-10
ELTE-BEAC DSK - Bp. Izzó 16:00 Tüzér u.5-11
2004.03.11. Cs
Vidám Vízilovak VC - Ybl-SZIE SE 21:00 Szőnyi út15-5
Siketek SC - Neptun VSC 21:00 Tüzér u.4-7
2004.03.13. Szo
Neptun VSC - OSC - Dr. Martens 17:15 Tüzér u.6-7
Rendező: Tatabányai VSE
Ceglédi VSE "B" - Matáv PS "B" 11:00 Szőnyi út6-9
UTE "B" II. - UTE "B" I. 12:00 Szőnyi út5-9
Domino-BHSE "B" - BVSC-Brendon "B" 13:00 Szőnyi út6-10
KSI SE "B" - Vasas SC "B" 14:00 Szőnyi út19-9
UTE "B" I. - BVSC-Brendon "B" 15:00 Szőnyi út3-10
2004.03.14. V
Fater Polo VSE - Komplex PS SE ifi 10:00 Tüzér u.5-10
Siketek SC - ELTE-BEAC DSK 17:00 Tüzér u.7-4
2004.03.17. Sze
MAFC Sch - Bp. Izzó 21:00 Tüzér u.12-5
Rendező: UTE "A"
UTE "A" - BVSC-Brendon "A" 16:15 Szőnyi út13-9
2004.03.20. Szo
Rendező: VASAS SC "A" II.
BVSC-Brendon "A" - OSC-Domino 09:00 Margitsziget7-7
VASAS SC "A" II. - FTC "A" 10:00 Margitsziget3-15
OSC "A" - VASAS SC "A" II. 12:00 Margitsziget9-1
Püspökladányi ÚVE - VASAS SC "A" 13:00 Margitsziget2-16
OSC "A" - KSI SE "A" 14:00 Margitsziget6-5
OSC-Domino - Püspökladányi ÚVE 15:00 Margitsziget11-2
KSI SE "A" - VASAS SC "A" 16:00 Margitsziget6-7
2004.03.21. V
Fater Polo VSE - Siketek SC 10:00 Tüzér u.11-2
Komplex PS SE ifi - MAFC Sch 13:00 Tüzér u.6-7
Komplex PS SE - ELTE-BEAC DSK 16:00 Tüzér u.10-8
Ybl-SZIE SE - Bp. Izzó 19:00 Szőnyi út5-5
2004.03.25. Cs
Neptun VSC - Komplex PS SE 21:00 Tüzér u.8-8
2004.03.27. Szo
Siketek SC - MAFC Sch 16:30 Tüzér u.7-8
2004.03.28. V
Fater Polo VSE - ELTE-BEAC DSK 10:00 Tüzér u.7-5
Bp. Izzó - OSC - Dr. Martens 15:30 Tüzér u.4-8
Ybl-SZIE SE - Komplex PS SE ifi 19:00 Szőnyi út10-8
Rendező: MAFC-Correct Club
OSC ifi - Komplex PS SE serdülő 10:30 Szőnyi út13-7
TVSK serdülő - TVSK ifi 11:30 Szőnyi út8-7
OSC serdülő - MAFC-Correct Club 12:30 Szőnyi út4-8
TVSK ifi - UTE serdülő 13:30 Szőnyi út8-15
MAFC-Correct Club - TVSK serdülő 14:30 Szőnyi út15-5
Komplex PS SE serdülő - OSC serdülő 15:30 Szőnyi út14-7
Rendező: Matáv PS "B"
Matáv PS "B" - Domino-BHSE "B" 10:00 Margitsziget3-15
BVSC-Brendon "B" - FTC "B" 10:50 Margitsziget14-3
Vasas SC "B" - Matáv PS "B" 11:40 Margitsziget5-13
Tatabányai VSE - KSI SE "B" 12:30 Margitsziget0-5
Vasas SC "B" - UTE "B" II. 13:20 Margitsziget2-11
2004.04.01. Cs
Neptun VSC - Vidám Vízilovak VC 21:00 Tüzér u.5-7
2004.04.03. Szo
Ybl-SZIE SE - Siketek SC 13:00 Szőnyi út6-5
Komplex PS SE - Fater Polo VSE 14:30 Szőnyi út7-8
Rendező: OSC-Domino
Püspökladányi ÚVE - UTE "A" 13:00 Margitsziget2-9
VASAS SC "A" II. - KSI SE "A" 14:00 Margitsziget7-8
Püspökladányi ÚVE - FTC "A" 15:00 Margitsziget5-14
VASAS SC "A" - UTE "A" 16:00 Margitsziget9-4
BVSC-Brendon "A" - FTC "A" 17:00 Margitsziget7-12
KSI SE "A" - OSC-Domino 18:00 Margitsziget3-10
BVSC-Brendon "A" - OSC "A" 19:00 Margitsziget8-3
2004.04.04. V
ELTE-BEAC DSK - MAFC Sch 16:00 Tüzér u.7-15
Rendező: BVSC-Brendon "C"
BVSC-Brendon "C" - KSI SE "C" 12:00 Szőnyi út5-3
Matáv PS "C" - UTE "C" 13:00 Szőnyi út3-5
Domino-BHSE "C" - Polo SC 14:00 Szőnyi út25-4
Ceglédi VSC "C" - BVSC-Brendon "C" 15:00 Szőnyi út1-5
KSI SE "C" - Matáv PS "C" 16:00 Szőnyi út10-5
Vasas SC "C" - Ceglédi VSC "C" 17:00 Szőnyi út6-4
Polo SC - ASI 18:00 Szőnyi út17-7
UTE "C" - Domino-BHSE "C" 19:00 Szőnyi út1-10
Rendező: Tatabányai VSE
Tatabányai VSE - BVSC-Brendon "B" 12:00 Tatabánya9-19
2004.04.08. Cs
Fater Polo VSE - Neptun VSC 21:00 Tüzér u.7-8
2004.04.10. Szo
Rendező: FTC "A"
OSC-Domino - FTC "A" 13:00 Kőér u.9-9
Rendező: Vasas SC "B"
FTC "B" - Matáv PS "B" 10:30 Népliget9-10
KSI SE "B" - BVSC-Brendon "B" 11:30 Népliget7-6
Tatabányai VSE - Vasas SC "B" 12:30 Népliget17-8
KSI SE "B" - FTC "B" 13:30 Népliget17-6
2004.04.11. V
Rendező: Vasas SC "B"
Vasas SC "B" - FTC "B" 11:00 Népliget2-12
Ceglédi VSE "B" - UTE "B" II. 12:00 Népliget7-5
Domino-BHSE "B" - UTE "B" I. 13:00 Népliget5-9
2004.04.15. Cs
Neptun VSC - Ybl-SZIE SE 21:00 Tüzér u.17-3
2004.04.17. Szo
OSC - Dr. Martens - Siketek SC 11:00 Margitsziget17-5
Ybl-SZIE SE - ELTE-BEAC DSK 18:00 Szőnyi út9-6
Rendező: KSI SE "C"
KSI SE "C" - Domino-BHSE "C" 11:00 Kőér u.4-12
Vasas SC "C" - Polo SC 12:00 Kőér u.6-4
ASI - UTE "C" 13:00 Kőér u.2-20
Domino-BHSE "C" - Matáv PS "C" 14:00 Kőér u.10-3
UTE "C" - Vasas SC "C" 15:00 Kőér u.6-2
Polo SC - BVSC-Brendon "C" 16:00 Kőér u.6-11
Matáv PS "C" - ASI 17:00 Kőér u.9-3
Ceglédi VSC "C" - KSI SE "C" 18:00 Kőér u.4-11
Rendező: TVSK ifi
TVSK serdülő - Komplex PS SE serdülő 11:00 Tüzér u.1-7
OSC ifi - TVSK ifi 12:00 Tüzér u.14-1
UTE serdülő - MAFC-Correct Club 13:00 Tüzér u.7-1
OSC serdülő - TVSK serdülő 14:00 Tüzér u.8-3
UTE serdülő - OSC ifi 16:00 Tüzér u.6-8
MAFC-Correct Club - Komplex PS SE serdülő 17:00 Tüzér u.5-5
2004.04.18. V
MAFC Sch - Fater Polo VSE 10:00 Tüzér u.5-7
Vidám Vízilovak VC - Komplex PS SE 13:00 Kőér u.18-11
Bp. Izzó - Neptun VSC 15:30 Tüzér u.8-14
Rendező: FTC "A"
VASAS SC "A" II. - BVSC-Brendon "A" 10:00 Margitsziget0-14
FTC "A" - VASAS SC "A" 11:00 Margitsziget6-7
Püspökladányi ÚVE - VASAS SC "A" II. 12:00 Margitsziget6-7
UTE "A" - OSC-Domino 13:00 Margitsziget6-8
VASAS SC "A" - OSC "A" 14:00 Margitsziget11-3
KSI SE "A" - UTE "A" 15:00 Margitsziget8-12
2004.04.22. Cs
Neptun VSC - Komplex PS SE ifi 21:00 Tüzér u.13-7
2004.04.24. Szo
Rendező: Domino-BHSE "B"
Vasas SC "B" - Ceglédi VSE "B" 12:00 Kőér u.4-10
UTE "B" II. - Domino-BHSE "B" 13:00 Kőér u.6-7
UTE "B" I. - FTC "B" 14:00 Kőér u.12-4
Rendező: KSI SE "B"
Domino-BHSE "B" - KSI SE "B" 15:00 Kőér u.5-4
BVSC-Brendon "B" - Tatabányai VSE 16:00 Kőér u.19-5
Matáv PS "B" - KSI SE "B" 17:00 Kőér u.5-5
2004.04.25. V
Fater Polo VSE - Ybl-SZIE SE 10:00 Tüzér u.8-3
Vidám Vízilovak VC - Bp. Izzó 11:00 Kőér u.13-9
ELTE-BEAC DSK - OSC - Dr. Martens 16:00 Tüzér u.0-5
Komplex PS SE - MAFC Sch 17:30 Szőnyi út7-9
2004.04.29. Cs
Neptun VSC - ELTE-BEAC DSK 21:00 Tüzér u.20-9
2004.05.01. Szo
Ybl-SZIE SE - MAFC Sch 13:00 Szőnyi út6-4
Komplex PS SE ifi - Vidám Vízilovak VC 13:00 Tüzér u.8-14
Rendező: KSI SE "A"
BVSC-Brendon "A" - KSI SE "A" 11:00 Margitsziget3-4
OSC "A" - OSC-Domino 12:00 Margitsziget6-13
Püspökladányi ÚVE - BVSC-Brendon "A" 13:00 Margitsziget5-24
KSI SE "A" - FTC "A" 14:00 Margitsziget7-11
VASAS SC "A" II. - VASAS SC "A" 15:00 Margitsziget1-12
FTC "A" - UTE "A" 16:00 Margitsziget6-9
OSC-Domino - VASAS SC "A" II. 17:00 Margitsziget14-2
2004.05.02. V
Bp. Izzó - Komplex PS SE 15:30 Tüzér u.10-6
2004.05.08. Szo
Vidám Vízilovak VC - Siketek SC 11:00 Szőnyi út9-5
Rendező: Ceglédi VSE "B"
Tatabányai VSE - Matáv PS "B" 09:00 Margitsziget9-14
KSI SE "B" - UTE "B" I. 09:50 Margitsziget4-9
Ceglédi VSE "B" - Tatabányai VSE 10:40 Margitsziget12-3
FTC "B" - UTE "B" II. 11:30 Margitsziget5-6
Domino-BHSE "B" - Ceglédi VSE "B" 12:20 Margitsziget10-7
BVSC-Brendon "B" - Vasas SC "B" 13:10 Margitsziget15-3
2004.05.09. V
Komplex PS SE - Ybl-SZIE SE 19:00 Szőnyi út7-9
2004.05.15. Szo
OSC - Dr. Martens - Ybl-SZIE SE 10:00 Margitsziget11-3
Siketek SC - Bp. Izzó 16:30 Tüzér u.10-3
Rendező: TVSK serdülő
TVSK ifi - MAFC-Correct Club 10:30 Kőér u.3-6
TVSK serdülő - OSC ifi 11:30 Kőér u.7-15
OSC serdülő - UTE serdülő 12:30 Kőér u.2-9
Komplex PS SE serdülő - TVSK ifi 13:30 Kőér u.15-4
UTE serdülő - TVSK serdülő 14:30 Kőér u.20-5
OSC ifi - OSC serdülő 15:30 Kőér u.8-1
2004.05.16. V
Komplex PS SE ifi - Komplex PS SE 10:00 Tüzér u.6-7
ELTE-BEAC DSK - Vidám Vízilovak VC 11:00 Tüzér u.6-16
Rendező: Polo SC
Polo SC - KSI SE "C" 12:00 Tüzér u.3-13
BVSC-Brendon "C" - Domino-BHSE "C" 13:00 Tüzér u.7-2
Vasas SC "C" - ASI 14:00 Tüzér u.9-4
Ceglédi VSC "C" - Matáv PS "C" 15:00 Tüzér u.1-8
ASI - BVSC-Brendon "C" 16:00 Tüzér u.2-18
KSI SE "C" - Vasas SC "C" 17:00 Tüzér u.12-7
Domino-BHSE "C" - Ceglédi VSC "C" 18:00 Tüzér u.10-1
UTE "C" - Polo SC 19:00 Tüzér u.13-2
Rendező: Püspökladányi ÚVE
Püspökladányi ÚVE - KSI SE "A" 13:00 Kőér u.7-9
VASAS SC "A" II. - UTE "A" 14:00 Kőér u.2-11
VASAS SC "A" - Püspökladányi ÚVE 15:00 Kőér u.15-1
KSI SE "A" - OSC "A" 16:00 Kőér u.3-5
Rendező: Tatabányai VSE
FTC "B" - Tatabányai VSE 12:00 Tatabánya15-7
2004.05.17. H
Komplex PS SE - Komplex PS SE ifi 20:30 Margitsziget10-9
2004.05.19. Sze
MAFC Sch - OSC - Dr. Martens 21:00 Tüzér u.6-10
Rendező: Domino-BHSE "B"
Vasas SC "B" - Domino-BHSE "B" 18:30 Kőér u.3-17
Rendező: Püspökladányi ÚVE
OSC-Domino - BVSC-Brendon "A" 19:30 Kőér u.7-8
2004.05.20. Cs
Rendező: KSI SE "A"
UTE "A" - OSC "A" 18:15 Margitsziget8-3
2004.05.22. Szo
Komplex PS SE - OSC - Dr. Martens 11:00 Szőnyi út6-9
Bp. Izzó - Komplex PS SE ifi 14:00 Tüzér u.9-4
Rendező: FTC "B"
Ceglédi VSE "B" - FTC "B" 10:00 Népliget12-5
Matáv PS "B" - BVSC-Brendon "B" 10:00 Szőnyi út4-10
UTE "B" II. - BVSC-Brendon "B" 12:00 Szőnyi út4-9
2004.05.23. V
Komplex PS SE ifi - Siketek SC 13:00 Tüzér u.8-10
Vidám Vízilovak VC - Fater Polo VSE 13:00 Kőér u.16-4
Bp. Izzó - ELTE-BEAC DSK 16:00 Tüzér u.8-6
2004.05.26. Sze
OSC - Dr. Martens - Vidám Vízilovak VC 20:30 Kőér u.5-7
Rendező: Domino-BHSE "B"
FTC "B" - Domino-BHSE "B" 18:30 Kőér u.5-19
2004.05.27. Cs
Rendező: Vasas SC "C"
Vasas SC "C" - Matáv PS "C" 19:20 Komjádi1-3
2004.05.29. Szo
Siketek SC - Komplex PS SE 16:30 Tüzér u.4-11
MAFC Sch - Vidám Vízilovak VC 17:30 Tüzér u.7-11
Rendező: Püspökladányi ÚVE
VASAS SC "A" II. - OSC "A" 10:30 Kőér u.4-4
VASAS SC "A" - KSI SE "A" 11:30 Kőér u.9-5
BVSC-Brendon "A" - UTE "A" 12:30 Kőér u.5-8
KSI SE "A" - VASAS SC "A" II. 13:30 Kőér u.14-0
2004.05.30. V
Rendező: ASI
KSI SE "C" - ASI 10:30 Margitsziget13-3
Rendező: FTC "B"
UTE "B" II. - KSI SE "B" 11:30 Margitsziget3-9
2004.06.03. Cs
MAFC Sch - Neptun VSC 21:00 Tüzér u.6-6
2004.06.04. P
Rendező: FTC "A"
OSC "A" - FTC "A" 18:30 Népliget3-12
FTC "A" - VASAS SC "A" II. 19:30 Népliget13-5
2004.06.05. Szo
Rendező: Ceglédi VSE "B"
BVSC-Brendon "B" - UTE "B" I. 10:00 Cegléd10-4
Tatabányai VSE - UTE "B" II. 10:50 Cegléd2-14
BVSC-Brendon "B" - Ceglédi VSE "B" 12:30 Cegléd8-7
UTE "B" I. - Matáv PS "B" 13:20 Cegléd10-11
KSI SE "B" - Ceglédi VSE "B" 15:00 Cegléd13-8
Matáv PS "B" - Vasas SC "B" 15:50 Cegléd6-1
Rendező: Püspökladányi ÚVE
Püspökladányi ÚVE - OSC-Domino 11:40 Cegléd3-11
UTE "A" - Püspökladányi ÚVE 14:10 Cegléd13-4
2004.06.06. V
Fater Polo VSE - Bp. Izzó 10:00 Tüzér u.8-6
ELTE-BEAC DSK - Komplex PS SE ifi 16:00 Tüzér u.10-9
Rendező: Ceglédi VSC "C"
Ceglédi VSC "C" - Polo SC 10:00 Cegléd14-1
BVSC-Brendon "C" - UTE "C" 10:50 Cegléd7-5
ASI - Domino-BHSE "C" 11:40 Cegléd4-16
Matáv PS "C" - BVSC-Brendon "C" 12:30 Cegléd5-3
UTE "C" - Ceglédi VSC "C" 13:20 Cegléd10-2
Rendező: Ceglédi VSE "B"
UTE "B" I. - Ceglédi VSE "B" 14:10 Cegléd9-9
Rendező: Püspökladányi ÚVE
OSC-Domino - VASAS SC "A" 18:00 Kőér u.6-6
2004.06.08. K
Rendező: UTE "A"
UTE "A" - VASAS SC "A" 16:00 Margitsziget10-4
2004.06.09. Sze
Rendező: UTE "A"
OSC-Domino - UTE "A" 18:30 Kőér u.9-9
2004.06.10. Cs
Rendező: FTC "B"
UTE "B" I. - Tatabányai VSE 18:30 Margitsziget11-7
2004.08.14. Szo
Szentes - KSI 10:00 Mezőtúr11-12
Vasas - UTE 11:00 Mezőtúr8-13
Szentes - Szeged 12:00 Mezőtúr10-4
Vasas - Szolnok 14:00 Mezőtúr11-8
KSI - Szeged 15:00 Mezőtúr18-8
Szolnok - UTE 16:00 Mezőtúr4-15
Szeged - Szolnok 18:00 Mezőtúr10-5
2004.08.15. V
KSI - Vasas 10:00 Mezőtúr7-12
UTE - Szentes 11:00 Mezőtúr9-7
Szentes - KSI 14:00 Mezőtúr9-11
UTE - Vasas 15:00 Mezőtúr12-4
2004.09.18. Szo
Siketek SC - OSC-Dr. Martens 17:00 Tüzér u.8-9
2004.09.19. V
Fater Polo VSE - MAFC CC 10:00 Tüzér u.9-10
Komplex PS SE - Komplex PS SE ifi 16:00 Tüzér u.5-0
Vidám Vízilovak VC - Komplex Vitalade 17:00 Komjádi12-7
Bp. Izzó - ELTE-BEAC DSK 17:00 Tüzér u.17-5
BVSC-Neptun - MAFC Sch 18:15 Szőnyi út5-7
2004.09.26. V
Komplex PS SE ifi - Vidám Vízilovak VC 13:00 Tüzér u.7-12
MAFC CC - BVSC-Neptun 15:30 Szőnyi út18-9
Komplex Vitalade - Fater Polo VSE 16:00 Tüzér u.7-11
Komplex PS SE - Bp. Izzó 17:00 Tüzér u.8-6
ELTE-BEAC DSK - Siketek SC 18:00 Tüzér u.6-11
Rendező: OSC ifi
Fehérvár PSE - Esztergomi VK 00:00 Margitsziget16-3
OSC ser - Komplex PS A 09:00 Margitsziget5-12
Balaton VSE - OSC ifi 10:00 Margitsziget6-9
BVSC-Neptun ser - Thermal VSK ifi 10:50 Margitsziget4-10
Komplex PS B - Kanizsa VSE 11:30 Margitsziget1-14
Balaton VSE - Fehérvár PSE 13:00 Margitsziget2-10
OSC ifi - Kanizsa VSE 14:00 Margitsziget7-3
Thermal VSK ifi - OSC ser 15:00 Margitsziget12-8
Komplex PS A - Komplex PS B 16:00 Margitsziget16-5
2004.10.02. Szo
Domino-BHSE jun - UTE jun 09:00 Szőnyi út5-7
OSC jun - BVSC jun 10:30 Szőnyi út7-18
MAFC CC - Komplex Vitalade 17:00 Szőnyi út16-7
Rendező: UTE '91
BVSC '91 - UTE '91 12:00 Margitsziget6-4
Domino-BHSE '91 - FTC 13:00 Margitsziget7-10
Vasas-Sz.I.E. '91 - BVSC '91 14:00 Margitsziget5-16
UTE '91 - Domino-BHSE '91 15:00 Margitsziget14-8
2004.10.03. V
BVSC-Neptun - OSC-Dr. Martens 09:00 Szőnyi út5-19
Fater Polo VSE - Komplex PS SE ifi 10:00 Tüzér u.13-9
Vidám Vízilovak VC - Bp. Izzó 12:00 Komjádi13-5
MAFC Sch - ELTE-BEAC DSK 17:00 Tüzér u.15-3
Siketek SC - Komplex PS SE 18:00 Szőnyi út9-10
2004.10.06. Sze
BVSC-Neptun - Vidám Vízilovak VC 21:00 Szőnyi út7-17
2004.10.09. Szo
Rendező: OSC '90
BVSC-Neptun '90 - Thermal VSK '90 13:00 Margitsziget6-4
UTE serd. lány - OSC '90 14:00 Margitsziget4-8
Thermal VSK '90 - BVSC '90 15:00 Margitsziget7-7
OSC '90 - ASI serd. lány 16:00 Margitsziget15-6
Vasas '90 - BVSC-Neptun '90 17:00 Margitsziget10-6
BVSC '90 - UTE serd. lány 18:00 Margitsziget6-3
ASI serd. lány - Vasas '90 19:00 Margitsziget1-18
2004.10.10. V
Rendező: FTC '92
FTC '92 - UTE 09:00 Népliget6-10
Domino-BHSE A - Vasas-Sz.I.E. '92 09:50 Népliget13-3
FTC '92 - Domino-BHSE B 10:40 Népliget28-1
BVSC B - Komárno 11:30 Népliget9-9
BVSC A - Ceglédi VSE 12:20 Népliget5-1
UTE - Matáv PS '92 13:10 Népliget4-3
Komárno - Domino-BHSE A 14:00 Népliget2-10
Ceglédi VSE - Vasas-Sz.I.E. '92 14:50 Népliget2-10
KSI SE - BVSC B 15:40 Népliget12-2
Matáv PS '92 - BVSC A 16:30 Népliget3-9
Domino BHSE Polo '92 - KSI SE 17:20 Népliget6-13
2004.10.14. Cs
Betonút FTC jun - BVSC jun 19:30 Népliget5-14
2004.10.16. Szo
Komplex PS SE ifi - MAFC CC 11:15 Tüzér u.4-11
Komplex Vitalade - BVSC-Neptun 18:00 Szőnyi út9-10
Vidám Vízilovak VC - Siketek SC 19:00 Szőnyi út14-4
Rendező: Domino BHSE Polo '93
Komplex PS '93 - Domino BHSE Polo '93 12:15 Tüzér u.5-13
BVSC '93 - UTE '93 13:15 Tüzér u.11-8
Vasas-Sz.I.E. '93 - Matáv PS '93 14:15 Tüzér u.5-12
FTC '93 - Domino-BHSE '93 15:15 Tüzér u.3-28
UTE '93 - Komplex PS '93 16:15 Tüzér u.16-0
Matáv PS '93 - BVSC '93 17:15 Tüzér u.13-6
Domino-BHSE '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 18:15 Tüzér u.8-16
Domino BHSE Polo '93 - FTC '93 19:15 Tüzér u.15-3
Rendező: FTC
FTC - UTE '91 13:30 Népliget4-13
FTC - BVSC '91 14:30 Népliget4-19
2004.10.17. V
Komplex PS SE - MAFC Sch 16:00 Tüzér u.2-10
Bp. Izzó - Fater Polo VSE 17:00 Tüzér u.9-5
ELTE-BEAC DSK - OSC-Dr. Martens 18:00 Tüzér u.5-17
Rendező: BVSC-Neptun ser
Thermal VSK ifi - Kanizsa VSE 12:00 Szőnyi út3-8
BVSC-Neptun ser - Balaton VSE 13:00 Szőnyi út10-6
Komplex PS B - Thermal VSK ifi 14:00 Szőnyi út8-10
Kanizsa VSE - Komplex PS A 15:00 Szőnyi út10-11
Balaton VSE - OSC ser 16:00 Szőnyi út3-12
Fehérvár PSE - OSC ifi 17:00 Szőnyi út9-5
OSC ser - Esztergomi VK 18:00 Szőnyi út9-6
Fehérvár PSE - BVSC-Neptun ser 19:00 Szőnyi út8-6
Komplex PS B - Esztergomi VK 20:00 Szőnyi út7-13
2004.10.23. Szo
BVSC jun - Domino-BHSE jun 09:00 Szőnyi út10-6
UTE jun - OSC jun 10:00 Szőnyi út12-6
MAFC CC - Bp. Izzó 14:00 Szőnyi út10-9
Rendező: UTE
Vasas-Sz.I.E. '92 - Matáv PS '92 09:00 Margitsziget4-11
BVSC A - FTC '92 09:50 Margitsziget10-4
Domino BHSE Polo '92 - UTE 10:40 Margitsziget4-7
KSI SE - Domino-BHSE A 11:30 Margitsziget9-9
UTE - BVSC B 12:20 Margitsziget16-1
Komárno - KSI SE 13:10 Margitsziget3-13
Matáv PS '92 - Ceglédi VSE 14:00 Margitsziget11-3
BVSC B - Domino-BHSE B 14:50 Margitsziget9-3
FTC '92 - Vasas-Sz.I.E. '92 15:40 Margitsziget10-6
Komárno - Domino-BHSE B 16:30 Margitsziget8-7
Domino-BHSE A - Ceglédi VSE 17:20 Margitsziget10-2
2004.10.24. V
Fater Polo VSE - Siketek SC 10:00 Tüzér u.9-2
BVSC-Neptun - ELTE-BEAC DSK 13:30 Szőnyi út13-8
Komplex Vitalade - Komplex PS SE ifi 15:00 Tüzér u.7-5
MAFC Sch - Vidám Vízilovak VC 16:00 Tüzér u.4-5
Rendező: Vasas '90
BVSC-Neptun '90 - OSC '90 11:00 Komjádi3-7
ASI serd. lány - UTE serd. lány 12:00 Komjádi7-17
OSC '90 - Thermal VSK '90 13:00 Komjádi4-6
BVSC '90 - BVSC-Neptun '90 14:00 Komjádi9-8
Thermal VSK '90 - Vasas '90 15:00 Komjádi8-12
ASI serd. lány - BVSC '90 16:00 Komjádi2-11
Vasas '90 - UTE serd. lány 17:00 Komjádi10-6
2004.10.30. Szo
Betonút FTC jun - Domino-BHSE jun 09:00 Népliget6-4
BVSC jun - OSC jun 10:00 Népliget15-7
Rendező: BVSC '91
UTE '91 - BVSC '91 10:00 Szőnyi út5-6
FTC - Domino-BHSE '91 11:00 Szőnyi út9-7
Vasas-Sz.I.E. '91 - FTC 12:30 Szőnyi út9-6
Domino-BHSE '91 - BVSC '91 13:40 Szőnyi út5-17
Rendező: Matáv PS '93
BVSC '93 - Domino-BHSE '93 09:00 Margitsziget8-12
Komplex PS '93 - Matáv PS '93 10:00 Margitsziget3-25
FTC '93 - UTE '93 12:00 Margitsziget2-28
Vasas-Sz.I.E. '93 - Domino BHSE Polo '93 13:00 Margitsziget2-5
Matáv PS '93 - FTC '93 14:00 Margitsziget26-4
Domino-BHSE '93 - Komplex PS '93 15:00 Margitsziget19-5
Domino BHSE Polo '93 - BVSC '93 16:00 Margitsziget4-5
UTE '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 17:00 Margitsziget13-6
2004.11.06. Szo
Rendező: BVSC-Neptun '90
ASI serd. lány - BVSC-Neptun '90 08:00 Szőnyi út5-13
Vasas '90 - OSC '90 09:00 Szőnyi út6-4
UTE serd. lány - BVSC-Neptun '90 10:00 Szőnyi út8-5
Vasas '90 - BVSC '90 12:00 Szőnyi út8-12
Thermal VSK '90 - UTE serd. lány 13:00 Szőnyi út7-2
BVSC '90 - OSC '90 14:00 Szőnyi út7-8
Thermal VSK '90 - ASI serd. lány 15:00 Szőnyi út7-5
Rendező: Vasas-Sz.I.E. '92
Komárno - UTE 12:00 Kőér u.1-4
FTC '92 - Matáv PS '92 13:00 Kőér u.9-8
Vasas-Sz.I.E. '92 - BVSC A 14:00 Kőér u.5-11
Ceglédi VSE - FTC '92 15:00 Kőér u.6-10
BVSC B - BVSC A 16:00 Kőér u.3-22
Domino BHSE Polo '92 - Ceglédi VSE 17:00 Kőér u.11-7
2004.11.07. V
Komplex PS SE ifi - BVSC-Neptun 13:45 Tüzér u.6-6
MAFC Sch - Fater Polo VSE 15:00 Tüzér u.9-3
Siketek SC - MAFC CC 16:00 Tüzér u.4-9
Bp. Izzó - Komplex Vitalade 17:00 Tüzér u.7-5
Vidám Vízilovak VC - OSC-Dr. Martens 17:00 Kőér u.9-5
Komplex PS SE - ELTE-BEAC DSK 18:00 Tüzér u.12-5
2004.11.10. Sze
Komplex PS SE - OSC-Dr. Martens 22:00 Tüzér u.10-19
Rendező: Domino-BHSE B
Vasas-Sz.I.E. '92 - Domino BHSE Polo '92 19:30 Komjádi5-10
2004.11.13. Szo
OSC-Dr. Martens - Fater Polo VSE 10:00 Margitsziget12-6
UTE jun - Betonút FTC jun 10:30 Kőér u.2-7
OSC jun - Domino-BHSE jun 11:30 Kőér u.5-13
Komplex PS SE ifi - Bp. Izzó 13:15 Tüzér u.8-6
Rendező: FTC '93
Domino-BHSE '93 - Matáv PS '93 10:00 Népliget5-13
Komplex PS '93 - BVSC '93 10:50 Népliget0-17
Domino BHSE Polo '93 - Matáv PS '93 11:40 Népliget0-10
UTE '93 - Domino-BHSE '93 12:30 Népliget8-4
Vasas-Sz.I.E. '93 - Komplex PS '93 13:20 Népliget16-1
FTC '93 - BVSC '93 14:10 Népliget3-17
UTE '93 - Domino BHSE Polo '93 15:00 Népliget7-2
Vasas-Sz.I.E. '93 - FTC '93 15:50 Népliget12-9
2004.11.14. V
Komplex Vitalade - Siketek SC 15:00 Tüzér u.9-8
MAFC CC - MAFC Sch 17:30 Szőnyi út14-10
BVSC-Neptun - Komplex PS SE 18:30 Szőnyi út7-11
Rendező: Thermal VSK ifi
BVSC-Neptun ser - OSC ifi 08:00 Szőnyi út7-16
OSC ser - Fehérvár PSE 09:00 Szőnyi út9-3
Komplex PS B - Balaton VSE 10:00 Szőnyi út11-8
Komplex PS A - Thermal VSK ifi 11:00 Szőnyi út10-6
Kanizsa VSE - Esztergomi VK 12:00 Szőnyi út13-7
OSC ifi - Thermal VSK ifi 13:00 Szőnyi út8-6
Balaton VSE - Kanizsa VSE 14:00 Szőnyi út3-11
BVSC-Neptun ser - OSC ser 15:00 Szőnyi út4-8
Komplex PS A - Esztergomi VK 16:00 Szőnyi út10-7
2004.11.20. Szo
Betonút FTC jun - OSC jun 08:30 Szőnyi út14-10
UTE jun - BVSC jun 09:30 Szőnyi út5-6
Komplex PS SE ifi - MAFC Sch 13:15 Tüzér u.5-12
MAFC CC - OSC-Dr. Martens 14:00 Szőnyi út10-9
Siketek SC - Komplex PS SE ifi 17:00 Tüzér u.6-10
MAFC Sch - Komplex Vitalade 18:00 Tüzér u.8-4
Rendező: UTE serd. lány
BVSC-Neptun '90 - Thermal VSK '90 12:00 Margitsziget9-3
UTE serd. lány - BVSC '90 13:00 Margitsziget6-19
Thermal VSK '90 - Vasas '90 14:00 Margitsziget3-8
ASI serd. lány - OSC '90 15:00 Margitsziget0-18
BVSC-Neptun '90 - Vasas '90 16:00 Margitsziget10-4
ASI serd. lány - UTE serd. lány 17:00 Margitsziget6-6
BVSC '90 - OSC '90 18:00 Margitsziget17-9
2004.11.21. V
Fater Polo VSE - ELTE-BEAC DSK 10:00 Tüzér u.10-8
Bp. Izzó - BVSC-Neptun 17:00 Tüzér u.7-8
Rendező: Domino BHSE Polo '92
Domino-BHSE A - FTC '92 00:00 Tüzér u.7-4
Matáv PS '92 - Domino BHSE Polo '92 00:00 Tüzér u.6-8
Ceglédi VSE - BVSC B 00:00 Tüzér u.13-3
UTE - Domino-BHSE B 00:00 Tüzér u.20-0
Komárno - Vasas-Sz.I.E. '92 00:00 Tüzér u.4-9
Domino BHSE Polo '92 - FTC '92 00:00 Tüzér u.13-5
UTE - Domino-BHSE A 00:00 Tüzér u.6-6
Vasas-Sz.I.E. '92 - KSI SE 00:00 Tüzér u.4-13
Komárno - Ceglédi VSE 00:00 Tüzér u.4-8
2004.11.27. Szo
OSC-Dr. Martens - Komplex Vitalade 09:00 Margitsziget10-4
Rendező: Domino-BHSE '91
Domino-BHSE '91 - Vasas-Sz.I.E. '91 15:00 Kőér u.18-6
UTE '91 - FTC 16:00 Kőér u.18-3
BVSC '91 - Domino-BHSE '91 17:00 Kőér u.16-5
FTC - Vasas-Sz.I.E. '91 18:00 Kőér u.10-3
Rendező: Komplex PS '93
Komplex PS '93 - FTC '93 11:15 Tüzér u.4-7
BVSC '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 12:15 Tüzér u.9-9
Domino-BHSE '93 - Domino BHSE Polo '93 13:15 Tüzér u.4-10
Matáv PS '93 - UTE '93 14:15 Tüzér u.12-10
Domino BHSE Polo '93 - Komplex PS '93 15:15 Tüzér u.9-4
UTE '93 - BVSC '93 16:15 Tüzér u.20-5
Matáv PS '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 17:15 Tüzér u.12-6
Domino-BHSE '93 - FTC '93 18:15 Tüzér u.15-5
2004.11.28. V
Komplex PS SE - Fater Polo VSE 16:00 Tüzér u.7-5
Bp. Izzó - Siketek SC 17:00 Tüzér u.13-5
ELTE-BEAC DSK - MAFC CC 18:00 Tüzér u.8-17
Rendező: Domino BHSE Polo '92
KSI SE - BVSC A 09:00 Szőnyi út3-9
2004.12.01. Sze
MAFC Sch - Bp. Izzó 21:00 Tüzér u.7-10
2004.12.04. Szo
OSC-Dr. Martens - Komplex PS SE ifi 10:00 Margitsziget13-5
Rendező: BVSC A
UTE - BVSC A 08:00 Szőnyi út3-8
FTC '92 - BVSC B 09:00 Szőnyi út12-3
Ceglédi VSE - KSI SE 10:00 Szőnyi út7-9
Komárno - FTC '92 11:00 Szőnyi út11-9
Ceglédi VSE - Domino-BHSE B 12:00 Szőnyi út6-4
KSI SE - Matáv PS '92 13:00 Szőnyi út14-9
Vasas-Sz.I.E. '92 - Domino-BHSE B 14:00 Szőnyi út17-2
Matáv PS '92 - Komárno 15:00 Szőnyi út10-5
BVSC A - Domino-BHSE A 16:00 Szőnyi út8-7
2004.12.05. V
Siketek SC - BVSC-Neptun 14:00 Szőnyi út3-9
2004.12.08. Sze
Rendező: Domino-BHSE B
Domino-BHSE A - Matáv PS '92 19:00 Kőér u.12-7
2004.12.09. Cs
Rendező: KSI SE
UTE - KSI SE 16:30 Margitsziget13-11
2004.12.10. P
MAFC CC - Komplex PS SE 20:30 Szőnyi út13-5
Rendező: KSI SE
KSI SE - Domino-BHSE B 19:00 Kőér u.20-7
2004.12.11. Szo
ELTE-BEAC DSK - Vidám Vízilovak VC 09:30 Szőnyi út3-23
Siketek SC - MAFC Sch 17:00 Tüzér u.8-17
Rendező: Vasas-Sz.I.E. '91
BVSC '91 - Vasas-Sz.I.E. '91 11:00 Margitsziget12-3
Domino-BHSE '91 - UTE '91 12:00 Margitsziget6-14
BVSC '91 - FTC 13:00 Margitsziget15-8
Vasas-Sz.I.E. '91 - UTE '91 14:00 Margitsziget5-19
2004.12.12. V
BVSC-Neptun - Fater Polo VSE 10:00 Szőnyi út9-6
Vidám Vízilovak VC - MAFC CC 17:00 Kőér u.16-5
Bp. Izzó - OSC-Dr. Martens 19:00 Tüzér u.13-7
ELTE-BEAC DSK - Komplex PS SE ifi 20:00 Tüzér u.8-7
Rendező: Komplex PS A
OSC ser - OSC ifi 10:30 Tüzér u.4-5
Balaton VSE - Thermal VSK ifi 11:20 Tüzér u.1-7
Kanizsa VSE - Fehérvár PSE 12:10 Tüzér u.4-6
Komplex PS A - Balaton VSE 13:00 Tüzér u.16-5
Thermal VSK ifi - Esztergomi VK 13:50 Tüzér u.6-7
BVSC-Neptun ser - Kanizsa VSE 14:40 Tüzér u.1-11
OSC ser - Komplex PS B 15:30 Tüzér u.9-8
OSC ifi - Esztergomi VK 16:20 Tüzér u.12-11
Komplex PS B - BVSC-Neptun ser 17:10 Tüzér u.12-10
2004.12.13. H
Rendező: Domino-BHSE B
Domino-BHSE A - Domino-BHSE B 18:00 Kőér u.19-3
2004.12.18. Szo
Vidám Vízilovak VC - Komplex PS SE 19:00 Szőnyi út8-4
2004.12.19. V
Fater Polo VSE - Vidám Vízilovak VC 10:00 Tüzér u.5-8
Rendező: Thermal VSK '90
Vasas '90 - ASI serd. lány 11:00 Tüzér u.5-5
BVSC '90 - Thermal VSK '90 12:00 Tüzér u.11-7
UTE serd. lány - Vasas '90 13:00 Tüzér u.12-5
BVSC-Neptun '90 - BVSC '90 14:00 Tüzér u.6-14
Thermal VSK '90 - OSC '90 15:00 Tüzér u.1-10
ASI serd. lány - BVSC-Neptun '90 16:00 Tüzér u.4-10
OSC '90 - UTE serd. lány 17:00 Tüzér u.8-6
2005.01.15. Szo
Domino - BHSE Polo - ELTE DSK 13:00 Kőér u.8-2
ELTE DSK - ASI 14:00 Kőér u.7-11
ASI - Domino - BHSE Polo 15:00 Kőér u.8-11
2005.01.16. V
Komplex PSE - Vidám Vízilovak VC 10:00 Kőér u.5-10
Bp. Izzó - TIPO VSC 11:00 Kőér u.4-10
Ceglédi VSE - Geosaurus - MAFC Sch 12:00 Kőér u.9-5
Betonút FTC - Raiffeisen VE 13:00 Kőér u.20-0
2005.01.22. Szo
ELTE DSK - ASI 13:00 Kőér u.4-7
ASI - Domino - BHSE Polo 14:00 Kőér u.3-5
Domino - BHSE Polo - ELTE DSK 15:00 Kőér u.14-2
2005.01.23. V
MAFC Sch - Komplex PSE 09:00 Komjádi8-8
MAFC II. - Ceglédi VSE - Geosaurus 10:15 Komjádi6-9
Raiffeisen VE - Bp. Izzó 11:15 Komjádi1-15
MAFC I. - Betonút FTC 12:00 Komjádi4-2
2005.01.29. Szo
ELTE DSK - ASI 12:00 Kőér u.7-5
Domino - BHSE Polo - ELTE DSK 13:00 Kőér u.8-4
ASI - Domino - BHSE Polo 14:00 Kőér u.5-7
2005.01.30. V
MAFC Sch - MAFC II. 10:00 Kőér u.4-5
Raiffeisen VE - MAFC I. 11:00 Kőér u.3-27
Vidám Vízilovak VC - Ceglédi VSE - Geosaurus 12:00 Kőér u.5-11
TIPO VSC - Betonút FTC 13:00 Kőér u.6-8
2005.02.06. V
MAFC II. - Komplex PSE 10:00 Kőér u.7-6
MAFC I. - Bp. Izzó 11:00 Kőér u.17-5
Vidám Vízilovak VC - MAFC Sch 12:00 Kőér u.9-6
TIPO VSC - Raiffeisen VE 13:00 Kőér u.19-4
2005.02.13. V
Komplex PSE - Ceglédi VSE - Geosaurus 10:00 Kőér u.5-25
Bp. Izzó - Betonút FTC 11:00 Kőér u.5-11
MAFC II. - Vidám Vízilovak VC 12:00 Kőér u.6-13
MAFC I. - TIPO VSC 13:00 Kőér u.7-7
2005.02.19. Szo
Vidám Vízilovak VC - Betonút FTC 11:30 Népliget7-4
2005.02.20. V
Komplex PSE - Raiffeisen VE 09:00 Komjádi15-3
MAFC Sch - Bp. Izzó 10:00 Komjádi10-7
MAFC II. - TIPO VSC 11:00 Komjádi5-6
Ceglédi VSE - Geosaurus - MAFC I. 12:00 Komjádi4-3
2005.02.25. P
Rendező: Domino BHSE Polo '92
Domino-BHSE A - Domino BHSE Polo '92 19:00 Kőér u.16-10
2005.03.05. Szo
OSC-Dr. Martens - MAFC Sch 14:00 Margitsziget13-5
2005.03.06. V
Rendező: Domino BHSE Polo '92
BVSC B - Domino BHSE Polo '92 11:00 Tüzér u.3-15
2005.03.12. Szo
Domino-BHSE jun - BVSC jun 10:00 Kőér u.5-8
OSC jun - UTE jun 11:00 Kőér u.2-11
MAFC CC - Fater Polo VSE 19:30 Szőnyi út14-6
2005.03.13. V
OSC-Dr. Martens - Siketek SC 13:00 Margitsziget5-0
MAFC Sch - BVSC-Neptun 17:00 Tüzér u.5-10
ELTE-BEAC DSK - Bp. Izzó 18:00 Tüzér u.5-9
2005.03.19. Szo
Rendező: BVSC-Neptun '90
OSC '90 - BVSC-Neptun '90 09:00 Szőnyi út11-9
BVSC '90 - UTE serd. lány 10:00 Szőnyi út14-3
BVSC '90 - ASI serd. lány 12:00 Szőnyi út21-3
UTE serd. lány - Thermal VSK '90 13:00 Szőnyi út10-12
BVSC-Neptun '90 - ASI serd. lány 14:00 Szőnyi út9-7
Rendező: Komárno
Ceglédi VSE - BVSC A 09:00 Tatabánya1-5
Domino-BHSE A - BVSC B 10:00 Tatabánya22-2
UTE - Ceglédi VSE 11:00 Tatabánya8-3
BVSC A - Vasas-Sz.I.E. '92 12:00 Tatabánya7-4
Domino BHSE Polo '92 - Komárno 13:00 Tatabánya11-8
Vasas-Sz.I.E. '92 - Domino-BHSE A 14:00 Tatabánya5-20
Domino-BHSE B - FTC '92 15:00 Tatabánya7-10
KSI SE - Domino BHSE Polo '92 16:00 Tatabánya3-13
Matáv PS '92 - Domino-BHSE B 17:00 Tatabánya5-3
FTC '92 - KSI SE 18:00 Tatabánya8-4
2005.03.20. V
Fater Polo VSE - Komplex Vitalade 10:00 Tüzér u.9-4
BVSC-Neptun - MAFC CC 13:30 Szőnyi út9-12
Siketek SC - ELTE-BEAC DSK 16:00 Tüzér u.9-10
Vidám Vízilovak VC - Komplex PS SE ifi 17:00 Kőér u.15-6
Bp. Izzó - Komplex PS SE 17:00 Tüzér u.7-10
MAFC Sch - OSC-Dr. Martens 18:00 Tüzér u.6-13
2005.03.26. Szo
UTE jun - Domino-BHSE jun 12:00 Margitsziget9-6
Rendező: Domino-BHSE '93
Komplex PS '93 - UTE '93 10:00 Kőér u.1-20
Vasas-Sz.I.E. '93 - Domino-BHSE '93 12:00 Kőér u.5-11
FTC '93 - Domino BHSE Polo '93 13:00 Kőér u.6-12
Domino-BHSE '93 - BVSC '93 15:00 Kőér u.3-9
Domino BHSE Polo '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 16:00 Kőér u.9-7
UTE '93 - FTC '93 17:00 Kőér u.16-5
Rendező: UTE '91
Vasas-Sz.I.E. '91 - BVSC '91 10:00 Margitsziget3-16
BVSC '91 - UTE '91 11:00 Margitsziget8-7
2005.03.30. Sze
BVSC jun - Betonút FTC jun 19:00 Szőnyi út8-3
OSC-Dr. Martens - BVSC-Neptun 20:00 Szőnyi út8-8
2005.04.02. Szo
Domino-BHSE jun - Betonút FTC jun 11:00 Kőér u.4-10
Komplex PS SE ifi - Fater Polo VSE 13:15 Tüzér u.3-5
Bp. Izzó - Vidám Vízilovak VC 18:00 Tüzér u.7-16
Komplex Vitalade - MAFC CC 19:00 Tüzér u.4-10
Rendező: ASI serd. lány
ASI serd. lány - Thermal VSK '90 13:00 Margitsziget3-18
BVSC '90 - Vasas '90 14:00 Margitsziget9-6
Thermal VSK '90 - BVSC-Neptun '90 15:00 Margitsziget5-7
UTE serd. lány - ASI serd. lány 16:00 Margitsziget7-1
OSC '90 - BVSC '90 17:00 Margitsziget1-13
BVSC-Neptun '90 - UTE serd. lány 18:00 Margitsziget15-5
Vasas '90 - OSC '90 19:00 Margitsziget7-10
2005.04.03. V
Komplex PS SE - Siketek SC 17:00 Szőnyi út10-8
ELTE-BEAC DSK - MAFC Sch 18:00 Tüzér u.2-11
Rendező: Fehérvár PSE
OSC ifi - Fehérvár PSE 09:30 Székesfehérvár5-7
OSC ser - Esztergomi VK 10:30 Székesfehérvár14-5
Kanizsa VSE - OSC ifi 11:30 Székesfehérvár5-7
Thermal VSK ifi - Komplex PS B 12:30 Székesfehérvár7-8
BVSC-Neptun ser - Esztergomi VK 13:30 Székesfehérvár12-8
Komplex PS A - Kanizsa VSE 14:30 Székesfehérvár8-4
Balaton VSE - BVSC-Neptun ser 15:30 Székesfehérvár3-11
Komplex PS B - Komplex PS A 16:30 Székesfehérvár3-19
Fehérvár PSE - Balaton VSE 17:30 Székesfehérvár20-2
Rendező: Matáv PS '92
UTE - Domino BHSE Polo '92 10:00 Tüzér u.9-9
Domino-BHSE A - Komárno 10:50 Tüzér u.18-2
Matáv PS '92 - Vasas-Sz.I.E. '92 11:40 Tüzér u.11-4
BVSC B - KSI SE 12:30 Tüzér u.3-5
Vasas-Sz.I.E. '92 - Ceglédi VSE 13:20 Tüzér u.2-6
BVSC A - Matáv PS '92 14:10 Tüzér u.13-3
UTE - FTC '92 15:00 Tüzér u.9-6
KSI SE - Komárno 15:50 Tüzér u.7-8
FTC '92 - BVSC A 16:40 Tüzér u.2-17
2005.04.09. Szo
Betonút FTC jun - UTE jun 10:00 Kőér u.6-6
OSC-Dr. Martens - ELTE-BEAC DSK 10:00 Margitsziget18-8
Domino-BHSE jun - OSC jun 11:00 Kőér u.13-10
MAFC CC - Komplex PS SE ifi 15:00 Szőnyi út14-6
2005.04.10. V
Fater Polo VSE - Bp. Izzó 10:00 Tüzér u.8-4
BVSC-Neptun - Komplex Vitalade 16:00 Szőnyi út4-8
Siketek SC - Vidám Vízilovak VC 16:00 Tüzér u.8-20
MAFC Sch - Komplex PS SE 17:00 Tüzér u.9-5
2005.04.16. Szo
OSC jun - Betonút FTC jun 10:00 Margitsziget5-11
BVSC jun - UTE jun 11:00 Margitsziget10-6
OSC-Dr. Martens - Komplex PS SE 16:00 Margitsziget10-4
Rendező: ASI serd. lány
OSC '90 - ASI serd. lány 09:00 Szőnyi út11-4
BVSC '90 - BVSC-Neptun '90 12:00 Szőnyi út10-7
Rendező: BVSC '90
UTE serd. lány - OSC '90 10:00 Szőnyi út6-9
Thermal VSK '90 - BVSC '90 11:00 Szőnyi út5-12
Thermal VSK '90 - UTE serd. lány 13:00 Szőnyi út8-3
Vasas '90 - BVSC-Neptun '90 14:00 Szőnyi út5-13
ASI serd. lány - Vasas '90 15:00 Szőnyi út9-13
Rendező: Domino-BHSE A
Domino-BHSE A - KSI SE 10:00 Kőér u.9-8
Ceglédi VSE - Matáv PS '92 11:00 Kőér u.5-9
Vasas-Sz.I.E. '92 - FTC '92 12:00 Kőér u.7-5
BVSC B - UTE 13:00 Kőér u.1-11
FTC '92 - Ceglédi VSE 14:00 Kőér u.14-4
Komárno - Domino-BHSE B 15:00 Kőér u.7-3
BVSC A - Domino BHSE Polo '92 16:00 Kőér u.17-8
UTE - Komárno 17:00 Kőér u.11-3
Domino BHSE Polo '92 - Vasas-Sz.I.E. '92 18:00 Kőér u.7-5
BVSC A - BVSC B 19:00 Kőér u.19-1
KSI SE - Domino-BHSE B 20:00 Kőér u.11-9
2005.04.17. V
Siketek SC - Fater Polo VSE 16:00 Tüzér u.4-11
Bp. Izzó - MAFC CC 17:00 Tüzér u.3-14
ELTE-BEAC DSK - BVSC-Neptun 18:00 Tüzér u.0-14
Rendező: Balaton VSE
OSC ifi - BVSC-Neptun ser 09:00 Komjádi7-7
Fehérvár PSE - OSC ser 10:00 Komjádi10-6
Balaton VSE - Komplex PS B 10:00 Tüzér u.12-6
Komplex PS A - OSC ifi 11:00 Komjádi7-3
Kanizsa VSE - Thermal VSK ifi 11:00 Tüzér u.6-6
BVSC-Neptun ser - Fehérvár PSE 12:00 Komjádi5-13
Kanizsa VSE - Esztergomi VK 13:00 Tüzér u.4-5
OSC ser - Balaton VSE 14:00 Tüzér u.17-1
Thermal VSK ifi - Komplex PS A 15:00 Tüzér u.4-12
2005.04.23. Szo
Betonút FTC jun - BVSC jun 10:00 Népliget7-6
OSC-Dr. Martens - Vidám Vízilovak VC 10:00 Margitsziget3-11
Domino-BHSE jun - UTE jun 11:00 Népliget5-9
BVSC-Neptun - Komplex PS SE ifi 13:00 Tüzér u.6-6
MAFC CC - Siketek SC 18:30 Szőnyi út13-1
Rendező: BVSC '93
Matáv PS '93 - Domino-BHSE '93 09:00 Szőnyi út7-2
BVSC '93 - Domino BHSE Polo '93 10:00 Szőnyi út10-0
Vasas-Sz.I.E. '93 - UTE '93 11:00 Szőnyi út6-15
FTC '93 - Matáv PS '93 12:00 Szőnyi út4-24
Komplex PS '93 - Domino-BHSE '93 13:00 Szőnyi út5-17
FTC '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 14:00 Szőnyi út4-12
BVSC '93 - Komplex PS '93 15:00 Szőnyi út29-2
Domino BHSE Polo '93 - UTE '93 16:00 Szőnyi út4-12
Rendező: FTC
UTE '91 - Vasas-Sz.I.E. '91 12:00 Népliget10-3
FTC - UTE '91 13:00 Népliget10-10
Vasas-Sz.I.E. '91 - Domino-BHSE '91 14:00 Népliget10-12
FTC - BVSC '91 15:00 Népliget4-10
2005.04.24. V
Fater Polo VSE - MAFC Sch 10:00 Tüzér u.5-8
Komplex Vitalade - Bp. Izzó 16:00 Tüzér u.9-11
ELTE-BEAC DSK - Komplex PS SE 18:00 Tüzér u.3-14
Rendező: OSC ser
Komplex PS A - OSC ser 10:00 Margitsziget9-5
Kanizsa VSE - Komplex PS B 11:00 Margitsziget13-8
Thermal VSK ifi - Fehérvár PSE 12:00 Margitsziget9-12
OSC ifi - Balaton VSE 13:00 Margitsziget14-1
Fehérvár PSE - Esztergomi VK 14:00 Margitsziget16-3
Thermal VSK ifi - BVSC-Neptun ser 15:00 Margitsziget7-4
Balaton VSE - Esztergomi VK 16:00 Margitsziget5-15
Komplex PS B - OSC ifi 17:00 Margitsziget6-11
Komplex PS A - BVSC-Neptun ser 18:00 Margitsziget19-3
2005.04.30. Szo
BVSC jun - Domino-BHSE jun 10:00 Szőnyi út11-9
UTE jun - OSC jun 11:00 Szőnyi út20-5
Bp. Izzó - Komplex PS SE ifi 14:00 Tüzér u.18-12
Rendező: ASI serd. lány
Vasas '90 - UTE serd. lány 11:00 Margitsziget5-8
ASI serd. lány - BVSC '90 13:00 Margitsziget2-29
Rendező: Vasas '90
Vasas '90 - BVSC '90 09:00 Margitsziget6-16
BVSC-Neptun '90 - OSC '90 10:00 Margitsziget12-4
OSC '90 - Thermal VSK '90 12:00 Margitsziget7-5
UTE serd. lány - BVSC-Neptun '90 14:00 Margitsziget6-9
Thermal VSK '90 - ASI serd. lány 15:00 Margitsziget2-21
2005.05.01. V
Fater Polo VSE - OSC-Dr. Martens 10:00 Tüzér u.9-5
Komplex PS SE - BVSC-Neptun 15:00 Tüzér u.9-3
Siketek SC - Komplex Vitalade 16:00 Tüzér u.8-11
MAFC Sch - MAFC CC 17:00 Tüzér u.7-6
Vidám Vízilovak VC - ELTE-BEAC DSK 18:00 Komjádi18-3
Rendező: Kanizsa VSE
OSC ifi - OSC ser 09:00 Tatabánya6-3
Komplex PS A - Esztergomi VK 10:00 Tatabánya20-6
OSC ser - BVSC-Neptun ser 11:00 Tatabánya6-5
Thermal VSK ifi - Esztergomi VK 13:00 Tatabánya0-5
Komplex PS B - Fehérvár PSE 14:00 Tatabánya9-10
Balaton VSE - Komplex PS A 15:00 Tatabánya0-5
Fehérvár PSE - Kanizsa VSE 16:00 Tatabánya11-8
BVSC-Neptun ser - Komplex PS B 17:00 Tatabánya11-10
Kanizsa VSE - Balaton VSE 18:00 Tatabánya5-0
2005.05.04. Sze
Rendező: Domino-BHSE B
BVSC B - Domino-BHSE B 18:00 Kőér u.10-7
2005.05.05. Cs
OSC jun - Domino-BHSE jun 18:00 Margitsziget9-16
2005.05.07. Szo
UTE jun - Betonút FTC jun 10:00 Népliget7-3
OSC-Dr. Martens - MAFC CC 10:00 Margitsziget6-13
Rendező: BVSC '91
FTC - Domino-BHSE '91 10:00 Szőnyi út11-8
UTE '91 - BVSC '91 11:00 Szőnyi út10-8
Domino-BHSE '91 - BVSC '91 12:00 Szőnyi út11-19
Vasas-Sz.I.E. '91 - FTC 13:00 Szőnyi út9-9
Rendező: Komárno
FTC '92 - Komárno 11:00 Népliget12-6
Rendező: Vasas-Sz.I.E. '93
Vasas-Sz.I.E. '93 - BVSC '93 11:00 Margitsziget7-13
BVSC '93 - FTC '93 12:00 Margitsziget26-1
Matáv PS '93 - Domino BHSE Polo '93 13:00 Margitsziget8-4
FTC '93 - Komplex PS '93 14:00 Margitsziget9-7
Domino-BHSE '93 - UTE '93 15:00 Margitsziget4-12
Komplex PS '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 16:00 Margitsziget5-15
UTE '93 - Matáv PS '93 17:00 Margitsziget7-11
Domino BHSE Polo '93 - Domino-BHSE '93 18:00 Margitsziget17-10
2005.05.08. V
BVSC-Neptun - Bp. Izzó 15:30 Szőnyi út10-10
2005.05.12. Cs
Komplex PS SE - Komplex Vitalade 21:00 Tüzér u.8-6
2005.05.14. Szo
Betonút FTC jun - Domino-BHSE jun 09:00 Szőnyi út5-10
BVSC jun - OSC jun 10:00 Szőnyi út19-8
Rendező: ASI serd. lány
BVSC '90 - ASI serd. lány 16:00 Komjádi26-6
Rendező: KSI SE
BVSC A - KSI SE 10:00 Kőér u.8-8
BVSC B - Vasas-Sz.I.E. '92 11:00 Kőér u.5-5
Komárno - BVSC A 12:00 Kőér u.3-9
Domino BHSE Polo '92 - Matáv PS '92 13:00 Kőér u.5-13
Vasas-Sz.I.E. '92 - Komárno 14:00 Kőér u.6-7
BVSC B - Ceglédi VSE 15:00 Kőér u.1-8
Matáv PS '92 - FTC '92 16:00 Kőér u.4-9
Ceglédi VSE - Domino BHSE Polo '92 17:00 Kőér u.7-7
Rendező: OSC '90
BVSC-Neptun '90 - BVSC '90 11:00 Komjádi13-11
OSC '90 - BVSC-Neptun '90 12:00 Komjádi9-7
UTE serd. lány - ASI serd. lány 13:00 Komjádi13-7
UTE serd. lány - Vasas '90 15:00 Komjádi4-8
2005.05.18. Sze
Rendező: Vasas-Sz.I.E. '91
Vasas-Sz.I.E. '91 - Domino-BHSE '91 19:00 Komjádi8-15
2005.05.19. Cs
Komplex PS SE ifi - Komplex PS SE 21:00 Tüzér u.5-10
2005.05.20. P
MAFC CC - ELTE-BEAC DSK 20:30 Szőnyi út27-1
2005.05.21. Szo
Vidám Vízilovak VC - BVSC-Neptun 18:00 Szőnyi út18-12
Rendező: BVSC B
Domino-BHSE A - UTE 09:00 Szőnyi út6-7
FTC '92 - Domino BHSE Polo '92 09:50 Szőnyi út18-7
Matáv PS '92 - BVSC B 10:40 Szőnyi út12-8
BVSC A - Domino-BHSE B 11:30 Szőnyi út20-1
KSI SE - Vasas-Sz.I.E. '92 12:20 Szőnyi út2-16
Domino-BHSE A - BVSC A 13:10 Szőnyi út10-7
Domino BHSE Polo '92 - BVSC B 14:00 Szőnyi út11-7
UTE - Vasas-Sz.I.E. '92 14:50 Szőnyi út14-2
Matáv PS '92 - KSI SE 15:40 Szőnyi út7-9
Rendező: Domino BHSE Polo '92
BVSC A - Domino-BHSE B 16:30 Szőnyi út14-5
Rendező: Komplex PS B
Komplex PS A - Fehérvár PSE 12:15 Tüzér u.8-3
OSC ser - Kanizsa VSE 15:15 Tüzér u.13-11
OSC ifi - Esztergomi VK 16:15 Tüzér u.4-6
Komplex PS B - OSC ser 17:15 Tüzér u.6-10
BVSC-Neptun ser - Komplex PS A 18:15 Tüzér u.6-9
OSC ifi - Komplex PS B 19:15 Tüzér u.8-6
2005.05.22. V
Fater Polo VSE - Komplex PS SE 10:00 Tüzér u.6-9
Komplex Vitalade - OSC-Dr. Martens 16:00 Tüzér u.6-6
Rendező: FTC '92
BVSC B - FTC '92 13:30 Népliget3-16
2005.05.25. Sze
Betonút FTC jun - OSC jun 19:30 Népliget12-4
Bp. Izzó - MAFC Sch 21:00 Tüzér u.5-15
2005.05.27. P
UTE jun - BVSC jun 19:00 Szőnyi út11-10
2005.05.28. Szo
Rendező: Ceglédi VSE
KSI SE - Ceglédi VSE 09:00 Cegléd13-10
Komárno - Domino BHSE Polo '92 10:00 Cegléd7-10
Vasas-Sz.I.E. '92 - Domino-BHSE B 11:00 Cegléd10-2
Domino BHSE Polo '92 - Domino-BHSE A 12:00 Cegléd9-18
Vasas-Sz.I.E. '92 - BVSC B 13:00 Cegléd13-1
Matáv PS '92 - Domino-BHSE B 15:00 Cegléd6-0
BVSC A - UTE 16:00 Cegléd12-8
BVSC B - Domino-BHSE A 17:00 Cegléd4-15
Komárno - Matáv PS '92 18:00 Cegléd5-8
Ceglédi VSE - UTE 19:00 Cegléd6-22
Rendező: Komárno
Ceglédi VSE - Komárno 14:00 Cegléd4-9
Rendező: Matáv PS '93
BVSC '93 - Matáv PS '93 09:00 Szőnyi út13-8
Matáv PS '93 - Komplex PS '93 14:00 Tüzér u.21-4
Rendező: Thermal VSK '90
BVSC-Neptun '90 - ASI serd. lány 13:00 Margitsziget27-4
OSC '90 - Vasas '90 14:00 Margitsziget7-5
Rendező: UTE serd. lány
BVSC-Neptun '90 - UTE serd. lány 10:00 Margitsziget21-2
OSC '90 - BVSC '90 11:00 Margitsziget7-8
UTE serd. lány - Thermal VSK '90 12:00 Margitsziget5-1
ASI serd. lány - Thermal VSK '90 15:00 Margitsziget4-11
BVSC '90 - Vasas '90 16:00 Margitsziget14-7
2005.05.29. V
Vidám Vízilovak VC - Fater Polo VSE 17:00 Kőér u.17-8
Komplex PS SE - MAFC CC 17:00 Tüzér u.5-13
ELTE-BEAC DSK - Komplex Vitalade 18:00 Tüzér u.10-13
2005.06.04. Szo
BVSC-Neptun - Siketek SC 09:00 Szőnyi út11-6
Komplex PS SE ifi - ELTE-BEAC DSK 13:15 Tüzér u.19-4
Vidám Vízilovak VC - MAFC Sch 13:30 Szőnyi út13-7
Siketek SC - Bp. Izzó 18:30 Tüzér u.7-12
Rendező: UTE '93
BVSC '93 - Domino BHSE Polo '93 14:00 Margitsziget17-2
Matáv PS '93 - UTE '93 15:00 Margitsziget12-6
FTC '93 - Komplex PS '93 16:00 Margitsziget13-8
Domino-BHSE '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 17:00 Margitsziget6-4
BVSC '93 - Domino BHSE Polo '93 18:00 Margitsziget12-5
Matáv PS '93 - UTE '93 19:00 Margitsziget12-8
Rendező: Vasas-Sz.I.E. '91
BVSC '91 - Vasas-Sz.I.E. '91 11:00 Komjádi16-4
Domino-BHSE '91 - UTE '91 12:00 Komjádi6-17
BVSC '91 - FTC 13:00 Komjádi9-9
Vasas-Sz.I.E. '91 - UTE '91 14:00 Komjádi8-15
2005.06.05. V
Fater Polo VSE - BVSC-Neptun 10:00 Tüzér u.8-6
OSC-Dr. Martens - Bp. Izzó 16:00 Margitsziget14-7
Komplex Vitalade - Komplex PS SE 16:00 Tüzér u.6-3
MAFC Sch - Siketek SC 17:00 Tüzér u.13-3
Komplex Vitalade - ELTE-BEAC DSK 18:00 Tüzér u.10-9
Rendező: Esztergomi VK
BVSC-Neptun ser - Esztergomi VK 10:00 Esztergom5-10
OSC ifi - Komplex PS A 10:50 Esztergom4-10
Kanizsa VSE - BVSC-Neptun ser 11:40 Esztergom0-5
Thermal VSK ifi - OSC ifi 12:30 Esztergom6-5
Kanizsa VSE - OSC ser 13:20 Esztergom0-5
Fehérvár PSE - Komplex PS B 14:10 Esztergom12-9
OSC ser - Thermal VSK ifi 15:00 Esztergom5-5
Fehérvár PSE - Komplex PS A 15:50 Esztergom9-9
Komplex PS B - Esztergomi VK 16:40 Esztergom11-16
Rendező: Thermal VSK '90
Thermal VSK '90 - OSC '90 13:00 Komjádi3-17
Vasas '90 - Thermal VSK '90 14:00 Komjádi4-11
Rendező: Vasas '90
Vasas '90 - Thermal VSK '90 11:00 Komjádi7-13
OSC '90 - Vasas '90 12:00 Komjádi13-3
2005.06.07. K
Rendező: Domino-BHSE '91
UTE '91 - Domino-BHSE '91 19:30 Kőér u.18-8
Rendező: Domino-BHSE B
UTE - Domino-BHSE B 18:30 Kőér u.19-4
2005.06.08. Sze
Rendező: Domino-BHSE A
Domino-BHSE A - Domino-BHSE B 19:00 Kőér u.15-5
Rendező: Domino-BHSE B
Domino BHSE Polo '92 - Domino-BHSE B 18:00 Kőér u.17-4
2005.06.09. Cs
Rendező: Domino-BHSE '91
Domino-BHSE '91 - FTC 19:30 Kőér u.10-11
Rendező: Domino-BHSE A
FTC '92 - Domino-BHSE A 18:30 Kőér u.8-13
Rendező: Vasas-Sz.I.E. '91
UTE '91 - Vasas-Sz.I.E. '91 18:00 Margitsziget21-2
2005.06.10. P
Rendező: Thermal VSK ifi
Thermal VSK ifi - Balaton VSE 18:00 Balatonfűzfő6-4
Fehérvár PSE - Thermal VSK ifi 19:30 Balatonfűzfő11-5
2005.06.11. Szo
Rendező: BVSC-Neptun '90
Thermal VSK '90 - BVSC-Neptun '90 13:00 Szőnyi út6-14
UTE serd. lány - BVSC '90 14:00 Szőnyi út6-13
BVSC '90 - Thermal VSK '90 16:00 Szőnyi út12-2
Vasas '90 - ASI serd. lány 17:00 Szőnyi út5-9
ASI serd. lány - OSC '90 19:00 Szőnyi út7-9
Rendező: Domino BHSE Polo '92
Domino BHSE Polo '92 - BVSC A 10:00 Kőér u.3-11
Komárno - BVSC B 11:00 Kőér u.4-10
BVSC B - Matáv PS '92 12:00 Kőér u.2-6
BVSC A - Komárno 13:00 Kőér u.29-2
Domino BHSE Polo '92 - Domino-BHSE B 14:00 Kőér u.16-6
Matáv PS '92 - Domino-BHSE A 15:00 Kőér u.3-15
Ceglédi VSE - Domino-BHSE B 16:00 Kőér u.11-2
KSI SE - UTE 17:00 Kőér u.8-12
Ceglédi VSE - Domino-BHSE A 18:00 Kőér u.1-15
Vasas-Sz.I.E. '92 - UTE 19:00 Kőér u.3-11
KSI SE - FTC '92 20:00 Kőér u.11-8
Rendező: Thermal VSK '90
BVSC-Neptun '90 - Vasas '90 15:00 Szőnyi út13-8
OSC '90 - UTE serd. lány 18:00 Szőnyi út13-10
2005.06.12. V
MAFC Sch - Komplex PS SE ifi 11:00 Tüzér u.13-6
Komplex PS SE ifi - Siketek SC 13:00 Tüzér u.12-10
ELTE-BEAC DSK - Fater Polo VSE 15:00 Tüzér u.5-9
Komplex Vitalade - Vidám Vízilovak VC 16:00 Tüzér u.9-12
Rendező: Domino-BHSE '91
Domino-BHSE '91 - Vasas-Sz.I.E. '91 14:00 Szőnyi út19-5
UTE '91 - FTC 15:00 Szőnyi út17-4
BVSC '91 - Domino-BHSE '91 16:00 Szőnyi út16-11
FTC - Vasas-Sz.I.E. '91 17:00 Szőnyi út25-3
Rendező: UTE
Matáv PS '92 - UTE 13:00 Margitsziget1-8
2005.06.17. P
Rendező: UTE '93
FTC '93 - Komplex PS '93 16:00 Margitsziget8-14
Domino-BHSE '93 - Vasas-Sz.I.E. '93 17:00 Margitsziget9-4
2005.08.20. Szo
UTE - BVSC 10:00 Mezőtúr7-8
Cegléd - T-Com 11:00 Mezőtúr3-4
Szeged - UTE 12:00 Mezőtúr9-11
BVSC - Cegléd 13:00 Mezőtúr7-14
T-Com - Szeged 14:00 Mezőtúr10-3
2005.08.21. V
Szeged - BVSC 10:00 Mezőtúr12-18
UTE - Cegléd 11:00 Mezőtúr5-3
BVSC - T-Com 12:00 Mezőtúr6-9
Cegléd - Szeged 13:00 Mezőtúr17-5
T-Com - UTE 14:00 Mezőtúr9-5
2005.08.27. Szo
BVSC - FTC 10:00 Margitsziget9-5
UTE - Vasas SC 11:00 Margitsziget14-1
BVSC - Ceglédi VSE 12:00 Margitsziget11-4
UTE - Kanizsa 13:00 Margitsziget22-3
FTC - Ceglédi VSE 14:00 Margitsziget12-2
Vasas SC - Kanizsa 15:00 Margitsziget11-7
Ceglédi VSE - Kanizsa 16:00 Margitsziget18-5
2005.08.28. V
BVSC - Vasas SC 10:00 Margitsziget12-4
UTE - FTC 11:00 Margitsziget4-3
FTC - Vasas SC 12:30 Margitsziget7-6
BVSC - UTE 13:30 Margitsziget9-10
2005.09.03. Szo
Váci VSE - KSI SE 10:00 Margitsziget4-16
Ceglédi VSE - Domino-BHSE 11:00 Margitsziget2-12
FTC - BVSC 12:00 Margitsziget0-5
UTE - Eger 13:00 Margitsziget14-7
FTC - Váci VSE 14:00 Margitsziget13-3
UTE - Ceglédi VSE 15:00 Margitsziget18-3
KSI SE - BVSC 16:00 Margitsziget5-7
Domino-BHSE - Eger 17:00 Margitsziget8-7
2005.09.04. V
Váci VSE - BVSC 10:00 Margitsziget3-15
Ceglédi VSE - Eger 11:00 Margitsziget5-12
KSI SE - FTC 12:00 Margitsziget15-4
Domino-BHSE - UTE 13:00 Margitsziget3-11
Váci VSE - Ceglédi VSE 14:00 Margitsziget4-7
FTC - Eger 15:00 Margitsziget13-12
KSI SE - Domino-BHSE 16:00 Margitsziget9-6
BVSC - UTE 17:00 Margitsziget7-8
2005.09.10. Szo
Rendező: KSI SE A
UTE B - FTC 12:00 Komjádi25-3
T-Com Pólósuli B - Domino-BHSE 13:00 Komjádi2-18
T-Com Pólósuli A - ASI 14:00 Komjádi20-4
KSI SE B - BVSC B 15:00 Komjádi12-8
Göd AUTO TRADER-KPSE - UTE A 16:00 Komjádi2-19
Domino BHSE Polo - BVSC A 17:00 Komjádi5-14
Budafóka - KSI SE A 18:00 Komjádi0-38
Rendező: Neptun VSC
BVSC - KSI SE 12:00 Szőnyi út7-9
Hírös VSE - Váci VSE 13:00 Szőnyi út3-7
KSI SE - Neptun VSC 14:00 Szőnyi út10-8
Váci VSE - BVSC 15:00 Szőnyi út1-26
2005.09.11. V
TIPO VSC - Neptun VSC - Siketek SK 13:30 Szőnyi út12-10
Raiffeisen VE - Vidám Vízilovak 14:30 Szőnyi út2-21
MAFC 100 - ELTE 15:30 Szőnyi út21-3
Bp. IZZÓ - OSC-Szombathely 16:30 Szőnyi út6-14
Komplex-Vitalade - MAFC Sch 17:30 Szőnyi út11-9
UNO VSE - RETR-O-SC 18:30 Szőnyi út6-6
Fater Polo SE - Komplex PS 19:30 Szőnyi út11-7
2005.09.17. Szo
Rendező: Domino-BHSE
Domino BHSE Polo - Domino-BHSE 11:00 Kőér u.6-9
BVSC A - ASI 12:00 Kőér u.22-5
BVSC B - T-Com Pólósuli B 13:00 Kőér u.6-11
FTC - KSI SE B 14:00 Kőér u.15-6
Göd AUTO TRADER-KPSE - KSI SE A 15:00 Kőér u.7-33
Budafóka - UTE B 16:00 Kőér u.3-21
Rendező: FTC
FTC - KSI SE 09:00 Népliget8-19
Komplex PS - GSE - Domino-BHSE 10:00 Népliget12-7
UTE - FTC 11:00 Népliget29-3
Cegléd-Volvo Jansik - DVSI 12:00 Népliget19-2
Domino-BHSE - KSI SE 13:00 Népliget2-12
T-Com Pólósuli - UTE 14:00 Népliget4-21
BVSC - Cegléd-Volvo Jansik 15:00 Népliget11-8
DVSI - T-Com Pólósuli 16:00 Népliget3-17
Rendező: Neptun VSC ser.
Neptun VSC ifi. - Göd-KPSE ifi. 10:00 Szőnyi út12-3
FTC ser. - OSC ser. 11:00 Szőnyi út19-1
TVSK ser. - UTE ser. 12:00 Szőnyi út3-21
MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. - TVSE ifi. 13:00 Szőnyi út5-4
2005.09.18. V
TIPO VSC - Neptun VSC - Komplex PS 13:30 Szőnyi út10-5
ELTE - Fater Polo SE 14:30 Szőnyi út7-14
Raiffeisen VE - OSC-Szombathely 15:30 Szőnyi út1-16
MAFC Sch - MAFC 100 16:30 Szőnyi út5-10
Bp. IZZÓ - RETR-O-SC 17:30 Szőnyi út16-6
UNO VSE - Komplex-Vitalade 18:30 Szőnyi út4-12
Siketek SK - Vidám Vízilovak 19:30 Szőnyi út7-13
2005.09.24. Szo
Rendező: Domino-BHSE
UTE - KSI SE 11:00 Kőér u.10-11
Domino-BHSE - Komárno 12:00 Kőér u.8-4
Vasas - BVSC 13:00 Kőér u.3-13
Komárno - UTE 14:00 Kőér u.4-10
Cegléd-Suzuki Jansik - FTC 15:00 Kőér u.0-11
BVSC - Domino-BHSE 16:00 Kőér u.5-8
FTC - Vasas 17:00 Kőér u.19-3
KSI SE - Cegléd-Suzuki Jansik 18:00 Kőér u.19-5
Rendező: KSI SE B
ASI - Domino BHSE Polo 12:00 Margitsziget4-7
UTE A - BVSC A 13:00 Margitsziget12-12
FTC - T-Com Pólósuli B 14:00 Margitsziget6-7
BVSC B - Domino-BHSE 15:00 Margitsziget2-16
KSI SE A - T-Com Pólósuli A 16:00 Margitsziget6-10
Budafóka - KSI SE B 17:00 Margitsziget12-6
UTE B - Göd AUTO TRADER-KPSE 18:00 Margitsziget8-4
2005.09.25. V
OSC-Szombathely - Siketek SK 12:00 Szőnyi út11-3
ELTE - Komplex PS 13:00 Szőnyi út10-16
MAFC Sch - Fater Polo SE 14:00 Szőnyi út8-4
RETR-O-SC - Raiffeisen VE 15:00 Szőnyi út10-3
UNO VSE - MAFC 100 16:00 Szőnyi út6-14
Komplex-Vitalade - Bp. IZZÓ 17:00 Szőnyi út11-6
Vidám Vízilovak - TIPO VSC - Neptun VSC 18:00 Szőnyi út11-6
2005.10.01. Szo
Rendező: OSC ser.
TVSK ser. - FTC ser. 12:00 Komjádi4-17
UTE ser. - Göd-KPSE ifi. 13:00 Komjádi25-1
Egri VK ser. - OSC ser. 14:00 Komjádi8-12
Neptun VSC ser. - Neptun VSC ifi. 15:00 Komjádi8-9
Rendező: Váci VSE
Hírös VSE - BVSC 10:00 Vác4-26
Váci VSE - Neptun VSC 11:00 Vác3-6
KSI SE - Hírös VSE 12:00 Vác26-0
Neptun VSC - BVSC 13:00 Vác7-16
2005.10.02. V
Siketek SK - RETR-O-SC 13:30 Szőnyi út17-9
Komplex PS - MAFC Sch 14:30 Szőnyi út6-7
TIPO VSC - Neptun VSC - ELTE 15:30 Szőnyi út19-8
Raiffeisen VE - Komplex-Vitalade 16:30 Szőnyi út2-18
MAFC 100 - Bp. IZZÓ 17:30 Szőnyi út20-6
Vidám Vízilovak - OSC-Szombathely 18:30 Szőnyi út7-5
Fater Polo SE - UNO VSE 19:30 Szőnyi út12-3
2005.10.08. Szo
Rendező: FTC
FTC - BVSC B 10:00 Népliget8-4
UTE A - Domino BHSE Polo 11:00 Népliget11-7
KSI SE A - ASI 12:00 Népliget21-2
Budafóka - Domino-BHSE 13:00 Népliget2-20
UTE B - BVSC A 14:00 Népliget7-12
Göd AUTO TRADER-KPSE - T-Com Pólósuli B 15:00 Népliget6-5
KSI SE B - T-Com Pólósuli A 16:00 Népliget1-11
Rendező: MPS Alba-Fehérvár PSE ifi.
FTC ser. - MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. 14:00 Szőnyi út9-4
Rendező: Neptun VSC ifi.
FTC ser. - UTE ser. 10:00 Szőnyi út12-14
MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. - TVSK ser. 11:00 Szőnyi út6-4
Neptun VSC ifi. - TVSE ifi. 12:00 Szőnyi út6-10
Göd-KPSE ifi. - Neptun VSC ser. 13:00 Szőnyi út5-6
2005.10.09. V
MAFC Sch - ELTE 13:30 Szőnyi út8-7
UNO VSE - Komplex PS 14:30 Szőnyi út4-12
Komplex-Vitalade - Siketek SK 15:30 Szőnyi út13-8
MAFC 100 - Raiffeisen VE 16:30 Szőnyi út17-4
Bp. IZZÓ - Fater Polo SE 17:30 Szőnyi út5-10
RETR-O-SC - Vidám Vízilovak 18:30 Szőnyi út5-21
OSC-Szombathely - TIPO VSC - Neptun VSC 19:30 Szőnyi út2-6
2005.10.15. Szo
Rendező: KSI SE
Cegléd-Volvo Jansik - Komplex PS - GSE 11:00 Komjádi12-11
T-Com Pólósuli - BVSC 12:00 Komjádi7-8
FTC - DVSI 13:00 Komjádi18-16
KSI SE - UTE 14:00 Komjádi3-13
Komplex PS - GSE - T-Com Pólósuli 15:00 Komjádi9-9
DVSI - KSI SE 16:00 Komjádi10-17
BVSC - FTC 17:00 Komjádi20-3
Domino-BHSE - UTE 18:00 Komjádi2-17
Rendező: UTE A
UTE A - KSI SE A 10:00 Margitsziget5-14
Domino BHSE Polo - FTC 11:00 Margitsziget15-5
T-Com Pólósuli B - T-Com Pólósuli A 12:00 Margitsziget0-18
ASI - UTE B 13:00 Margitsziget7-10
Domino-BHSE - Göd AUTO TRADER-KPSE 14:00 Margitsziget11-4
BVSC A - KSI SE B 15:00 Margitsziget29-3
BVSC B - Budafóka 16:00 Margitsziget4-5
2005.10.16. V
Siketek SK - MAFC 100 13:30 Szőnyi út6-12
ELTE - UNO VSE 14:30 Szőnyi út9-11
TIPO VSC - Neptun VSC - MAFC Sch 15:30 Szőnyi út12-8
Komplex PS - Bp. IZZÓ 16:30 Szőnyi út7-10
Vidám Vízilovak - Komplex-Vitalade 17:30 Szőnyi út16-6
OSC-Szombathely - RETR-O-SC 18:30 Szőnyi út20-2
Fater Polo SE - Raiffeisen VE 19:30 Szőnyi út8-1
2005.10.22. Szo
Rendező: FTC
UTE - BVSC 10:00 Népliget7-11
Domino-BHSE - FTC 11:00 Népliget12-10
Vasas - KSI SE 12:00 Népliget10-12
Cegléd-Suzuki Jansik - Komárno 13:00 Népliget5-3
FTC - UTE 14:00 Népliget9-7
KSI SE - Domino-BHSE 15:00 Népliget9-14
BVSC - Cegléd-Suzuki Jansik 16:00 Népliget13-2
Komárno - Vasas 17:00 Népliget6-7
Rendező: UTE ser.
UTE ser. - Neptun VSC ser. 12:00 Margitsziget16-6
TVSE ifi. - Göd-KPSE ifi. 13:00 Margitsziget17-8
OSC ser. - Neptun VSC ifi. 14:00 Margitsziget4-5
TVSK ser. - Egri VK ser. 15:00 Margitsziget8-10
2005.10.23. V
Raiffeisen VE - Komplex PS 13:30 Szőnyi út4-13
Komplex-Vitalade - OSC-Szombathely 14:30 Szőnyi út5-18
UNO VSE - MAFC Sch 15:30 Szőnyi út6-13
RETR-O-SC - TIPO VSC - Neptun VSC 16:30 Szőnyi út1-18
Bp. IZZÓ - ELTE 17:30 Szőnyi út9-5
MAFC 100 - Vidám Vízilovak 18:30 Szőnyi út3-6
Fater Polo SE - Siketek SK 19:30 Szőnyi út13-9
Rendező: FTC ser.
Egri VK ser. - FTC ser. 14:00 Eger10-11
Rendező: T-Com Pólósuli B
KSI SE A - Domino BHSE Polo 11:00 Tüzér u.22-1
T-Com Pólósuli A - Domino-BHSE 12:00 Tüzér u.8-6
Budafóka - FTC 13:00 Tüzér u.10-2
KSI SE B - ASI 14:00 Tüzér u.0-6
T-Com Pólósuli B - BVSC A 15:00 Tüzér u.2-15
Göd AUTO TRADER-KPSE - BVSC B 16:00 Tüzér u.14-6
UTE B - UTE A 17:00 Tüzér u.6-5
2005.10.29. Szo
Rendező: KSI SE
KSI SE - Váci VSE 11:00 Komjádi12-5
Hírös VSE - Neptun VSC 12:00 Komjádi5-20
KSI SE - BVSC 13:00 Komjádi10-10
Váci VSE - Hírös VSE 14:00 Komjádi12-6
Rendező: Neptun VSC ifi.
Neptun VSC ifi. - TVSK ser. 15:00 Szőnyi út10-6
Rendező: Neptun VSC ser.
Neptun VSC ser. - TVSE ifi. 14:00 Szőnyi út10-9
Rendező: UTE B
Domino BHSE Polo - Budafóka 10:00 Margitsziget10-6
KSI SE A - UTE B 11:00 Margitsziget16-3
FTC - Göd AUTO TRADER-KPSE 12:00 Margitsziget5-8
UTE A - KSI SE B 13:00 Margitsziget26-1
BVSC B - T-Com Pólósuli A 14:00 Margitsziget4-13
Domino-BHSE - BVSC A 15:00 Margitsziget8-9
Rendező: UTE ser.
MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. - UTE ser. 15:00 Komjádi4-16
2005.10.30. V
ELTE - Raiffeisen VE 14:30 Szőnyi út8-6
RETR-O-SC - Komplex-Vitalade 15:30 Szőnyi út7-16
TIPO VSC - Neptun VSC - UNO VSE 16:30 Szőnyi út20-6
MAFC Sch - Bp. IZZÓ 17:30 Szőnyi út12-6
Vidám Vízilovak - Fater Polo SE 18:30 Szőnyi út6-5
OSC-Szombathely - MAFC 100 19:30 Szőnyi út8-7
2005.11.05. Szo
Rendező: Domino-BHSE
Domino-BHSE - UTE 11:15 Kőér u.10-13
2005.11.06. V
Siketek SK - ELTE 14:00 Szőnyi út11-9
Raiffeisen VE - MAFC Sch 15:00 Szőnyi út3-15
MAFC 100 - RETR-O-SC 16:00 Szőnyi út28-3
Komplex-Vitalade - TIPO VSC - Neptun VSC 17:00 Szőnyi út10-7
Bp. IZZÓ - UNO VSE 18:00 Szőnyi út7-10
Komplex PS - Vidám Vízilovak 19:00 Szőnyi út5-12
Fater Polo SE - OSC-Szombathely 20:00 Szőnyi út5-11
2005.11.11. P
Komplex-Vitalade - MAFC 100 21:00 Szőnyi út6-9
2005.11.12. Szo
Rendező: BVSC A
UTE B - Domino BHSE Polo 08:30 Szőnyi út17-6
Göd AUTO TRADER-KPSE - Budafóka 09:30 Szőnyi út9-8
KSI SE B - KSI SE A 12:00 Szőnyi út0-43
T-Com Pólósuli A - FTC 13:00 Szőnyi út18-3
T-Com Pólósuli B - UTE A 14:00 Szőnyi út3-20
BVSC A - BVSC B 15:00 Szőnyi út21-2
Domino-BHSE - ASI 16:00 Szőnyi út12-5
Rendező: Domino-BHSE
BVSC - UTE 11:00 Kőér u.4-10
Cegléd-Volvo Jansik - Domino-BHSE 12:00 Kőér u.16-8
FTC - Komplex PS - GSE 13:00 Kőér u.6-23
KSI SE - BVSC 14:00 Kőér u.3-7
Cegléd-Volvo Jansik - T-Com Pólósuli 15:00 Kőér u.6-12
Komplex PS - GSE - KSI SE 16:00 Kőér u.8-11
2005.11.13. V
RETR-O-SC - Fater Polo SE 15:00 Szőnyi út6-10
UNO VSE - Raiffeisen VE 16:00 Szőnyi út11-4
MAFC Sch - Siketek SK 17:00 Szőnyi út7-5
TIPO VSC - Neptun VSC - Bp. IZZÓ 18:00 Szőnyi út12-10
ELTE - Vidám Vízilovak 19:00 Szőnyi út6-22
OSC-Szombathely - Komplex PS 20:00 Szőnyi út14-5
Rendező: Göd-KPSE ifi.
UTE ser. - TVSE ifi. 12:30 Tüzér u.17-4
OSC ser. - Neptun VSC ser. 13:30 Tüzér u.5-0
TVSK ser. - Göd-KPSE ifi. 14:30 Tüzér u.16-5
FTC ser. - Neptun VSC ifi. 15:30 Tüzér u.12-6
MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. - Egri VK ser. 16:30 Tüzér u.9-5
2005.11.16. Sze
Rendező: BVSC
BVSC - UTE 20:00 Szőnyi út7-11
Rendező: OSC
OSC - Domino-BHSE 18:00 Margitsziget9-10
2005.11.19. Szo
Rendező: ASI
Domino BHSE Polo - Göd AUTO TRADER-KPSE 12:15 Margitsziget9-10
UTE B - KSI SE B 13:15 Margitsziget14-4
Budafóka - T-Com Pólósuli A 14:15 Margitsziget6-17
KSI SE A - T-Com Pólósuli B 15:15 Margitsziget26-4
FTC - BVSC A 16:15 Margitsziget5-14
UTE A - Domino-BHSE 17:15 Margitsziget11-9
BVSC B - ASI 18:15 Margitsziget7-16
Rendező: BVSC
BVSC - Váci VSE 10:00 Szőnyi út12-8
Neptun VSC - KSI SE 11:00 Szőnyi út1-12
BVSC - Hírös VSE 12:00 Szőnyi út8-10
Neptun VSC - Váci VSE 13:00 Szőnyi út2-4
Rendező: TVSE ifi.
TVSE ifi. - OSC ser. 09:00 Tatabánya15-11
Neptun VSC ifi. - MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. 10:00 Tatabánya4-7
TVSE ifi. - Egri VK ser. 11:00 Tatabánya10-9
Neptun VSC ser. - TVSK ser. 12:00 Tatabánya8-6
Egri VK ser. - UTE ser. 13:00 Tatabánya6-17
2005.11.20. V
ELTE - OSC-Szombathely 13:30 Szőnyi út5-20
Komplex PS - RETR-O-SC 14:30 Szőnyi út9-6
Siketek SK - UNO VSE 15:30 Szőnyi út8-8
MAFC 100 - TIPO VSC - Neptun VSC 16:30 Szőnyi út12-8
Raiffeisen VE - Bp. IZZÓ 17:30 Szőnyi út6-17
Vidám Vízilovak - MAFC Sch 18:30 Szőnyi út6-4
Fater Polo SE - Komplex-Vitalade 19:30 Szőnyi út12-8
2005.11.23. Sze
Rendező: ASI
ASI - T-Com Pólósuli B 19:30 Margitsziget6-7
2005.11.26. Szo
Rendező: BVSC B
KSI SE B - Domino BHSE Polo 09:00 Szőnyi út2-13
T-Com Pólósuli A - Göd AUTO TRADER-KPSE 10:00 Szőnyi út12-1
BVSC A - Budafóka 11:00 Szőnyi út19-7
T-Com Pólósuli B - UTE B 12:00 Szőnyi út7-12
ASI - FTC 13:00 Szőnyi út5-6
BVSC B - UTE A 14:00 Szőnyi út4-20
2005.11.27. V
RETR-O-SC - ELTE 13:30 Szőnyi út6-15
MAFC Sch - OSC-Szombathely 14:30 Szőnyi út5-11
Komplex-Vitalade - Komplex PS 15:30 Szőnyi út7-8
TIPO VSC - Neptun VSC - Raiffeisen VE 16:30 Szőnyi út17-5
Bp. IZZÓ - Siketek SK 17:30 Szőnyi út13-8
MAFC 100 - Fater Polo SE 18:30 Szőnyi út13-10
UNO VSE - Vidám Vízilovak 19:30 Szőnyi út9-14
2005.12.03. Szo
Rendező: Budafóka
Budafóka - ASI 18:30 Budafok5-7
Rendező: FTC ser.
FTC ser. - Neptun VSC ser. 10:00 Népliget6-6
UTE ser. - OSC ser. 11:00 Népliget26-0
TVSK ser. - TVSE ifi. 12:00 Népliget7-12
Egri VK ser. - Neptun VSC ifi. 13:00 Népliget6-8
2005.12.04. V
Siketek SK - Raiffeisen VE 14:00 Szőnyi út16-6
ELTE - Komplex-Vitalade 15:00 Szőnyi út6-5
MAFC Sch - RETR-O-SC 16:00 Szőnyi út9-3
Komplex PS - MAFC 100 17:00 Szőnyi út6-5
Vidám Vízilovak - Bp. IZZÓ 18:00 Szőnyi út11-9
OSC-Szombathely - UNO VSE 19:00 Szőnyi út13-5
Fater Polo SE - TIPO VSC - Neptun VSC 20:00 Szőnyi út7-4
Rendező: Domino BHSE Polo
Domino BHSE Polo - T-Com Pólósuli A 11:00 Kőér u.3-14
Göd AUTO TRADER-KPSE - BVSC A 12:00 Kőér u.2-24
KSI SE B - T-Com Pólósuli B 13:00 Kőér u.5-13
FTC - UTE A 14:00 Kőér u.5-13
KSI SE A - BVSC B 15:00 Kőér u.23-4
2005.12.07. Sze
Rendező: BVSC
BVSC - Neptun VSC 17:45 Szőnyi út5-6
2005.12.10. Szo
Rendező: Göd AUTO TRADER-KPSE
FTC - KSI SE A 11:00 Tüzér u.3-15
BVSC A - T-Com Pólósuli A 12:00 Tüzér u.5-8
Domino-BHSE - KSI SE B 13:00 Tüzér u.23-4
BVSC B - UTE B 14:00 Tüzér u.2-15
ASI - Göd AUTO TRADER-KPSE 15:00 Tüzér u.7-9
UTE A - Budafóka 16:00 Tüzér u.12-5
T-Com Pólósuli B - Domino BHSE Polo 17:00 Tüzér u.6-6
Rendező: Hírös VSE
Neptun VSC - Hírös VSE 11:00 Kecskemét9-6
Váci VSE - KSI SE 12:00 Kecskemét2-22
Hírös VSE - KSI SE 13:00 Kecskemét8-12
Rendező: MPS Alba-Fehérvár PSE ifi.
MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. - Göd-KPSE ifi. 11:00 Szőnyi út17-0
Rendező: TVSK ser.
Neptun VSC ifi. - UTE ser. 10:00 Szőnyi út2-26
OSC ser. - TVSK ser. 12:00 Szőnyi út3-6
Göd-KPSE ifi. - Egri VK ser. 13:00 Szőnyi út4-12
Neptun VSC ser. - MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. 14:00 Szőnyi út5-6
2005.12.11. V
Komplex PS - Fater Polo SE 13:30 Szőnyi út11-13
RETR-O-SC - UNO VSE 14:30 Szőnyi út11-16
MAFC Sch - Komplex-Vitalade 15:30 Szőnyi út12-5
Siketek SK - TIPO VSC - Neptun VSC 16:30 Szőnyi út4-12
ELTE - MAFC 100 17:30 Szőnyi út7-19
Vidám Vízilovak - Raiffeisen VE 18:30 Szőnyi út16-3
OSC-Szombathely - Bp. IZZÓ 19:30 Szőnyi út18-7
Rendező: T-Com Pólósuli
T-Com Pólósuli - Domino-BHSE 10:00 Tüzér u.11-2
FTC - Cegléd-Volvo Jansik 11:00 Tüzér u.11-14
UTE - Komplex PS - GSE 12:00 Tüzér u.18-2
DVSI - BVSC 13:00 Tüzér u.8-14
Cegléd-Volvo Jansik - KSI SE 14:00 Tüzér u.17-13
Komplex PS - GSE - DVSI 15:00 Tüzér u.9-11
T-Com Pólósuli - FTC 16:00 Tüzér u.22-3
Domino-BHSE - BVSC 17:00 Tüzér u.3-20
2005.12.14. Sze
Rendező: Domino-BHSE
UTE B - Domino-BHSE 19:00 Tüzér u.14-12
2005.12.16. P
Rendező: Domino-BHSE
Komárno - Domino-BHSE 18:45 Kőér u.6-21
2005.12.18. V
Komplex PS - TIPO VSC - Neptun VSC 14:30 Szőnyi út8-11
MAFC 100 - MAFC Sch 15:30 Szőnyi út11-5
RETR-O-SC - Bp. IZZÓ 16:30 Szőnyi út11-13
Vidám Vízilovak - Siketek SK 17:30 Szőnyi út18-10
OSC-Szombathely - Raiffeisen VE 18:30 Szőnyi út23-4
Fater Polo SE - ELTE 19:30 Szőnyi út12-9
Rendező: T-Com Pólósuli A
T-Com Pólósuli A - UTE B 10:00 Budafok20-5
Domino BHSE Polo - BVSC B 11:15 Budafok4-16
BVSC A - KSI SE A 12:30 Budafok9-14
T-Com Pólósuli B - Budafóka 13:45 Budafok4-5
KSI SE B - Göd AUTO TRADER-KPSE 15:00 Budafok5-17
Domino-BHSE - FTC 16:15 Budafok11-1
2006.01.13. P
Dermax - UTE VB Leasing - SZIE-YBL 19:00 Szőnyi út25-7
BVSC-Turbo - Neptun VSC 20:30 Szőnyi út12-4
2006.01.14. Szo
Neptun VSC - SZIE-YBL 11:00 Szőnyi út9-7
Dermax - UTE VB Leasing - BVSC-Turbo 12:30 Szőnyi út19-14
2006.01.15. V
Komplex-NagyP SE - BVSC-Turbo 10:00 Kőér u.5-13
Ybl-SZIE - MAFC Sch 11:00 Kőér u.18-5
TIPO VSC - Raiffeisen VSE 12:00 Kőér u.18-4
Bp. Izzó - Budafóka 13:00 Kőér u.22-6
2006.01.22. V
Budapest Leány ´91 válogatott - Domino BHSE Polo A 09:00 Kőér u.5-10
ASI A - Domino BHSE Polo A 10:00 Kőér u.11-16
ASI B - CVSE - Geosaurus 11:00 Kőér u.18-3
CVSE - Geosaurus - Bp. Izzó 12:00 Kőér u.11-5
Vidám Vízilovak VC - Komplex-NagyP SE 13:00 Kőér u.12-5
BVSC-Turbo - TIPO VSC 14:00 Kőér u.11-11
Budafóka - Ybl-SZIE 15:00 Kőér u.2-23
2006.01.29. V
Budapest Leány ´91 válogatott - ASI A 11:00 Kőér u.8-21
ASI B - Domino BHSE Polo B 12:00 Kőér u.6-14
CVSE - Geosaurus - Domino BHSE Polo B 13:00 Kőér u.7-7
CVSE - Geosaurus - Ybl-SZIE 14:00 Kőér u.4-9
Vidám Vízilovak VC - Raiffeisen VSE 15:00 Kőér u.19-2
Komplex-NagyP SE - TIPO VSC 16:00 Kőér u.7-9
MAFC Sch - Budafóka 17:00 Kőér u.31-3
2006.02.05. V
ASI A - Domino BHSE Polo A 09:00 Kőér u.11-8
Budapest Leány ´91 válogatott - Domino BHSE Polo A 10:00 Kőér u.11-15
ASI B - CVSE - Geosaurus 11:00 Kőér u.15-6
CVSE - Geosaurus - MAFC Sch 12:00 Kőér u.13-7
Ybl-SZIE - Bp. Izzó 13:00 Kőér u.19-4
BVSC-Turbo - Vidám Vízilovak VC 14:00 Kőér u.7-9
Raiffeisen VSE - Komplex-NagyP SE 15:00 Kőér u.5-14
2006.02.12. V
Raiffeisen VSE - BVSC-Turbo 09:00 Margitsziget3-20
Bp. Izzó - MAFC Sch 10:00 Margitsziget7-12
TIPO VSC - Vidám Vízilovak VC 11:00 Margitsziget6-6
Budafóka - CVSE - Geosaurus 12:00 Margitsziget6-25
CVSE - Geosaurus - Domino BHSE Polo B 13:00 Margitsziget4-8
Budapest Leány ´91 válogatott - ASI A 14:00 Margitsziget9-12
ASI B - Domino BHSE Polo B 15:00 Margitsziget7-16
2006.02.19. V
Raiffeisen VSE - Budafóka 10:00 Margitsziget15-2
Komplex-NagyP SE - Bp. Izzó 11:00 Margitsziget4-8
BVSC-Turbo - MAFC Sch 12:00 Margitsziget10-7
TIPO VSC - CVSE - Geosaurus 13:00 Margitsziget7-18
Vidám Vízilovak VC - Ybl-SZIE 14:00 Margitsziget5-6
2006.02.25. Szo
Rendező: Vasas
KSI SE - BVSC 09:30 Szőnyi út5-9
FTC - BVSC 12:15 Szőnyi út10-3
2006.03.05. V
OSC - BVSC 18:00 Margitsziget4-10
2006.03.11. Szo
BVSC - Domino-BHSE 11:00 Kőér u.12-11
OSC - UTE 18:00 Kőér u.4-9
Rendező: KSI SE B
Domino BHSE Polo - Budafóka 10:30 Komjádi8-10
ASI - T-Com Pólósuli B 11:30 Komjádi22-7
BVSC B - FTC 12:30 Komjádi18-4
T-Com Pólósuli B - Domino BHSE Polo 13:30 Komjádi13-9
FTC - Göd AUTO TRADER-KPSE 14:30 Komjádi10-11
Budafóka - BVSC B 15:30 Komjádi20-9
Rendező: UTE
FTC - Domino-BHSE 11:00 Margitsziget8-9
KSI SE - T-Com Pólósuli 12:00 Margitsziget3-5
UTE - Cegléd-Volvo Jansik 13:00 Margitsziget26-4
KSI SE - FTC 14:00 Margitsziget19-8
DVSI - Cegléd-Volvo Jansik 15:00 Margitsziget6-17
BVSC - Komplex PS - GSE 16:00 Margitsziget13-6
UTE - T-Com Pólósuli 17:00 Margitsziget22-6
Domino-BHSE - Komplex PS - GSE 18:00 Margitsziget5-5
2006.03.15. Sze
Rendező: Budafóka
Domino BHSE Polo - KSI SE B 09:00 Budafok11-7
ASI - FTC 10:00 Budafok15-9
BVSC B - T-Com Pólósuli B 11:00 Budafok7-6
FTC - Domino BHSE Polo 12:00 Budafok6-8
Budafóka - ASI 13:00 Budafok7-15
T-Com Pólósuli B - Göd AUTO TRADER-KPSE 14:00 Budafok8-8
KSI SE B - BVSC B 15:00 Budafok8-15
Rendező: Göd AUTO TRADER-KPSE
Göd AUTO TRADER-KPSE - Budafóka 16:00 Budafok7-6
2006.03.18. Szo
Domino-BHSE - BVSC 12:30 Kőér u.9-12
UTE - OSC 13:45 Kőér u.9-6
Rendező: Domino-BHSE
KSI SE A - Domino-BHSE 12:00 Margitsziget13-7
T-Com Pólósuli A - BVSC A 13:00 Margitsziget9-6
UTE A - UTE B 14:00 Margitsziget9-4
BVSC A - KSI SE A 15:00 Margitsziget13-11
Domino-BHSE - UTE A 16:00 Margitsziget6-5
Rendező: Neptun VSC
BVSC - KSI SE 11:00 Szőnyi út7-6
Hírös VSE - Váci VSE 12:00 Szőnyi út7-12
KSI SE - Neptun VSC 13:00 Szőnyi út5-0
Váci VSE - BVSC 14:00 Szőnyi út3-18
Rendező: UTE B
UTE B - T-Com Pólósuli A 17:00 Margitsziget8-11
2006.03.19. V
Fater Polo SE - MAFC Sch 10:00 Tüzér u.8-12
Komplex PS - ELTE 13:30 Szőnyi út10-4
TIPO VSC - Neptun VSC - Vidám Vízilovak 14:30 Szőnyi út10-7
Siketek SK - OSC-Szombathely 15:30 Szőnyi út7-15
Raiffeisen VE - RETR-O-SC 16:30 Szőnyi út4-12
MAFC 100 - UNO VSE 17:30 Szőnyi út16-6
Bp. IZZÓ - Komplex-Vitalade 18:30 Szőnyi út7-12
Rendező: MPS Alba-Fehérvár PSE ifi.
TVSE ifi. - MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. 13:30 Székesfehérvár8-19
UTE ser. - TVSK ser. 14:30 Székesfehérvár17-1
Neptun VSC ser. - Egri VK ser. 15:30 Székesfehérvár8-5
OSC ser. - MPS Alba-Fehérvár PSE ifi. 16:30 Székesfehérvár7-13
Göd-KPSE ifi. - Neptun VSC ifi. 17:30 Székesfehérvár4-15
OSC ser. - FTC ser. 18:30 Székesfehérvár2-12
2006.03.25. Szo
BVSC - OSC 10:00 Szőnyi út11-11
UTE - Domino-BHSE 11:15 Szőnyi út15-10
Rendező: UTE
BVSC - UTE 11:00 Margitsziget9-8
Komárno - Cegléd-Suzuki Jansik 12:00 Margitsziget5-3
KSI SE - Vasas 13:00 Margitsziget9-5
FTC - Domino-BHSE 14:00 Margitsziget5-5
Cegléd-Suzuki Jansik - KSI SE 15:00 Margitsziget2-20
UTE - Komárno 16:00 Margitsziget11-0
Vasas - FTC 17:00 Margitsziget3-18
Domino-BHSE - BVSC 18:00 Margitsziget9-7
2006.03.26. V
ELTE - TIPO VSC - Neptun VSC 13:30 Szőnyi út3-16
MAFC Sch - Komplex PS 14:30 Szőnyi út7-3
RETR-O-SC - Siketek SK 15:30 Szőnyi út4-9
UNO VSE - Fater Polo SE 16:30 Szőnyi út10-14
Komplex-Vitalade - Raiffeisen VE 17:30 Szőnyi út17-5
Bp. IZZÓ - MAFC 100 18:30 Szőnyi út8-14
2006.04.01. Szo
UTE - BVSC 15:00 Margitsziget14-7
Rendező: BVSC
KSI SE - Domino-BHSE 09:00 Szőnyi út13-5
Komplex PS - GSE - Cegléd-Volvo Jansik 10:00 Szőnyi út9-16
DVSI - FTC 11:00 Szőnyi út12-11
UTE - KSI SE 12:00 Szőnyi út11-5
Cegléd-Volvo Jansik - BVSC 13:00 Szőnyi út5-11
T-Com Pólósuli - DVSI 14:00 Szőnyi út16-1
FTC - UTE 15:00 Szőnyi út8-25
BVSC - T-Com Pólósuli 16:00 Szőnyi út9-4
Rendező: UTE A
KSI SE A - UTE A 10:00 Margitsziget2-10
BVSC A - UTE B 11:00 Margitsziget13-13
T-Com Pólósuli A - UTE A 12:00 Margitsziget12-8
Rendező: UTE B
UTE B - KSI SE A 13:00 Margitsziget14-14
2006.04.02. V
Fater Polo SE - Bp. IZZÓ 09:30 Tüzér u.14-7
Rendező: Vasas
Vasas - Cegléd-Suzuki Jansik 11:00 Tüzér u.7-4
Komárno - KSI SE 12:00 Tüzér u.5-9
Cegléd-Suzuki Jansik - Domino-BHSE 13:00 Tüzér u.4-12
Vasas - UTE 14:00 Tüzér u.0-8
Komárno - FTC 15:00 Tüzér u.4-11
UTE - Domino-BHSE 16:00 Tüzér u.4-5
2006.04.08. Szo
Rendező: BVSC B
Domino BHSE Polo - ASI 09:00 Szőnyi út7-8
FTC - KSI SE B 11:00 Szőnyi út19-4
Rendező: Göd AUTO TRADER-KPSE
Göd AUTO TRADER-KPSE - BVSC B 10:00 Szőnyi út7-6
2006.09.16. Szo
Rendező: Neptun VSC
Neptun VSC - Pan-Uno - Fehérvár PSE 10:00 Szőnyi út8-8
OSC - Dunaújvárosi FSI 11:00 Szőnyi út7-9
Dunaújvárosi FSI - Neptun VSC 12:00 Szőnyi út8-4
Vasas SC - OSC 13:00 Szőnyi út11-5
2006.09.17. V
Vidám Vízilovak VC - Komplex-Vitalade 14:00 Kőér u.13-6
Raiffeisen VSE - MAFC Sch. 15:00 Kőér u.1-22
Bp. Izzó - Siketek SK 17:00 Tüzér u.12-12
Komplex PS - RETR-O-SC 18:00 Tüzér u.5-1
ELTE - Fater Polo SE 19:00 Tüzér u.5-15
Rendező: Váci VSE
Komplex PSE - Váci VSE 10:00 Vác20-2
UTE - Jégcsillag A - T-Com 11:00 Vác17-1
UTE - Jégcsillag B - Neptun VSC 12:00 Vác15-6
KSI SE - Kópé ÚVSE - Leányfalu 13:00 Vác22-3
Domino-BHSE - BVSC 14:00 Vác3-13
Ceglédi VSE - Geosaurus - Pólus Center FTC 15:00 Vác10-6
2006.09.23. Szo
Rendező: BVSC
KSI SE - Budafóka 10:00 Szőnyi út20-11
Pólus Center FTC - Dunaújvárosi VSI 12:00 Szőnyi út5-0
BVSC - Pólus Center FTC 14:00 Szőnyi út17-7
Dunaújvárosi VSI - KSI SE 15:00 Szőnyi út0-5
Budafóka - T-COM 16:00 Szőnyi út5-17
BVSC - Domino-BHSE 17:00 Szőnyi út14-8
Rendező: Ceglédi VSE lány serdülő
Komárno - Váci VSE 12:00 Cegléd21-4
Ceglédi VSE - Geosaurus - Budafóka 13:00 Cegléd8-3
BVSC - Ceglédi VSE lány serdülő 15:00 Cegléd19-3
Rendező: UTE
UTE - Dunaújvárosi FSI 13:00 Margitsziget8-4
Neptun VSC - Szentesi VK 14:00 Margitsziget3-8
Tatabányai VSE - TVSK Békéscsaba 15:00 Margitsziget6-4
Pólus Center FTC - OSC 16:00 Margitsziget19-8
KSI SE - UTE 17:00 Margitsziget13-13
2006.09.24. V
Komplex-Vitalade - TIPO VSC 16:00 Tüzér u.7-13
Bp. Izzó - Vidám Vízilovak VC 17:00 Tüzér u.2-13
RETR-O-SC - Raiffeisen VSE 18:00 Tüzér u.8-7
MAFC Sch. - ELTE 19:00 Tüzér u.12-6
Szombathelyi VK - Komplex PS 19:00 Kőér u.13-6
Rendező: Kópé ÚVSE - Leányfalu
Komplex PSE - UTE - Jégcsillag A 12:30 Leányfalu0-30
Váci VSE - BVSC 13:30 Leányfalu0-35
Pólus Center FTC - Domino-BHSE 14:30 Leányfalu8-6
Kópé ÚVSE - Leányfalu - Ceglédi VSE - Geosaurus 15:30 Leányfalu3-19
Neptun VSC - KSI SE 16:30 Leányfalu5-10
T-Com - UTE - Jégcsillag B 17:30 Leányfalu11-10
2006.09.28. Cs
TIPO VSC - Szombathelyi VK 20:00 Tüzér u.6-10
2006.09.30. Szo
Rendező: Budafóka
Budafóka - Váci VSE 18:00 Vác13-2
Rendező: Ceglédi VSE - Geosaurus
Domino-BHSE - Kópé ÚVSE - Leányfalu 09:30 Cegléd28-2
KSI SE - T-Com 12:30 Cegléd6-16
UTE - Jégcsillag A - Váci VSE 13:30 Cegléd5-0
UTE - Jégcsillag B - Komplex PSE 14:30 Cegléd18-9
BVSC - Pólus Center FTC 15:30 Cegléd22-6
Ceglédi VSE - Geosaurus - Neptun VSC 16:30 Cegléd14-6
Rendező: OKI Göd
BVSC - Pólus Center FTC 11:00 Tüzér u.8-6
OKI Göd - Domino-BHSE 12:00 Tüzér u.5-9
OSC - Pólus Center FTC 13:00 Tüzér u.0-14
Budafóka - UTE - Jégcsillag 14:00 Tüzér u.7-14
OSC - Domino-BHSE 16:00 Tüzér u.1-23
Vasas SC - Budafóka 17:00 Tüzér u.2-18
OKI Göd - UTE - Jégcsillag 18:00 Tüzér u.5-9
BVSC - Vasas SC 50:00 Tüzér u.19-3
Rendező: Pólus Center FTC
Pólus Center FTC - Neptun VSC 10:00 Népliget20-6
Dunaújvárosi FSI - Tatabányai VSE 11:00 Népliget3-6
Szentesi VK - UTE 12:00 Népliget4-9
OSC - TVSK Békéscsaba 13:00 Népliget8-7
Rendező: TVSK Békéscsaba
Tatabányai VSE - Szentesi VK 14:00 Népliget5-14
Rendező: Váci VSE
Domino-BHSE - Ceglédi VSE - Geosaurus 13:00 Vác9-7
Ceglédi VSE lány serdülő - Komárno 15:00 Vác1-12
Budafóka - KSI SE 16:00 Vác5-17
UTE - Vasas SC 17:00 Vác6-6
2006.10.01. V
Raiffeisen VSE - Szombathelyi VK 13:00 Kőér u.4-23
Vidám Vízilovak VC - Siketek SK 16:00 Kőér u.18-6
TIPO VSC - Bp. Izzó 17:00 Tüzér u.19-8
Komplex PS - Komplex-Vitalade 18:00 Tüzér u.7-5
ELTE - RETR-O-SC 19:00 Tüzér u.8-7
2006.10.05. Cs
Fater Polo SE - MAFC Sch. 21:00 Tüzér u.8-7
2006.10.07. Szo
Rendező: BVSC
BVSC - Domino-BHSE 10:00 Szőnyi út16-5
UTE-Jégcsillag - OSC OPUS-VIA 11:15 Szőnyi út10-17
Rendező: Dunaújvárosi FSI
TVSK Békéscsaba - Pólus Center FTC 15:30 Szőnyi út3-7
Rendező: TVSK Békéscsaba
TVSK Békéscsaba - Dunaújvárosi FSI 12:30 Szőnyi út9-3
UTE - Pólus Center FTC 13:30 Szőnyi út21-5
Neptun VSC - OSC 14:30 Szőnyi út8-7
Rendező: UTE - Jégcsillag
UTE - Jégcsillag - Domino-BHSE 15:00 Margitsziget17-4
2006.10.08. V
Vidám Vízilovak VC - TIPO VSC 18:00 Kőér u.6-6
Szombathelyi VK - ELTE 19:00 Kőér u.18-4
Rendező: Komplex PSE
T-Com - Ceglédi VSE - Geosaurus 11:00 Tüzér u.5-8
Komplex PSE - KSI SE 12:00 Tüzér u.4-17
UTE - Jégcsillag A - UTE - Jégcsillag B 13:00 Tüzér u.15-3
Kópé ÚVSE - Leányfalu - BVSC 14:00 Tüzér u.0-35
Váci VSE - Pólus Center FTC 15:00 Tüzér u.1-25
Neptun VSC - Domino-BHSE 16:00 Tüzér u.4-20
2006.10.14. Szo
Rendező: KSI SE
BVSC - UTE 11:00 Komjádi10-8
Vasas SC - Budafóka 13:00 Komjádi9-6
KSI SE - Domino-BHSE 14:00 Komjádi12-21
Váci VSE - Ceglédi VSE lány serdülő 15:00 Komjádi8-2
Rendező: Pólus Center FTC
BVSC - Neptun VSC 11:00 Népliget25-1
Pólus Center FTC - Kópé ÚVSE - Leányfalu 12:00 Népliget20-1
Ceglédi VSE - Geosaurus - Komplex PSE 13:00 Népliget20-3
UTE - Jégcsillag B - Váci VSE 14:00 Népliget23-1
KSI SE - UTE - Jégcsillag A 15:00 Népliget3-15